Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czapka Witka

nie czuje, że rymuje

Polecane posty

Gość Przyjaciólka Helgi - LUU LUU
OPALANKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa osoba jest złapana i przez rymy zdominowana rymy wszystkich osaczają mózg zajmują, żyć nie dają;) Helga_ zaraz stąd ucieka bo już ktoś na nią czeka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjaciólka Helgi - LUU LUU
Ktoś czeka na Ciebie? pewnie czujesz się jak w niebie. Kto to taki? Czy to jakies śląskie buraki? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah to nie buraki tylko prawdziwe dziwaki narodziło ich sie w bród więc rozpoczynam z nimi pochód :P A tak serio powiem szczerze tylko nie mów: ja nie wierze! idę szaleć na zakupach bo marzę o pięknych butach przydała by sie tez sukienka i zgrabna mała torebeńka u mnie wesele wkrótce będzie wiec musze cichy kupić na prędce idę z mym osobistym doradcą którego w dniu ślubu stanę się oprawcą będę jej osobiście świadkować i nie pozwolę ślubu odwołać;) Wiesz już kto to taki? czy potrzebne ci inne poszlaki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjaciólka Helgi - LUU LUU
Wiem juz kochana To jest z was para dobrana -> Ty i Twoja przyszła szwagierka To po co ta głupia gierka? To sto lat młodej parze!!!! Może i ja się kiedyś odważe Jak na razie chłopakowi tłumacze i Ci cicho w kąteczku płacze Ale z ślubu nici i żadnej szansy nie ma - nawet PYCi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjaciólka Helgi - LUU LUU
To papatki i pozdrowienia dla Twojej matki! (dla ojczulka tez) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj się słodko moje małe złotko życzę ci małego beboka który będzie ciągnął smoka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjaciólka Helgi - LUU LUU
i tego samego wzajemnie a Ty kochania -> trzymaj się dzielnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ales mnie helgo wzruszyla i swoim rymem rozbawila nawet nie wiesz jak sie ucieszylam gdy w mojej pracy Ciebie zobaczylam dzieki za tak piekne slowa to mi teraz wiecej wiary doda choc troche przesady w nich bylo to przeczytac takie rymy bylo milo wpadaj czesciej me kochanie:P bedziesz miala wszystko na zawolanie:) praca sprawia ,ze rzadko rymuje wracam pozno,zmeczona i zle sie czuje ale pamietam o naszych rymach i zajebistych tutaj dziewczynach 🖐️🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się kolejna zajebista dziewczyna co choć z nadmiaru pracy zdycha, w głowie jednak ma ryma, już niedługo mam leżenie w sierpniu urlop marzenie musze wytrzymać tę orkę okrutną od której mam minę smutną i żadnych przez to okazji do wypicia z nerwów jedynie okazja do tycia :) Miło popatrzec jak rymy składacie i jak słysze gdzieś tam się spotykacie :) Fajne z was dziewczyny słodkie jak maliny do pieluch się nie spieszcie chłopakami się najpi erw nacieszcie. Bejbi to fajnasprawa ale to nie zabawa. Dla siebie czasu niewiele pójdą w kąt przyjaciele. Jak poczujecie natury zew inaczej odbierzecie dziecka spiew (czyt. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee tam
widzę widzę moi mili zeście na tym topiku na dłużej zabawili ciekawe tematy tutaj rozwijacie a teraz o macierzyństwie rozprawiecie rację adwokatowi z urzędu przyznaję i swoje trzy grosze tutaj dodaje gdzy się mały dzieciaczek komuś nawinie szaleńcze, młodzieńcze zycie wnet na zawsze odpłynie zalecam więc rozważne korzystanie z cielesnych przyjemności:P aby za wcześnie nie musieć zapraszać na chrzciny gości póki co korzystajmy z naszej wolności i nie spieszmy aż tak do dorosłości:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam czasu tu rymowac ze wstydu sie chyba musze schowac:( praca,praca-wciaz to samo ja chce wolne-pomoz MAMOOOO!!!! jestem padnieta jak kon po westernie lecz swym rymem zarzuce wiernie pozdrawiam Was wszystkich milutko i caluje w czolko cieplutko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj nawet burza mnie nie powstrzymała żebym sobie nie pobalowała. Zebrałam 3 koleżanki i ruszyłysmy na imprezowanki . Były tańcei i hulanki oraz piwa pełne szklanki. Dzisiaj zbieram siły,żeby było ich wiele na jeziorkowe kąpiele. A po niedzieli znowu praca brrrrr, już wolę mieć kaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta ale jestem dziś padnięta parno duszno jest na dworze nic mi dzisiaj nie pomoże nocą pioruny strzelały drzewa nieźle się gibały wiatr też gwizdał po kominach niewyspana ja dziewczyna :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj z bratem zarymuje bo on zawsze rymy czuje siedzimy sobie teraz przy piwie i glowa nam sie lekko kiwie choc pozna juz godzina a wpokojach spi rodzina my siedzimy i tankujemy i sie zajebiscie czujemy moj barat sie Robert zowie i kto wie co w zanadrzu chowie wielka z niego zagadka duzo wieksza od Tadka[a jakiego sama nie wiem] pozdrowienia macie od niego bo wyglada na chlopaka milego:P wszak Witek tez pozdrawia Was bo to szwgier jest w sam raz:D my wszyszy to wielka