Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Justyna M: ja Ci dam tu nie zagladac----- w dziob dostaniesz :x:x:x Uszy do gory,opowiadanie jest boskie.... kasik26_______ja zawzieta? w zyciu, poprostu teraz pierwszy raz:D:D Zawsze sobie obiecalam ze nie zrobie test predzej jak termin @ i ZAWSZE lecialam do apteki i robilam i ZAWSZE ryczalam potem.....Teraz w nosie mam mimo ze....szaleje z niepewnosci i koric mnie jak diabli,nawet myslalam zeby jutro isc na BETE HCG..Wychodzi na 100% z dokladnoscia tygodnia ciazy:x Zreszta ....jakiej ciazy???Pewnie znow jakas sciema... Jak tatus? Ps. Jezuuuuuuu,jak mnie cycki bola i jak mi niedobrze, buuuuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps2.Kasik- nie doczytalam o tacie taka zamotana chodze:/ Bedzie dobrze, zobaczysz, jakos sie ulozy:) Buziaki i glowa do gory:) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joannaz---->jak efekt będzie właściwy to niech Cię te cycki bolą :D :D :D NO! trzmam kciuki!!!!!!! :D :D :D KAsik26----->trzymaj się! musisz wierzyć że wszystko będzie OK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wica---->zanim się przyzwyczaję ze mam urlop to pewnie minie :( :( :( zmęczona jestem i już :( :( :( jeszcze miałam dalszy wypad urzędowy dziś i pauzje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj aparatki...w domu czekaly na mnie kwiatki..ale o dzidzi echo.. milczy jak zaklety..kurna co by tu wykombinowac...a juz sie dowiedzilam ze kurna stosunek przerywany to mnie raczej nie zaplodni, bo tylko 20% facetow ma plemniki w plynie..buuu, moj pewnie w tej 80% siedzi...najbardziej mnie wkurza haslo (procz zwierzatka) jak wpadniemy to ok, trudno, jak tak bedzie to bede sie cieszyl..rece opadaja! milego wieczoru..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyna M. ---->a może spróbuj go upić? tak żeby nie wiedział co robi.... :D :D :D :D zawsze to jakaś metoda :D :D :D Uśmiechnij się!!! będzie dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest najlepsza metoda ale on ma kiepska glowe do picia i przez to nie pije duzo..prawie wcale, raz sie tak bylo, tylko raz i to w moje cholera nieplodne (niepl. bezwzgledna 2 dni przed@) jaka ja bylam wk..wiona i udajaca ze wszystko ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takze szanse na wykorzystanie go sa kiepskie...a jak sie nawali tak na maxa to mu nie staje:):) kurza twarz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo... to jak ma słabą głowę----> to...wylicz dni i do dzieła!!!! 🌻 tylko tym razem niech to będą PŁODNE!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz...może metodą prób i błędów trafisz na odpowiednią ilość do spożycia :D :D :D tylko jest mały problem zebyś przez to męża w alkoholizm nie wpędziała :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale on nie bardzo chce pic..ja chyba czesciej pije niz on:) nie ma sie czym chwalic ale taka prawda...zreszta bede miala moralniaka po tym wszystkim..kurna i musze czekac jak cos ze 3 tyg, mam nie dlugo moje urodziny, to moze wtedy..zaraz zobacze co mi tam wypada i napisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj się dziewczyno!!!! będzie dobrze!!! Kolorowych snów!!!! idę zerknę chwilę na \"Zmienników\"--lubię ten film ( z czasów dzieciństwa hi hi hi ) :p Buziaki dla wszystkich 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie spokój dziewczyny, ale sie obsmialam :):):):) p.s. tez lubie Zmienników :), papier toaletowy w sprzedazy- hit sezonu, to byly czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!! 🌻 na urlopiebyć-fajna rzecz, o ile można dłużej pospać! ( kurcze a ja nie potrafię ) :( na dodatek obok mojego domu roboty budowlane i betoniarka od 7... 😠 trochę podrzemałam do ósmej, ale co to jest ( przy moim nagminnym zmeczeniu ) :D :D :D POzdrowienia!!! piszcie co u Was!