Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do dupy z taim dniem

DO DUPY z takim dniem

Polecane posty

Czesc mala:D znalazlas tego Rolnika?:P A co to jest \"cappucino milka \"?;O chyba sie nie orientuje za bardzo w tych lakociach ostatnio;) A Come tez lubuje:):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a takie z jacobsa o smaku tejze czekolady:D a rolnika nie ma😭 heh a teraz przy leszku Zukowskim przeszlam samą siebie :D az zdeczka ochryplam :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kche kche
hujowy dzien byl dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaa jak z jacobsa to juz wiem o co chodzi:D A ja slucham wszystkiego po trochu:D kche kche zawsze moze byc gorzej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez slucham roznej mzuy....nie potrafie sie jakos ograniczac...teraz przeskoczylam na Depech Mode ich ostatnią plytke...a potem moze Golden Life...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj, jak tu pusto może to dobrze, że do dupy juz nie jest ;) chyba się oduzależniłam od kafe, coraz rzadziej zaglądam tu...żyjecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACE , miałam właśnie do Cibie pisac , czy żyjesz! Oduzależniłas? Jakies leki? Miłość może....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stunia
Aravka🖐️:D ACE🖐️:D co z Toba sie dzieje? Paris🖐️:D a z Toba ???? Furious and Deadly 🖐️ a Tobie juz szkola sie zaczela??Jak jest??? Dziecko🖐️ odezwij sie do Nas:) Milego dnia!🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasu brak...praca, studia a do tego jak na złość teraz jak za bardzo czasu nie mam przypomnieli sobie o mnie znajomi których po kilka lat nie widzziałam, i przypomnieli sobie że ja w krakowie mieszkam i na urlopiki do mnie. Nie mam w sumie pretensji nie mam bo milo się z nimi spotkać tylko nie mogli przyjechać w lipcu jak nie miałam nic na głowie...teraz od trzech tygodni non stop mam gości, prawdę mówiąc zapowiedziałam wszystkim, że jak chcą zwiedzać to na mnie niech nie liczą, a z imprezami tez muszę uważać, więc chodzą sobie sami po mieście, ale mimo wszystko to jednak i tak spokoju nie mam:O chyba przestanę telefony do listopada odbierać, a od listopada moga znowu zjeżdżać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To piwko dopiero w listopadzie ? buuu , a miałam na weekend nadzieje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w weekend w pracy siedze :O ewentualnie mogę się umawiać na sobotę o 1 w nocy bo w niedziele mam na troszkę później, nie na rano...a potem w przyszły weekend jakies zaległe egzaminy:O w łeb sobie strzelę...chyba, że nie zapomne dziś wysłać lotka i wygram 6 baniek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygraj , to nastepnym razem stawiasz sobota o 1 wywołuje u mnie taki grymas :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie podobny grymas wywołuje godzina 7, 8 rano :D kilka razy w roku wstaję o tak wczesnej porze, normalnie to najszybciej 8:30 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooo! Topik odżył! Cześć dziewczyny 🖐️ 🖐️ :) A było do dupy było niestety. Od 17.08 jak mi się zaczął kociołek w pracy to dokładnie w poprzeni piątek się skończyło. Mimo wszystko wcale nie potrafię się cieszyć moim urlopem, już 26.09 , Arabusy mnie wkurzają a ja do nich głupia jadę. Och co za życie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D🌼 :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D 🌼🌼🌼;) 🌼🌼🖐️🌼🖐️🌼🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko!!!!!!!!!! 😘 😘 :D :D Jak się czujesz? Co słychać???? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukałam tego tematu i szukałam i nic:( Dobrze, że został odświeżony:D A u mnie jak zawsze stara bieda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze, że się odświeżył bo jak zima przyszła to będzie coraz bardziej do dupy :) Aby do lata... A jak zdrówko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie narzekam jak na razie :) i niech tak pozostanie. Zimno strasznie na polu nawet do sklepu nie chcę mi się wyłazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×