Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem co się dzieje.

jestem w ciąży. Boże co ja teraz poczne!!

Polecane posty

Gość aqua29
pełno tu takich znudzonych nastolatek :) ja tez dałam się nabrać wiele razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale jak to osdrzucala
chec pomocy?jak jej mozna pomoc? Mozna tylko pogadac i pocieszyc. I nic w tym temacie nadzwyczajnego. Sama bylam w takiej sytuacji. I kazda z nas moze byc - dobrze sie przymierzyc, jak to by wygladało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i coi teraz
no i czemu topik zdechł?? było wmawiać autorce że prowokacja?? jakby takich historii nie było tysiące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co się dzieje
Tak prowokacja. ehh. tylko dlatego, ze przez kilka godzin i przez noc, nie pisalam na kafe. haha dobre. mam lepsze rzeczy do roboty niz tu siedziec. Powiedziałam wczoraj swojemu mezczyznie, spojrzal na mnie tymi swoimi wielkmi oczami, a mi serce stanelo na chwile.. a za chwile....złapał i tulił mocno.... jaki byl szczesliwy.. :) zrobilam potem test.. wyszedł negatywny..... :O cieszylam sie jak glupia... ale za chwile przyszla jedna mysl.. "przeciez ten test, a nie tamten moze klamac..." prawda? przeziec moze byc tak, ze ten, nie wykryl... ehh... i znow to uczucie pozostalo.... poszlam dzis do ginekologa.. i oznajmil m, ze mam urojona ciaze :D nie wiem nawet co to znaczy urojona ciaza, ale wyszlam stamtad w podskokach :D za chwile wroci ON.. i bede musiala mu powiedziec, ze to byla pomylka... dziwne uczuce.. tak jak bym byla zawiedziona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×