Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem co się dzieje.

jestem w ciąży. Boże co ja teraz poczne!!

Polecane posty

Gość onaa
widzialam dziecko palaczki-szwagierki.......donoszona ciaza........brrr dam kropelkle.....ale ja zaczynam brac tabletki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech sobie rodzi to dziecko
Skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysz-78
też zaliczyłam wpadkę...byłam przerażona i załamana-przez pierwszy miesiąc...teraz moja córcia ma 5 lat, studia skończyłam, pobraliśmy się z chłopakiem w ekspresowym tempie i jest cudownie. jak teraz w pracy widzę te biedne 30-35 latki które teraz chcą i nie mogą to dziękuję Bogu że wpadłam, a moja córcia to najlepsze co mnie do tej pory w życiu spotkało. życzę Ci szczęścia i odwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa
pomorskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie mogę już
Jato ni mogę jak czytam o tych paiperosach - nie wolno w ciąży rzucać :D Jejku, co za kretyństwo. A potem łożysko czarne jak smoła, i dziecko całe życie ma z oskrzelami przejechane, nawet jeśli mamuśka palaczka mowi, że zdrowe sie urodzilo - papierochy ZAWSZE wyłażą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech sobie rodzi to dziecko
Oki...Twój topik, Twój problem. Chciałam Ci pomóc ale nie użalac się a wziać się w garsc. Ja wolisz płacze - Twoja sprawa. Już nic nie pisze i nie oferuje żadnej pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa
zzgadzam sie z tym, wtedy kiedy sie chce-nie zawsze juz mozna.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana! Ty szybko idź zrob drugi test!!! Ja mialam tak, ze mialam objawy ciazy, zrobilam test, pozytyw, zrobilam drugi test (inny) i był negatywny!! nie wiem, jak to mozliwe, ale moze jednak tez ci sie uda, ja najpierw bylam zalamana, a potem jak zobaczylam negeatyw, to myslalam, ze zawalu dostane ze szczescia! Piszesz, ze kupilas najtanszy test, takie sa najgorsze, juz tylu kobietom, zamotal, ze szok. a wiec biegiem biegiem do lazienki, ja nie wierze tym najtanszym testom, bo pol moich znajomych robilo sobie takie i byly falszywe alarmy):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co się dzieje
nie pomagasz m...krzyczacv... dobra ide do lazienki. wroce niebawem. ci.. om g :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, doskonale wiem, co to za uczucie robić test, kiedy gotowości na dziecko jeszcze brak - tej emocjonalnej. :) Myślę,że wiele kobiet w taki sposób reaguje, a tylko nieliczne tak naprawdę, naprawdę nie potrafią nigdy spojrzeć na to jak na szczęście -po jakimś czasie. Co do najtanszych testów,to nie wiem jakie to...Ja miałam dwa takie za 13-14zł i wyszły pozytywnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty0-ty0
no i jak test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamietasm nerwy z testem
2o lat temu - jak dziś. Zamurowalo mnie, wypilam piwo z lodowki, choc piwa nie znosze. Nie wiedzialam, co robić.. Efekt testu jest juz wspanialym przystojnym studentem. Jakos bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos to bedzie miejjmy andzieje...heh u mojej matkaijak byla ze mną w ciąży(z wpadki:P:>) nawet test zrobionyw szpitalu nic nie wykryl ani tez gin..(byl to prawie 8 tydzien:P) heh ale ja to bylam skryta :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co i co i co i co
topik zdechnie pewnie bo autorka wymysli bład testu.Ile już takich prowokacji było. A wy sie nabieracie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm tego pewni nie ejstesmy ale gdyby to byla prowokacja to txt bylby nie tak emocjonalny i po prostu bylby glupi...przeciez,ze nie wszystkie takie tematy nie muszą byc prowokacją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co się dzieje
wiecie co? mam dosc, takich wypowiedzi, ze to prowokacja. szkoda, ze ktos tak to traktuje. idzcie wykrywac mprowokacje gdzie indziej :O jezeli to ma byc niby prowokacja to ja stad ide. nie chce tego sluchac.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co się dzieje
nie :( boje sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua29
tak do porodu bedziesz sie bac? zrób test nie mazgaj sie, albo faktycznie wszyscy uwierza ze to prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co się dzieje
Boze gdzies to mam, ze ktos mysli, czy uwaza, ze to prowokacja, jakbym miala sie teraz tym przejmowac, to naprawde bylabym glupiutka. a jak wam cos nie pasuje, albo uwazacie ze to prowokacja, to unikajcie tego tematu! Boze. dosc. jeszcze tu mi beda dopierniczac. zegnam. dam sobie rade i bez waszych glupich tekatow. a wam dziewczynki, ktore pocieszacie dziekuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno rob test i pisz co wyszlo..nie sluchaj i nie czytaj kretynskich wypowiedzi trzynastolatek..:O jestes dorosla, masz stalego partnera..to nie byla przygoda na jedną noc..więc moze nie jest tak zle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua29
no to pa i koniec zabawy żegnam... zamiast powaznie podejść do sprawy siedzi przed kompem i z nudów pisze bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua29
autorka ma 13 lat, dajecie sie podpusczac :) ale to norma na tym forum, naiwność, wulgaryz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co się dzieje
aqua, jak nnie siedzialam na kompie i nic nie pisalam, bo mialam wazniejsze sprawy na glowie, mto pisano, ze to prowokacja, bo zniklam, jak jestem i pisze, to znow, ze prowokacja, ze pisze. a dajcie mi swiety spokoj. jezlei ty siedziesz na kompie i wymyslasz prowokacje to twoja sprawa. Zegnam wszystkich. id ziekuje za dobre rade. a test zrobie jak przyjdzie moje slonce. nie moge zrobic go sama, bo sie boje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozum,ze to ze bedziesz ciagle z testem zwlekac zamARTWIAC SIE I SIEDZIEC przed kompem nic nie pomoze tylko bardziej cie zestresuje...co ty astolatką jestes czy co?:> nie tchorz tylko zrob to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua29
a idz no juz piszesz tak od dłuższego czasu, podpuszczasz z tym testem.. dorosnji dziewczyno bo jesli na prawde jestes w ciazy to musisz przestac byc dzieckiem ale te kobity ciekawskie, same róbcie sobie testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorce prowokacja
sie znudziła? Poszła sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzi w łazience i zastanawia się czy jak nie zrobi kolejnego testu to czy będzie w ciąży czy nie ;) A tak na poważnie, nie ma się czego bać już PO fakcie. Ja też jak zaszłam w nieplanowaną ciąże to panikowałam, ale kiedyś skończyć trzeba się zamartwiać. Co to da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua29
prowokacja wywołała u niektórych wspomnienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorce prowokacja
Prowokacja to pewne!!!! Za bardzo odrzucała każdą cheć pomocy. Tylko głasaknie po główce było na topie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×