Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

listka serdeczne gratulaaaaaacjeee z calego❤️ suuuuper moze znow sie mamusie kolejne pojawia:) u mnie od rana @! bolaca jak diabli! niestety nie udalo sie tym razem:(:(, choc powiem szczerze to utarlo troche nosa mojemu mezowi! myslal ze ciaza to jak za dotknieciem rozdzki! a teraz sam mi rzuca hasla typu no kochanie musimy sie bardziej postarac, dokladnie obilczylas te dni? i temu podobne;) mam nadzieje ze uda sie nam za kolejnym cyklem tak na swieta:D:D pozdrawiam wszystkie panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja właśnie wróciłam od gina, ogłądaliśmy z m. nasze "maleństwo" chyba będzie bokserem... :) jak ono fikało.... aż mój m. jest w szoku.... lekarz powiedział że wszystko jest na miejscu, przezierność karkowa i żołądek i kręgosłup...jest, ale maleństwo jest złośliwe i się strasznie wierciło... a jakiego oberka zrobiło....a ja się ze śniechu nie mogłam postrzymać.... następną wizytę mam 20 grudnia. listkaa - gratuluje z całego ❤️ i życzę powodzenia. joasia - gratuluję prolaktyny... 🌻 kasia - nic nie mówię GRATULACJE.... ❤️ justyna - powodzenia w następnym cyklu i 3maj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zapomniałam dzidzia ma 56 mm... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry, witam w \"piatkowy wieczor\", kurcze jak czlowiek siedzi w domu, to mu sie juz dni myla :) Justynka i reszta dziewczyn przesylam wam wiruski xxxxxxxxxx i caluski xxxxxx. Listka gratuluje, bardzo sie ciesze, tak na marinesie cos miala pokrecone z ta PRL, ale to chyba juz nie wazne. Kasik jak juz sie odczepisz od reki meza to napisz jak tam malenstwo, rusza sie czesto??? U mnie cisza, czoraj moj facet prosil dzidzie, zeby pofikala bo mamusia sfiksuje. Joannaz fajnie, ze wyszedl ci fantastyczny wynik PRL, do dziela kochana, chyba po to przesylam wiruski, nie??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny kiedy można zrobić test na beta Hcg?????? czy skoro jestem 16 dni po stosunku mogę już????? boje się, pomału dostaję na głowę, jak ja to powiem rodzicom:( bolą mnie piersi, mam stan podgorączkowy i jakby mdłości (tak nie do końca mdłóści, ale nie mam ochoty na jedzenie, chociaż nie zwymiotowałam anl mnie porządnie nie zemdliło) kochałam sie z prezerwatywą, nie pękła, nie zsunęła się, ale chyba zawiodła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wica❤️ Starania caly czas;) Tzn dla przyjemnosci, nie dla \"celu\"....;) No ta moja PRL wczoraj to mnie(i gina) powalila na kolana:D gosia: BETA hCG mozna juz zrobic 0k 10-12 dni od domniemanego momentu zaplodnienia.... Milego dnia,buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna dziękuje, że mi odpisujesz - bo temat nie ten mam pytanie odnośnie badania czy potrzeba jakieś skierowanie albo książeczkę zdrowia???? bo niestety nie mam tutaj ksiażeczki studiuje nie w swoim mieście... czyli w poniedziałek 18 dni po stosunku mogę zrobić to badanie???? jaką pewność daje?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia: BETA hCG to hormon, a wszystkie hormony robi sie prywatnie.Koszt 18-40 zl zalezy od laboratorium. Robia w kazdym. Skierowanie niepotrzebne. Pewnosc 100%. Powodzenia i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno, wiem, że strasznie męczę czy 18 dni po stosunku można robić to badanie????? i będzie wiarygodne??? jaki wynik powinnam uzyskać????? nie chce być w ciąży! dziękuje za cierpliwość i wyrozumiałość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goska: mozesz isc, jak cos jest powinno wyjsc... Z 2 strony pomysl sobie tak: ze jak wyjdzie pozytyw to... moze tak ma byc? Moze to przeznaczenie? Albo jakis znak???? Zobacz ile my tu musimy wycierpiec i nic.... Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wica....cos mi tam pływa w brzuchu ale czy to dziecko to nie mam 100% pewnosci..wtedy mnie kopneło i teraz cisza..Ale tak moze byc ze ruchy sa zadkie do 23 tyg wiec spokojnie..jeszcze mamy czas:) Wybrałam dzis płytki do łazienki na gorze..pół Łodzi za nimi zjezdzilismy ale sa:) Łazienka bedzie bordowo-rozowa:) Teraz ma przyjsc koles co kładzie płytki i zobaczymy ile chce za ta przyjemnosc:) Trzymajcie sie..papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczęta!!! Listka! Gratuluje i witaj wśród ciężarówek!!! Czekamy na resztę!!! Kasik!! Super musiał być ten kopniak:) pogłaszcz piłkarza bądź piłkarkę ;) Magda!! Super zdjęcia w tym linku i przy okazji do bardziej zaawansowanych ciężarówek, otworzyłam 13 tydzień i o mało z krzesła nie spadłam, czy to możliwe by wszystko było aż tak wyraźne??? W przyszłym tygodniu idę do gina, a jestem właśnie w 13 tyg i zastanawiam się czy w tym linku nie jest coś pokręcone z tymi tygodniami... Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno, za tydzień o tej porze będę już po wielkim TAK....ale to przeleciało.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w 17dniu cyklu, po przytulaniu 12,14...po pregnylu,po dlugoletnich staraniach....czuje sie tak jabym za chwile miala dostac okres:(((, nie chce okresu....ale smutasem jestem, choc zyje nadzieja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie śpiochy!!!!! na początku pozdrawim i dziekuję za gratulacje!!:) u mnie wszystko ok, choć te mdłości okropne. w środę brykam znów do mojego ginka z wynikiem bety(odbieram we wtorek) i zdjęciem usg mojej fasolki. jestem ciekawa jak to będzie. pewnie obliczy mi termin, zważy, wyśle na kolejne badania.....tyle przede mną. ale cieszę się, chcę miec wszystko pod kontrolą:) jestem ciekawa kiedy następne usg. powiedziłam mojemu M. o ciąży!!!! był zaskoczony(bo dopiero po zbiciu prl mieliśmy zacząć starania) , ale zareagował super!!!! a zta moja prolaktyną, to lekarz sam zgłupiał jak poszłam do niego z jej wynikiem i oznajmiłam, że chyba jestem w ciąży. najpierw się zaśmiał a potem zrobił głupią minę i powiedział, że może ja już w poprzednim cyklu zaszłam i dlatego taka prl. potem o tej prl już dużó nie mówiliśmy, tylko że jak nie jestem w ciązy, to będziemy brać tableteczki na jej zbicie. jaja dziś 5dzień 6 tygodnia mojego maleństwa:) suuupermocno trzymam kciuki za Was !!!! śle Wam wiruski!! mnóstwo wirusków!!!!cały ogrom!!!! i wstawać już śpiochy!!!!! no i dzień dobry!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie❤️ Wieczorkiem bylismy u znajomych, bylo mi nijak i mialam ochote uciec do domu: byla jedna dziewczyna w 7 mcu ciazy....To straszne.....Jak na zlosc wszedzie spotykam babki z brzuchami..... Dzis popoludniu wracamy do siebie, od jutra od nowa a piac Polsko Ludowa....Na szczescie mam duzo pracy, 6 grudnia organizujemy wielki festyn milokajkowy na 600 osob, mam tam sporo obowiazkow do wykonania, nie bede miala czasu myslec i farmazonach i glupotach..... Milego dnia, buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry, obudzila mnie burza, leje jak z cebra, grzmi jak cholerka i to juz tak drugi dzien! dobrze ze @ nie daje juz popalic.... listka ja juz pochlanialam wiruski ciazowe od wicy, ale i od ciebie chetnie trochu polapie🌻 te staranka jak juz pisalam beda szczegolne, dosc ze swiateczne to z mozliwoscia sprawdzenia wynikow w PL bo jak sie okazalo jedziemy na swieta do domciu! tak sie ciesze! pozdrawiam was kobitki, dbajcie o siebie wszystkie bardzo. milego dzionka 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! jakoś nie nogłam zajrzeć wcześniej a tu znów pusanie na całego :D :D :D listkaa---->spóźnione ale SZCZERE G R A T U L A C J E! ! ! Gośka123---->witaj! Życzę spokojnej niedzieli!