Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do dupy z taim dniem

DO DUPY z takim dniem

Polecane posty

no moze sie troche zle wyrazilam:P taki no zadbany ufryzowany fajnie ubrany i urodny....nie tam ajkies nazelowane chuchro :P:D a wracając do kabaretonu to dobry byl txt Krzyszaka bodajze: Lech ma pieprzyk,a JAroslaw jest cieplejszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak za Kryszakiem nie przepadam , a ni za Dancem, jakos mnie draznia Ci kolesie:D Aha no chyba , ze o takiego zadbanego pozytywnie ci chodzi, to i owszem:x :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna_Madou
Mój prywatny kabareton trwa. Przelew będzie jak mojemu chłopu urlop sie skończy ogólnie mogę sobie pojechać sama z dzieckiem:classic_cool: Liczyłam na jakis miły miesiąc miodowy z mężem ale chyba będę musiała sobie poszukać ....no własnie.... W koncu sam mnie do tego zachęca. :( :( Pilnujmy marzeń...żeby sen miał po co przyjść... Tak spiewał A.Poniedzielski. Mam marzyć o przystojnym inteligentym mając męża?:0 oj nie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda , ze nie uda Wam sie razem wyjechac, taki wyjazd na pewno dobrze by zrobil mezowi i Tobie. Z drugiej strony jak pojedziesz sobie sama z cirka, to w koncu maz zasteskni za Toba, uswiadomi sobie , ze ostatnio byl oziebly i ze mowil rozne glupoty. Powitanie na pewno, po takim odpoczynku od siebie, bedzie bardzo gorace i mile:) Nie ma chbya tego zlego , co by na dobre nie wyszlo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że się dobrze bawiłayście cały dzionek, ino pozazdrościć ;) dziś nie jadłam jednak rogalików, zamówiłam sobie do pracy kanapki z masłem czosnkowym i z serem z grilla - wczoraj pierwszy raz takie spróbowałam i mam chyba na nie jazdę :O utyje od nich 100 kilo bo tłuste są na umór. alze jutro tylko i czwartek wolny;) nigdzie nie wychodzę, nawet nad wode minie nikt nie wyciągnie (najczęściej taki wypad kończy się impreza) nie mam sił na nic i cały dzień będę leżeć i nawet palcem nie rusze ;) Madou, jutro w pracy poćwicze tą kawę z mięta bo mnie zaciekawiło 🖐️ i nos do góry, jakoś to będzie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko, specjalnie dla ciebie przyniesłam z pracy nowego Freeka limonkowego;) jak nie uznaje takich wynalazków i nie pijam tak to piwko polecam - jest idealne na upał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Wy, śpicie?? 🖐️ wstaaawać!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACE🖐️ to dzis sobie leniuchujesz w koncu:classic_cool: Ja bylam sobie na zakupach ale kupilam tylko spodnie i koszulke i troche kosmetykow , ktore mi sie koncza;) Zaraz ide obierac fasolke szparagowa bo robie sie gloooodna:D A wieczorem piwko oczywiscie:classic_cool: tylko ciekawe jakie mi kupuli;o Juz nie wazne w sumie jakie , wazne , ze bedzie zimne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam Was znad morza gdzie jest upalnie i wietrznie, po prostu cudnie! (a ja w pracy :( ) Byłam na bad. okresowych i jakąs jaskre znowu widzą cholerka. Chyba tez sobie piwko jakies kupie po drodze. Ostatnio nigdzie nie ma mojego ulubionego Żywca portera. ACE może daj ze 2 te friki to Dziecko sie w końcu skusi ;) Setunia ja tez mam dziś fasolkę :) 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha, ja też fasolkę właśnie zjadłam ;) i popoiłam freekiem - tak mi to piwko siedło, że hej :) [częstuję wszystkich chętnych a dla dziecka cała zgrzewka bo wiem że lubi] 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madou a co tam u Ciebie..? lepiej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACE mniam...mniam....dzięki, tak mi się chce takiego gazowanego zimnego czegoś ło jej! dobrze , że pracę kończę bo w tym upale to nawet i frikuś może namieszać w głowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta moja fasolka juz nie za dobra, juz byly takie groszki twardawe:o i te wlukna , ktorymi mozna sie udlawic:o Ale i tak sie najadlam niesamowicie, chbya juz nic dzis nie zjem.....no moze jakies lody bym przekasila jakby ktos je jeszcze kupil:D Z piwkiem zaczekam az slonce zacznie zachodzic, bo tez mnie moze sieknac;) Pariss 🖐️ to po pracy dawaj na plaze!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja fasolka była dobra :) Piwa zapomniałam kupic :( bo zaczeło troche kropic i się zachmurzyło to pędziłam do domu jak na skrzydłach.....tymczasem pokropiło chyba z 10-15 minut i koniec .