Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

witam wszystkie staraczki :) ja dopiero zaczynam starania, ale od jakiegoś czasu czytam Wasze forum i bardzo mi się tutaj podoba :) panuje tutaj taka miła atmosfera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wstretna choroba (wszystko ale doslownie wszystko mnie boli), wczoraj bylam u lekarza musze sie szybko kurowac, gdyz nie mam migdalkow i wszystko osiada mi na pluca. kasik26==> wielkie naprawde wielkie kciuki trzymam za Twojego tate (zreszta nie tylko ja napewno kazda z nas) bedzie dobrze-co znaczy bedzie MUSI BYC DOBRZE. Tobie zycze duzo sil abys jak najlepiej mogla to wszystko przetrwac ❤️ fruskawka==>witam serdecznie, zagladaj do nas no i oczywiscie pisz 🌻 Na koniec chcialam sie z Wami pozegnac, jutro lub pojutrze jedziemy do moich rodzicow na jakis czas( niestety tam nie bede miala dostepu do internetu) Zegnam sie juz teraz, bo nie jestesmy jeszcze spakowani wiec nie wiem czy znajde jeszcze czas aby zagladnac do Was. POZDRAWIAM Ps: mam nadzieje jak wroce bede mogla czytac ze ktorejs z Was sie udalo :-).Wiec do roboty dziewczyny.!!!!!! U mnie w tym miesiacu kicha choc sie zas spoznia ale juz ja czuje:-( Jeszcze raz pozdrawiam i sciskam TRZYMAJCIE SIE 🌼 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcieeeeeee👄👄👄 Jestem juz u mamy: rano sie zwinelismy bo w nocy taka burza byla i ciagle pada--ze nas podtopilo i bez sensu gnic pod namiotem;/ Powierze mi tam sluzylo:zero dolegliwosci po Bromergonie, wypoczelam, ryby lowilam i w ogole bylo fajowo:) Czytalam co pisalyscie jak mnie nie bylo- ale juz sie zamotalam i bede pisac ogolnie:D Czuje sie dobrze, tylko od ok 3 dni pobolewa mnie dol brzucha i pewnie za jakies 2-3 dni bedzie @@@:(:( Zaczekam- zobacze, podobno tam gdzie bylam pod namiotem: rozne rzeczy sie zdarzaja:x Moj facet codzien sie sam o ziolka dopomina- wyobrazacie sobie???Szok:x :D:D:D Milego dzionka, buzioleeee👄👄👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! 🌻 Możę tak znajdzie się jakaś poczciwa duszyczka co mnie dobije-niech ja dłużej się ie męczę ;) tyle roboty w pracy że zapominam jak się nazywam- padam jak wracam do domu :( fruskawka ---->witaj, fajnie że jest kolejna osóbka do pogawędki Kasik26---->trzymaj się! i ZDROWIA życzę... Wica---->nie daj się wykończyć w tej pracy ( i kto to mówi ? ) :D Joannaz----->fajnie że już zaglądasz... chyba muszą być dobre te ziółka :) :) :) i pewnie fajnie się \"pływa pod namiotem\" :D POZDROWIENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniczynko ty chyba miałaś sie kurowac a nie na wyjazd szykowac :) Joannaz jakie to sa ziółka i jaki maja dac efekt? Dorotka nie daj sie lobuzom, tupnij noga i niech sie od ciebie odczepia:) Ja jestem sama, moj facet wyjechal, zamierzam spedzic mily piatkowy wieczor z kolezankami :) Jutro dzwonie do swojej p.dr umowic sie na usg- poraz kolejny :( Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wica: ziółka ze sklepu Starania- na owulacje, płodność, śluz itepe- prosze linka- podobno cuda sie dzieja po tych ziolkach... http://sklep.starania.pl/default.asp?s=94&id_sklepu=43&id_dzialu=0&st=0&c=10&vw=1&srch=mieszanka%20numer%203&o=0&dsc=0&id_towaru=125469&szablon=towar poczytaj calosc dokladnie:) Oraz prosze forum, na korym sie wypowiadaja dziewczyny ktore pily ziolka: http://starania.webd.pl/viewtopic.php?t=1941 Miłego czytania:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Czy może macie info. na temat prawidłowych parametrów dotyczących nasienia mężczyzny...czyli jaka ruchliwość, ile ich powinno być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy są jakieś witaminy lub ziółka na słaba ruchliwośc i budowe oraz wzmożona lepkośc nasienia ????????????