Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czapka Witka

nie czuje, że rymuje

Polecane posty

Teraz czas na odpoczynek dla chłopczyków i dziewczynek by radosne buźki miały kiedy będą tańcowały. Dziecie płacze, trudna rada czas utulić maszkarada ... Jutro bedą rymowanki obiecuję bez trzymanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz czas na odpoczynek dla chłopczyków i dziewczynek by radosne buźki miały kiedy będą tańcowały. Dziecie płacze, trudna rada czas utulić maszkarada ... Jutro bedą rymowanki obiecuję bez trzymanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi rymy nie wychodza chyba procenty mozg mi grodza adwokacie jutro Twe swieto niech kazdy o tym pamieto czuje sie na impreze zaproszona bo jak nie to bede obrazona:P przyjde tu jutro z kwiatkami a Ty bedziesz z flaszkami:P[wodki hehe;]] nawalimy sie znow zdrowo ale bedzie tu czdowo ale mi sie dymi z głowy a i tak wieczor jest BOMBOWY:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie moge sie doczekac z tym nie mozna dluzej zwlekac moze dzisiaj juz zaczniemy i sie fest na.......rabiemy?:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś sie stawiam na wezwanie i zaczynam rymowanie spać mi sie chce okrutnie Chyba sobie drzemkę utnę 😴 Witaj Anielo nasza miła gdzieś ty się nam straciła? tyle stron rymów ominęłaś mam nadzieję ze choć troszkę popiłaś na innych topikach na których byłaś jest ich tam bez liku ale większość jest do kitu nasz topiczek tu wymiata będzie z tego niezła draka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że impreza tutaj była a ja głupia sie nie stawiłam niestety komp miałam zajęty mój brat siedział przy nim jak zaklęty potem bratowa jego miejsce zajęła przekupić niczym sie nie dała truskaweczki cukiereczki nie chciała niczego od helgeczki po internecie śmigała a mnie jawnie olewała :P lecz mam teraz sprytny plan wieczorkiem będę, mówię wam! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah jak gorąco tutaj mam pracować mi sie nie chce mówię wam zaraz tutaj spłonę na stosik ułożą popioły moje potem zmiotą na szufelkę i wyrzuca biedną helgę_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz sama tutaj rymuję i dziwnie sie przy tym czuję zaraz zrzucę swoje szmatki i skuszę kogoś do gadki a jak nie będzie chętny zmuszę go do pogawędki zwiąże ciasno linami będzie rymował z nami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba wziąć sie do roboty bo nie czas tutaj na cnoty później będzie rymowanie więc uciekam moje panie 🖐️ Ps. Gdyby ktoś był jednak chętny do malutkiej pogawędki przyjdę tutaj na chwileczkę i rzucę mini rymeczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rymuje tutaj stale i sie wcale tym nie chwale wpadłam juz w uzależnienie dzien bez ryma budzi me przerazenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie drogie laseczki moze macie ochote na ploteczki? albo moze na piweczko? upijemy sie tak-deczko:P wczoraj znow sie gniewalam bo netu nie miałam:o chcialam cosik zarymowac lecz komp zaczal sie buntowac:o zazadzilam kopa mu i tym sposobem jestem tu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goście byli bardzo mili i tłumnie się stawili morze wódki mi wypili jutro będa marudzili. Trzeba rano znowu wstawać trochę w pracy poudawać . A wieczorem wypić piwo rzucić rymem , zrobić żniwo. A jak przyjdzie burza sroga wyjać flaszkę - pobalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na impreze sie spoznilam lecz na wóde ja zdażyłam choc spoznione me zyczenie niech sie speln adwokacie Twe marzenie🌼 jezyk mi sie z leksza placze ale drina jeszcze sacze wszyscy juz leza napruci jutro obudza sie bardzo struci:P dobrej nocy teraz zycze ja juz padam-przyznam skrycie;) 🌼🖐️ 💤😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DziekiMadziu za życzenia niech się spełnia me marzenia wódką trzeba toastowac uroczystośc pielęgnowac. :) Gdzie bywacie moje misie smutno bez was tutaj dzisiaj, wskocznie trochę porymowac no i jeszcze poświętowac. Burza dziśmocno straszyła i od neta wypędziła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutno jakoś :( trudna