Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Q......a wiecie co Ja się najadłam stresu w poczekalni czekając 30 minut na swoją kolejkę! Jak wyszedł zapowiedzieć kolejną pacjentkę a go zobaczyłam to szczena mi opadła i nie wiedziałam czy uciekać czy pod ziemie się schować -PRZYSTOJNY! Cholera :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety jestem :)) z Wami i bardzo się z tego cieszę :)) buziolki ogromne :)) Joanna na żadne badania mnie nie wysłała .... zrobił tylko USG tak jak pisałam i wszystko mi pokazywał na monitoruku tak jakbym się na tym znała :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady to super ze wszystko oki:)) no kobitki sie nie odzywaja bo moze juz testy zrobily:)) i radosc ich ogarnela:)) 3mam kciuki❤️🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisza teraz do Was tego posta siedze i...wyje jak bobr bo obawiam ze.... KOLEJNY raz los ze mnie zakpił....Otóż: jest druga B L A D A krecha.... Obawiam sie ze to powtorka z rozrywki z przed 3 cykli..... Nie wiem co jeszcze mam napisac, wiem jedno: czekam do piatku i jak nie bedzie @@@ powtarzam test.... Powiedz jeszcze jedno: BŁAGAM WAS NIE GRATULUJCIE MI TERAZ, to moze byc pomylka, zaczekajcie ze mna te cholerne 2 dni...... Ja nie zniose chyba 2 raz tego co w lipcu mialam.... Wiem ze zrozumiecie... Milego dnia laseczki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 mam kciuki joasiu. nie łam sie wytrzymaj... ❤️ 🌻 ja ide sie kapac i po pracy odezwe sie ok 15 mysle.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co za wariatka! joannaz, nie wyj kobitko bo serce sie kraje!! to jest lepsze niz brak tej bladej krechy!!!! takze glowa do gory i same pozytywne mysli teraz!!! nie wkurzaj mnie bo ci dupsko spiore! jest ok i tego sie trzymajmy!!!! wiara czyni cuda i ja wierze ze sie udalo! a teraz spokojnie, milego dzionka🌻 ja to mam jaja i ze mnie temp kpi!!! dzis 37.2 buziaki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu babo głupia przestań bo Ja ryczę przez Ciebie :)) Ja wiem swoje i wierzę, że ta tempka Twoja oznacza tylko jedno ....... Ty się wyluzuj nie załamuj .... będzie co ma być :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna 🌼 NIE RYCZ!!!! Kobieto!!!!!! Poczekaj sobie spokojnie........ Nic nie napiszę na ten temat tylko to że jeszcze bardziej trzymam kciuki za Ciebie ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ U mnie zaczęły się bóle brzucha na @. Czekam cierpliwie. Testu narazie nie robię bo nie chce go zmarnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia---------------czekamy na spokojnie,dobra? A teraz same dobre mysli i duzo spokoju...nie denerwuj sie poczekamy sobie razem:):):) Zyzorowa----------zaraz wysle te ksiazke:) Trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia29
hej dziewczyny czy ktos mnie uspokoi jestem w 4 tygodniu ciazy i czesto pobolewa mnie podbrzusze a miedzy innymi sa to klucia bardzon prosze powiedzcie co to moze oznaczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia 🌼 to pobolewanie podbrzusza w pierwszych tygodniach ciąży to oznaka rozciąga Ci się powolutku macica. Nie są one groźne. Jednak kiedy będą przypominać one mocne regularne skurcze to lepiej wziąć No Spę i odrazu udać się do lekarza. Jeżeli oprócz tych lekkich bóli i kłuć dobrze się czujesz i nie ma żadnych plamień to myślę że wszystko w porządku. Jeżeli masz obawy to najlepiej udaj się do lekarza on cię napewno lepiej uspokoi. Pozdrawiam i życzę Ci wszystkiego dobrego i dla twojego maleńswta ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie @ narazie brak. Cisza..........czai się............ Joanna 🌼 Jak się czujesz kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
niunia29 - nie martw sie, ja jestem w piątyw w czwartym tez tak miałam, jeżeli byłaś u lekarza to powiedział Ci że możesz brac no-spa max 3 dziennie. teraz juz nie mam takich bóli cały czas, ale zdarzają się za to bedziesz zapewne miala zawroty głowy i takie inne akcje.... kasik - dziekuje za książkę. oj dziewczynki nie wiem jak u was ale u mnie piękna jesienna pogoda, słonko świeci, jest pięknie czuje się świetnie, schudłam, bo mało jem. nie wiem czemu zaczęły mnie ciągnąć mięśnie brzucha.... przecież to dopiero 5 tydz.... całuski i uściski ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia29
hej oli28 oprucz tego mam mdlosci czasami kreci mi sie w glowie strasznie bola mnie piersi co niezjem robi sie mi niedobrze czesto biegam siusiu do toalety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
OLI a jak tam tempka??? może i ty zaciążyłaś.... :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
niunia - ja miałam identycznie, tylko mdłości dopier teraz mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia29
hej zyzorowa dzieki za uspokojenie powiedz czy dlugo sie utrzymuja mdlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia29
to chyba jest najgorsze z tego wszystkiego miec mdlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jak mowiłam jestem w 5 tyg, wiec też zaczynam, wymiotowalismy ( :) )raz. mdłości i zawroty głowy to stały punkt dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dla mnie najgorsze były ( są ) bóle brzucha... mdłości są na drugim miejscu. :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia29
widzisz dla mnie sa mdlosci bo co nie zjem to zodrazu sie zle czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dlatego schudłam i tez mało co jem ja mniej mam mdłości , bo nie mam apetytu. bylaś na USG?? jakiej wielkości jest twoja dzidzia? moja 2 października miała 5x2mm ( znaczy pęcherzyk ciążowy... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
pytam bo lekarz stwierdził ze maleństwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babole kochane❤️ Dziekuje Wam za te slowa, czekam do piatku, jak @@ nie bedzie to robie 2 tescior , a jak przez week nie dojdzie ide na BETE>>>>>>> Poki co NIKT nie wie,czuje ze..to wielka pomylka, Buziaki❤️ Ps. boli mnie potwornie krzyz, pracowa nie moglam i lekko pobbrzusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×