Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czapka Witka

nie czuje, że rymuje

Polecane posty

Po topiku wiatr nam hula w gardle stoi gula, gdzie się podziały koleżanki oczywiście to od rymów i szklanki. Jesli w dalekiej podróży to o.k. wiele opowieści ciekawych to wróży jesli zaś straciłyście wenę twórczą to jest mi strasznie smutno - o kurcze. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
straszna cisza tu panuje chyba kazda podrozuje przerwe panujaca tu głusze bo pochwalic sie musze ze w niedziele jednak pojechalam na festiwalu Ryśka Riedla sie wyszalalam weszłam za totalne free potem poszłam na koncert Cree wyszalalam sie z helgunia moja wspaniala siostrunia;) teraz tylko wspominamy i za rok sie wybieramy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzichna racje ma zabawa była na 102!:D wyszalałysmy sie strasznie było wrecz rubasznie kumple nas obtańcowali odciski na palcach pozostawiali:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grała Coma moja ukochana bez niej nie byłabym taka uchachana :P Hey jak zwykle czadu dał po prostu zajebiście grał Koncert Dżemu był nieziemski ze wzruszenia polały sie łezki Chcę to przeżyć jeszcze raz lecz trzeba poczekać jakiś czas a tym czasem borem, lasem... do kamiennej idziemy i tam sie schlejemy :P Adwokacie rymów nie opuścimy zawsze tutaj powrócimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedawno plakalam ze sama zostalam z tesknoty wrecz umieralam jego powrotu doczekac sie nie umialam;) miesiac zlecial wrecz szybciutko oraz bardzo milutko na imprezy wciaz chodzilam i duuuzzoo piw wypilam miesiac ten tez zapowiada sie superowo imprezy,urodziny-bedzie bombowo za miesiac Tomek wroci hmm troche mnie to smuci;) dobra zartowalam troszeczke ide na flaszeczke;) :classic_cool::P:D:) helgaaaa za rok jedziemy na imprezy dwie Woodstock i festiwal----- o le!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zapominaj koleżanko ze nie długo bedzie balowanko w domu twoim oczywiście będzie pewnie zajebiście:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolezanki moje miłe witam i o zdrówko wasze pytam. Melduję, ze jestem i będę rymować i co wieczór się meldowac. A może nawet i z rana bo jestem coś jakby zakochana. Mam trochę czasu wolnego i dlatego rozglądam się za jakimś kolegą. :) Fajne miałyście balety bo jesteście fajne kobiety. Ja o was nie zapominam i całuski wam przesyłam. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy wyjechali nam morze! Niech mi ktoś pomoże Ratowac topik koleżanki bo szkoda naszej rymowanki. Sama sobie nie poradzę za wiele prosze o pomoc moi przyjaciele :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z imprezy wróciłam ale sie nie wybawiłam siedzę więc i sobie podjadam z wami chetnie rymy poskładam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czuje..
... a z braku uwagi dwie bliźniacze łamagi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Brunhilda juz wrocila Troche w kraju zabawila Pozwiedzala i pojadla Do znajomych rowniez wpadla Buzke ladnie opalila I do UK juz wrocila Teraz zasnac znow nie moze Teskni za krajem. Moj Boze, Czemu ciezko tak w tej Polszy I zarobek duzo gorszy. Lecz jak tylko forse sprawi Wnet obczyzne ta zostawi. Bo mieszkanko trzeba swe miec A nie kątem ciagle siedziec U znajomych, wynajmowac Czy inaczej kombinowac. Za maz nie wyjsc dla mieszkania Bo trafic mozna na drania, Wiec zarobic trzeba samej I zakupic swe mieszkanie. Bo Brunhilda, chociaz pikna To babeczka tez ambitna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brunhilda życzę powodzenia szybkiego planów spełnienia:) Ja znów jestem po imprezie i już ledwo tutaj siedzę spać mi się chce, głowa się kiwa jestem tu już ledwo żywa i jeszcze ten przeklęty kac no zesz kutwa jego mać 💤 Mimo to powiem wam że dobry humor mam bo spotkałam mego lubego😍 bardzo dawno nie widzianego wrócił w końcu ze swych wakacji wiec czas wkroczyć znowu do akcji nie odpuszczę mu oj nie i zdobędę to co chcę!