Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Witajcie kobiety! Mam nadzieję, że zdrówko dopisuje a i ciężarówek tutaj przybywa! Wczoraj na 28dni tam gdzie Ja wchodzę jedna laseczka niestety straciła swoje maleństwo buuuu smutek :(( Jesli chodzi o mnie to żołądek daje popalić... sama już nie wiem co mam jeść a co nie aby było OK! No cóż widać dane jest mi pocierpieć :)) Pozdrawiam cieplutko i zyczę kolejnych fasolek :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ladybird - witaj dawno Cię nie było, miło Cie \"słyszeć\" \"D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listka..znam ten bol mdłosci...ja miałam dokładnie tak jak Ty.Bałam sie nawet odejsc za daleko od łazienki:) Przeszło mi tak w 13 tyg:) i teraz jest ok.Gin mi poradził by odzielnie jesc i pic...mnie do tego pomagały landrynki..takie zwykłe owocowe.Wiem jak to meczy wspolczuje:) ale przejdzie.. Lady..a u Ciebie ok?Co z tym zoładkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda.r
naprawiłam linijkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda.r
znowu coś zepsułam... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór!! Wciąż jestem zagoniona, nie mam nawet czasu napisać, ale właśnie wszystko przeczytałam i jestem na bieżąco, i tak: przede wszystkim jeszcze raz wszystkim dzięjuję za życzonka i za to, że tu jesteście i podtrzymujecie mnie na duchu, gdy jest mi to potrzebne. Kasiu!!!Wielkie, wielkie gratulacje, też marzy mi sie dziewczynka i też chciałabym już wiedzieć...... Listka! Mi na poranne mdłości pomagało pieczywo wasa to chrupkie, jednak wiadomo, że każda z nas jest inna, słyszałam, że jogurty są pomocne. Wczoraj zrobiłam w pracy mały poczęstunek by podziękować wszystkim za przybycie na uroczystość, za prezent i całą resztę, dziś byliśmy u teściowej na pysznych pierogach. Joasiu! Jak bal!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie, bal rewelacja, padam na ryj, ide sie wymyc i spac,jutro napisze, caluje❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ;) Na oczy nie widze ze zmeczenia i niewyspania, jeszcze gorzej sie czuje jak wczoraj .......... Glowa mi peka, mam piach w oczach i ledwo siedze Widac od razu po tempce: spadla znow :(:(:( Milego dnia,spadam do pracy,papapa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda r - czytać :)) Kasik26 - żołądek daje popalić ale przyzwyczajam się do tego stanu :)) wczoraj załadowałam go 3 kakami a dzisiaj na śniadanie 2 :)) i jeszcze żyję :)) ale na ból najlepsza czasami jest praca! Dzisiaj miałam okienka myć ale u mnie pada deszcz i jest brzydka pogoda :)) Brzusio mi ogólnie wysadziło jak piłkę a mój M tylko mnie obserwuje po cichutku jak sie zaokrąglam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady a ty byłas juz u gina? Na kiedy masz termin?Dbaj o siebie teraz..a nie kawa za kawa..a owocki i inne takie?:) Joanna ..no jak bal to bal;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co jestem dziś taka szczęśliwa.... zaczął mi brzuszek rosnąć.... ubrałam się w przylegające ciuszki i zaczynam wyglądać wreszcie jak przyszła mama.... :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda...ja dzis sie obserwwałam w lustrze i chyba pierwszy raz mi sie podoba to ze jestem gruba i mam wystajacy brzuch:):):) Z dnia na dzien bedzie co raz wiekszy brzuszek..zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zazdroszczeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Ja czekam na małpiszona, jeszcze 8 dni Buziaki grubaski nasze kochane❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane kobietki! Szczególnie witam tę której płeć już znamy (Kasik26-Twoją córe mam na myśli :D ) Ucałowania dla Mamusiek które już wiedzą ze nimi są i dla tych które wkrótce będą!!! pozdrawiam Was wszystkie! (ostatnio nie bardzo mam czas popisać z Wami za co BARDZO przepraszam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka odzywaj sie bo brakuje ciebie na forum. Lady, ja bym prosila o wstrzemiezliwosc w przekazywani informacji o poronieniach, strasznie biore to do siebie a nie potrzebuje tego. Ja jestem teraz w 19 tc. Listka tez slyszalam, ze po pierwszym trymestrze mdlosci przechodzą. