Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czapka Witka

nie czuje, że rymuje

Polecane posty

Strasznie żeśta mnie wzruszyli topik niezły założyli i rokujem żem Waszec że tysiączek lekko zleci ........ jakaś duszka popieprzona miała pomysł, niechże skonam, na wymianę.... \"więc podnoszę \"rymuj Głąbie, .... bardzo proszę.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pardwa
Benedykcie!! gdziem trafiła! po próżnicy żem wstawiła, zadek co się licho rusza... ale popatrzaj, jaka dusza!. Rozgrzesz mnie, bom przyklękała gdym na miedzy żyć dawała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie panie dość już spania brać mi się do rymowania! 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka mowie wszystkim tym dalekim i tym bliskim. Jestem bardzo zaskoczona zem do netu podłączona. Co tu taka cisza panuje? pewno kazda obiad gotuje:P Mnie dzis mamka wyreczyla, ugotowała oraz pomyla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez szaro wszedzie, mam nadzieje,ze slonce przybedzie. Przy takiej pogodzie ciagle bym spala, marudzila albo narzekala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja bombo ci zazdroszczę bo w pracy od rana goszczę 😭 Madziuchna witam cię wielką buźkę tobie ślę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo helgunia-biedaczyna dzien od pracy znow zaczyna:( jak sie po wczorajszym czujesz? mam nadzieje,ze nie wymiotujesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalaaaaa
witam was znów drogie panie chętkę mam na rymowanie :D przy niedzieli po obiedzie w necie fajnie jest posiedzieć skąd wy na to siłę macie że tak długo się trzymacie?! czy o drugiej czy o trzeciej flaszka jedna, dwie czy kilka wciąż tu nowe rymy wstawią i to widac tylko chwilka te, co całą noc tu bawią niezniszczalne koleżanki więc podziwu pełna jestem dla kondycji, wytrwałości i przyjaznym jednym gestem dam dziś przejaw powinności by pozdrowic was serdecznie piszcie dalej! To bajeczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadna pora nam nie szkodzi kiedy w głowie rym się rodzi trzeba spisać go czym prędzej bo sie zgubi w mózgu odmęcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz bomba tradycyjnie zrobi wsciekła nam tu minkę błąd swój zaraz tu naprawi co oznacza \"naumi\" szybko nam wyjasni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak masz racje ma bombeczko mózg mi nie pracuje deczko ale jutro się poprawie i rymować bede składnie;) Hehehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna stopka przyznac muszę widac tu artystyczną duszę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To gratuluje a ja tymczasem zmykam do domu koniec mej pracy! A jak sie tobie nudzić bedzie uszyj mi czapkę jedną w prezencie nosić ją bede we dnie i w nocy wierna jej bedę niczym pies pankracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalaaaaa
ja już swoje latka mam i gdy dzieckiem małym byłam to dziś tutaj zdradze wam psa Pankracego bardzo lubiłam w każdy piątek przed TV z moim bratem zasiadalam "Piątek z Pankracym" oglądałam kiedy Zygmunt pieska pan opowiadał nam historie od dzieciaków listy czytał każdy marzył żeby mieć psa co gadał , psa co pytał jak się dzisiaj dzieci mają czy piosenkę zaśpiewają tylko jedno mnie nurtuje pamięć swoją przeszukuję i nie zgadza mi sie wcale jeden szczegół przytoczony czy Pankaracy pies wspaniały w czapkę był przyobleczony :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czapka i Witek
dawno tutaj mnie (witek)nie było towarzystwo też tęskniło? bomba sama tu pisała no i helga zołza mała gdzieście wszczyscy się podzieli przy tej wspaniałej niedzieli Ja tu ściągnąć wszystkich musze bo jak nie to się uduszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdziesta wszyscy sie podziali? czy przede mna zescie sie schowali? a moze juz dawno spicie i o ksieciuniach śnicie? Ja jeszcze jestem na chodzie, lecz zaraz bede sie pluskac w wodzie:) nudze sie i to ogromnie, zarymujcie cosik skromnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet Witek poszedł spać, bo i rano musi wstac. i ja znowu sama rymuje i przy tym sobie gume zuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam me padrugi weekend to był niezbyt długi deszcz lał ścianą wielką wody a wiatr poszedł z nim w zawody prądu dzisiaj też nie miałam ale jakoś tu przetrwałam wpadłam na małą chwileczkę licząc na wódki seteczkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przez te słote zachorowałam, kiepsko sie czuje i goraczki dostałam, ale wiem co mi pomoze, seta czystej-o tej porze:) wiec Anieli czystej wleje , bo dziewczyna na czacie szleje:D moze ja sie tez przyłacze, tylko -czy mam szybkie łącze? bo cos ostatnio mi szwankuje, moze komputer mie sie psuje?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie cos sie dzieje, bo wodeczka znow sie leje:D nareszcie przyszłyscie dziewczyny, wszak to sa juz te godziny, by rymowac oraz pic o tej godzinie zaczynam Zyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochaniutka ma madziuniu jestem na wirtualnej na warszawskim poznasz mnie po szpetnym nicku nie do rymu nie do taktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombko droga i dziewczęta wódka już jest napoczęta ;-) kielicha z wami wypijam i na czacie się uwijam rozproszona jestem wielce tyle trunku w tej butelce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec powoli tam podąze, mam nadzieje,ze spotkac ciebie zdaze:) pije wode-ja to lubie, chociaz mam juz niezle w czubie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec dobranoc Ci bombeczko wypijemy za Ciebie zdroweczko.:P Spj spokojnie,słodkiej nocy, a my tytaj w pelni mocy jeszce troche wypijemy, potem pewnie spac pojdziemy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×