rada rymów dzisiaj nikt nie składa Jutro prosze o powroty i zabranie do roboty. Opowiadać, pożartować rymy popleść, pofiglować. Teraz idę pod pierzynkę jutro wstanę z dobrą minką. Troszkę sobie popracuję, a wieczorkiem porymuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro prosze trzymac kciuki by szybko weszły mi nauki:P w nowej pracy sprawdzic sie mam a ja na tym sie ch**a znam :o ale wierze w siebie nieustannie;) i w nowej pracy wyjde nienagannie;) jak z tego jednak nic nie wyjdzie to znowu upic mi sie przyjdzie:D ale i tak ja sie nie poddam i gdzie indziej moje cv oddam[cool :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszce ktos 2 wpicy puknie i 1000 mam tu stuknie lecz nie czekam tu na gosci nie oddam nikomu tej przyjemnosci:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I TAK DZIEWCZYNY MAMY TYSIAC WPISOW JAKZE WIELU jest tuOSOB I ICH ZARUSOW DOCIAGLYSMY TO NARESZCIE JAK SE WSPOMNIE TO MAM DRESZCZE DAMY RADE DO DRUGIEGO BO MY FRAJDE MAMY Z TEGO TERAZ JUZ SIE ŻEGNAM Z WAMI JAKZE ZAJE**ISTYMI DZIEWCZYNAMI DOBRANOC ,SPIJCIE SMACZNIE JUTRO NOWY DZIEN SIE ZACZNIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziuchna udało ci sie pierwszej zrobic tysieczny wpis na predce a tak na to czatowałam niestety sie nie załapałam:( Teraz ide sie malowac na koncert Comy przygotowac ide tam niespodziewanie lecz sie ciesze miłe Panie :) :classic_cool::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecuję wam tu pięknie że 2000-czny wpis tu pęknie. My się o to postaramy i z rymami zawitamy . Dzisiaj wieczór jest wiankowy brykać panny do alkowy niech wianuszki pospadają dobrą wróżbę zapodaja ... Bawmy się i radujmy wiele do spotkania aż w niedzielę. Trzymam kciuki za naukę waszą a wasze CV niech pracodawcy nie straszą. Zaglądajcie porymować , i znów będziemy świętować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ dziwewczyny!!!po to tu wlazłam by sie pochwalic ,ze prace znalazłam:D:D ale dzisiaj sie zmachalam caly dzien lody nakładalam jestem strasznie wykamana bardzo bola mnie kolana:P jak tylko podpisze umowe badzcie wszystkie gotowe bedziemy piły do upadłego bedziemy rzygac-i co z tego :D teraz ide na do swego wyrka od razu poprawiła mi sie minka dobrej nocki życze Wam słoneczka abyscie jutro nie zlapaly dołeczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo smutno dzis się czuję, no bo nikt tu nie rymuje ... :( Hej panienki moje miłe w końcy weekend , niech się spiję... czy ktoś chętny ? hej dziewczki na truskaweczki i wódeczki ... :) Madziu słońce moje drogie jakoś lodów jeść nie mogę co najwyżej se popatrzę a gardełko wódką natrę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje Ci Madziuchno opić musimy to prędziuchno wszyscy z Tobą się cieszymy flaszeczke Tobie postawimy wypijemy także drinka boś grzeczniutka jest dziewczynka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Helgo na topiku rymów będzie tu bez liku dzisiaj neta ma wolnego a w podblizy brak slubnego :P Dziecię błaka się po świecie razem ze mną nie zginiecie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz czas na gotowanie w głowie rymów układanie zaraz wracam ,bądźcie dzielne rymy będa nie kościelne. Loda z Madzią zakręcimy rymy sobie poświęcimy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa tysiączki szybko zrobimy i sie nieźle przy tym ubawimy moje drogie więc do dzieła sypcie rymami ja z rękawa! Adwokacie tyś jedyna miła dziewczyno dziś sie zjawiła i zaczęłaś rymowanie dzięki za twe zmiłowanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziś rymów będzie wiele jak to zawsze jest w niedziele rymować będziemy do upadłego nie boimy sie niczego! Będzie palenie, picie, chlańsko i jak zawsze rymowańsko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróóóóóóć! Jaką niedzielę, coś mi się pomyliło od tego picia mózg mi wypaliło :O albo dlatego ze po koncercie spałam dwie godziny i nic więcej a może dlatego, szczerze się przyznam siedzę dziś w pracy a nie powinnam zwykle zdarza mi się to w niedziele a nie w sobotę, o ja pierdzielę !:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×