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca1________przeciez dalam Ci wczoraj link- poczytaj, tam jest wszystko- nie bede przepisywac skoro jest gotowe opisane, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki.. u mnie jakos w miare..choc w pracy mnie tak wkurzyli ze juz słów brak...ach no debile tez sa na swiecie:( U mnie starania w toku:):) Ale by było fajnie jak by sie tak za pierwszy razem udało:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik calussssssssssssssssss👄 u mnie starania caly czas---temp mi super skoczyla, sluz byl,mdlosci mam czasem nagle w ciagu dnia, piersi mnie bola, jajniki czasem---byla owu chyba:x:x Ale sie nie ludze, czekam te pare dni na @@@ i robie test...Bromektoleruje super, nic mi prawie nie jest, oby tak dalej:) A ziolka tez popijam, a moj facet sie sam dopomina o nie,hihihihi Pozdrawiam🌼❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik calussssssssssssssssss👄 u mnie starania caly czas---temp mi super skoczyla, sluz byl,mdlosci mam czasem nagle w ciagu dnia, piersi mnie bola, jajniki czasem---byla owu chyba:x:x Ale sie nie ludze, czekam te pare dni na @@@ i robie test...Bromektoleruje super, nic mi prawie nie jest, oby tak dalej:) A ziolka tez popijam, a moj facet sie sam dopomina o nie,hihihihi Pozdrawiam🌼❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joaanaz, kasik czekamy na wieści. U mnie w domku cisza, facet wyjechal, kurcze nie lubie takiej ciszy, no trudno wytrzymam. Dzisiaj dowiedzialam sie, ze siostra mojego kolegi ma PCO i jest wlasnie w ciazy, fajnie, od razu nabieram nadziei. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Przepraszam że się wczoraj nie odezwałam ale padłam po powrocie z pracy...kolejny dzień z kolei :( :( :( nie mam pojęcia co się ze mną dzieje...jak bym mogłą to bym spała 16h/dobę ( przynajmniej ) :D w pracy jakoś funkcjonuję, ale podkreślam JAKOŚ ;) ale jak dobrze pójdzie to od poniedziałku mam urlop...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DorotkaM👄 witaj, to jak ja--moglabym spac 16 godz na dobe i jeszcze wiecej.....Trzymaj sie w tej pracy Dzis mialam rano straszne mdlosci, tak sobie sie czuje, a do tego temp mi rosnie i utrzymuje sie zamiast spadac przed okresem.....Podbrzusze mnie pobolewa, piersi dalej, czekam na @@@@@@.......I zaczynam sie szykowac na slub: jutro jedziemy na impreze- znajomi jeszcze z Ogolniaka biora slub:):):) Pozdrawiam❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca1👄 az sie wlasnie rozplakalam jak przeczytałam co napisalas.......Tak bardzo bym chciala, ale staram sie nie myslec i czekam cierpliwie na @@@///////A temp caly czas rosnie, rano mialam mdlosci jak na poczatku przyjmowania Bromergonu, koszmar.... Pozdrawiam👄 Ps. DOczytalas o tych plemnikach??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak coś niecoś poczytałam ale i tak wszystko wyjasni sie u lekarza. Na stronie nasz bocian zadałam pytanie lekarzowi z Białegostoku jest tam taki dr Jan D...coś i napisał że nie sa takie złe wyniki męża tak na 4 z minusem...... A w ciąży napewno jesteś......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca ja o plemnikach Ci nic nie powiem- mojego faceta nie dalo sie namowic na badania, daje mu witaminy w ciemno....Mialam dosc awantur jak tylko temat zaczynalam, wiec dalkam spokoj i skupilam sie na swoim leczeniu... Co do mojej niby ciazy---wiesz, wole sie nie ludzic zeby potem znow nie ryczec.....poczekam pare dni, jak nie dostane @@ robie test--na bank Wam napisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie! Juz z domu, ale nadal padam na twarz :( Oczekująca1----> witam u nas! Joannaz------>trzymam kciuki iczekam na dobre wieści ! :D Wica, KAsik26, Zielona koniczynka co tam u WAs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×