Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Gość majka2007
kasik, 19 tydzień to już z górki:) gratuluję! cieszę się ze nie pomyliłam Cię z kimś innym, bo gafy to moja specjalność:) długo się strałaś? ja dopiero od 5 cykli. ten jest 6 i pechowo sie zaczął - w 17 dc. a już myślałam, ze to ten raz... moze to dla mnie dobry znak, ze ty 5 grudnia masz usg a ja pierwszą wizytę w novum. mam nadzieję, ze zarażasz:)) powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIK!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam pytanko!!! Twoja wypowiedź zachęciła mnie do sztucznej opalenizny tzn do solarium natryskowego i tu moje pytanie, zapisałam się na jutro rano, po pierwsze czy efekt na pewno będzie już widoczny w sobotę? I po drugie, jak wyglądała Twoja sukienka po imprezie, obawiam się, że substancja bardzo pobrudzi suknię, a w przypadku, gdy ja wypożyczam może być potem problem z oddaniem w niezmienionym stanie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to witam wszystkie Panie i z góry przepraszam, że przeze mnie wątek zmienia się w ślubny, ale nie sposób mi o tym nie myśleć........pozdrawiam i trzymajcie kciuki by wszystko się udało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero teraz czytam to co doszło z bieżących wypowiedzi. Ostatnio rozmawiałam z lekarzem właśnie o 4d, ale powiedział mi, że najlepiej robić to w 30 tygodniu, bo wszystko dobrze wtedy widać, a Tobie Kasik będzie robił już teraz? Super, że ma to urządzenie u siebie, mój niestety nie ma i poleca mi jakąś swoją koleżankę u której kosztuje to 150 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania wysłałam maila ze zdjeciem..tylko jednym bo juz nie mam siły do tej poczty..cholera mnie trafia jak jeden mail wysyła 10 min..Co do opalania..to najintensywniej bedzie widac na wieczor tego dnia co bedziesz miała opalanie i mnie sie wydawało ze az za intensywnie,no ale do soboty to juz bedzie super kolor.Niestety ten barwnik brudzi..ale sie spiera:) Ja prałam sama swoja sukienke w wannie i barwnik zszedł bez problemu..gorzej było z dołem sukni co sie od podłogi pobrudziła:) Ubierz sie na to opalanie w ciemne ciuchy bys sobie czegos nie pobrudziła od razu..najlepiej luzne ciuchy i daruj sobie stanik bo jest obcisły i moze zetrzec barwnik na poczatku:) Ale sie nie przejmuj trzeba tak tylko uwazac na samym poczatku..A opalenizna jest super,naprawde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka...u mnie sie udało w pierwszym cyklu:) sama w to nie mogłam uwierzyc ale tak było.Zycze by Ci sie udało i poszło szybciutko 🌻. Pamietaj tylko zeby za bardzo nie chciec:) Przesyłam ciazowe wiruski:xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx ania....mi właczył to 4d jak byłam w 13 tyg i faktycznie ie był to super obraz bo dzidzius za mały ..ale teraz powiedział ze juz bedzie fajnie widac:) Opowiem we wtorek jak było..Doszedł mail?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam..u mnie ładne słoneczko 🌻 ania...wysłałam jeszcze raz, doszło? joanna..ano sie rozbrykały..w koncu:) wica..jak tam u Ciebie? Ja marudziłam ze nie czuje a wczoraj dostłam trzy kopniaki w podbrzusze:) Az sie rozesmiałam:) dorotka..co tam u Ciebie? A gdzie wogole sa wszyscy? :) Pozdrawiam cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka ja staralam sie dlugo, na poczatku leczylam sie, poniewaz mialam rozregulowany cykl. W trakcie wizyt kolejni lekarze stawiali mi kolejne diagnozy i to trfalo najdluzej bo ok. 3 lat. W końcu trafiłam do P. Doktor , która rozpoznala u mnie PCO i pod jej okiem udało mi sie po czterech miesiacach /gdybym trafila do niej odrazu pewnie juz bym miala dawno dziecko/. Teraz jestem w 19 tyg. tak samo jak kasik, mamy naten sam dzien wyznaczony termin porodu:) Kasik ja tez czuje ruchy bardzo rzadko, wiec chyba tak musi byc. Ania to juz jutro 🌼 ide sie troche pouczyc. