Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czapka Witka

nie czuje, że rymuje

Polecane posty

bomba udaje ze sie uczy bo ona to po kafe sie wluczy wszak to ona misska nasza do zabawy nas zaprasza my Ja w koncu wybralismy lecz prezentow nie dalismy za to teraz wypijemy i pysznosci pojemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bomby wiec nie zatrzymuje i w nauce dopinguje a ja spac sie szykuje niczym sie nie przejmuje rano do szkoly pruje pewnie beda same dwóje Ja sie z Wami juz żegnuje wzajemnsci oczekuje wstepu tutaj nie zaluje juz nie czuje, ze rymuje :D 🖐️do piatku🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc! dobranoc! pchly na noc Do piatku! do piatku! weekendu poczatku! Udanego tygodnia! by buzia byla pogodna {czesc]🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy ida do łózeczka, mi zostala sie flaszeczka. No coz,sama bede pila, chyba,ze sie zjawi osoba mila;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej madziuchna polej sete uchlejemy sie jak slepe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie super gadamy i wodeczke polewamy. Szukac menow miałysmy, lecz sie rozgadałysmy:) Wiec kto chetny-ZAPRASZAMY!! na wp Warszawa-tam ubaw mamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tu jeszcze jakieś dziewcze? Porymujcie! Nie spać jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj juz sie nie załapie chyba sie do łoża poczłapie sen mnie zmaga juz powoli nie mam ja dziś silnej woli 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helga jestes nie do wiary, jusz zaczelam miec koszmary, ze nie przyjdziesz moja miła, ja z Aniela sie upiła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dałabym ci znać o tak lecz nie było niestety jak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I sygnałów mi nie puszczaj bo jak wstanie groźny brat to ci sprawi lanie! A jak! Groźny on jest niesłychanie i uwielbia tęgie lanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko loko jest i basta, chcecie moze troszke ciasta? Aniela juz zabki umyła:D ale moze by sie skusiła? Helga teraz TY polewasz, chyba sie za to nie pogniewasz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja puscilam ci sygnala, ze ja jestem-bys wiedziala. Boje sie Twojego brata jak jakiegos zlego kata:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj naleje z przyjemnoscią niech sie drogie panie goszczą jest wódeczka, naleweczka jest tez winko, gorzałeczka każdy upic sie tu moze alkoholu mam całe morze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wódka, winko, naleweczka oj rozgrzewa gorzałeczka za ciasto dziś podziękuję jutro chętnie je skosztuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz powiem -TAK mowie prawie wspak. Spadam do łoża swojego, ostatnimi czasy strasznie okupowanego:P Lecz nie przez mezczyzne mojego zycia:( Macie cos jeszcze do picia?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trza zagryche skobinować ide ogóra upolować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wam powiem coś nowego zapolujmy na łysego borowika oczywiscie potem zjemy go uroczyście! I zagrycha nowa będzie od ogórów ja mam wzdęcie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Picia jest tu pod dostatkiem chcesz jabola? Rzucaj hasłem! Jabol wnet sie zmaterializuje uwalimy sie jak burżuje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny , niezłe rymy! Tak na chwilkę do was wpadłam Bo ze smutku w dolek wpadłam Zaraz hop w poduszkę zrobię I poprawię nastrój sobie Więc tymczasem, borem, lasem :P W ciszy nocnej , mym hałasem Rade daję wszystkim damom Mówcie NIE obrzydłym chamom Co przyczynę smutku dają Niech w podskokach spier...ją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helgus me kochanie, nie jedz grzyba,bo Ci stanie:P Ja juz padam na twarz, moze chcesz kupic hasz?? teraz zartowalam, bo rymu nie mialam. juz zaczynam lekko bedzic, ide swoje lozko zwiedzic. Slodkich snow jak cukiereczki, jutro piwa ze dwie beczki. Juz i tak sa z nas pijaczki, ale za to z jednej paczki. Po buzialu jeszcze dam, i do wyra spadadam:D 🖐️🌼👄🖐️🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Margotto moja miła nie chcę żebyś sie smuciła dziś jest taka piękna noc wiec nie wsadzaj nosa w koc napij z nami się wódeczki humor wróci jak z bajeczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki tak na krzywy ryjek z lekka Lutnę sobie u was browca I wyłożę się jak owca Wstręt mam wielki do baranów Więc nie będę liczyć chamów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To do jutra moja droga tez uciekam ja nieboga jutro chyba juz nie wstane pewno zaśpie na śniadanie 😴 {czesc]👄❤️🌼{czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×