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale błędy :P :P :P \"nie nogłam\"-NIE MOGŁAM \"pusanie\"-PISANIE jak mam takie literówki pisać to moze wcale nie będę :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja po tym moim USG do tej pory jestem pod wrażeniem i ostatnio zaczęłam się zastanawiać bo bąbelki czułam i stwierdziłam że to zapewne dzidzia, a nie jak są dziłam gazy jakies.... Ania - ja jestem w 13 i na USG pokazywał mi żołądek, początki kręgosłupa, przezieność karkową sprawdzał, paluszki, tylko widzisz to dopiero jak Ci wytłumaczy że to właśnie jest nosek czu nóżka, a żołądek to taka czarna kropeczka była.... widac zarys dzidzi... postaram się w przyszłym tygodniu wrzucić mojej dzidzizdjęcia na płytkę i jak będziesz chciała to Ci wyśle na maila.... aż dzis jak jechaliśmy samochodem z m to się zaczęłam śmiać jak sobie przypomniałam to USG... Udanego wieczorka weekendowego 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, u mnie wszystko ok.Własnie zjadłam obiadek i chyba troszke za duzo..:) Dziewczyny macie jakies plany na Sylwestra? My mielsimy zrobic u nas i własnie znajomi wymyslili ze jada do Olsztyna ..i dupa bo ja nie czuje sie na siłach by jechac 400km na Sylwestra..:( Pozdrowionka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja dziś byłam na wykładach, jednak urwałam się by posiedzieć troszkę w domu. W domu wciąż temat ślubu, poprawin i tak w kółko...zastanawiam się nad makijażem, zupełnie nie mam pomysłu, może jakieś rady??? Kasik! My jedziemy nad morze z rodzinką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaa...polecam taki profesjonalny.Ja na poczatku byłam przeciw a mama jednak mnie namówiła i naprawde nie załuje.Byłam wczesniej na probnym makijazu i potem juz wiedziałam jak mnie pani umaluje..Ja byłam bardzo zadowolona a zapłaciłam 60zł u znajomej kosmetyczki:) Pomysl sobie ale taki makijaz sie długo trzyma i jest super:) Pamietaj by było jak najdelikatniej..ja miałam mocniej tylko rzesy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja spędzam w domu z m. zrobie kolacje ze świecami i o 00:30 pojdziemy spac... :) może jakiś film na DVD. Raczej domatorką jestem, chyba że coś w pracy wymyślą to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik! Też myślałam o profesjonalnym, jednak nie mam żadnego sprawdzanego miejsca gdzie mogłabym iść...dlatego myślałam, że umalowałaby mnie moja siostra, która interesuje się makijażem, poza tym naprawdę profesjonalnie potrafi to zrobić, makijaż nie musi być super trwały, gdyż będziemy mieć przyjęcie, myślę, że ok 22 się skończy.....nie wiem tylko jaką kolorystykę powinnam dobrać..przypomnę, że suknia jest ecru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaa to zalezy jaki masz kolor oczu i włosów i w jakich kolorach Ci dobrze..Makijaz powinnien Ci dodawac swiezosci a poza tym musi byc tak zrobiony by mowili:jaka piekna panna młoda a nie jaki piekny makijaz:) Jak chcesz to wysle Ci na maila jakies moje zdjecie slubne to zobaczysz jaki ja miałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja sie tak Was naszukalam w dziale ciaza porod macierzynstwo. Kiedys juz z Wami rozmawialam ale mialam chyba inny nick juz nie pamietak jaki , tak sie ciesze ze was znalazlam.Zaraz przesledze Wasze posty i sprobuje zobaczyc czy dziewczyny z ktorymi kiedys rozmawialam zaszly w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik! Poproszę o fotkę!!! Ja jestem blondynką, co prawda farbowaną, ale blondynką, oczy mam takie nijakie, bo to odcień szarości i w tej chwili dość bladą cerę, niestety solarium odpada z wiadomych powodów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×