Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Witam No joannaz mam nadzieje ze Ci sie udało i trzymam kciuki:) U mnie wszystko ok choc ta pogoda dzis to koszmar,pada i jest taakie niskie cisnienie ze tylko pod kołderke i spac.. A co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie zamierzam spac, zaprosilam przyjaciolke i sie dzis najnormalniej w swiecie upije :) coprawda dzis rano myslalam, ze sie nie obudze a po powrocie zdrzemnelam sie godzinke. Joannaz tez trzymam kciuki, koniecznie daj znac. Dorotka a jakie plany na urlop?? Oczekująca, na wynikach nasienia nie ma obok norm?? Pamiętam, ze jak moj facet robil to byly. Napisalabym Ci te normy, ale zostailam w biurku pracy wyniki /ostatnio od lekarza musialam wrocic do pracy, dlatego tam zostaly/- takie wytlumaczenie :). Ja dzis bylam na monitoringu, urusl mi jeden pecherzyk, ale dopiero ma 13 mm, w poniedzialek jade znowu wiec zobacze czy rosnie czy nie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze, ale zrobilam byka, oczywiscie \"urósł\" a nie \"urusł\", WSTYD!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌼 W ta przebrzydla pogode Tzn, dobrze ze pada i chlodno ale....dlaczego akurat teraz jak dzis na slub ide, wrrrrrrrr Temp. dalej sie trzyma u gory, samopoczucie takie sobie( jak to w deszcz) Reszta bez zmian Milego dzionka❤️🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki! ❤️ Wszystkie i każda z osobna! JAK TAM? Wica--->urlop?...raczej domowy, ale mały wypadzik na weekend do Katowic na siatkówkę ( jak najbardziej ) 🌻 - to mnie najbardziej odstresuje !!! :D :D :D :D Trzymam kciuki za pęcherzyk !!!! Joannaz---->mam nadzieję że ta tempka już na dłużej się utrzyma (też trzymam kciuki) ❤️ Kasik26--->jak tam? minęła senność? Bo szczerze mówiąc mi niekoniecznie ;) i pojawił się problem braku snu w nocy :( pozdrowienia. buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Senna jestem cały dzien a w nocy spie jak zabita:) Ale w dzien czasu na drzemke nie ma:( jutro znow wiele do zrobienia i tak co weekend praca i czasu na odpoczynek nie ma:( Dorotka...a moze ta Twoja sennosc to jakis objaw:)? Oby..:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie👄 Ledwo zyje, jak to po weselu- bylo cudownie🌼 Nawzruszalam sie, poryczalam- jak zawsze, zwlaszcza ze....pare mlodych \"Zesfatalam\":) Głowa mi peka (nie pilam poza 1 toastem) chyba z niewyspania i niskiego cisnienia-pada na dworze:( ZBierac sie bede pomalu i jade na poprawiny bo mi leb urwa jak mnie nie bedzie:D Tempka sie utrzymuje, co prawda dzis spadla o 0,5 st ale mysle ze to raczej z powodu imprezy:) A @@@@ nie ma, brzuch mnie kluje, piersi dalej,itepe.... Milego dzionka,pozdrawiam🌼❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! 🌻 DZiewczynki co tam u Was? Znowu jakoś rzeadko się pojawiamy... :( Kasik26--->może....ale boję się mieć nadzieję! Joannaz---->super ze dobrze się bawiłaś! i BARDZO dobrze ze nie piłaś ( w sumie 2 powody były na niebromergon i ??????) [żeby nie zapeszyć] ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale błedów narobiłam... ( literówek ) i brak odstępów między wyrazami ( chyba zmęczona jestem ) :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem w domu w koncu:D Poodwozilam ludzi- bo jedyna nie pilam:D @@@@@@jak nie ma tak nie ma.... Pogoda obrzydliwa--leje jak z cebra:/Wrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, zobaczcie dziewczyny co znalazlam, az mam pelne oczy lez.... Mój anioł Pewnego razu było dziecko gotowe, żeby się urodzić. Więc któregoś dnia zapytało Boga: - Mówią, że chcesz mnie jutro posłać na ziemię, ale jak ja mam tam żyć, skoro jestem takie małe i bezbronne? - Spomiędzy wielu aniołów wybiorę jednego dla ciebie. On będzie na ciebie czekał i zaopiekuje się tobą. - Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być szczęśliwym? - Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do ciebie każdego dnia. I będziesz czuł jego anielską miłość i będziesz szczęśliwy. - A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do mnie mówić, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie? - Twój anioł powie ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś, i z wielką cierpliwością i troską będzie uczył Cię mówić. - A co będę miał zrobić, kiedy będę chciał porozmawiać z Tobą? - Twój anioł złoży twoje ręce i nauczy cię jak się modlić. - Słyszałem, że na ziemi są też źli ludzie. Kto mnie ochroni? - Twój anioł będzie cię chronić, nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem. - Ale będę zawsze smutny, ponieważ nie będę Cię więcej widział. - Twój anioł będzie wciąż mówił tobie o Mnie i nauczy cię, jak do mnie wrócić, chociaż ja i tak będę zawsze najbliżej ciebie. W tym czasie w Niebie panował duży spokój, ale już dochodziły głosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało: - O, Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć powiedz