Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziubasek_ona22

MONITOROWANIE CYKLU

Polecane posty

Na tej wizycie obejrzy Ci jajniki - czy są i w jakim stanie pęcherzyki Graffa (jeżeli będziesz w trakcie owu to powinnaś mieć jeden, dominujący pęcherzyk wielkości dwudziestu kilku mm) ewentualnie jeśeli będziesz już po owu to zobaczy czy jest ciałko żółte i płyn owulacyjny. Zmierzy Ci też grubość endometrium. Pamietaj, żeby pomęczyć swojego męża przed, tak jak to robiłaś do tej pory ;) i ewentualnie w dniu badania (przed badaniem ;) ), choć jeżeli będziesz po owu to zaryzykujesz chłopczyka ;). Pamiętaj tez o leżeniu po przytulaniu :) Co ma być to będzie, trzeba byc tylko dobrej myśli!🌻 Powodzenia :) Udanego wypoczynku :):):) Aż Ci zazdroszczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bega
nadziejko! jestem uskrzydlona Twoimi wiadomościami, az sie nie moge doczekac wizyty u gina, Ty zazdroscisz mi wyjazdui a ja Tobie fasolki...wiec spojrz na to tak, ze jednak nie ma czego mi zazdroscic, ale do rzeczy przytulac sie bede oczywiscie i meczyc biednego piotrusia, ale dzien przed..pozna wieczorna pora a wizyta o godz 14 dnia nastepnego i na tym poprzestane bo nie chce przedobrzyc z chlopcem ew. ale mysle ze to i tak styknie co? nozki bede tak w gorze trzymala, ze az swiece bede robila, no i pozostaje mi tylko byc dobrej mysli.. akurat pojade czas zleci, troche sie zrelaksuje i wracam akurat 10 dc i do dziela potem 12 dc do dziela i 13dc do gina mam nadziejer ze tym razem to bedzie to wierze w to jak nie wiem co!!!! tez tak myslisz??? do jutra jeszcze bede pisala bo bede w domku, a tak przy okazji to skad jestes jesli moge zapytac? moze mieszkamy metr od si8ebie? pozdrowionka a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie by było :) ja jestem z Torunia (ze słodkiego miasta, hi hi) Beguś - martwię sie tylko co będzie jeśli tak sie stanie, że będzie trzeci chłopak. Bardzo Cie proszę - nie nastawiaj sie aż tak. Poza tym wydaje mi się, że przed najbliższa wizytą powinniście sie poprzutulac wcześniej niż dzień przed (tak mi sie mocno zdaje, że owu masz w 12dc a z przytulania w owu raczej będzie chlopak) choćby 11dc... no nie wiem, decyzja należy do Was. Trzymam kciuki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bega
czesc kochana nadziejko!!! niestety nie mieszkamy metr od siebie , ale to tez ma swoje uroki prawda? w ostatnich 3 miesiacach przejezdzalam 3 razy przez torun bo podrozowalam z moim mlodszym synem mikolajem po konkursach roznych , przez niego pol polski zwiedze ;) ja mieszkam w warszawie a torun bardzo mi sie podoba ... a wiesz co moj piotrek tak mi tez powiedzial , ze musze umiec zaakceptowac ew. chlopca... wiesz jak wracalam z usg w 8 miesiacu ciazy z mikolajem (do 7 wychodzilo mi ze chyba dziewczynka, bo cechy plody ponoc bardzo delikatne byly) gdzie na 100%stwierdzil gin ze to chlopak, to szlam iryczalam jak bobr, ale potem sama sie wzialam w garsc i stwierdzilam ze jestem idiotka i nie to jest najwazniejsze itd... dzis mikus jest moim oczkiem w glowie i synusiem najcudowniejszym na swiecie choc ma juz 10 lat! a zeby bylo smieszniej to oliwier starszy mial od poczatku bbyc chlopcem (tak sobie wymarzylam).. no wiec jak nie bedzie tej dizewczynki to wydaje mi sie ze bede umiala sie z tym uporac psychicznie....? a co do tego no tylko powiedz mi nadziejeczko jak to jest przeciez my wlasnie caly czas przytulamy sie w 11 dc!!!!! i nic? albo owu jednak jest w innym terminie albo plemniczki sa za slabe i nie potrafia czekac??? ten monitoring powienien to chyba wyjascnic co?? przynajmniej kiedy mam owu! jejku jakie to straszne czekanie.....czekanie....no