Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czapka Witka

nie czuje, że rymuje

Polecane posty

Dzisiaj smutna moja mina ze zmęczenia pada na ryja. Jak to dobrze, ze już wolne zaraz sobie co pier****ę. Obiadek smaczny miałam teraz z wami zarymowalam. Teraz na drinka mam smaka przesyłam wam dużego buziaka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jestem, jedna chwilke zaraz ide na porcyjke filmow akcji i horrory bo nie w glowie mi amory hOOj by strzelil sens i rym bo poezja wiedzie prym hiehie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie już nie sama ja chcę wypić a żem dama. Samej smutno, nie wypada co najwyżej czekolada. Kto chce wina, kto chce wódki co tam , że poźniej rozum krótki. Już tak dawno nic nie było że by chętnie teraz się wypiło. Ze mną w domu tylko psina kochająca ale ona niestety nie trąca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj nie chce się pracować chodzcie trochę po rymowac. będę strzegła topiku naszego dla jesiennego rymowania większego. Wy po kraju i świecie pewnie podróżujecie. Zbierajcie rymy po świecie później wszystko opowiecie. A jak ktoś ma czas jak ja niech zapoda rym na sto dwa. Piweczko zaraz otworze i poleżę w słońcu na dworze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem piekna i sniada taka, ze mucha nie siada ... idę na lody i drinka bo wesoła ze mnie dziewczynka. Dzisiaj odpoczywam, jutro dogorywam, a w poniedziałek znowu robota popędzi mi kota :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choc juz pozna jest godzina to zapodam jeszcze ryma nie rymuje juz ja czesto bo pracuje teraz gesto chcialam tylko o sobie przypomniec i nie dac o sobie tak szybko zapomniec pozdrawiam ja Was dziewczeta xMadziuchnax o Was zawsze pamieta 🌼👄🖐️🌼👄🖐️🌼👄🖐️🌼👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu sie dzieje do Cholery nie ma nawet Szpetnej Anieli:( helga tez sie nie wpisuje bomba od dawna nie rymuje Wedel wyjechala na dwa miesiace adwokat siedzi w pracy w te dni gorace nowe dziewczyny tez sie potracily ale rymami fajnymi rzucily wczesniejsze rymowanki zapomnaly o tym topiku pewnie temat ten wyladowal u nich w smietniku :( ja rymowac bede wiecznie(jak bede miala czas:P) Wy tez rymujcie koniecznie:) ja sie na libacje szykuje a tu cisza panuje :(:( ide sobie cos wpierdzielic by sobie humor odmienic:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam sie na twe żądanie chociaż głowę mam jak banie na biurku sterta rośnie a ja na kafe sie moszcze mam to wszystko gdzieś porządny rym .... :o I mnie z rytmu znów wybili ryma skończyć nie pozwolili łażą ludzie coś wciąż chcą nie zważają na mój ton :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz fajnego coś wymyśle tylko sprzątne ten rozpiździel :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nic juz nie wymyśle coś mi siedzi w mym umyśle skupić się nie mogę z żalu wyrwę sobie głowę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie !!! O Boże Tak być nie może. Naprawdę obiecuję że częściej zarymuję. W weekend imprezowałam głowę ciężką miałam. A gdzie wy się ukrywacie że ten topik omijacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helu - u każdego takie dni czasami że ma problemy z rymami, ale razem się wesprzemy znowu sobie wypijemy rym strzeli do głowy i będzie wystrzałowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak! Masz racje! poddać się nie możemy i wspierać siebie bedziemy razem rymy obmyślimy i odrazu go tu umieścimy w końcu wakacje to czas rekalsu a dzień bez rymu to jak dzień na kacu :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ODA DO XMADZIUCHNAX ! Powiem wam cosik miłe dziewczyny będziecie miały zadowolone miny wczoraj do rybaczówki się wybrałam bo na hamburgera z piwem ochoty nabrałam składam więc moje zamówienie i czekam na jego spełnienie wtem głos tubalny się