Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czapka Witka

nie czuje, że rymuje

Polecane posty

Trzykropek pomarańczowy zostawił nam rym odlotowy I z tego powodu właśnie prosimy niech nie zgaśnie częściej nam winko stawia rymami nas zabawia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . . .
Za serdeczne powitanie wielki składam podziekowanie Ja tu sobie wstałam teraz ale mysle sobie nieraz ze to pozna jest godzina taka ze mnie jest gadzina ze dwonasta to najlepsza by zerwac z lozka takiego leszcza ;-P Moze zejde na sniadanie moja noga w kuchni niech postanie drzwi lodowki wnet otworze a sniadanie zjem na dworze ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem w pracy z rana siedze tutaj skołowana nudy są tu teraz wielkie a więc weszłam na kafejke jeszcze ze dwie godzinki i uciekam stąd dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się dzisiaj jąkamy sniadanie w południe jadamy. Po wczorajszym balowaniu trudno mysleć o śniadaniu. Teraz piję zsiadłe mleczko no i patrze na jajeczko. Myslę co tu dzisiaj ugotować na obiad rodzinie zaserwowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie są nowe koleżanki? zołza, zuza,dobroczynna,od babuni rymowanki... Helga w pracy, Aniela pewnie w kościele, Bomba się pożegnała a gdzie reszta cała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah no cóż tak się zdarza iście to szatańska praca poniedziałek, wtorek i środa pracuje jak mały koczkodan czwartek, piątek też i nie ma sprzeciwu że nie sobotę za to wolną mam i strasznie w nią hulam potem niedziela znowu do pracy tak to już bywa moi rodacy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I u mnie ciężka praca nie mozna pozwolić sobie na kaca. Wczoraj picie, dzisiaj w necie goszcze, a od poniedziałku poszczę praca będzie po godzinach smutna będzie moja mina. Nie wiem czy sił mi wystarczy na rymowanek harce. Liczę na was koleżanki przyjaciółki od rymów i szklanki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem drogie panie dzisiaj kwiatki przesadzałam nowych kilka też wkopałam i rabatkę piękną mam więc się pięknie uśmiecham w ogrodniczym buszowałam tony kwiatków przewalałam wybierałam i wąchałam piękną komarzycę też dostałam komarzyca to nie owad nie jest to komara żona lecz roślinka całkiem biała śliczne jasne listki ma i komary odstrasza pachnie cudnie jak cytrynka taka sprytna to roślinka koleusa też kupiłam przy czym się nie oparzyłam bo choć to pokrzywa jest to nie kąsa niczym bies liście ona ma bordowe wystrzałowe purpurowe pelargoni nasadziłam nieźle ja się dziś zmęczyłam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . . .
Ogrodniczka nam się tu odzywa może na nowa drogę życia nas wzywa? może każda kobitka wyruszy teraz w ogród pozbęcie się chwastów które są niczym wrzód Ja jednak zostane przed monitorem nie bede latała po dworze z worem by szukać zbędnej zieleni na grządkach w pokoju bedę siedziec po kątach aż mnie kto do roboty w ogrodzie zapędzi już słyszę jak tu moja mama zrzędzi...... Na imieninach wczoraj byłam swietnie się tam ubawiłam z facetem swoim troszkę się posprzeczałam niepotrzebnie się tak chyba zdenerwowałam coz jednak zrobic kiedy ja taka nerwowa jakas niczym sobaka ;-P :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ludzie wiecie gdzie jest najpiekniejsze miasto na swiecie??? A tak serio mam pytanie czy opalaca sie wybranie nad nasz Baltyk ukochany hhhmmmm,juz czuje zapach morskiej piany:D Jakie miasto polecacie czy sie na tym w ogle znacie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarymuje dzisiaj skromnie byscie nie zapomnialy o mnie 🖐️ pa pa pa buziaczkow 102👄 witam rymowanki nowe jakze mile i czadowe:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie od dawna mszyce wnerwiają, bo mi kwiatki zjadają, Nawet róże kwitnąc się boja, nim zakwitną ,to je mszyce wpie****ą. Wczoraj dostały czadu chemią dzisiaj mają spotkanie z ziemią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w myslach podrozuje i walizke juz pakuje... Bo to lato,bo to czas zeby isc naprzyklad w las... Lub nad wode,gory,jeziora z zachwytu az wywiesilam jezora:P!