Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

ciekawe co gin powie jak zobaczy mój wykres hmmmmmm jak on go zinterpretuje :)) obym do wtorku nie dostała zołzy bo qrde nie przebada mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale powiem ci, że od chwili wyjęcia spirali mam założoną skarbonkę na becikowe :) i jest coraz cięższa :)) więc jak Ja się nie pospieszę to ona pęknie w szwach albo bede musiała dokupić kolejną :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kobieto masz, znikoma wiedze o II fazie cyklu babskiego;););) WIesz ze cykl sie sklada z II faz: 1 faza: temp nizsze, czekanie n a rzekoma "owulacje", oraz 2 faza" temp wyzsze widocznie, sluz nieplodny,czas 13- 16 dni i @@ II faza powinna trwac: 13-16 dni ksiazkowo Sluz powinien w II faze byc albo kremowy albo sticky, wiadomo, nieplodny. Jakiekolwiek plamienia ktore sie pojawia: swiadcza o zaburzonym progesteronie. Jak kroce, albo dluzej: niedobrze, bo znaczy ze sa klopoty z hormonami, trzeba robic badania i sie wziac za to. Nie mamozliwosci dostania predzej @ niz w tym terminie. WYkluczajac oczywiscie zaburzenia:) WIec sie pakuj i wio na koniec, bo @@ dostaniesz nie predzej jak za 10- 12 dni:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadnej @ nie dostaniesz do wtorku, napisalam Ci kiedy mozesz sie jej spodziewac WYkres bez sensu brac do gina: musi byc cala II faza, zeby cokolwiek mogl ldczytac i powiedziec: co dobrze a co zle, Na nastepna wizyte wezmiesz, jak ja zawsze biore:P Wykres cyklu wstecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesio jaki teraz monolog prowadzę hi hi hi rozpisałam się sama ze sobą zyzorowa, kasik26, oli80, JustynaM i inne kobiety pewnie siędzą w domku ale na spacerkach wypoczywają biernie lub czynnie :)) a Ja z Joanna przed kompem hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robie cholernwe dokumenty i zerkam na forum;) Jak sie obrobie wieczorem jedziemy do przyjaciol;) Na spacer nie ma szans: wieje, ciemno, leje, zimno, wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna ale niech się zapozna ze mną jak z nowa pacjętką i ten też niech widzi nawet jeśli pęcherzyk nie pękł i został wchłonięty czy bóg wie co się z nim stało! będę musiała mu i tak wiele nowego o sobie odpowiadać wiec nie pozbędzie się mnie szybko Qrde Ja chyba czytam bez zrozumienia bo nie kojarzę gdzie pisze o tym kiedy powinnam dostać--- ide doczytać :) ooo i na oczy mi poszło :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no tak po 14 dniach od owulki - babo wyluzuj tak długo mam czekać ?? jak wyciągałam spiralę to miałam piękny śluz świadczący o hmmm mniej wiecej ......... a potem - qrde no tak po 14 dniach dostałam zołze - Ja piernicze - ale się naczekam jeszcze 11 dni :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesio bo jestem naładowana :)) czytam i czytam ale spoko wiem wiem :)) po 14 dniach od owulki - bo ta owulka mnie zakręciła! Od kiedy zaczęłam prowadzić wykreś jakoś taka niezorganizowana jestem. Wszystko jakoś takie inne jest :( a wcześniej musiało miec ręce i nogi a teraz - zaprzątam sobie za dużo głowę tym wszystkim ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w koncu to zrozumialas:p W dupie z wykresem, ja wchodze rano na kilka sekund, wpisuje tempe i uciekam:P:P:P Do gina mi tylko wykres potrzebny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn Ja też wchodzę wprowadzam i znikam ale te forum i te inne ... to wciąga..no i się człowiek naczyta, nasłucha ... ach - będzie ok :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tylko Cie wziac przez kolano i dac klapy na dupe:P Nie nos nic, a jak fasolka sie robi?:P:P:P:P A myc, myj:):):) Ja tych papierow to....chyba nie skoncze nigdy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna jaka fasolka ? prosę cię :(( Może prędzej się zołza pojawi :)) zawsze jak się narobię to i zołza przychodzi szybciutko :)) a odczuwam prawy jajnik:(( dlatego zabrałam się za robotę aby nie myśleć .... z ciekawosći wykorzystałam ostatni test owu hmmmm i blada krecha się pojawiła hi hi hi gdybym była przed owulką pomyślałabym ze sie zbliza ... a to pewnie się @ zbliża hi hi hi Powiem, że te testy to wodę z mózgu potrafia zrobić hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dziwnym tempie wchodzą te wiadomości twoje dzisaj dlatego takie niedogadania... wysyłam swoje wiadomości a dopiero po jakimś czasie widzę pomiędzy nimi moje! Tu nie świruję ale wiem co jest nie tak. Co do owulki tak wiem o tych 2 fazach i o tym, ze 14 dni od niej następuje zołza -- ale wiesz jak to jest z niecierpliwością. Ten cykl dla mnie jakoś taki ciągnący się jest, że chcętnie bym już nowy przywitała bardziej zorientowana w temacie z nowym ginem i nowymi możliwościami :)) Wiedz te bóle podbrzusza sprawiaja, że czuję się jak przed @ i ten zołądek :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneczko, powodzonka:)) powiem ci na ucho ze: joannaz wczoraj do nocy siedziala na forum i porownywala swoje objawy ( ciazy oczywiscie ) z dziewczynami ktore je pooisywaly, a pozniej sciemniala ze chciala im doradzic a jedyna rada bylo: robcie test!! kumasz o czym pisze no nie? niech tak sciemnia dalej, ja tam swoje wiem, no ich niech se czeka do tej urojonej srody, jak testu nie chce wczesniej zrobic!! a u mnie dzis rano tempka tam 37 rowno!!! mierzylam zanim sie z wyra zgramolilam. buziaki, ciekawe ile bedzie jutro?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno biedroneczko, moja kumpelka miala takie bole jak ty po 3 tyg okazalo sie ze bedzie dzidzia, czego i wam zycze:)) niech tam gin lepiej uwaza jak cie bedzie badac. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyś Ja bym się smiała gdyby zołza do Joanny nie przyszła w środę hehehhehe ale bym jej dupsko skopała :)) no Ja to raczej objawy nie ciążowe więc jestem spokojna i się nie nakrecam :)) ale niecierpliwość mnie rozpira co do nowego cyklu! W tym trochę wiedzy połapałam to i następny będzie bardziej jak dla mnie początkującej czytelny :)) Brzuch pobolewa a i krzyże dają sie we znaki ale to od siedzenia ciągłego na necie :( mało ruchu jak na ostatni czas mam :( Nie wiem jak przeżyję 11 dni wyczekiwania na moją zołzę:(( Nie rozumię tych testów owu jedynie.. śluz ewidentnie niepłodny a na teście owu widać bladą krechę - powinno jej wcale tam nie być :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie jutro dowiem czy zafasolkowałam i mam stres jak nigdy narazie żadnych konkretnych objawów tylko nieliczne mdłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneczko, wytrzymasz, a ja z Toba chetnie poczekam bo i ja mam termin @ za okolo 10-11 dni. 3mam kciuki i zycze dzidziusiow❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wytrzymać muszę bo wyjścia nie mam ale jak już się ta zołza pojawi to jej dupsko skopię, że sobie urlopik zrobiła :)) a na zaciążenie nie liczę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×