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pozdrawiam z piwa przed blokiem :O ale beznadzieja, nawet ogródka ani jakiegos ciekawego parku w pobliżu nie mamy...idziemy za chwilę jak się sciemni przed blok na ławkę :O zeby nas tylko osiedlowe dryblasy nie pobiły :P to bedzie mój pierwszy raz :P aż wstyd chyba.. w tym wieku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasna cholera, ja to dopiero mam dzisiaj zajebisty dzien, po prostu jestem na skraju zalamania grrr >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss dobre i to! U mnie ani kapeczki deszczu:o Ogladalam wydarzenia i dowiedzialam sie , ze dzis rano o 7:30 byla msza sw w intencji \"o deszcz\" , ktora zamowili poslowie . Wczoraj marszalek sejmu poinformowal poslow podczas posiedzenia , ze zamowili msze i trzeba isc:D Cos za slabo sie modla:o Dewoty:P ACE tiaaa na kawke przed blok:p pewnie na cos mocniejszego:D A z kim , z asasiadami? Fajnie macie;) ja czegos takiego , jak wynajmowalam mieszkanie, nie zauwazylam. Integracja byla tylko wsrod pijaczkow osiedlowych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia, nie z sąsiadami, sąsiady to same stare pryczki :P z ludźmi z którymi wynajmuje mieszkanko, i nie kawkę ino browar, ale wrócili my i na balkon się przenieśli bo kiepsko z toilet było :P dzięki Bogu żadne osiedlowe nas nie zaczepiały...;) [zostawiam po browarku]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ad tej mszy - no to ładnie, nie mają już na co naszych pięniedzy wydawać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACE ale masz fajnie :) Właśnie oglądam mój serial i jest ślub gejów. Tak dziwnie się na to patrzy, nie chciałabym byc na takim weselu czy ślubie. Siris dawaj! Wyrzuć to z siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACE to w ile osob wynajmujecie mieszkanie . i jaka jest z plcia:D Jak ja z moimi dziewczynbkami wynajmowalam teraz mieszkanko to ten ostatni miesiac prawie caly czas spedzalysmy na balkonie:classic_cool: mam nadzieje , ze od pazdziernika tez bedzie tak fajnie:) Juz nie moge sie chyba doczekac pazdziernika:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiecie co ? nawet na torcie było dwóch panów młodych :) :) To taka opera mydlana na BBC , ale juz jestem uzależniona. Fajny serial o lekarzach, a teraz leci niesamowita pani Hortensja Bouqet !!! ze swoim Richardem :) :) tez lubię Dzięki za piwko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkanko wynajmujemy pół na pół jeśli chodzi o płcie ;) teraz nprzez wakacje mamy mały \"akademik\" ...ale ogólnie leci jakoś... [właśnie byli my po zakupy wi,ęc co sobie życzycie..??] i co z tm serialem...zaczynam powżnie zastanawiać się czy nie zacząć oglądać telewizji..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACE , to sie pytam zanim sie pojdzie na zakupy! Ale piwcio na pewno kupiliscie, a moze ejszcze cos mocniejszego , to jakiegos drineczka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Wy możecie tak długo siedzieć po nocach? Ja dziś wracam do domu i jestem sama do niedzieli wieczorem. Kupię sobie piwko (może razy 3), trochę posprzątam , wyśpię się ,oglądnę jakieś filmy, pobuszuje na kafe, i dalej pójde spac :) fajnie co? Jutro chyba pojadę z sąsiadami na działkę bo ma byc pięknie a wieczorem na disco. Naprawdę fajny klub otworzyli u nas. normalni ludzie tam przychodzą, zadne gwiazdy, trochę naszej miastowej \"mafii\" (w tym moja miłość), kulturalnie i wogóle. Można sie wyszaleć przy starych przebojach i nowszych. 🖐️ 🖐️ Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobi dzien🖐️ Pariss no to weekend u Ciebie zapowiada sie \"nie do dupy\":D. A czy do tego klubu przychodzi tez \"gownarzeria\" co ma 15-17lat? Bo jak ja czasami u siebie [tzn pare kilometrow ode mnie] chodzilam to praktycznie same taka gownarzeria, dziewczynki ubrane w dwie opaski na glowe:D . Wogole nie sprawdzali tam dowodow na wejsciu, masakra:o. Dlatego juz nie chodze, bo tam \"sodoma i gomora\"sie dzieje;) Chyba te modlitwy poslow pomogly! U mnie w nocyy tak lalao jak nigdy az taki huk bylo slychac , a nie deszcz:D ACE wstawaj:D Pewnie masz kaca teraz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dupy :O mega kac a do pracy trza iść :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×