Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czapka Witka

nie czuje, że rymuje

Polecane posty

Gość też
Cień komputera oczy wyżera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czapka Witka
śmiechu tutaj co niemiara rano zwali się was chmara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też wpadne tu napewno bo inaczej łeb mi zetną biorę me piekne bambosze i sie do łózka kokosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czapka Witka
pisać by się jeszcze zdało ale czasu mamy mało wcześnie musimy wstać o żesz k jego mać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zegnajcie wiec mojej mili wyczekiwac bede chwili az sie jutro tu zbierzemy i se głupot popiszemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
Się zbierzemy, popiszemy i się razem obśmiejemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czapka Witka
dobranoc wszystkim życzę wam ale do łóżka pójdę sam-a mam nadzieję, że sie spotkamy i wiele rymów tu zapodamy serdeczne dzięki za słowa te do następnego razu olllllleeeee! narka sssiemka kolorowych snów pogadamy później znów [ 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czapka Witka
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszli wszyscy, pustki tutaj Moj mozg dzis juz calkiem zglupial Nie chce przyjac wiecej wiedzy To ja ide prysznicowac Jutro wpadne porymowac Albo walne sie gdzies na miedzy Karaluchy pod poduchy 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy dzien zaczac juz czas Powitac wiec z rana chce was 🖐️ Slonce swieci dzis za oknem Mimo to mam nadzieje, ze nie zmokne Bo z pogoda roznie jest CZasem slonce czasem deszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och dzieweczko moja miła jak to miło żeś wstąpiła bo słoneczko piękne świeci radują się wszystkie dzieci czas już zaczać nowy dzionek i się cieszyć jak skowronek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rano wstałam kwiatki zbierałam usłyszałam głos jedyny że dziś też tworzymy rymy dla helguni mam dukaty i na przeprosiny kwiaty 🌻 już nie musisz czekać więcej składam pieniądz na twe ręce mówię wszystkim pa pa pa aż mi po policzku cieknie łza ale życie, praca woła lecz komputer też przywoła zajrzę tutaj razy kilka rymowania będzie chwilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od koryta właśnie wstałam gołąbkami się napchałam dzionek piękny wszystko gra a mnie zmogła alergia wszystko kwitnie wszystko pyli dobry sezon dla motyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis zaspalam Ale kolo napisalam Wyniki za tydzien Zobaczymy co wyjdzie Po zajeciach, po obiedzie Dobre jedzonko dzis bylo Jak moje Slonce z pracy przyjedzie To bedzie nam razem milo ;) Ale zanim tak sie stanie Musze cos porobic Bo zanim wroci moje Kochanie Trzeba by cos wymodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czapka Witka
Witam wszystkich moi mili,🖐️ mam nadzieje żescie za mna sie stesknili:P Jak wam minal dzien dzisiejszy? Czy od wczorajszego lżejszy? jja dziś znowu zaszaleje, ze mi pomożecie-mam nadzieje! Byśmy nie umarly tutaj z nudow, trza zawołac wiecej ludow. wiec... jak ryma masz to z nami grasz.:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czapka Witka
ludzie co sie z wami stało??!!! gdzie was znowy stad wywiało??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witajcie moi mili dzisiaj znow sie bedziemy bawili rymowanie fajne jest chcesz pogadać, napisz wiersz! Anieleczko za dukaty podaruje ci dwa kwiaty 🌻🌻 Choć tu do nas Bombo miła zapodaj nam tutaj ryma Ty dzieweczko moja droga zostaw Słońce, pisz nam słowa Czapko Witka już pędzimy wywiać się nie pozwolimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swedzi mnie glowa
helgo_ jestes jam szczesliwa, az mi popekały szkliwa:D:D Gdyby nie nasze natchnione myśli, dawno już byśmy znudzeni skiśli...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mili sie fajnie ze wszystkim rymuje, wybacz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak rymować my musimy przecież po to tu siedzimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czapka Witka
wszyscy ze swymi rymami szleja, a potem sie z tego smieja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czapka Witka
Wątki te na ogół znane, są jednak nowe, bo rymowane. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh bombeczko kochanieńka noga moja już uschnieta :( nie bede ja dziś już tak mocno szalała popisze grzecznie jakeś mi przykazała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czapka Witka
helga_ niech Twoj krzyk sie zbudzi i przywoła reszte ludzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisać mogę na leżąco się poświece, rymy rządzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czapeczko Witka, wedle rozkazu wołam was ludzie, dajcie dziś czadu! i ty mi bombo pomóż w wołaniu niech zasmakują dziś w rymowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czapka Witka
A gdzie reszta sie podziała? czy ich głowa rozbolała? gdzie Aniela i Dzieweczka? czyzby poszły do łóżeczka?(do swojego:P) i łe rety,tez-btakuje heldze i bombie a przybycie serdecznie dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah macanki siala la la kto nie maca ten łysa pała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×