Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

joannaz dziekuje bardzo za wszelkie info, tobie dorotka tez-chyba uwolnilas sie na chwile od kompa:), gosia i emesze nie pisza bo pewnie z radosci sie opanowac nie moga:) mam juz dosc tych upalow!!!!!!!!!!!! pewnie znow bedzie chlodno w weekend, jak ostatnio i lipa z wyjazdu nad morze, co za wredna pogoda. kasik wspolczuje, nie martw sie bedzie ok, joannaz pozdro dla mamuski, 3majcie sie kobitki, napisze moze pozniej z domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie! Justyna M---->właśnie wyszli znajomi z uroczą ponad roczną córeczką :) ubawiłąm się co nie miara, ale dzieci chyba czują kto je chce ;) tak się do mnie tuliła i bawiła ze mną ( coś niesamowitego) :) :) :) Wica--->obiad na łatwiznę dziś był schabowy, ziemniaczki i sałataka z pomidorów :) Kasik26------> trzymaj się!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joannaz---> skoro wyjeżdzasz to czy to oznacza ze długo Cię nie będzie z nami? czy może tam też będziesz miała dostęp do neta????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik oczywiscie przylaczam sie do dziewczyn, trzymaj sie dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Dziewuszki...za wsparcie...jak sie zbiore to napisze ale najpierw musze sobie sama jakos poradzic i uwierzyc ze bedzie ok..a to nie jest proste.. Joanna ..miłego pobytu u mamy....ja studiowałam 5,5 roku 400km od domu i wiem co to ,,życie\" z mama na odległosc.No ale terez mam ja prawie tuz obok(6 km mieszka ode mnie):) Ide sie juz położyc bo wczoraj poszłam pozno spac a dzis ziewam cały dzien, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DorotkaM: poki bede u mamy-Net bedzie:D ale jak pojade pod namiot ( a moze to byc juz w piatek lub sobote) to bez....Ale 5 sierpnia ide na wesele- wiec dzien predzej jak nic bede musiala najpozniej zjechac chociaz na week,. musze jeszcze sobie jakas bizuterie kupic i buty facetowi;) kasik: trzymaj sie cieplo i uwierz ze...bedzie OKI, tak jak my wierzymy ze..zobaczymy II krechy❤️❤️ Własnie wypilam ziolka, az mi tem skoczyla:D No i juz polubilam ich smak- smakuja mi:) Oraz....zamowilam sobie dzis 2 zestawy testow owu -rewela podobno, promocja jest http://allegro.pl/item116131645_testy_owulacyjne_6_2_pakiet_zaawansowany_okazja.html Znaczy moj facet mi zamowil i o dziwo: bez dyskutowania i zbednego gadania- On mi 2 zestawy wzial:D Trzymajcie sie cieplusio, jutro zajrze bo wyjezdzam o 15:00 Pozdrowienia i buziole👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DorotkaM: poki bede u mamy-Net bedzie:D ale jak pojade pod namiot ( a moze to byc juz w piatek lub sobote) to bez....Ale 5 sierpnia ide na wesele- wiec dzien predzej jak nic bede musiala najpozniej zjechac chociaz na week,. musze jeszcze sobie jakas bizuterie kupic i buty facetowi;) kasik: trzymaj sie cieplo i uwierz ze...bedzie OKI, tak jak my wierzymy ze..zobaczymy II krechy❤️❤️ Własnie wypilam ziolka, az mi tem skoczyla:D No i juz polubilam ich smak- smakuja mi:) Oraz....zamowilam sobie dzis 2 zestawy testow owu -rewela podobno, promocja jest http://allegro.pl/item116131645_testy_owulacyjne_6_2_pakiet_zaawansowany_okazja.html Znaczy moj facet mi zamowil i o dziwo: bez dyskutowania i zbednego gadania- On mi 2 zestawy wzial:D Trzymajcie sie cieplusio, jutro zajrze bo wyjezdzam o 15:00 Pozdrowienia i buziole👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DorotkaM: poki bede u mamy-Net bedzie:D ale jak pojade pod namiot ( a moze to byc juz w piatek lub sobote) to bez....Ale 5 sierpnia ide na wesele- wiec dzien predzej jak nic bede musiala najpozniej zjechac chociaz na