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam❤️ czuje ze sie dzis zlamie i pojade na BETE od razu, juz nie moge wytrzymac,, dzis mi temp znow skoczyla, masakra, buuu:( I co ja mam robic?:( DorotkaM: tez tak mialam na poczatku wolnego -przyzwyczajenie z calego roku❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu----> \'złam się, złam...\" Zrób tą betę-będziesz wiedziałą na czym stoisz... trzymam kciukasy MOCNO!!!!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam na BECIE, przed 15:00 po wynik...... Złamałam się, jestem cienias...... Czuje ze nic nie bedzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TRZYMAJ SIĘ!!! NIE WOLNO Ci się załamywać!!! Nawet jeśli nie tym razem to przecież ziółka pijesz dopiero pierwszy cykl... BEDZIE DOBRZE! Ale poczekaj na wynik!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia..bedzie dobrze..zobaczysz.to co dzis na wieczór kafeterianowa imprezka na czasc pierwszej mamusi...Cisss nie zapeszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia i nie jestes cienias..ja bym tez pewnie poszła..a to wszystko z tego ze bardzo chcemy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesoooooooooooooo, osiwieje do tej 15:00 , wrrrrrrrrrrrrrrr Impreza dzis z mojego powodu w kafeteriii???Watpie....Predzej bym uwierzyla ze.....Murzyn zostanie Papiezem:D ( nie jestem rasista, to przenosnia....) Ps. Moj wykres..... z nowymi danymi http://www.fertilityfriend.com/home/14bac9 kasik_ Ty jestes lekarzem, moze cos podpowiesz:P ❤️ PS2.teraz sa tylko 2 wyjscia: albo cia***, albo jestem wyjatkowao wrazliwa przed @.....Nie moge sobie miejsca znalezc dziewczyny, obiad mialam gotowy przed 10:00...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie ok, 3mam kciuki...i daj od razu znac, ja mam niby godzinke krocej do czekania, wszystkie ciotki zwarte i gotowe no joaska dawaj, dawaj...czekam tylko na dobre newsy! glowa do gory...i tak to z nami jest..jak mi sie spoznia to robie ze 3 testy choc szanse sa minimalne a raczej zadne i tak sie nie moge powstrzymac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia ja jetsem lekarzem ale weterynarii...a akurat te sprawy to u zwierzatek troszke inaczej przebiegaja:) Ale spokojnie Joasia..jeszcze 2 godziny i bedziesz wiedziec co i jak.. Bedzie dobrze a jak nawet..nie tym razem to nastepnym juz napewno:) Spokojnie,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik26________wiem, alem tak zamotana ze...nawet nie pomyslalam:D:D:D:D JustynaM: no dam znac od razu, jak tylko wroce z laboratorium...Zaraz eksploduje chyba.... Ps. zapomnialam Wam cos dzis napisac:) Wcale nie powiedzialam facetowi ze jade na HCG....Nie pytal....(czuje ze jednak wie!!!) I siedze i sie drapie po cyckach: a On co ci? a Ja: bola mnie i strasznie swedza...a On: a dlaczego? A ja mowie: jak dlaczego? Na okres.... A On sie patrzy na mnie i mowi: jaki okres babo???Zadnego okresu nie dostaniesz- kochalismy sie non stop--\"kinder\" musi byc.....Ja zdurnialam, zaniemowilam, oczy pelne lez mialam ---nie doslownie ale...w koncu uslyszalam to z jego ust❤️🌼:):):):) Skakac mi sie chcialo z radosci, szok normalnie!!!Tyle awantur, prob rozmow, łez z mojej strony i arogancji z jego (jezeli chodzi o temat dziecko) a tu takie cos... JusytnaM: zobaczysz, Twoj tez wymieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajanna
joannaz > dołączam się i trzymam kciuki ... o rany jak się wczułam ... co za napięcie Będzie dobrze ... musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak chce, ja tez jak nakrecona tu zagladam, oby, oby...ide cos zjesc, mam nadzieje ze jak tu zajrze za godzinke beda te wyczekiwane dobre wiesci...powodzonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj joasiu to chyba wszyscy jestesmy z Toba..ja juz sie denerwuje co i jak i czekam na dobre wiesci:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×