rodzina teraz idziemy na impreze do Bin Ladina:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec zaokragle by bylo 300 znowu ja to rzecz oczywista pozdrawiam was serdecznie i zyjcie sobie bajecznie ja mam wolne do srody snic mi sie bede po nocach lody bo na lodach niekiedy siedze i wtedy wcale nie czuje sie jak w niebie buziaki i kwiatuszki od madziuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane moje palą mi się z gorąca zwoje odpoczynek miałam udany były spiewy, wódeczka i tany. W niedzielę ciałko opalałam w wodzie i na plazy się relaksowałam. teraz pracuję w ukropie i marze o urlopie . Madziuchna koleżanko miła ucałuj chłopaków jak im się nie sniło, Niech wesprą nas rymami i opowiedzą coś czasami. zycze ci lodów wnóstwo byleby nie za tlusto żeby po wakacjach aniele kilogramów nie zostało za wiele ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _trzydziestka_
Ekstra rymy przeczytałam aż się troszkę załamałam, bo tak fajnie też bym chciała, ale głowka jest zbyt mała. Mała glowa i się kiwa, chociaż nie jest jeszcze siwa. Popróbuję i podpatrzę, bo też Was czymś uraczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czereśniami się dziś zajadałam w śliwkach też zasmakowałam lato to jest super sprawa od owoców kipi strawa :-) dziś już nic lepszego nie zarymuję zaraz w pościeli zanurkuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno już nie rymowałam a dobry rym to jest podstawa zdrowia psychicznego a także fizycznego bo jak człowiek nie rymuje bardzo źle się ciągle czuje mówię wam to szczerze test zrobiłam na ofierze :P Ok słoneczko mi przygrzało przyznaje sie do tego śmiało :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh niedziela była miła troszkę sobie pofajczyłam na rowerku popływałam opaliłam trochę ciała popływałam też w jeziorze stylem co sie dziwnie zowie machałam odnóżami jak szalona żeby sie być utopiona tak, pływałam rozpaczliwym stylem przed pływakami czoła chyle ;) ehh jak fajnie wypoczęłam aż mi sie na płacz teraz zbiera ze znowu w pracy siedzę straszliwie sie nad tym biedzę 😭 lecz już niedługo urlop będzie a jak nie to zrobię spięcie będę krzyczeć, drzeć mą mordę albo sie po prostu zwolnię! wtedy niech mnie pocałują w żyć będę sobie błogo gnić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i witam was dziewczyny niestrudzenie układacie rymy nalezy sie wam za to piwo niech sie wam zdrowo głowa pokiwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj się moje dwa psy pogryzły jakby normalnie dostały wścieklizny sunia z raną z walki wyszła pies się cały wieczór ciskał poszło wszystko o sezamki o to były kotłowanki psy zazdrosne są o siebie każdy chce się czuć jak w niebie i słodycze mieć dla siebie a sezamki jadłam ja tak to jest mieć pazernego psa :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj się moje dwa psy pogryzły jakby normalnie dostały wścieklizny sunia z raną z walki wyszła pies się cały wieczór ciskał poszło wszystko o sezamki o to były kotłowanki psy zazdrosne są o siebie każdy chce się czuć jak w niebie i słodycze mieć dla siebie a sezamki jadłam ja tak to jest mieć pazernego psa :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje koleżanki od rymów i hulanki Upał nadal mocno trzyma we wspomnieniach tylko zima, pijcie wodę, zimne drinki miejcie usmiechnięte minki. Jeszcze tydzień męki w pracy a później hura - na urlop idę rodacy. Teraz mam już cięzkie ciało tylko spać by mu się chciało. śpijcie słodko, grzejcie ciało by do rymów się wracało ... 🌻👄🌻 Miło widzieć was w komplecie rymujcie ile i niech się stale plecie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja sunia była dzisiaj w siódmym niebie bo sama była na podwórku po długiej przerwie domyslacie się dlaczego miała\"te dni\" - dlatego. Moja słodyczy nie toleruje strasznie po nich żółcią wymiotuje :( ale uwielbia dopaść ciasteczko czy cukiereczka później jest za nią gonitwa i ucieczka. Braki w słodyczach nadrabia owicami zajada się nimi pasjami. We mnie sięz ta skłonnością wdała więc razem owoce zjadamy i mamy szczęśliwe ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis mam wielkiego dola nikt mnie pocieszyc nie zdola w weekend w Tychach festiwal bedzie mowia o tym juz wszedzie a ja do pracy isc musze z zalu sie chyba udusze:( tak nie moglam sie doczekac a jednak musze do pracy uciekac :( dzis znajomi na woodstock wyjechali pewnie szczesliwie zajechali bawia sie teraz superowo jak co roku-zajebiscie i czadowo a ja w pracy bede siedziala i nad swoim losem bede plakala:(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziuchna - nie smuć się za wiele serce mi pęka jak się smucą przyjaciele:( Tak już los pracusiów czasami my pracujemy, a inni sa leniami ale przyjdzie i na nas pora zabawy i dużego amora :) Ja w weekendową porę ruszam w podrózniczą dolę podziwiać lasy i wody umoczyć tyłek dla ochłody. A później jeszcze kilka dni pracy i wreszcie urlop - cacy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×