Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

mozna, jest duzo promocji itd ale to tez zalezy ktore..ja jak kupuje to tu lub w wolnoclowym a mam jeszcze mozliwosc kupic duuuzo taniej bo moja moze szwagierka pracuje w perfumerii i ma rozne rzeczy w sprzedazy kremy itd..ostatnio za diora-krem dalam jej 100zl..zajebisty byl..musze do niej dryndnac i zapytac co tam ma bo moze we wrzesniu bedziemy w pl:) a ty jakim sie interesujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja własnie jakieś kremiki....używam vichy..ale dior lub lancome to bym chciała a perfumki jak mogłabys sie dowiedziec po ile 100ml emporio Armani złote, Paco rabane ultrafiolet, lempicka jabłuszko, Gucci Envy w długiej butelce żółte przezroczysta....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moglabym mogla ale nie tak predko..i zapytam \'\'moze szwagierke\'\' z vichy uzywam od czu do czsu normaderm...bo sie czasem nad soba poznecam...ble...glupia jestem jak but!! spadam bede za jakas godzinke, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
Dziewczyny, powiedzcie mi coś, jeśli orientujecie sie w sprawach badań nasienia. Jeśli jest napisane, że plemników prawidłowych jest 15% to co to znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dot_h: nie mam pojecia, ale dam Ci link- moze znajdziesz wytlumaczenie http://starania.webd.pl/viewforum.php?f=15&sid=f642173a6b6170b22feb33f6217d382d PS/ Objętość Wartości prawidłowe: powyżej 2ml Wartości nieprawidłowe: Aspermia - 0-0,5 ml Hipospermia - 0,5-2,0 ml Normospermia - 4ml ± 2 ml Hiperspermia - >6,0 ml Czas upłynnienia Wartości prawidłowe: do 30 min pH Wartości prawidłowe: 7,2 – 8,0 W chwili emisji wzrasta z czasem do 8,2-8,5 Liczba plemników / ml Wartości prawidłowe: 20-250 mln/ml Wartości nieprawidłowe: Azoospermia - brak plemników Oligozoospermia ekstremalna -pojedyńcze plemniki Oligozoospermia bardzo ciężka - 1-5 mln/ml Oligozoospermia ciężka - 5-10 mln/ml Oligozoospermia lekka - 10-20 mln/ml Polizoospermia - powyżej 250 mln/ml Liczba plemników / ejakulat Wartości prawidłowe: > 40 mln Kolor Wartości prawidłowe: białawy Zapach Wartości prawidłowe: kasztanów Ruch plemników Wartości prawidłowe: > 50% kat A i B i > 25% kat A Wartości nieprawidłowe: Asthenozoospermia - niespełnia tych kryteriów Żywotność Wartości prawidłowe: > 75% żywych plemników Morfologia Wartości prawidłowe: > 30% o prawidłowej budowie Watości nieprawidłowe: Jeżeli mniej niż 30 % prawidłowych to mówimy o teratozoospermii Wrocilam z pracy, padam na cycki, zaraz jade po M i jedziemy malowac nowe mieszkanie8) uwielbiam taki kociol Cmok❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ocho joannaz to zes wylkad rabnela-super!:) ja mam nadzieje ze jakby co to tego mojego zaciagne za uszy do doktorka...narazie jest problem do dentysty go wyciagnac...ale o czym ja pisze najpierw musimy sprobowac:) moze nastapi to do konca tego roku...choc to tylko ze 3-4 cykle...wrzesniowy pewnie odpada...moze choc raz sie proba odbedzie...no nic bede dobrej mysli...pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota, do końca pewna nie jestem, ale chyba chodzi o morfologię i prawidłową budowę plemników. A jak z ruchliwością u Was, bo my mieliśmy słaby wynik z morfologii i bardzo kiepską ruchliwość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JustynaM: no skopiowalam z netu ;) A co, trza se radzic:D Zaraz jade dalej graty nosic, az mnie bola plecy, krzyz i jajniki, tak se daje popalic.......... Cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki! @@@@@@@@@@ i chyba tyle mam do powiedzenia! Jakby tego było mało calą noc psy ujadały i do pracy poszłam na rzęsach ( dobrze ze mam blisko ) :P :P :P No i znów jestem zmęczona, ale to już NORMA :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc pracusie...ja doczlapalam sie do chaty..ide robic papu..moze dam rade jeszcze pozniej skrobnac co nieco🌼 to narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca dawaj zdjecie!!! na maila lub gg 8400047 no czekam..i streszczaj sie kochana bo maz mnie pewnie zaraz stad wykurzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok oczekujaca..niech i tak bedzie:), do wszystkich dziewczyn..zajrzyjcie na www.cudownymedalik.pl aneta30 polecam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko, umieram, dopiero wrocilam z 2 chaty, noszenie, wykladanie, wzielam sie na koniec za malowanie pokoju,nie czuje krzyza, nog i rak, rano do pracy Milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie🌼 Ledwie zyje: glowa mi peka, mam mdlosci i zawroty, nie wiem co jest grane? Czyzby skutek Bromku i duzego wysilku? Rano szlam do wc - wywalilam sie po drodze, cala podloga mi wirowala, ja sie wykoncze..... Spiżam zaraz do pracy, cmok,papa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
Cześć dziewczyny. Joannaz dzieki za dane... z tego co widzę to mój mąż ma problem... Boze, on sie załamie... wolałabym, żeby to ze mną był problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dot_h: skoro teraz masz lekkie klopoty ze wspolzyciem ....moze nie mow, albo nie tlumacz wynikow ,cooo???? Lekarz Ci powie jakie witaminy i wspomagacze masz mu kupic- a powiesz mu ze to ogolnie na zwiekszenie szans, polepszenie ruchliwosci plemnikow, itepe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
joannaz... chyba masz rację... przedstawie Ci jego wyniki, może ja coś źle zinterpretowałam... objętość: 3 ml odczyn: pH 8,0 upłynnienie: płynne po 20 min. ocena ruchu plemników: - szybki postepowy: 29% - wolny postepowy: 6% - nieprawidłowy: 22% brak: 43% aglutynacja: nieobecna żywotność (%żywych) 80% liczba plemników w 1 ml 10 mln liczba plemników w ejakulacie 30 mln liczba leukocytów w normie liczba komórek spermatogenezy w 1 ml 6,5mln likczba plemników o prawidłowej budowie 11% i co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim.. dziekuje:) wyslalam:) z koniem:) bardzo fajowe te zdjatka a ty mi tu piszczysz ze nie lubisz byc fotografowana!!!! wariatka jak babcie kocham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna laska z Ciebie....:D A i juz wiem skąd sie u ciebie czasami biora takie dziwne wypowiedzi takie jak u blondynek...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, ha, ha...dziekuje za komplement..no nic moglam sie spodziewac...co za babsko, no nie... ...moze to jest jakas prawda z tymi farbowanymi babami do ktorych sie zaliczam..plus naturalne to ciemny blond..wiec moze glupia do kwadratu?:) lub potegi n-tej:) najlepszy z tych zdjec jest kon! zaraz przesle ci jedno z latajaca justa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×