week,. musze jeszcze sobie jakas bizuterie kupic i buty facetowi;) kasik: trzymaj sie cieplo i uwierz ze...bedzie OKI, tak jak my wierzymy ze..zobaczymy II krechy❤️❤️ Własnie wypilam ziolka, az mi tem skoczyla:D No i juz polubilam ich smak- smakuja mi:) Oraz....zamowilam sobie dzis 2 zestawy testow owu -rewela podobno, promocja jest http://allegro.pl/item116131645_testy_owulacyjne_6_2_pakiet_zaawansowany_okazja.html Znaczy moj facet mi zamowil i o dziwo: bez dyskutowania i zbednego gadania- On mi 2 zestawy wzial:D Trzymajcie sie cieplusio, jutro zajrze bo wyjezdzam o 15:00 Pozdrowienia i buziole👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DorotkaM: poki bede u mamy-Net bedzie:D ale jak pojade pod namiot ( a moze to byc juz w piatek lub sobote) to bez....Ale 5 sierpnia ide na wesele- wiec dzien predzej jak nic bede musiala najpozniej zjechac chociaz na week,. musze jeszcze sobie jakas bizuterie kupic i buty facetowi;) kasik: trzymaj sie cieplo i uwierz ze...bedzie OKI, tak jak my wierzymy ze..zobaczymy II krechy❤️❤️ Własnie wypilam ziolka, az mi tem skoczyla:D No i juz polubilam ich smak- smakuja mi:) Oraz....zamowilam sobie dzis 2 zestawy testow owu -rewela podobno, promocja jest http://allegro.pl/item116131645_testy_owulacyjne_6_2_pakiet_zaawansowany_okazja.html Znaczy moj facet mi zamowil i o dziwo: bez dyskutowania i zbednego gadania- On mi 2 zestawy wzial:D Trzymajcie sie cieplusio, jutro zajrze bo wyjezdzam o 15:00 Pozdrowienia i buziole👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz szlag mnie trafi, tyle napisalam i..wszystko mi zginelo:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec bede pisac na raty: moze wysle........ DorotkaM: u mamy zaden klopot z netem, ma siec,Zalezy kiedy wyjade dalej pod namiot, tam nie ma. A moze to juz byc e piatek, lub sobote- szkoda mi czasu:) 5 sierpnia ide na wesele, bede musiala najpozniej dzien predzej zjechac - musze kupic cos na szyje i facetowi buty Jutro z Wami popisze jeszcze- jade po 15:00 CDN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik__________-Trzymaj sie babo i uwierz ze bedzie z tata OKI tak jak my wierzymy ze........zobaczymy II upragnione krechy:) Przeciez zyjemy dzieki nadziei❤️🌼👄 I pamietaj ze pozytywne myslenie to.....polowa sukcesu👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis w ogole jakis dziwny dzien.Po rannych mdlosciach czulam sie b dobrze caly dzien, hmmmmmm.. Po pracy moj facet zamowil mi....testy owulacyjne:) I to bez gadania po co na co i dlaczego- poprostu zalogowal sie i....zamowil mi 2 zestawy, szok :D:D:D🌼 Macie link, promocja jest, podobo extra sa http://allegro.pl/item116131645_testy_owulacyjne_6_2_pakiet_zaawansowany_okazja.html Trzymajcie sie cieplo, diabelny net: na raty wysyla, w calosci nie chcial. Milego wieczorku, jutro zajrze, buziole👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. Wlasnie wypilam ziolka, chyba je polubie- juz mi nawet smakuja:) A moj facet-- pije bez gadania:D (no w koncu na serce, watrobe, cisnienie i oczyszczanie organizmu, nie???Hihihihi) Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAB
