Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem co się dzieje.

jestem w ciąży. Boże co ja teraz poczne!!

Polecane posty

dziewczyno nie zwracaj uwagi na znajomych i na to co o tobie pomyślą. Z tego co piszesz masz fajnego, poukładanego chłopaka, ciesz się z tego. a dziecko widocznie bardzo chciało juz z wami byc skoro taka pewna antykoncepcja jak tabletki zawiodła :-) Zyczę Ci wszystkiego dobrego i radości na twarzy twojego chłopaka, kiedy mu o tym powiesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa
z ukochanym on powinien byc pierwszy i dzielic twoje obawy..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech sobie rodzi to dziecko
11111111 I ja ciebie polubiłam. Na swój sposób ale zawsze :D Z łopatą miał być skrót myślowy ale w necie głupio wyszedł. Wkladanie łopatą do głowy mnie męczy.To miałam na myśli. Tylko ja szybko piszę. Szybciej niż myślę jak widać :D Odpuszczam...jak Ty prawie babcia. A ja u zarania macierzyństwa...kiedyś tam :D Pozdrawiam w każdym razie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co się dzieje
Dziekuje dziewczyny. Czekam na niego... nie wiem o ktorej wroci z pracy. moze juz o 20. chcialabym. nie wiem jak mu to powiedziec. boje sie. slyszalam ze jak sie palilo, to w ciazy nie mozna rzucac, tylko trzeba ograniczyc. Ale mam metlik w glowie. Ja i ciaza? dziecko? ja jestem jeszcze niedojrzala do tego. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111111
palenie zawsze warto rzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co się dzieje
Mojej kolezanki siostra teraz urodzila. lekarz zalecil jej ograniczyc, bo podobno rzucenie odrazu szkodzi dziecku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech sobie rodzi to dziecko
A teraz bez jaj...jezeli to nie prowokacja. Dziewczyno pogadaj z tym Twoim facetem to pierwsze. Następna sprawa - chcesz tego dziecka? A może raczej odwrotnie? I powiedz rodzicom. Ja jestem ciut starsza ale w takiej sytuacji pewnie do mamy bym uderzyła (z płaczem). Jasne, wszystko jakoś poukładasz.Nie Ty pierwsza nie ostatnia. Niektórzy nawet mnie tu chyba życzyli aby....tfu, tfu na psa urok :D Trzymaj się! I przede wszystkim rob jak Ty uważasz za słuszne. Nie koleżanki, mama, babcia, facet i ciocia. TY!!!!!! Bo to Twoje życie i Twoje konsekwencje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa
papierosy szkodza dziecku...... tabketki tez, wiec czym predzej sprawdz sowje podejrzenia, aby nie brac wiecej pigulek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co się dzieje
Tak prowokacja, bo nie mam nic do roboty, tylko siedziec na forum i pisac bzdurne tematy jak niektorzy!!! :O Moze sie wszystko pouklada, ale..kurwa no nie moge!!! kiedys myslalam, ze jak ebde w ciazy to umre ze szczescia.. mylilam sie.,. jak bardzo sie mylilam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech sobie rodzi to dziecko
Na razie to niech z facetem pogada. I niech będzie na 100% pewna czego chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co się dzieje
test ktory robilam.. byl z tych najtanszych. wracajac z pracy kpilam jeden z lepszych. ale boje sie isc do lazienki i zrobic. go... nie pojde... :( boje sie, ze jednak znow bedzie pozytyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa
biegnij zrob czekamy.........moze klopot z glowy odwagi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co się dzieje
"niech sobie rodzi co chce" czego mam byc w 100% pewna czego chce? bo nie rozumie. nie chce tego dziecka, ale napewno go nie usune! dla mnie to zbrodnia, odebranie czlowiekowi zycia. Nie! wole miec zmarnowane zycie, niz usunac... to... co sie jeszcze nie narodzilo.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech sobie rodzi to dziecko
Ja nie moge - rozumiem Cię jak cholera!!!!! Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji u siebie. Pogadaj z facetem. Daj znak co i jak. Albo daj namiary na maila to napisze do Ciebie. Trzym sie dziewczyno!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idź zrób test :-) a że jesteś w szoku .. nic dziwnego. nawet jeśli planuje się dziecko to po początkowej radości z pozytywnego wyniku nachodzą człowieka różne wątpliwości i obawy. Głowa do góry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co się dzieje
kochaniutka. wiesz dlaczego kupilam drug test? moja kolezanka tak miala, spoznial sie jej okres, zrobila test (dziadowy) i wyszedl pozotyw. zalamana, chyba gporzej odemnie, po tygodniu poszlam kupic jej lepszy. (ten co teraz kupilam) i wyszlo odwrotnie, jaka byla jej radosc. ale to bylo 3 lata temu. teraz ma 25 lat i dziecko yrodzila 4 miesiace temu.. ale juz to chciane. zazdroszcze jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa
wybacz ale nie masz 15 lat......wiec troszke wyolbrzymiasz cala sytuacje......spokojnie....wiem, nie planowalas, ale to nie koniec swiata,,,,jesli tak jest naprawde-to radze teraz pomyslec o dziecku wlasnie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co się dzieje
mój meil: margaret23@tlen.pl jeszcze 5 minut i pojde.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety tak bywa..przykro mi ze zawiodlas sie na tabletkach.... ale pomysl...tylko jeden rok wczesniej tak naprawde dziecko sie urodzi...bo 9 miesiecy.... tak czy siak...faktycznie...zle ze juz teraz wpadlas:((( za wczesnie na dziecko....ale ja wierze z ebedize dobrze...jestem ztoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co się dzieje
a ktora pojdze ze mna zrobic test?> boze jak mi teraz brakuje kogos obok........................................................................................................................................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co się dzieje
a ktora pojdze ze mna zrobic test?> boze jak mi teraz brakuje kogos obok........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co się dzieje
a ktora pojdze ze mna zrobic test?> boze jak mi teraz brakuje kogos obok........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa
pojde z toba ale probka twoja ;) usmiechnij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech sobie rodzi to dziecko
Czy Ty zamierzasz rodzić pod przymusem 😠 Społecznym czy co? Stało się i albo chcesz tego dziecka albo nie. Jak chcesz to sprawa prosta. Jak nie to masz dwa wyjścia- aborcja albo oddanie do adopcji. Decyzja należy tylko i wylącznie do Ciebie. Choroba...o co ci chodzi w końcu? O to aby sobie publicznie popłakać czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co się dzieje
a moglabys mi pozyczyc chocia kropelke? :D uśmiech się pojawił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh zawsze mozna cie wirtualnie spierac :) trzymam kciuki aby by negATYWNY czy jaki tam zechcesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh zawsze mozna cie wirtualnie spierac :) trzymam kciuki aby by negATYWNY czy jaki tam zechcesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co się dzieje
niech sobie rodzic co chce - wiesz co? ty juz lepiej nie pisz ok? bo jak czytam twoje wypowiedzi, to wydaje mi sie, ze chcesz mnie pograzyc. tak chce sobie poplakac publicznie i co??!! :( nie pasuje. odejdz z tego topiku i juz. eh. Boze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie mogę już
No co Wy z tym paleniem, to chyba wymówka dla słabeuszek, co nie potrafią rzucić, że trzeba ograniczyć. Matko, co za bzdura..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×