Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Gość
lady - powodzenia i wiem ze to głupie, ale gratuluje odwagi. bo nie jest latwo podjąć taką decyzję... trzymam kciuki i ściskam ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady 🌼 Trzymaj się!!!!!!!!!! Odezwij się jak będziesz mogła. Bardzo mi przykro z powodu tego co się u Ciebie stało...... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzalam wlasnie World Trade Center,ten co teraz do kin wchodzi, wylam jak bobr.... Ten film kazdy czlowiek powinien obejrzec, polecam kazdemu z czystym serce... Przeraza mnie ze tyle zre :( WPierw pizza, potem lody z wisniami a teraz...smaze patisiny w jajku i bulce tartej--pyszne::classic_cool: Niech juz ta @@ przylezie, bo dooopa jak szafa 3-drzwiowa mi sie zrobi :classic_cool: Buziaki❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
joanna - nie chce cie nastawiac bo sama znasz swoj organizm, ale ja tak miałam na ok. 2 tyg przed testem..... :) ❤️ ja dzis obiadu nie mogłam zjeść bo mi sie na plakanie zebralo i co wzięłam coś do ust to dostawałam ataku płaczu... poplakalam z pol godzinki i mi przeszlo...:) jeżeli tak ma być przez całą ciąże to współczuje mojemu M. :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyzorowa_________ja sie nie nastawiam, mam tak zazwyczaj przaed okresem;););) Jeszcze 3 dni i bedzie spokoj:):) Napady pojda w las:D A Ty sie nie martw, w pierwszym trymestrze tak bywa, potem przechodzi;);) Buziaki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie❤️ Zycze wszystkim milego dnia w ten obrzydliwiem zimny poranek:P Temp. mi spadla do normalnego poziomu ( dla mnie i tak mega wysoki) i dzis 36,7, za 2 dni @@@, od rana mnie mdli( juz kiedys tak mialam na @@@) czekalam na zielone swiatlo i myslalam ze zwymiotuje na M. jak przed chwila odwozilam go do pracy:-/ Buziaki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JustynaM___________kiedy masz termin okresu??????????? Ja nic nie chce krakac.......... ale :x:x:x:x Buziaki i czekam na wynik tesciora:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNY !!!!!! Witam po dlugiej przerwie, wpadam tylko na chwilunie WSZYSTKICH WAS POZDROWIC. ´Niestety niemam duzo czasu aby do Was pisac (co mnie bardzo smuci), ale w moim/naszym zyciu bardzo duzo sie zmienilo, tz. z jednego dnia na drugi zostalismy rodzicami 6-cio letniej dziewczynki i to wchlania kazda moja minute(szkola, nauka jezyka obcego i takie tam)Dlatego mam nadzieje ze nie macie mi za zle ze nie pisze do Was. Pozdawiam Wszystkich. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojojoj widzę tutaj ostre mierzenie temperatury :) Joannaz 🌼 Już nawet nie komentuję Twoich objawów :D No i cały czas po cichutku trzymam kciukasy :) Żeby było smieszniej to ja też mam termin @ w środę :) Ale u mnie to nici na 100% taki ładny cykl zmarnowany 😭 😭 😭 Justynka 🌼 no piękna tempka :) A może, a może........ U mnie też pogoda okropna!!! Brrrrrrr. Zimno, ciemno i wiatr hula :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko przelotem! Dzięuję za ciepłe słowa - bardzo pomagają! Joanna - ciąża?! dziwne te twoje objawy :)) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, zielona koniczynko--------no troche nam smutno ze do nas nie piszesz.No ale rozumiemy.A wogole to powodzenia w wychowawniu tej dziewczynki.Jak bedziesz miała chwile to napisz co tam u Ciebie.Pozrawiam Lady------------------trzymasz sie? Mam nadzieje ze tak. dziewczynki------------miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka1985
witam wszystkie dziewczeta!!! od pewnego czasu strasznie pragne mic malenstwo jak widze kobite w ciazy to jej zazdroszcze a jak widze jakies malenstwo to nie moge sie na paczec!zawsze chcial miec dziecuchno po slubie a slub dopiero za 2 latka ale moze uda sie wczesniej powodzonka wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki!!! LAdybird--->trzymaj się! jesteśmy z Tobą!!!! KAsik, aniaania, wica---->ciężaróweczki jak tam wasze brzuszki? rosną??? POzostałe dziewczynki o tam u Was? 🌻 buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej dziewczynki 🌻 dorotka - ja jeszcze nie mam brzuszka, dopiero 5 tydzien gdzies, ale apateyt mi rośnie :) ewelinka - witaj mam pytanko, bo mój lekarz ( były) zrobił mi cytologię w 4 tygodniu, podobno to niezbyt mądre prawda??? dziewczynki trzymajcie tempki, niech rosną :) ❤️ buziaczki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane!!Dziś po raz pierwszy wymiotowałam:( i ogólnie cały dzień miałam jakiś taki do dupy...całe przedpołudnie bolał mnie brzuch, kiedy przestał, zrelaksowałam się ,popiłam kubusiem i zaraz całego oddałam........... Jutro idziemy do lekarza, ciekawe co powie o naszej fasoleczce, czy urosła....hmmm Pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
aniania- w którym tyg jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli liczyć od dnia zaplodnienia to z tego co przypuszczam jutro zaczyna się ósmy tydzień, ale słyszałam też, że liczy się od dnia ostatniej miesiączki, a ona była 11 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja miałam 13 sierpnia, i powiedział mi ze to 4 tydzień ( teraz juz 5) jak sie czulas w 5 ? ja wczoraj przepłakałam obiad... i jestem wkurzająca :) nie mam apetytu rano tylko po południu. stresuje się przed wizytą u gina - mam pod koniec października w ostatnim tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w sumie nic, @@ przylezie lada dzien Cycki mnie bola, jajnik i podbrzusze cmi I zre jak swinia, az sie sama dziwnie No a dzis mdlosci poranne: przeginka Niech ten @@@-szon juz przyjdzie, meczyc sie chociaz przestane ;) Buziaki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja nie mam okresu a mam zołze, mdłości, i bole brzucha.... i zmienne nastroje... i nie moge sie doczekac wizyty u gina a to jeszcze 2 tygodnie.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
chyba nie, ale dzieki :D 🌻 poprostu sie martwie czy wszystko jest ok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w piątym to właściwie jeszcze nic nie czułam.......oprócz tego brzucha.......ale nie można porównywać, bo każda z nas przechodzi to inaczej...Na kiedy masz termin? Joasiu!!Nie chcę Ci nic mówić, ale mi to śmierdzi ciążą......na kilometr🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zartowalam, dbaj o Was;););) Mysle ze jest OK:) To jak najbardziej normalne objawy ciazy:):):) Prosze sie uzbroic w cierpliwosc i pomysl ze... kazdy dzien \"meki\" przybliza Cie do przytulenia maluszka do siebie❤️ A jak sie tak bardzo martwisz: moze idz prywatnie chociaz na samo USG? Nerwy w konserwy: dzidzia odczuwa❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aiu: no wez przestan :D:D:D:D:D:D:D Podla @@@ juz idzie do mnie :D:D:D:D:D Buziak wielki❤️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×