Zapraszam wszystkie starające się do specjalnego forum! http://staraczki.lipowa.net jest nas kilka, czekamy na nowe starające się , a nasze forum, istniejące od 2 miesiecy, już przynioslo szczescie dwum staraczkom!!! zapraszam serdecznie, sa specjalne dzialy, mozna sie poczuc jak w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam juz tam, widzialam.... Nasze forum tez jest ok, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam juz tam, widzialam.... Nasze forum tez jest ok, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam juz tam, widzialam.... Nasze forum tez jest ok, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie👄 ja to jednak zamotana chodze:D Wpierw zżarło mi text, potem wyslalo 3 razy to samo:D Wlasnie wstalam, jestem nieprzytomna-jak co rano, musze zbiearac sie i pakowac zeby nie zapomniec niczego, wrrrrrrrr.....Upal taki ze mi niedobrze i mdli, masakra.... Milego dzionka laseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Witajcie joannaz==> milego pobytu u mamy , ja tez niedlugo jade ( huraaa) U mnie dzisiaj nawet fajny wiaterek wiec postanowilam okna i firanki wyszorowac, kto wie kiedy znowu bedzie taka fajna pogoda. Pozdrawiam Wszystkie serdecznie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌻 O Wy szczęściary...a ja w pracy :( :( ja się tak nie bawię. Joannaz------>miłego pobytu i zabawy na weselichu, ale lepiej nie pij na Bromergonie ;) wiem co mówie! Ziółka na lepszą pracę wątroby, ciśnienie hmmmmmm WARTO wiedzieć (hi hi) :) oj naiwne te chłopy ;) ;) ;) ale to dobrze...ważne ze pije!!!!! Zielona Koniczynko------>skoro u Ciebie wiaterek to przyślij go troszkę...u mnie go nie ma :( i miłej pracki przy oknach i firankach życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DorotkaM________Ciiiiiiiiiiiiiii, o tych chlopach bo uslysza:D Nie musza wiedziec, chlop jak wie polowe- to juz o polowe za duzo;) WIem, nie bede pila po Bromergonie, ale nie wiem jak z tego wybrne bo to przyjaciolka z ogolniaka ma slub- poznalam ich ze soba i....wrzucilam doslownie sobie w ramiona:D Bedzie cala moja klasa- Oni mi tego nie daruja:D Ale .....ja mam inny cel niz picie i nie bede🌼 Trzymaj sie w pracce koniczynka-zebys nie spadla jak bedziesz wieszac te firany:P Upal wszak:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekk
Witam dziewuszki.Dziekuje bardzo ze o mnie pamietacie ale niestety robiłam sobie wczoraj test i lipa a dzisiaj dostałam @ wiec jest nie ciekawe dziekuje bardzo ze we mnie tak wierzyłyscie ze mi sie uda ale niestety.Troszke mam doła ale to jak chyba kazda z nas w pierwszy dzien @.Jeszcze do tego wszystkiego nastepny miesiąc chyba tez do bani bo moj mezus wyjezdza na szkolenie na tydzien,ale pociesza mnie ze jak nie w nastepnym .ehhhhhhh juz mowie wam moje kochane dziewczynki ze po mału to trace siły.Chyba tylko wytrzymuje dzieki mojemu mezulkowi i rodzinie no i oczywiscie dzieki wam.Tak mi ciezko jest.Jeszcze na dniach bedzie rodzic moja szwagierka.Wiec wszystko sie kreci wokoł niej nawet tesciowa przestała sie mna interesowac.Była wczoraj u mnie nie wiem czy nie specjalnie zaczeła sie masowac po brzuchu opowiadac ze niedługo jej kruszynka przyjdzie na siwat i wiecie najlepsze jest to ze ona wie ze ja bardzo chce miec dziecko.To jeszcze sie spytała czy moze czasem nie chce byc przy porodzie.Rozwaliła mnie i moze dlatego takiego mam wiekszego doła niz zwykle.Wszyscy mi mowią zebym to olała ale ja jakos nie moge sie nie przejmowac tym bardziej ze wydaje mi sie ze ona robi to celowo zeby mnie jeszcze dobic.No koniec tego zasmucania was.Wierze ze jakos dam sobie z tym rade dzieki mojej rodzinie i wam.Całuje bardzo goraco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joannaz---->w sumie możesz pić, ale skoro teraz już masz skutki takie jakie masz to po alkoholu może być tylko gorzej... :( ja nie tolerowałam aż tak źle a po tych dosłownie 3 kielliszkach całą noc była męczarnią... pozdrowienia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczekk----> jesteśmy z Tobą!!! ❤️ nie przejmuj się szwagierką...niedługo TY tak będziesz głaskać się po brzuszku.. NA PEWNO!!! a ludzie są tacy jacy są ... lubią dokuczać, a czasem robią to nieświadomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekk
DorotkaM--->dziekuje bardzo za wsparcie.Ciesze sie bardzo ze moge na was liczyc chociaz sie nie znamy a mam takie wsparcie w was wszystkich dziekuje bardzo ale chyba po to tu jestesmy zeby nam było łatwiej przejsc przez to wszystko.DorotkaM to nie jest nieswiadomosc to jest zupełna świadomosc tego co ona robi.Na samym poczatku jak weszłam w mojego meza rodzine to mi powiedziała ze ja nigdy nie bede miała dzieci.Jak tak mozna.Wiec ona jest przeszczesliwa ze ona zaszła pierwsza i ze triumfuje.Nie wiem czy ona tak pargneła tego dziecka czy chciała tylko pokazac przed rodziną i przed kolezankami ze jest w ciazy.Bo tego jestem pewna ze wyszła za mąz dlatego ze mi i mojemu mezowi zazdrosciła ze my jestesmy hajtnieci i nam sie bardzo dobrze układa.Wiec to napewno jest celowo robione i tak sie juz przez nia tyle wycierpiałam i jeszcze mnie duzo czeka.Ale całe szczescie niedługo jade na urlop i odpoczne troszke.Sorka ze wam tak zanudzam i sie wam tak zale ale wierze ze mnie zrozumiecie co ja czuje.Buziol wielki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek❤️: olej to co mowia, czy swiadomie czy nie- rob dalej swoje i z usmiechem na twarzy pokazuj im sie:) ZObaczysz ze jeszcze przyjdzie na nas ze bedziemy chodzic jak te ciezarowki z brzuchami na pol chodnika:D Moja tesciowa to przeciwnosc Twej: gdybym mogla, wskoczylabym za nia w ogien, jest super- konie z nia krasc.Mozna z nia pogadac na kazdym temat:nie wysmieje, nie nakrzyczy,przytuli i doradzi:) Tez mi ciagole gadala i gada o dziecku: jej marzeniem jest wnuk- nie moze sie doczekac ale....wiem ze robi to nieswiadomie:):):) Nie dziwie sie jej, ma corke w ANglii ktora nie chce \"bachorow\" jak to okreslila- ja z nia nawet nie dyskutuje na ten temat jak przyjezdza- bo bym zabila chyba... Masz racje: latwiej tu sie wygadac i wyzalic- w klika osob latwiej i lzej- zwlaszcza ze problem jest ten sam:)🌼 Wiec sie nie przejmuj i pisz nam tyle ile wlezie- bedzie chociaz co czytac:)👄 Wiec uszy do gory- bedzie dobrze, zobaczysz....Musisz wierzyc bo....tam gdzie nadzieja i wiara tam....spelnie marzen i zamierzen:) Trzymaj sie cieplo, glowka do gory:P Sciskam i caluje Ps.DorotkaM___________wole nie pic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek PS:D Zobaczysz ze jak Ty urodzisz dzidzi---wszyscy tak samo beda skac wokole Ciebie🌼 taka natura i kolej rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek dziewczyny! Jak tam dzionek, ja dop zaczynam sie rozkrecac, dzis duzo nie popisze bo mam meksyk w pracy a jeszcze 8h:) Joanna milego wypoczynku, Dorotka Ciebie rozumiem, ale ty chociaz szybciej konczysz, Gosia na wredne malpy sa sposoby, Ty na pewno bedziesz lepsza i szczesliwsza mamuska, a tamta jedza ma niskie poczucie wartosci skoro nonstop sie wywyzsza, moze jakies ukryte kompleksy? Zazdrosci wam milosci bo u niej wszystko sztuczne! Nie martw sie, wszystkie bedziemy nie dlugo mamusiami i bedziemy sie wspierac:) pozdrowionka i buziaki*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekk
DZIEKI DZIEKI WIELKI za wsparcie tak mi sie troszke lepiej zrobiło na sercu.Macie racje musze to olac i isc z podniesiona głową wtedy bedą widziały ze sie nie podaje.Wierze ze Bog mi to wszystko wynagrodzi tylko w swoim czasie jak bede musiała czekac nawez z 5 lat to bede czeklac tylko zeby miec ta nadzieje ze nawet za te 5 lat bede miała dzidzie.Wierze ze ten lekarz mi pomoze a mozecie mi powiedziec na czym polega ta inseminacja kiedy sie ja robi i wogole.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×