coz jutro tu zajrze nie wiem kiedy bede miala czas bo mam jutro kociol w ciagu dnia ale postaram sie... sciskam moooocno i dobranocka a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ ze mnie leniuch, hi hi ;) dopiero sie zwlekłam z wyrka :D Bega - tak mi wpadło do głowy, żeby Cie zpytać - masz może młodszą siostrę, Madzię? Bo ja mam koleżankę, która ma siostrę w W-wie i która ma dzieci... Co do Warszawy to byłam służbowo dwa razy, a poza tym z W-wą miała związek jedna z wielkich, bajkowych miłości :) W dziciństwie z kolei poleżałam troszkę w warszawskich szpitalach :( Miłego dnia 🌻 i miłego pakowanka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, wlasnie w tym cyklu gin sorawdzil mi czy jest u mnie owulacja. no i zobaczyl w 14 dniu cyklu ladny pecherzyk 25mm, a endometrum 10mm. w 18 dniu cyklu pecherzyka juz nie bylo, zatem pekl i widzial cialko zolte. powiedzial ,ze z owulacja wszystko ok. przytulanki byly ale czy owocne? nakrecac sie nie chce, czas pokaze. Pozdrawiam Was dziewczyny, dbajcie o siebie i swoje szczescia i mam nadzieje , ze wkrotce bede cieszyc sie swoim szczesciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj u nas natalie🌻 Trzymamy kciuki i za Twoje staranka :) Pamietaj tylko, że wszystko zależy od wielu czynników. Najważniejsze to być dobrej myśli :) Napisz coś więcej o sobie - czy masz już jakieś dzieci? od kiedy sie staracie? skąd jesteś? Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj nadziejka......jestem juz po trzydziestce i mieszkam na Ślasku. Nie mam jeszcze dzieci. wzieliśmy ślub 2 miesące temu . tak to czasmi w zyciu bywa, ze nie wszystko moze byc szybko. no i te pare miesiecy staramy sie. zrobilam w styczniu badania, wyszly ok, jem folik, teraz chcialam sprawdzic czy jest owulacja i byla:) . No i zobaczymy co bedzie dalej. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) My staraliśmy się 5 miesięcy aż w końcu się udało :) Słuchaj, może w razie problemów warto byłoby zbadać Twojego męża? Wiem że dla facetów to strasznie krępujące, ale można w ten sposób wykluczyć jedną z przyczyn niepowodzeń - jedno badanie i wszystko jasne. Jakie badania sobie robiłaś przed monitoringiem? Nie słyszałam, żeby jakieś dziewczyny zaczynały od innych badań. Tak czy inaczej mam nadzieję, że szybciutko do nas dołączysz :D Sokojnej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ginekolog tez mowil, ze jeśli by nam nie wychodzilo, to nalezy zbadac męża. A ja robiłam badania ogolne krwi, tak dla sprawdzenia i hormonalne, bo mam dosyc skąpe miesiączki i myślalam ,że coś z tarczyca może byc nie tak. poza tym zrobiłam badania na toksoplazmozę przy okazji. i wyniki miałam dobre. tak by sie juz chciało maleństwo. dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek wszystkim :) Dziubasku... co u Ciebie?🌻 natalie - a mi się juz chce brzuszka, hi hi, wczoraj powiedziałam mężowi, że już się nie mogę doczekać brzuszka i kopniaczków ;) . Najważniejsze, że za 5 dni idziemy do gina na kontrolę. Mam nadzieję, że usłyszymy już serduszko naszej dzidzi :D Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczera - a co u Ciebie słychać? Jak przebiegają wasze staranka, kiedy teraz masz termin @? Jesteśmy myślami z Tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziewczyny! Co się z Wami dzieje??? Piszcie coś, bo nam topik zabiorą! Chyba nie checie, co? Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczny, witaj kochana Nadziejko! Mialam kilka dni urlopu i wiele nadziei, moj ginekolog widział pęcherzyk, endometrium ok potem ciałko zólte i były przytulanki. Podobno wszystko u mnie ok, ale jakoś czuję że znowu będzie @, a może nie?? Może te fluidki zadziałają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki :) Widzę, że wątek się pięknie rozwija :) U mnie po staremu, ograniczam siedzenie przed komputerem, mój luby 😍 goni mnie na świeże powietrze. Czuję się znakomicie, zero nudności, senności, ja nie wiem co ze mną :/ Jedynie to apetyt mam. Jutro na 17:00 jestem umówiona z ginekologiem na wizytę. Z moim lubym będziemy serduszko oglądać, będę miała założoną kartę ciąży i dowiem się jak moje wyniki wypadły. Jutro też zaczynam 7 tydzień ciąży 🌼 Nadziejko jak się czujesz? Widać już choć troszkę brzuszek? :D Dziewczyny trzymam kciuki za monitoring 🌼 No i oczywiście ślę fluidki: 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 Pozdrawiam Was z moją kruszynką gorąco :D Goka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No! i tak ma być! Juz myślałam, że będę musiała zacząć rozdawać żółte kartki, jak to robią (czasami) dziewczyny na inych forach ;) Dziubasku - jak czuję się całkiem całkiem (poza osłabieniem, oczywiście) nie mam nudności, wymiotów, ale pospać to sobie lubię ;) Przytyc nie przytyłam i brzuszka jeszcze nie widać, a szkoda bo juz bym chciała maleństwo poczuć ❤️ dziś odebrałam wyniki z krwi i moczu - wszystko w normie :) Do gina na USG idziemy w piątek na 14:40. Tez mam nadzieję usłyszeć i zobaczyć bijące serduszko :) To będzie równo 10 tydzień licząc od @, a zobaczymy co i jak powie gin. Juz normalnie się nie mogę doczekać, tym bardziej że cały czas muszę siedzieć w domu :( 😡 mam nadzieję, że po wizycie skończy sie ten areszt. Nie mogę sie tez doczekać kolejnego nagrania na VHS - może uwiecznimy jak nasze maleństwo pływa sobie w brzusiu :D i kolejnego zdjęcia do albumu :D Pozdrawiam słonecznie :)🌻❤️ :)🌻❤️ :)🌻❤️ :)🌻❤️ :)🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez łapie Wasze fluidki:) szczera.....u mnie bylo podobnie u gina pecherzyk ladny, endometrium ok, potem pecherzyk pekl i cialko zolte bylo , no i zobaczymy jak po przytulankach. poki co nie nakrecam sie. brzuch mnie troche pobolewa jak na @. no i w tym tygodniu sie okaze czy @ przyjdzie. Ale to tak trudno uwierzyc, ze moglabym byc w ciazy. ale w koncu trzeba wierzyc , ze sie uda. pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki🌻 Dziubasku - miałaś się zameldować... Jak było na wizycie??? Opowiadaj szybciutko, bo mnie ciekawość zjada :) Ja idę jutro na 14:40... Boję się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. Własnie mam monitoring cyklu, 3 wizyty. Wczoraj byłam na 1 j 11 dc, kolejną mam 13dc i 15 dc. Jak narazie jest pęcherzyk na lewym jajniku zobaczymy jutro czy rośnie i czy jest dominujący. Cykle miałm regularne co 28 dni ale jakos sie nam nie udało i ciągle przychodziła 2 , a teraz coś mi sie rozregulowało bo cykle mam co 27-31 dni ;( . Ile płacicie za monitoring???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hoł hoł hoł! Merry Christmas! Hehe ;) Byłam wczoraj u gina. CIĄŻA ŻYWA NA SZCZĘŚCIE i BIJE SERDUSZKO !!! Jestem najszczęśliwsza pod słońcem. Mój luby zacieszał w monitorek tak, że mało co łezka Mu nie poleciała :D Ginekolog powiedział, że wyniki mam bardzo dobre i że wszystko jest w najlepszym porządku. Oczywiście mam kolejne zdjęcie do albumiku :) Do kontroli idę 26 lub 28 lipca bo w pierwszej połowie sierpnia mój gin idzie na urlop. Poza tym czuję się świetnie :) Przyznam się, że miewam jednak humory, w jednej minucie potrafię się śmiać a za chwilę płakać...eh te hormony :D Nadziejko dobra kobieto ściskam Was mocno :D a pozostałym dziewczynom życzę dużoooo cierpliwości :) Pzdr, Goka z dzidzią 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Si 🌻 ja za monitoring płaciłam chyba 70zł niezależnie od koniecznej ilości wizyt w jednym cyklu. Trzymam kciuki za Twoje staranka! :) Dziubasku - nawet nie wiesz jak sie cieszę, że wszystko OK, ja nie wiem sama jak ja do jutra wytrzymam, strasznie sie boję czy wszystko będzie w porządku... Trzymajcie za mnie i za moje Maleństwo kciuki, please!