Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

feee_to zalosne ze takie kreatury bezmozgowe jak TY chodza po tej nieszczesnej ziemi!! ZObaczymy jak Ty bedziesz chciala miec dziecko a nie daj BOG bedziesz miala problemy.... A poki co zwijaj sie stad,bo nie doroslas do tego tematu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
fee - jak sie nie rozumie tematu to sie nie wcina do niego..... takich ludzi az przykro sie slucha, życze ci zebys nigdy nie musiala latac z termometrem i lykac tabletek i plakac co miesiac nad testem ciazowym.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc...ale miałam poranek...Wychodze rano i wołam psa(spi na dworzu) a pies spi na tarasie,wiec ja budze a ona sie jakos nie obudziła tylko taka spanikowana i przestraszona zeskoczyła mi z tarasu.Taras jest ponad 2 metry nad ziemia a pies wazy 40kg..wiec juz myslałam ze sie nie podniesie.Zbiegłam do niej,ta biedna lezy.....no myslałam ze juz zawału dostane..Ale po chwili pies sie pozbierał i merdał ogonem.Obejrzałam ja ze wszystkich stron i skonczyło sie tylko na obtarciach brzucha...i na moim wielkim strachu... Ide dzis na usg to napisze co i jak.Pozdrawiam i spokojnego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! Ciut luzu w pracy węc piszę. wiecie jaka może być podłość losu i (nieswiadomie) szefa??????? kazać mi dokonać wyceny, zakupu łóżeczek, wag, stanowisk do pielęgnacji i kąpieli dla NOWORODKÓW (mamy remont na oodziale) :P :P :P koledzy z działu smieją się że siedzę w internecie na stronach dla dzieciaczków to mówię że ten oddział musi być najlepiej wyposażony bo wyposażam go dla siebie. i głupie docinki milkną. :P :P :P pozdawiam WAS!!! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ja juz po pracy:)))) Ale jestem szczesliwa: @@@@@ przyszla:) Hormony wporzo,nic sie nie rozjechalo :) Kamien spadl mi z serca :) Tyle ze.....nie mialam ani podpaski, ani nic, jak nigdy Wycyganilam od dziewczyn: starszych uczennic Jutro im odkupie cala paczke,a niech maja Za to takie bolescie mialam ze hej, lezalam na dywanie i wylam prawie: jak zwykle 2 PYRALGINY na dzien dobry i dopiero wstac moglam ... W piatek ide do gina z wykresem , biore recepte na apmułki i umawiam sie za tydz na zabieg .... Wtedy mc luzu i od nastepnego cyklu...>CLO Mialam za to pycha obiaddddddd: ziemniaki w łupinach i sledzia w jogurcie naturalnym,z cebula, jablkiem i ogorkiem Uwielbiam takie zarlo,najadlam sie jak glupek:D A popoludniu jedziemy do znajomych Buziaki❤️ Ps.kasik26____czekam na wiesci od gina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia...ja jeszcze w domu a do gina na 16..czekam na meza,obiadek i jedziemy:)Dobrze ze z hormonkami jest ok:) Babcia moja robiła taka zupe ze sledziami tzw.chołojec....to była wyżera..mniam..mniam...Wogole Babcie miałam nieziemska,tylko juz jej nie mam....:( Buziolki,odezwe sie po wizycie Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba cos nie tak,wskazywaloby na 3-4 tydz ciazy a pisalas na forum starania ze..... dzis mialam 1 kreske......Nic nie qmam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna a wczoraj pisałaś, że najbardziej wiarygodny wynik z krwi! No jednak teraz widzę, że zwątpiłaś! Rano byłam na badaniu BETA i teraz odebrałam niewiele przed 16 i tak wyszedł jak napisałam..... Joasia Ja Ciebie naprawdę nie rozumię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LADY nie zwatpilam, mialam na mysli Twoja wypowiedz z forum starania.Gdzie pisalas: Wczoraj nie wiem dlaczego pokusiło mnie o test C w 8dniu fazy lutealnej ( wiem wiem za wcześnie ) wyszły II krechy a dzisiaj już I...... Ja ufam BECIE:) Przeciez gratulowalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz heh jak BETA nie wyjdzie to co? II kreski wyjda potem? Nie ma bardziej dokladnego i wiarygodnego badania jak poziom Hcg............ Nieźle Idz na BETE,bedziesz wiedziec na 100% Testy na stos Poza tym jestes dopiero 10 dni po owu: to stanowczo za szybko...Dlatego bez sensu robic test przed @@ zeby potem nie ryczec... BETA PODOBNO PEWNA ..............................