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie❤️ wica: bedzie wszystko dobrze, zobaczysz, dzidzius rosnie❤️ DorotkaM: wiekiiiiiiiiiiii Cie nie widzialam:))))))))) Buziaki wszystkim❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik26 kawy to Ja nie piję od pierwszych dni ciąży :)) owoce na okrągło i zdrowe jedzenie ... i chociaż to wg moich obliczeń 5 tydzień to brzusio wysadzone hi hi hi ale jeszcze daleko mi do Tych prawdziwych :)) wicia temat poszedł i zbyteczna była ta uwaga po fakcie! a niestety nie jestem w stanie widzieć na jaki tematu można tu pisać a na jaki nie aby nie urazić! Poporstu jeśli coś mnie irytuje ignoruję temat i nie zwracam na niego uwagi bo już wielokrotnie sama miałam ochotę dołożyć niejednej kobiecie z forum Dziecko Tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listka co do mdłości to znajoma miała kiblolandie do 6 miesiąca :(( Mnie tylko żołądek z nóg powala bólem :(( i czasami już nie wiem co robić i co jeść - najlepiej nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , ja wstałam i jakaś kolka mnie męczy od rana. Moj m. poczuł się ostatnio do roli... i zaczął strasznie długo pracować, wczoraj np. wrócił po 22:00, a ja kisne.... ale trzeba być optymista.... :) :D 🌻 miłego dzionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wica...wiem jak sie czujesz i swietnie znam ten strach..ale do usg i zobaczysz dzidziusia i nabierzesz takiej pewnosci jak ja ze wszystko bedzie dobrze.A jak juz nas zaczna kopac do upadłego to dopiero sie przestaniemy stresowac:) Trzymaj sie wica i sie nie denerwuj bo wiesz sama ze dzidzia czuje.. dorotka..Ola dziekuje za powitanie:)🌻 Trzymajcie sie laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie❤️ My juz u tesciow;) Wczoraj w TV byl nasz Festyn :classic_cool: Cala plyte maja nam z ompreza wyslac do szkoly, wtedy sobie obejrze, nawet wczoraj nie widzialam:P Martwie sie: od wczoraj M sie zle czuje.......... kasik26___________poglaszcz Oleńke od Ciotki Aśki❤️❤️ Milego dnia , buziaki Mamuśki i te przyszłe 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny 🌻 ja byłam dzis na chwilke u gina, bo recepte chciałam na duphaston bo mi się skonczył, i powiedział żebym odstawiła go już. :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Dziś zrobiłam pyszny obiad - rybka, frytki i surówka, ale się nawtykałam, mniam :) Jutro niestety do szkoły, urwę się wcześniej by po południu udać się do teściowej na imprezkę imieninowo-urodzinową. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda..mnie dopiero odstawił duphaston teraz czyli w 20tyg..A wogole to zostało mi jedne opakowanie to moze ktoras potrzebuje to wysle poczta.jakby cos to piszcie..U nas zaraz zjazd znajomych ze studiow:) Przyjezdzaja na weekend..:) Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny jestem zalamana. Bylam wczoraj u ginekologa, i okazalo sie ze po dwoch pozytywnych testach nie ma ciazy.MAlo tego dostalam niby @ w poniedzialek wieczorem.Bylo to pare skrzepow i toszke bunatnych uplawow i myslalam ze na drugi dzien przerodzi sie to w nrmalny @.DZiesiaj piatek a @ jak nie bylo tak nie ma. Teraz nie wim czy po takim czyms mam szanse zajsc w nastepnym cyklu. Ciagle sie pocieszalam ze jak nie udalo mi sie teraz to mam szanse za miesiac, ale czyw takiej sytuacji mam? Ginekolog zlecil badanie hormaonow i powiedzial ze mam przyjsc w 13-14 dniu po normalnym @. CZy Wam sie cos takiego przydarzylo, co to moze byc, oczywiscie nie licze ,ze jestem w ciazy ale siemartwie czy mam szanse w niz zajsc jak okresu parwie nie ma.Tez mam 30 lat i jeszcze nie jestem mama a czas ucieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lea: nie zalamuj sie tylko maszeruj na BETE:) Od razu powinnas isc po pozytywnym tescie, bys wszystko wiedziala:) Na jakiej podstawie ginekolog stwierdził ze nie ma ciazy???????? ?????????????????????????????? ?????????? Skoro nie mialas BETy zrobionej, tylko pozytywne testy. A w USG widac dopiero miedzy 5 a 6 tygodniem..... Glowa do gory, zycze wysokiej BETY, powodzenia❤️ Ps. kasik_____________trzymaj ten DUPHASTON:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kobietki!! Miałam iść dziś na wykłady, ale nie dałam rady, nie mogłam się podnieść!!! Pobyczę się trochę w domu, przy okazji posprzątam, poczytam telegramy, których jeszcze nie zdążyłam dokładnie przejrzeć, a po południu do teściowej. Lea! Nie załamuj się - to po pierwsze!! Jeśli nawet teraz się nie udało to uda się na następny raz!! Głowa do góry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×