Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

no , 3mam kciuki. sle buziaki dla wszystkich i powodzonka zycze. P.S. pewnie wszystkie panie w tym gronie najchetniej skopaly by dupecje @, no ale ja wierze ze kazdej sie uda:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinnam mić dziś ale jeszcze nic tego nie zwiastuje ylko lekki ból brzucha, ale jestem senna czsem jest mi słabo, jakiś czas temu mnie mdliło ale przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabusia mnie tez przed zołzą mdli :)) dzisiaj mnie mdli i brzuch boli i jajniczki sie udzielają i krzyże pobolewają a do zołzy mam jeszcze daleką drogę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JustynaM__________no wiesz, wcale nie jest tak jak napisalas, nie zgadzam sie z tym, w ogole chyba nie doczytalas ze tak to zintepretowalas!!!!!! Wejdz w tamten temat i doczytaj ze....laska napisala ze...jej sie tydzien okres spoznia: wiec jej doradzilam ....zeby test zrobila!!!!!!!!! Bo w takim czasie jest to NAJbardziej wskazane......a Ty napisalas ze...jak porownywalam swoje objawy z jej: jak Ja nie mam ZADNYCH objawow!!!!!!!!!!!!! Co za bezsens POoza tym wiem ze NIC nie bedzie, bylam na USG, pisalam kilka stron wczesniej i sie nawet nie ludze!!!!!!!!!! Lady_______skonczylam papiery:):):):):) Teraz musze jeszcze porobic karty pracy i bedzie luzzzz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam nadzieje ze nie dostane jakiegos szalu organizmu czy cos podobnego, 20dc i temp 37! zobaczymy jak jutro, do tej pory nie jestem zarejestrowana tu u lekarza...bo zawsze ide w PL:( chyba musze ruszyc dupsko, tylko problem z wolnym!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JustynaM: wiem:P:P:P:P Chcialam w ramach rewanzu....zobaczyc co napiszesz❤️:P Jak tam Twoj M? Troche zmiekl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciutke, ale narazie wole o tym nie pisac. jak cos sie wydarzy to sie pochwale😘 ja nie moge dzieci sa takie swietne, szczegolnie te bobasy, tej mojej kupelki taka kruszynka a taka pocieszka ze to szok! juz nie moge sie doczekac kiedy i ja bede ciezarowka, bede tulic, kochac, opiekowac sie i po jakims czasie uslysze mamo... to taki cud! a tyle glupich dziewuch go wcale nie chce, jak czytam to az mnie strzela, jest taka jedna madra na ciza.... cos w stylu to wpadka, mam meza ale tego \'\'bachora\'\' nie chce! co za bezmozg!! no coz, brak slow. joannaz, i nam sie uda:)) a co, teraz mam wiecej sily i wiary:)) ale o tym kiedy indziej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide robic obiad, a nie pisalam, bylam w pl i wraz z nami przyjechala do uk moja siorka, 20 l, i nie moge w to uwierzyc ale radzi sobie swietnie, a tak sie balam, byla wczoraj i dzis na treningu w hotelu a juz jutro zaczyna prace!!! jestem z niej dumna!! nie caly tydzien a ona juz pracuje!!! ale ja wracam do pl i tak! jak nie w maju to w grudniu za rok:)) bo ja ❤️ PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JustynaM_ oki, to nie pytam zeby nie zapeszyc❤️ Co do postow niektorych dziewuch : to sie nie wypowiadam... Bo chyba by mi nicka zablokowali jakbym zaczela :classic_cool: Trzymam kciuki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna na mnie mozesz psioczyc :)) bez obaw :)) zrobiłam co miałam zrobić, jeszcze kąpiel i idę na spacerek o ile deszcz nie spadnie ( a powinien bo okna pomyłam he he he )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dajcie spokoj z psioczeniem❤️ Nie mam na kogo i o co:P:P:P:P Tyle mojego co sie tu powyglupiam z Wami;) SKONCZYLAM WSZYSTKO ROBIC!!!!!!!!!!!!! Tydzien luzuuuu:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Tobie to dobrze, tydzień luzu :)) tyko tym luzem się nie przemęczaj :)) p.s. dostęp do mojego wykresu na 28 dni jest katywny :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
🌻 🌻 🌻 ale miałam suuuper dzien dzis.... czuje sie fantastycznie, minal bol brzucha, tylko zawroty glowy zostalyi taka śnięta jestem, ale powolo sie przyzwyczajam.... :D głodekmnie łapie chyba skocze coś zjeść. dawno sie tak dobrze nie czułam :) wysiedziałam sie dziś na dworku , na słoneczku u mnie cieplutko było teraz troche chłodno. dzis wieczorem ide sie z mezem zrelaksowac do znajonych na kawke. a ja z dzidzia bedziemy soczek popijac..... :) miłego wieczorku dziwczynki. 🌻 ❤️ 🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ja miałam głupi dzionek :( odnośnie mojego wykresu dostałam dzisiaj od trenera NPR taką wiadomość: Nic nie wskazuje na owulacje 30 dc. Przy tak zaburzonym obrazie śluzu ważna jest temperatura. A o niej na razie nic nie wiadomo. Skoku nie było. Powiem Wam, że im więcej człowiek się takich negatywów naczyta tym wiecej zaczyna wątpić :(( w dupie to mam............