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu deszczyl leje i nic sięwielkiego nie dzieje Humorek wam dopisuje chętnie z wami porymuję. Są róznego rodzaju wpadki z których będa dziatki, z zapomnianej tableteczki będa piekne aniołeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będą chłopcy i dziewczynki będą miały piękne minki po mamusi adwokacie nie będą wcale kupkać w gacie będą grzeczne i radosne jak bratki na wiosne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdy przyjdzie ciemna noc Helga bryknie pod koc ukochany w uszko pocałuje i Helga z miłości zwariuje pęknie gumka, albo wiele zaraz będzie wesele a za 9 miesiączków rodzina dostanie sraczki może będą piecioraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Gdy adwokat chcice poczuje pewnie się nie rozczaruje męża do łóżka zaprowadzi i nie będzie sie z nim wadzić od razu dziesiątkę skombinują i nawet tego nie poczują a jak im sie to spodoba to nie będzie zmiłuj sie! Ola boga! co rok prorok będzie gościł i nie będzie adwokat pościł założy w domu przedszkole wszędzie będą małe mole :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Helgo - Ci dziekuje I od razu zarymuje Cos ostatnio imprezujesz Czy sie dobrze dzisiaj czujesz Bo upaly i napitki Zle dzialaja na kobitki Glowa boli, sciska w brzuchu A czasami dzwoni w uchu :) I na chlopow trza uwazac By sie predko nie rozmnazac Tu o dzieciach jest rozmowa Ze nietrwala rzecz gumowa Zeby nie miec dzieci zatem Trzeba w domu siedziec latem ;) Czytac ksiazki, konwersowac Ani oka nie malowac Lecz czy mozna ciagle siedziec Jak Brunhilda i nie widziec, Ze ta wieza nie zamknieta I ze ladne ma oczeta I ze to jest wbrew naturze Siedziec tak zamknieta w murze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brunhilda ma ładne oczęta i chłopak o tym nie pamięta!? Niech wyciągnie na balety do tego sa wszystkie kobiety do pieszczenia i czułości i do wielkiej miłości. ksiązki zostaw na jesienne wieczory kiedy nie będzie chęci na amory ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę ze tu jakoś przekilbluje chociaż kac mi życie truje przecież Brunhildo moja droga nie będę siedzieć w domu jak nieboga trzeba sie bawić z życia korzystać niczego nie żałować, ile sił balować dzieci jeszcze nie produkuję może zacznę, jak sie ustatkuję a na razie dusza hula wszak nie jestem stara rura:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i Brunhildo radzę szczerze opuść swoją mroczną wieżę z uroków życia korzystać trzeba mam nadzieje ze i tak pójdziemy do nieba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helga ma rację, w końcu sa wakacje pora zabawy i szlaeństwa nie czas na rodzenie maleństwa na wszystko przyjdzie pora nawet na strzałę Amora. Trzeba korzystać z uroków zycia zanim przyjdzie pora tycia. Nie będziemy starymi rurami bo jestesmy gorącymi kochankami. Tylko trzeba rozgrzać chłopaczków żeby nie mieli flaczków. Wypijemu winko i ruszamy na balety w końcu jestesmy super kobiety. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, kochane, macie racje Moze pojde na kolacje Lecz wmiej wiezy Badzmy szczerzy Cosik winda tu szwankuje Moze jednak poprobuje Poczekac na rycerza. Jest wysoka ta ma wieza Niech sprowadzi mechanika Od wind a potem ucika Z Brunhilda priekrasna Na hamburgera na miasto? Lecz coz poradzi kobitka Jak u rycerza buzia brzydka? A jak jego mieczyk nagi Okaze sie godny lamagi? Duzo jest tu do stracenia Wiec chyba bede miala lenia Jeszcze troche tu posiedze I nad swym losem pobiedze A jak mi podlacza neta To juz bajka bedzie nie ta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bądź Brunhildodobrej mysli może ci się królewicz przysni, jak kawaler brzydki, poszczuj go psami i niech cię więcej nie mami. Umaluj piekne oczęta i sobie zapamietaj każda potwora znajdzie swego amatora. Przyjdzie mechanik od windy i świat stanie się inny może będzie super gość i tak ci da w kość że do końca zycia swego nie będziesz kochała innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×