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Kasik! Dzięki jeszcze raz za fotkę. Właśnie się szykuję i niedługo solarium. Wica! No właśnie - jutro, aż trudno w to uwierzyć, czas tak szybko leci.............Dziś przyjeżdżają do nas pierwsi goście, którzy będą u nas nocować, więc właściwie zamieszanie jest od samego rana. Ale zazdroszczę tych kopniaków................hmm ja za to poranek spędziłam nad kibelkiem, myślałam, że mdłości mam już za sobą, a tu nagle powtórka z rozrywki................. Buziaki!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Ania..moze to stres i tyle..byle by jutro było ok:) Niech Ci goscie nie spiewaja za głosno sto lat..bo Wam sie babel urodzi z ta piosenka na ustach:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Kasik26---->u mnie jakoś leci... nic szczególnego sie nie dzieje (niestety) a teraz jestem w pracy i szef właśnie wyszedł, więc mam chwilke luzu po porannej gonitwie, więc pisze do was.... Aniaania---->cieszymy się razem z Tobą Twoim ślubem i weselem więc dziel się z nami Twoim szczęściem... Joannaz, Wica, oczekująca, Ladybird, JustynaM, majka, gośka.... jak tam? pewnie i tak kogoś pominęłam, ale pozdrawiam Was wszystkie bardzo gorąco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałą że o kimś zapomniałam - no i własnie magda r. (przepraszam) :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu: \"...W tej uroczystej chwili, gdy słowo \"tak\" oznacza zwycięstwo miłości❤️❤️❤️, przyjmijcie życzenia szczere: szczęścia, zdrowia, radości. Niech uśmiech waszych dzieci pochodnią wesela świeci❤️🌼❤️. Dobroć, mądrość niech czynem kieruje, a harmonii współżycia nigdy nie brakuje🌼🌼🌼 Zycze Wam ocean milosci nieskonczonej do koca Waszych dni, wszystkiego dobrego oraz spelnienia marzen❤️ Ps. Witajcie, ja juz u tesciow :) Zaczelam week tak jak lubie: od...zrarcia 2 avokado naraz :classic_cool: Uwielbiam i u mnie na \"wsi\" nie ma :( Jutro jade z tesciowa na MEGA zakupy do makro do Szczecina :classic_cool: AAAAAAAAA wiadomosc dnia :classic_cool: Od Dyra dostane ponad 1,000 na Świeta Socjalny uruchomili, ja dostane najwiecej bo.... nie mamy dzieci .........{cos kolo 1,200 zl) I nasze dochody sa liczone na 2 a nie na wiecej .... Ale wole nic nie dostac i miec dzidzi........ Buziaki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps2 znow mialam dzis rano mdlosci w robocie, tak mi zle bylo ze nawet dzieciom na tablicy pisac nie moglam nic bo myslalam ze mnie tam skreci:/:/:/:/ Nie wiem o co chodzi:/:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam chwilę by napisać, po solarium efekt bardzo fajny, jednak nie odbyło się bez przygód, zapach tego preparatu był dla mnie na tyle drażniący, że mdlałam......raz zupełnie straciłam przytomność...kobieta już chciała rezygnować, ale później robiła przerwy i jakoś wytrwałam do końca....Powiedziała, że to Jej druga klientka z takimi przygodami..............teraz trochę boli mnie pupa, bo za pierwszym razem - tym najbardziej intensywnym uderzyłam się w kość ogonową :( mam nadzieję, że do jutra to się nie nasili....... Joasiu! Dziękuję za piękne życzenia i Wam wszystkim za podtrzymanie na duchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu kochana, zycze wszystkiego, wszystkiego dobrego na nowa droge zycia, milosci, roadosci, zadowolenia z meza i dzidzi, zrozumienia, stu lat zycia razem oraz spelnienia wspolnych marzen🌻🌻🌻 joannaz moze to nareszcie te oczekiwane mdlosci? kto wie? w zyciu jak w pokerze:D, bardzo ci tego zycze! kobietki dorotko ktora szczegolnie pytala, przyznam szczerze NIC interesujacego sie u mnie-nas nie dzieje, dzis zaszalalam ciutke i kupilam mezusiowi 5 koszul, 4 na krotki rekaw(te najbardziej lubi) 1 na dlugi, suuper sweterek i skarpetek sztuk 6! opetalo mnie:D daaawno juz tyle na siebie nie wydalam, oj bardzo dawno (fakt ze sobie fatalaszki kupuje czesciej no ale byc kobieta byc kobieta:P) oczywiscie nalezalo sie dupelce bo bardzo bardzo bardzo ciezko teraz pracuje, a do tego mial zly dzien i glowa mu peka! zjadl juz 3 tabletki i dalej boli :O poza tym