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... i tak będę w ciąży szybciej niż się to wydaje.............. :( jestem uparta i nic do mnie nie trafia ze słowem POCZEKAM SOBIE TROCHĘ !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady_____________i trener ma racje: bo owulacja a II faza to 2 rozne rzeczy:P Pisalam Ci juz: mozna miec cykl II fazowy ale bez owulacji bo za maly skok i wyrzut progesteronu!!!!!!!!!! zyzorowa___sie relaksuj ile wlezie🌼 Ja wlasnie wrocilam od znajomych, pilam pyszna nalewke swojska,dobranoc❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja tez wlasnie wrocilam i jestem zrelaksowana... mam nadzieje ze reszta dni mojej ciąży będzie tak dobra albo jeszcze lepsza :) lady - olej to przestan myśleć a zaciążysz nawet sie nie zorientujesz kiedy, poprostu daj na luz. tak mi wszyscy znajomi doradzali i zobacz..... po prostu nie możesz caly czas o tym myslec... ja zaszlam to bylam w takim szoku i sie nie spodziewalam ze przeplakalam 2 godziny w lazience nad testem i nie wiedzialam co dalej bedzie... a planowalismy z m. juz od 2 lat.. ? wiec radze ci tez sie zrelaksuj i NIE MYSL O TYM bo za bardzo sie nakrecasz... ja tez tak miałam że każdy test i @ to byla kolejna zalamka.. przez kilka miesięcy nie mowiłam m. ze robie testy bo czulam sie winna ze nie moge zajsc w ciążę, a jak mu to powiedzialam to byl w szoku i powiedzial ze wiecej mam mu takich rzeczy nie robic, bo to nie jest moja wina i razem mamy to przechodzic i ze nie moge wszystkiego brać na siebie.... dalismy na luz i ...... udalo sie.... a ja nadal jestem w szoku... ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 a lekarz mnie juz do poradni in vitro wysylal wiec NIE DAJ SIę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowie jej caly czas: olej, nie mysl, Ona ciegle grzebie w tych wykresach i kazde slowo co jej na jakis forach laski powi3edza bierze do siebie:P A kazda z nas jest inna i tyle:P Poza tym blokada psychiczna jest trudniejsza do pokonania niz... najciezsze klopoty hormonalne..... Chciec to sobie mozna z zajsciem..... WIecie co? Ja dzis rano szoku doznalam: 1 raz w zyciu temop mi skoczyla do.;.....37 stopni:D:D:D:D U mnie jak jest 36,6, 36, 7 to max Buziole poranne❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
joanna - to ty dzis goraca dziewczyna jestes... nie zanam sie na tempkach ale to chyba baaaardzo dobrze prawda...? mnie M wyciaga dzis do hipermarketu :( bo tesciówka prosila nas zebysmy jej cos zalatwili.... najwyżej posiedze w samochodzie, chyba ze bede sie nadal tak dobrze czuła.... 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 miłego dnia, odpoczywajcie dziewczynki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady_____a Ty znow swoje z ta temp, wez to zostaw w diably, wpisuj tylko codzien temp zebys do gina miala a nie bieresz to do siebie!!!!! To tylko program, mi sie wiele razy myli:/ A wykres jest orientacyjny do lekarza:/ zyzorowa__________teoretycznie bardzo dobrze, nigdy takiej nie mialam w II fazie, ale wsie oznaki na niebie i ziemi wskazuja ze @@@ idzie;) Poza temp;) ALe wiem ze przyjdzie:) DorotkaM_______czytaj:D Buziaki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LADY__________i bardzo dobrze ze spadla, wazne ze nie pomizej czerwonej linii... Czesto- gesto jak ma miejsce impantacja zarodka wtedy temp spada.... Ale Ty w ogole nie sluchasz i wiesz swoje:/ Jestes w goracej wodzie kapana: bys chciala TU i TERAZ wszystko❤️ Z zajscie akurat: TAK NIE MA!!!!!!!!!! SPokoj psychiczny i dystans to polowa sukcesu:) Bedzie co ma byc, zobaczymy jak z @@ bedzie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna właśnie dzisiaj się wyprowadzam od męża............ ot co! Moze te nerwy się nałożyły przy okazji z tym co się działo i było! Myślałam, że dziecko to wszystko załagodzi i będzie ok ale to jednak prawda - dziecko to nie recepta na problemy a jedynie może je pogłębić! Dziewczyny muszę zniknąć bo tam gdzie będę nie będzie neta! Sorki, że odebrana zostałam jak osoba w gorącej wodzie kąpana! To zycie czasami daje w kość bardziej niż bardzo! Wierzę, że wcześniej Wam się uda zajść w ciążę niż sobie o tym pomyślicie :)) Trzymam za was kciuki - buziaczki ogromne i dziękuję za wsparcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady____________Co sie stalo ze musisz odejsc??????????? Nim potrzasnij a nie sama kapitulujesz!!!!!!!!!!!!! Trzymaj sie dziewczyno!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×