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna Ja ci powiedziałam, że moja wiara jest silna i wierzę i będę wierzyła, że urodzę z tej ciązy pięknego chłopaka... nic na to nie poradzę! taka jestem i takie mam podejście! Tak samo wierzę, że tobie niebawem się uda! Mocno w to wierzę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, o mnie zapomnij.......... Ja wierze ze.......adoptuje dziecko a nie urodze je sama...... Predzej zdechne na zawal, niz zajde. Zreszta teraz mi to obojetne. Zbyt dlugo czekam, mam to gdzies. Teraz mam M. Czytasz moje posty w ogole? Ja pisalam sobie, Ty skopiowalas moje wczorajsze wypowiedzi.... Albo sie str.nakladaja na siebie,juz sama nie wiem, bo nasze wypowiedzi sie mijaja..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladybird gratulacje :) Kasik wiem, ze strasznie sie przejelas sunia, ale jak przeczytalam twojego posta do konca i okazalo sie, ze wszystko z psina jest ok to poprostu dostalam ataku smiechu. Mam bardzo dzą wyobraźnie i niemalże ujrzalam jak wystraszona wyskakuje z tarasu- jak w kreskowce. Barzo cie przepraszam, ale nie moglam sie opanowac. A jak tam u gina??? Joannaz i lady, ja juz sie pogbilam w waszej dyskusji, nie wiem wogole o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ladybird - gratulacje.... ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wica----jak opowiadałam mezowi to mało nie padł ze smiechu:)wiec rozumiem:)..A teraz woła na psa samolot:) Byłam na usg:dzidzia ma 13 cm od głowki do pupy:) Mam troche za mało wod plodowych i mam pic wiecej i jesc mniej bo za duzo przytyłam:( A tak to wszystko ok,malenstwo machało łapkami:) Ladybird..gartuluje🌻 Joasia.....❤️ja tam swoje wiem...:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik! Już 13 cm? Ale wielka fasolka.....hmm moja ostatnio miała 57 mm... Lady!!Gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki🖐️ noooooo prosze, lady serdeczne gratulacje!!!!!! zycze zdrowiutkiego bobaska...no i mamy kolejna mamusie, no suuuper, moze znow sie posypia...i jedna za druga bedzie pisac, a my grtulowac:) extra, no doth...czekamy:):):):)🌻 buziaki dla wszystkich😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuję z całego serca... W piątek idę raz jeszcze na Betę aby zobaczyć czy rośnie! Joanna - boli mnie jak masz takie podejście do sprawy! tak nie wolno! Moja kuzynka 5 rok walczy jak nie więcej i się nie poddaje a Ty też nie powinnaś... Zafasolkujesz i Ty! Jeśli chodzi o mnie to nie dawał mi spokoju mój brzuch... dziwnie inny był i twardawy! i dziwnie bolał - inaczej niż na @ ale podobnie :)) ❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LADY: czekamy na nastepny wynik:) Niech Cie nie boli, mnie juz przestaje, znieczulilam sie juz na pewne rzeczy:) Nie masz teraz sie o nic martwic i dbac o fasolke:) I leciec do gina, pewnie dostaniesz Duphaston albo Luteine:)))) Ide do lozka, padam, dobranoc🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zreszta pisalam wielokrotnie: ze WSZYSTKIE stad zaciazycie i ja zostane sama:))))) Duzo nie brak: zostalam ja i JustynaM:) Papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
Witajcie wszystkie:) joannaz - no i jeszcze ja zostałam... mój mąż tylko zauważył, że mam takie twarde brodawki, jakbym wiecznie napalona byla:D a tak naprawdę to boje sie zrobić testu... bo jesli wyjdzie negatywny to załamie sie i ja i on... Całuję Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna..sama wiesz ze nastawienie to połowa sukcesu..nie mowie ze masz sie nakrecac ale nie wolno tak myslec i sie poddawac,nie wolno Ci i juz:) aniaa...dzidzia rosnie szybciutko zobaczysz,ja 4 tyg temu byłam na usg i miała 5,5cm a teraz 13cm.Zobaczysz jak pojdziesz jakiego masz olbrzyma:):):) doth...zrob kochana ten test albo idz od razu na bete...uspokoisz sie.Zycze powodzenia❤️ Buziaki,Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady :):):):):):):) Serdeczne gratulacje!!!!!!!!!!!!!! jak Ty zrobiłaś kobieto????? :):):):):):):) Mierzyłaś sobie tempkę cały czas??? Ale Ci zazdroszczę echhhhhhh :) Ale tak pozytywnie oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik a kiedy teraz bedziesz miala usg??? Płec rozumiem jeszcze nieznana?? Doths zrob test, uspokoisz siebie i nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kasia - jak ja ci zazdroszcze tu juz po USG, ja dopiero na krew bede szla i dopiero USG... gdzies za tydzien.... a juz tak mi teskno, to bedzie juz 12 tydzien.... ostatnio glaskalam sie po brzuszku i stwierdzilam ze jakos mi pepek troche sie splycil.... :) rozpycha sie juz.... ty tez gadasz do Swojego maleństwa?? bo ja tak... :D 🌻 lady - niech rosnie zdrowo ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×