mierze tempke, czekam na owu i licze dni do wyjazdu na swieta❤️ mamusia juz poprosila o zamowienie i dostala dluuuga liste, 1 miejsce pierogi z kap i grz, 2 kapusta z grochem, 3 krokiety, 4 panga, 5....oj sorrki, no w kazdym badz razie na razie nie fisiuje tak bardzo, pewnie strzeli mnie tak 2 tyg, tydzien przed wyjazdem:D uuuu no niby nic i prosze, nasmarowalam:P pozdrawiam panie serdecznie, dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie❤️ aniu: jeszcze raz wszystkiego NAJlepszego❤️❤️❤️ Chce potem fotke na e-maila:))))))) JustynkaM: czesc, wieki Cie nie widzialam❤️ To nie \"te\" mdlosci; zobacz, jest srodek cyklu:P Jade z tesciowa na MEGA zakupy do makro do Szczecina:))) Geba mi sie cieszy na sama mysl:)))) Buziaki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz moja droga kto tam wie;) no ale jak teraz nie \"te\" to moze na koniec cyklu beda \"te\":D i tego ci serdecznie zycze! ja mam dzis nie ciekawy dzionek, po pierwsze wstalam ok 11:30, pozniej nasprzatalam sie jak kto glupi i na dokladke popsztykalam sie z moim. teraz sie do niego nie odzywam, wykompciana, obrazona walnelam sie do wyrka i stad wlasnie do was pisze, \"ten\" jak widze zbiera sie do wyjscia...czyli ze 3-4 godziny spedzi przy aucie na bank! no i dobra, ja wiem ze mam niewyparzona gebe ale on lepszy nie jest! trudno pol soboty do dupy!!!! zaraz poleje sobie martini, a co tam! wypije za ani zdrowko i powodzenie:D czuje ze to nie bedzie jeden kieliszek wiec i wasze zdrowko dziewczyny! Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna Martini to i mi polej, bo je uwielbiam: BIANCO z lodem i cytrynka, mniammmmmmmmmmmmm:D:D:D:D Wlasnie wrocilam z Makro ze Szczecina, bylam caly dzien z tesciowa: pelne auto zakupow, rachunek: 3 tys :x Ale mam wszystko, lacznie z prezentami, mam juz swiety spokoj..... Milego wieczoru,buziaki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaania----> NAjserdeczniejsze zyczenia w dniu ślubu: samych szczęśliwych dni, DUUUŻŻŻŻO miłości i wzajemnego zrozumienia ❤️ KOchajcie Się TAk DAlej!!!!! POzdrawiam pozostałe kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja_01
CZesc Dziewczyny . Ja juz Was podczytywalam od lipca i pisze bo chce Wam powiedziecze dzisaij ujrzalam dwie kreski na tescie z tym ze ta swiadczaca o ciazy jest bardzo jasna , ale to moj pierwszy pozytywny test i sie ciesze bo jest nadzieja ze sie udalo.TAk wiec nie zalamywac sie wczesniej czy pozniej sie uda.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaja; gratulacje wielkie, pisz z nami:)))) A w poniedzialek marsz na BETE❤️ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i moje ulubione to bianco z lodem i cytrynka:D ja piernicze to zes kobito kasy wydala! co pokupowalas? wczoraj pisalam ze moj mezus mnie wpienil i ze pewnie polazl do samochodu a on pojechal mi po roze! przywiozl mi piekny bukiet czerwonych przeslicznych roz! i sobotka minela bardzo, bardzo milo, szczegolnie wieczorkiem:D, musimy tak zaszalec za kilka dni, dzis dop 10dc. pozdrawiam was kobitki, zycze udanej niedzielki. a gratulacje dla kolejnej ciezarowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JustynaM; tesciowa rzeczy na firme brala(chemia, etc) ciuchy, puszki, prezenty i tak jakos razem wyszlo;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, jak tam reszta niedzieli? same bylyscie na zakupach? a co panowie? meczyk, piweczko, gazetka:D? moj mezus zaraz idzie pizzunie robic, mniami, mniami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mi wyszly 2 pozytywne testy tylkota druga kreska byla jakas blada a dzisiaj w nocy powtorzylam inny test i wyszedl negatywny a @ nie ma juz od 6 dni i kluje mnie w dole brzucha . Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lea ______mysle ze jutro musisz isc na badanie krwi: BETA hCG:))) Bo albo jest ciaza( a testy lubia klamac;) albo masz zaburzenia hormonalne:)))) Powodzenia i czekamy na wynyk:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×