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w myślach też podróżuję bo to niewiele kosztuje. Z powody wydatków wielu nie mam dutków za wielu Okolice moje piekne i pożąda je wielu dlatego nie narzekam droga Wedelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adwokacie ja szkodników mam bez liku ciągle trutką je traktuję moje bardzo lubią tuje żrą jałowce oraz świerki bo apetyt mają wielki czerwce zowią się te zmory każdy ogród od nich chory walkę toczę z przędziorkami okropnymi stworzonkami małe to cholerstwo jest a apetyt to ma fest gdy wytruję te gadziny inne przyjdą w odwiedziny i tak całe lato walczę może wkońcu wszystkie zwalczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mocno slonce swieci, chyba juz sie tylko ciesza dzieci... Upal daje kazdemu we znaki chyba zaczne z tego wszystkiego chodzic do tylu-jak raki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jak sie macie w tym goracym klimacie? ja dzis bardzo smutna jestem chłopak,ktorego poznalam,pozegnal sie miłym gestem:( wyjechal do Irlandii na dwa misiace hmm i znowu sama...znowu bładze:( nie wiem czemu sie smuce,przeciez go bobrze nie znałam lecz czuje,że sie w nim strasznie zkochłam:( no coz tak widocznie musi być trzeba wziac sie w garsc i dalej zyc:( wpadne moze tu wieczorkiem mam nadzieje,ze z lepszym humorkiem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj,Madziuchnu,Moja Mila Szkoda bys w tesknocie zyla... Czasem jest tak na tym swiecie Ze niczego nie pojmniecie.... Sa wyjazdy i rozstania sa milosci i kochania Sa i smutki,sa radosci... Dobra zmykam-bo mam wlasnie gosci....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia nie łam się przełam się zapal se sztachnij se :classic_cool: To jest przeciez nasza mantra wiec sie nie łam i bądz twarda bo jak kocha to i wróci i juz ciebie nie porzuci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helguniu i Wedelku wielkie dzieki lecz wciaz smutek u mnie wielki ale to tez nie pomaglo i przez dwa miechy bedzie sie wloklo choc mam nadzieje,ze z czasem mi przejdzie i moj mezczyzna wnet przybedzie:):( nie ma nic gorszego do uczucia tego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . . .
ja teskntoy też nie znosze wiec o usmiech ciebie proszę imienniczko moja miła nie chce bys z tesknoty się aż wiła dwa miesiace wnet przelecą i on wroci z wielką checą! Wczoraj ja u kumpeli spałam o 2 w nocy po bułki do sklepu zasuwałam 3 nas było, wszystkie głodne choc jedzenie o tej porze niezbyt modne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj znowu bedzie mecz (kurcze tak sie dzisaj na sloncu spiec:P!) Dzisiaj Wlochy i Germaniaa (juz mam dosc swego stekania) Jestem za Niemcami (ide sie posmarowac kremami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy kropeczki tak wnoiskuje zes jest Madzia-tak zarymuje dziekuje za pociechy slowa juz spokojna jest ma glowa wrocilam z urodzin przed chwilka i nie wiem czemu,ale z usmiechnieta minka;) moze dlatego,ze Helga zaszalala i nawalona-dobrego humoru mi dala lecz tak napisze Wam tu szczerze ze dobry humor jakos mnie nie bierze wiem,ze smece Wam strasznie tym lecz to dla mnie nie to nie tylko rym:( dobrze,ze Was tutaj mam wiec przez to sie czesto usmiecham:) ide spac moi przyjaciele jutro moze sie rozwesele;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziuchna ty juz nic nie gadaj mojej dobrej opinii mi nie podwazaj :P Zarymowałabym wiecej wam ale kaca giganta mam może później zarymowac sprobuje moze mi sie we łbie coś wykluje. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa//////
witam witam moi mili coscie dzisiaj juz zrobili? czy siedzicie przed kompami i myslicie nad rymami? mnie nie bylo kilka dzionków bo i pracy bylo wiele trzeba bylo robic w piatek zeby wolną miec niedziele dzisiaj wpadlam was zobaczyc i poczytac nowe rymy troche tu przybylo stronek posiedzimy, popatrzymy ja mam dzisiaj humor wielki opróznilam dwie butelki z piwem zimnym z lodoweczki zostalo mi cztery beczki gdyby ktos z was mial pragnienie to zapraszam na gaszenie piwa u mnie nie zabraknie kazdy wezmie ile łaknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki nowa że wstąpiłaś i nas rymkiem zabawiłaś piwa więcej nie wypije bo za bardzo sie znów spije. A w ogóle miłe dziewczyny dziś są moje urodziny dupa ze mnie jest już stara lecz na szczęście ciągle jara :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam na stół wielką flachę piwa wina też nie braknie pijcie moje drogie panie potem będzie dobre rzyganie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa//////
helgo droga, dupa stara ale wazne ze jest jara duzo zdrowia i radości mnóstwo forsy, pomyslności zycze tobie w urodziny bo my fajne som dziewczyny kieliszeczek sie napije wznosząc toast za twe zdrowie wiecej wypic juz nie moge by nie lezec autem w rowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×