Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czapka Witka

nie czuje, że rymuje

Polecane posty

Zdrowia szczescia,pomyslnosci 🌻 iado rymow- wielu zdolnosci!🌻 Niech szampan plynie dzisiaj strumieniami🌻 a goscie zachwycaja sie Twoimi rymami!!:D🌻 Niech sloneczko dzisiaj wyjdzie zza chmurek, a na prezent bedzie mnostwo laurek!!!:D Tort z wisniami ,morelami, abys te URODZINY pamietala latami!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helu droga! Radości, miłości, przyjemności, małych odleglości,przydatnych umiejętności, skuteczności, wydajności, wszelkiej pomyślności w dniu urodzin ci życze a calusków nie zlicze ... 🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pracy 12 godzinach smutna u mnie mina. Do rymów głowy nie ma i niestety nic się nie zmienia .... :( Aha - Madzia - piekne imię jak z laurki 17 lat temu pasowało i do mojej córki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choc juz zyczenia Ci zlozylam to tutaj jeszcze nie bylam wiesz czego Ci zycze prawie od rana i wiesz przez kogo bys byla kochana;) bys zawsze soba byla i nigdy sie nie zmienila:) a teraz stawiaj sie tu szybciutko i poczestuj gosci wodka witam wszystkich tu zebranych jakze milutkich i kochanych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Madziu, za chwileczkę ucałuję swą córeczkę... :) Tobie również ślę 👄 buziaki bo fajne z was \"dziwcaki\"... Teraz kąpiel już pachnącą mam i swemu ciałku odpoczynek dam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki wam za zyczenia u mnie nic sie nie zmienia rozumu mi nie przybyło chyba raczej troszke ubyło ale co ja sie bede przejmowac najlepiej zaczne rymowac głupie mysli z głowy wyrzuce moze nawet troszke zanuce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa//////
boli glowka i kac wielki po wczorajszym balu Helgi pozostalo mnostwo smieci puste puszki i butelki bierzmy sie juz do sprzatania by nie bylo bałaganu pomożemy naszej Heldze doprowadzic dom do stanu kto nastepny ma impreze niech sie zglosi tu czym predzej juz zapasy zrobic trzeba bo im dluzej to tym wiecej ja mam imieniny w lipcu juz zaczynam zbierac flaszki wodka, wino, piwko bedzie torcik, chipsy i fistaszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam imieniny -osmego dnia lipca wyjatkowego dzisiaj nic nie moge zrymowac tylko wiatraczek na twarz skierowac jest goraco,jest zazaco a na dodatek....juz mi spiaco😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam cosik zarymowac lecz nie moge sie z netem uporac😠 nie otwiera mi sie ostatnia strona nie wiem co jest grane???!! ide na brona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam cosik zarymowac lecz nie moge sie z netem uporac😠 nie otwiera mi sie ostatnia strona nie wiem co jest grane???!! ide na brona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też troche zarymuje chociaz sie nie fajnie czuje jest tak gorąco i duszno że życie ze mnie uszło :O xMadziuchnax ---->🖐️ Moja droga czy twe kroki skierują sie w Kamiennej progi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej helgusiu ma iskierko wpadaj do mnie,wez wiaderko wiaderko wodki0to oczywiste zlapiemy dola-wypijemy piwa kiste i takim oto sposobem sobie rade damy popłaczemy;)wypijemy i sie pozegnamy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonie i dzwonie nikt nie odbiera czyżby porwała cie jakas cholera?? (na cholere oczywiscie:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze,ze ja nie w temacie:P! Czy telefony polecacie??;) Czy przez telefon tez rymujecie? I czy w ogle o czym pisze-wiecie???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie to było babydo! Madzia zaroski u ciebie bydo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My rymujemy we dnie i w nocy przez telkefony, faksy i mikrofony rymy nam ciagle w głowie kiełkuja i wylkatują, potem wlatują dlatego potem dzwonimy do siebie i rymujemy - jest nam jak w niebie ;) Zjeś cosik musze bo pusty mój brzuszek potem szybko pod prysznic wskocze bo śmierdze jak stare ubranie robocze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za moje błędy dziewczyny ale na mózg mi padło przez rymy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to ja wszystko wiem wlasnie bulke z dzemem jem;) Slucham radia,pisze posty marzy mi sie perfum Lacosty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helga nie tylko nie zwalaj winy na ten wspaniale rymy na mozg ci palo juz wczesniej i to duzoo mnie to jednak nie wqrzo bom ja tem mam \"zryty\"beret;) dlatego trzymamy sie razem -za .......kuperek:) :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ja teraz słucham DZemu wiadomi wlasnie czemu:) uwielbiam Ryska głos gdy Go slysze staje mi na skorze włos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich was z wieczora ale jestem bardzo chora, tylko praca, praca,praca a ja tak bardzo chę mieć kaca :P Upał kocham rodacy , ale nie w pracy ... Marzy mi się piweczka kufelek a może i wódeczki literek w dobrym towarzystwie na łące jeziorkiem i grillem pachnące ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodka,koniak,wino wszystko w barku sie skonczylo:( Piwko,drinki i Martini wypili goscie moi mili....:O Chyba bede karateka mam w lodowce tylko mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka mowie Wam babeczki ktora ma na nogach klapeczki?:P upal u mnie dzisiaj wielki na czole mam potu kropelki no ale nie o tym chcialam rymowac tamte rymy musze schowac chcialam zaprosic nowa rymowanke nasza kochana kolezanke na imie jej jest Monika ktora ciagle po knajpach bryka moze nam cos zarumuje wtedy lepiej sie poczuje 🌼🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×