Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do dupy z taim dniem

DO DUPY z takim dniem

Polecane posty

;) 🖐️ tak do dupy, że mi się chyba gadac nie chce :O moja szefowa to wredna sucza i chyba każę jej spadac na drzewo :O buzia dla wszystkich ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACE 🖐️co ona tobie zrobila??:( Powiedz jej zeby spadala na to drzewo i szukaj innej roboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi w sumie nic, ale komuś się oberwie chyba i kogoś zwolni jeżeli nie przystanie na jej warunki...oczywiście o kase poszło:O zobaczymy, jutro albo jeszcze dziś się wyjaśni...najpóźniej w poniedziałaek. Sama nie wiem czy kazać jej spadac na drzewo to nie za dużo, poprostu nie przyjde pewnego dnia do pracy. Swiństwo za świństwo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arava🖐️:D ACE wlasnie jak ona nie potrafi byc rear , to nie ma innego wyjscia:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasło dnia
DO DUPY z dupą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieciaczku 🖐️ 😘 😘 ale fajnie ze jestes !!!!! :D :D Jak zdrówko????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D 😘 A zdrówko w miarę dobrze z czego się cieszę, bo przechodziłam ciężkie czasy niedawno. Chociaż przyznam, że stawy mnie zaczynają pobolewać to pewnie na zmianę pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to świetnie :) fajnie, że się odezwałaś. Jak widzisz wątek upadł, ale miło było go zobaczyć na 1 stronie po tak długim czasie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu czekam na majowy urlop :) poznałam fajnego chłopaka, ale nie wiem czy cos z tego bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wolnej chwili zapraszam Cie do przeczytania moich wspomnien z wakacji w październku. Podaj mi adres albo napisz do mnie na pariss1 at gazeta.pl to prześle Tobie linka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki jest milusi, ze bardzo bym chciała :) nie przeczę. Wiesz czy jest dziś jakiś dobry film? bo jak nie to właczam cos swojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEJKU!!!!! Jak dobrze ze mi przypomnialas. Ło matko! byłabym do tyłu :) dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to lece herbatke sobie zrobic :) wysłałam Tobie linka , do \"zobaczenia\" później 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola Hola! Reaktywacja wątku ! Witam z samego rana. Zaraz lece do kosmetyczki. U mnie zimno i wietrznie, tylko 6 C brrr.. miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×