mi, proszę, imię mojego anioła. - Imię twojego anioła nie ma znaczenia, będziesz do niego wołał: \"MAMUSIU\" Spokojnej nocki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallllllo❤️ Tu ziemia- czy ktos tu zyje?:D:D:D:D WItajcie👄 u mnie bez zmian- czekam na @@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! co tam u Was? a ja mam urlop !!! :D :D :D jakoś tak dziwnie Joannaz---->też na to nie dawno trafiłam ( PIĘKNE ) ❤️ i wysłałam koleżance która rodzi we wrześniu ( dobrze że @@@@ NIE MA!!! ) niech tak zostanie! Buziaki kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DorotkaM: achhh, nie mow ni o urlopie:D Ja mam od 23 czer--do 1 wrzesnia i gdyby nie urlop mojego faceta bym zdechal z nudow i po scianach chyba chodzila--tyle to za dlugo:>:> No @@@@@@@@@ nie ma............. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki A ja w pracy..buuuu...ale jest dobrze bo sotarło do mnie ze zaraz długi weekend. Dobrze ze nie macie@@, trzymam kciuki...tak po cichutku by nie zapeszyc:) U nas starania w toku:):) Oj zeby sie udało.. Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki...ja juz dlugo nie pisze i raczej narazie nie bede..moj maz teraz juz kategorycznie stwierdzil ze na dzieciatko za wczesnie..i ze mozemy kupic sobie zwierzatko jak chce :((((, nie potrafie powiedziec jak sie czuje i to ot tak sobie to powiedzial po kolejnym stosunku przerywanym....... zycze wam powodzenia, mam nadzieje ze pisza tutaj juz ze 3 ciezarne..nie wymieniam..nie zapeszam..3majcie sie...papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna❤️ sie nie martw, facet musi dojrzec do tej decyzji- u mnie na poczatku tez tak bylo: zadymy, wymienianie 1000 powodow dlaczego teraz nie a w tej chwili----sam pije ziolka i po kazdym stosunku mowi: teraz to bedzie \"kinder\" :D:D: Smiac mi sie chce bo jeszcze jak sie zapomni--sprzecza sie ze mna:) Ale ja wiem swoje- jakby nie chcial---nigdy by nie konczyl we mnie:) WIec uszy do gory- daj mezowi dojrzec do decyzji:) ZObaczysz ze stopniowo bedzie sam miekl...... kasik26👄 trzym sie w tej pracy:) Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko ! zagladaj do nas!!! mogę się tylko domyślać jak Ci STRASZNIE przykro!!! ale bądź z nami!!! będziemy Cię wspierać ❤️ ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DorotkaM: no co Ty :D Facet nie musi wiedziec wszystkiego:P SIe dowie jak mu pokaze II krechy:D:D:D ALe chyba sie domysla, ja mowie glkosno o tym, a stosunek zawsze konczy we mnie- glupi nie jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz oficjalnie zachowuje twarz!!! ziólka pije, bo zdrowo :D :D :D Dobrze jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, uwazam ze dobrze wie na co to jest i o co chodzi- ale sie w zyciu nie przyzna, jak kazdy samiec: meska duma :D A niech go tam, wiem swoje🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny ale haslo: moze kupmy sobie jakies zwierzatko rozlozylo mnie na lopatki..bo zwierzatko..to nie czesc nas...w calej tej zlosci powiedzialam mu ze jak za pare lat czy miesiecy czy w jakims tam czasie kiedy to on bedzie chcial ja powiem nie (bzdura) i ze jak cos bedzie nie tak..(Boze strzez) to bede jego za to obwiniac..najbardziej wkurzyl mnie tez fakt, ze ja juz nie gadalam o dzidzi z uporem maniaka, nie naciskalam a tu masz ci los....zwierzatko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JusytnaM: wiem jak to boli......... ALe jednak jestem przekonana ze.....jak tak powiedzial to: zadziala jego mechanizk obronny \"meskosci\" co w genach maja zakodowane:P:P:P Facet wpierw powie cos durnego--potem mysliu---po drodze zmieknie---by na koncu i tak sie nie przyznac i tak:P Jak u mnie..... Nie takie argumenty slyszalam jak zwierzatko....W nosie mam, robie swoje, uszy do gory❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty to jestes aparatka joannaz, ale ja jestem teraz tak wsciekla ze szok, w sobote ostatni dzien plodny..byl...teraz oby do @, co za dul, mam ochote mu powiedziec ze jest skonczonym idiota i ze nie ma pojecia o zyciu i zeby wypchal sie sianem, zamknal w robocie na 24h zarabial te swoje upragnione pieniadze i niczym sie nie przejmowal a w szczegolnoscia mna! i zeby kupil sobie zwierzatko i to koniecznie..jakie?...swinie oczywiscie zeby w lustrze nie musial sie przegladac! nie no czytam to co napisalam i nie wierze..bo ja go kocham..ale ta zlosc i niemoc... wysylam..z zawstydzona mina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyna--i jaki masz problem?Ja tak powiedzialam: ze w dupie mam jego aspiracje, zeby wypchal sie sianem a kasa se dupe wycieral:D:D:D:D:D I ze jest debilem- co oczywiste::D:D::D I ze jak On zachce--wyspe go do krowy--bo ja juz bede za stara, buhahahaha;););) I ja sobie ulzylam, i On zbaranial:D Teraz w ogole o tym nie gadamy, obserwuje go i...widze zmiane o 180 stopni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×