odzywa: niech jedynka tu przybywa! Idę śpiesznie dziarskim krokiem i myślę nad znajomym głosem lecz nie, cóż by ona tu robiła przecież nikogo nie pobiła aby stanąć za barem i sie chwalić swoim wokalem... Idę, patrzę i nie wierzę toż to Madziuchna stoi za barem! Klientów sprawnie obsługuje i sie z nimi nie patyczkuje choć uśmiechy swe rozdaje piwa zręcznie im podaje i napiwki zbiera wszędzie bo to miłe jest dziewczęcie ;) Widać jest w swoim żywiole inni uwijają się jak muchy w smole :o tylko Madzia taka zwinna szwarna, gibka i uczynna nic dziwnego ze jej barek oblężenie przechodzi wspaniałe kolejki sie do niej ustawiają i spokoju jej nie dają chłopcy ciągną do niej jak do miodu tyle w sobie ma uroku! :D Podchodzić czy nie, trochę sie waham niepotrzebnie, Madzia już do mnie macha biorę moje zamówienie i uciekam szybko w knieje bo chłopcy zdenerwowani ze ich odciągam od pięknej Pani :P I wszystko było by cool tylko że szef to niezły ... mół :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tfu tfu tfu ale spaprałam końcówkę, wróóóóóć ----> muł :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjaciólka Helgi
Helga Ty świrze, jeszcze bardziej Ci ubliże, chyba zartujesz-> że Tyyy rymujesz?? to pewnie te wieczorne imprezki spowodowały ze z rózowego -> swiat dla Ciebie jest niebieski! zrób sobie lepiej dziecko żygające i kupką smierdzące :D i instykt maciezynski sie w tobie urodzi, a wtedy zaden rym już w głowkę nie wchodzi, bo czasu mało na takie bzdury.. bo świat sie robi szaro bury.. gary, pieluchy, płacz nocny dziecka a Ty sie czujesz jak stara, zużyta kiecka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dziecko jeszcze nie pora nie chce na razie małego potwora może instynkt macierzyński mi sie obudzi kiedy gorąca krew sie we mnie ostudzi i chęć na imprezy odejdzie wtedy małe bobo będzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjaciólka Helgi
weź mnie laska nie wpieniaj trzeba miec dawce nasienia zeby śliczne bobo mieć musisz faceta na stałe chcieć chyba ze inViTro chcesz to plemniki obcych facetów bierz. Ale szukaj lepiej męża ktory nie ma w kieszeni węża i zrobicie sobie dzidziusia i bedzie z ciebie szczesliwa mamusia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjaciólka Helgi
pisz lepiej co u Ciebie czy w Katowicach tez tak słonko .....(*)ebie? *(j) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce ja teraz dzidziusia który ciągle w pieluchy siusia pomyśle o tym za rok lub dwa może nie bede jeszcze za stara:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjaciólka Helgi
Ci się końcówka nie zrymowała.. nie wątpliwie za rok pieluchy bedziesz prała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjaciólka Helgi
czas kończyć to głupie gadanie pozdro dla tematu wymyslacza ja ide na drugie danie a dokładnie na filet z sandacza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah te krąbrne końcóweczki zawsze wchodzą w nie te bajeczki wcinają się gdzie nie trzeba lecz czasami zachodzi potrzeba żeby je troszkę podrasować i między inne rymy pochować. Grzeje mi niemiłosiernie dlatego rymy me wychodzą miernie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjaciólka Helgi - LUU LUU
Widze że idzie Ci to marnie jeden zero dla mnie :D Pa kochana a wieczorem baw się do rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to jak szczera baba która za mną wrecz przepada zawsze doda mi otuchy nie odczuje nigdy skruchy podcieła mi skrzydełka już nie bede śmiała helga_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjaciólka Helgi - LUU LUU
Rozkręciłam się troszkę (weź wsadz sobie do d.. kokoszkę..) Ja dzisiaj będę cały dzień rymować i przed ostrym słońcem chować i po dupie będę się smarować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjaciólka Helgi - LUU LUU
PS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×