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejka...musi przeciez byc dobrze i tylko pozytywne mysli miej. a ja mam dostac @. i tak czekam na nia a raczej nie czekam na nia. chyba pierwszy raz troche sie nakrecam , bo wiem , ze byla na pewno owulacja, i staranka byly. ale to nie jest takie proste. a juz patrzac na moje zycie to u mnie szczegolnie sie miesza. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny 70 zł za monitoring to straszna kasa we Wrocku 10 zł kosztuje, nie wiem ile macie wizyt, ale można to ograniczyć do 2 wizyt używając testów owu najpierw idziecie jak test owu jest pozytywny (od razu) wtedy lekarz sprawdza ile ma jajeczko i endometrium a potem idziecie za 2 dni zobaczyć czy pekło i nie ma torbieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam 1raz na samej rozmowie, bez badań - skasował 50 zł, potem 1 badanie usg w szpitalu bo miał dyżur - 0 zł :D jutro ide i w niedzile do gabinetu wiec pewnie skasuje po 70 zł ;] Zaczęąłm mierzyc temp. 11 dc i mam 36,5 , taka powinna byc czy jest to indywidualna sprawa kazdej kobiety???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKO W PORZĄDKU :D:D:D dzidzia pływa, serduszko bije - nie mogliśmy sie z Misiakiem napatrzeć nawet paluszki u rączek było widać i u nóżek. Rączki dzidzia miała przy buzi a nóżki złączone piętkami Maleństwo od pupci do czubka główki ma 3 cm i 4mm! Nawet nam pomachało, ale gin sie zagapił i nie zdążył tego nagrać. Ale to nic! mamy 2 zdjęcia do albumu i kawałek filmiku:D:D:D Dziekuje dziewczynki za wsparcie - teraz już jestem szczęśliwa i spokojniejsza! A teraz pędzę odpalić video i obejrzeć krótki film o miłości❤️ Buziaki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bega
czesc dziewczyny, czesc NADZIEJKO kochana!!!!!! powrocilam z wojazy opalona, zadowolona, [pelna optymizmu, dziecko na kolonie wyekspediowane, drugie u dziadkow...a do mnie powrocily moje mysli....wg moich zalozen ok wtorku owu, w poniedzxialek przytulanko obowiazxkowe i we wtorek do ginia juz nie moze sie doczekac! trzymajcie kciuki, nie wiem zreszta czego zamierzam sie dowiediec od niego ale mam nadzieje, ze w jakis cudowny sposob przyspieszy to moje starania..... sciskam Was wszystkie zyczac tego samego co sobie szybkich "zapylen" a tym zapylonym duzych brzuszkow i radosnych buziek... piszcie kochane i wspierajcie buziaczki aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, u mnie dzis 15 dc i ostatnia wizyta u gina, powi mi czy jestem juz po owulacji czy nie ;) mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze i tym razem sie uda:) życze miłego dnia, u mnie tak duszno ze nie ma czym oddychac :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bega
czesc si25!!!! u mnie tez gorac nieludzi siedze przed kompem w kostiumie ...zaraz musze sie wziac za pranie i sprzatanie, wczoraj w nocy powrocilam z wojazy i mam ogolny nielad w domu ale pogoda mi nie przyja nic mi sie nie chce.. bardzo jestem ciekawa jak u Ciebie w tym cyklu? ale by bylo fajnie gdybysmy razem ...gdybay nam sie powiodlo, kolejne zapylone...nie wiem czemu ale ja mam taka dzika wiare, ze tym razem sie uda!!!cudownie...to co wtedu w kwietniu8 bysmy rodzily??? ale sobie pomarzylam co???a moze???? jejku jak ja Tobie i sobie tego zycze!!!!!!! buziaczki i do uslyszonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×