Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

no i się popsuło :( :( :( jeszcze raz: G🌻 R🌻 A🌻T🌻U🌻L🌻A🌻C🌻J🌻E 🌻 joasiu :D :D :D: :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu! Super, że wszystko ok. Najważniejsze, ze Mały jest zdrowy:) Zazdroszczę tak dużej ilości zdjęć i filmów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i oczywiście jak tylko będziesz miała jakies fotki to wysłania to znasz mojego maila;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka! I dla Ciebie troszkę wirusków*****************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka,aniu: dziekuje bardzo❤️ Aniu______no mam normalnie juz cala kolekcje, a jeszcze sporo tygodni i wizyt do rozwiazania:)))) Fotki po week,jak zeskanuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry, lady odpoczywaj u mamy :)) Joannaz no to ci chlop wyrosl jak ta lala, gratulacje :) Ja dzis znowu sie naprasowalam- kolejny wysyp ubranek dla mlodego... Ciekwae jak tam Kasik, juz pewnie tuli swoje malenstwo :) U mnie narazie cisza, mlody uczepil sie chyba pepowiny i nie chce wyjsc, no nic jak do wtorku nie zmieni zdania to lecimy do lekarza i zobaczymy co zadecduje:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wica - ty tez juz na dniach będziesz tulić swoje maleństwo.. :D a Kasik pewnie juz rozpakowana :D i szczęśliwa.. :D jak wam dobrze. Nie to zeby było mi zle w ciąży ale juz bym chciała miec Ole na zewnątrz.. :P joasia - gratuluje pierworodnego :D ania 🖐️ wica 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda_____dziekuje❤️ wica____sama zaraz sie rozsypiesz:zazdroszcze;) A mysle ze jakby kasik sie rozsypala to jej Maz by wlazl i dal nam znac,jak wtedy co wyladowala w szpitalu:)))ZObaczymy:))) A mnie dzis o 6:00 obudzil Syn: jak co rano trenuje....pilke nozna chyba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny, mi juz jest straszne ciezko, w dodatku nie moge nigdzie dalej jezdzic bo sie troche boje a rodzina to juz wogole krzyczy jak mam taki pomysl. :)) Joannaz porozmawiaj z synem, niech mamusi nie meczy z rana:) Magda pewnie ze fajnie byc w ciazy /wszyscy dookola sacza/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu! Dziś rano miałam dokładnie to samo - patrzę na zegarek 5.59 a Mały szaleje w najlepsze!! A On juz wcale taki mały nie jest....... Moje Kochanie wróciło i wrócił mój spokój wewnętrzny, dobrze jednak mieć blisko osobę, którą się kocha........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wica! Ty mówisz, że się boisz, a moje Kochanie miało taki szalony pomysł by jechać na weekend majowy do Rzeszowa do kolegi - dodam, że od nas to jakieś 7h jazdy;) jednak szybko Mu uzmysłowiłam, że to niezbyt dobry pomysł i że nie chcę przypadkiem urodzić w trasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania ja tam chciałam na działkę pojechac, na długi weekend, ale ja mam tylko pól godziny drogi od siebie... ale moje kochanie wybiło mi to z głowy.. :P Kasik daj znac czy masz juz maleństwo przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu:moze nasze dzieciaczki sie zgadaly telepatycznie?;)))) Cosmy wczoraj wieczorej zrobili z M to....sam diabel nas chyba podkusil:D O 19:20 zdecydowalismy sie ze...jedziemy z tesciowa do Szczecina po laptopa bo super promocja byla!!!! Sklep do....21:00 czynny, a.....w jedna strone mielismy 120 km:D M jechal 140-160 h/godz: o 20:45 bylismy w sklepie:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D: Malo Synka nie zgubilam na zakretach: jednak nasze auto magiczne jest niezastapione...... Potem pojechalismy jeszcze do Makro bo do 22:00 i o 0:00 bylismy z powrotem w domu!!!!!!!!!!! Kupilam odkurzacz,spodnie M i inne pierdoly;) A zaraz musze sie brac do roboty: nic do szkoly na caly tydzien nie zrobilam wczoraj:/:/:/ Aha i....podjelismy decyzje z M ze...na dlugi week majowy jedziemy do moich rodzicow: Ojciec moj pod sufit skoczyl ze szczescia jak mu powiedzialam: mama w czwartek wyjezdza znow do Niemiec,do pracy... Takze sami bedziemy,ale to ostatni dzwonek:potrem gruba moge zapomniec o podrozach. (chociaz juz jestem b gruba;) A na wadze 4,5 kg: bez zmian na szczescie) A przed wczoraj 6 mca zaczelam:) Milej niedzieli❤️ Ps. kasik_________________albo maz__________zyjecie?:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 plany na długi weekend...hmmm a ja w związku z tym jestem w szoku (szef sam zaproponował mi urlop) i choć przypuszczam że zrobił to przez złość na jednego z kolegów z którym współpracuję (poszedł na zwolnienie i nawet mu nie wspomniał o tym) wolne mnie cieszy ale tak naprawdę cieszyć się będę dopiero jak mi ten urlop rzeczywiście podpisze :classic_cool: jak tam dziewczynki ? wypoczywacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka, aniu, Lady, kasik,magdar_______wyslalam Wam pare zdjec ze slubu na poczte:) wica_____nie podalas maila,wiec nie mialam gdzie poslac:( Ja zaraz wracam do siebie, M zostaje na tydz i tesciow: musi auto przyszykowac na wyjazd do rodzicow na majowke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Właśnie wyjadam Mężowi chipsy, wiem, żę są masakrycznie niezdrowe i ogólnie to tylko chemia i puste kalorie, ale nie mogę się opanować...... Dziś pojechaliśmy z teściami na obiad, potem wyciągnęliśmy Ich na spacer i do nas na kawę i małego drineczka - oczywiście dla mnie soczek:) to była bardzo przyjemna niedziela:) miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz u siebie, M zostal u tesciow... kurcze,cos mnie w nosie kreci i gardlo zaczyna drapac, oby nie jakas infekcja ............. Dobrze ze biore antybiotyk na bakterie w moczu, moze nie rozwinie sie zaraza :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia ślicznie wyglądałaś :D 🌻 a jak ty na tych obcasach wytrzymałaś... ładna z was para :D teraz już małżeństwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejj! od poniedziałku i znów praca, ale i super pogoda... Joasiu dzięki za zdjęcia. Piękne...super wyglądaliście 🌻 🌻 jeszcze raz dużo szczęścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ❤️ Joasiu 🌼 Moje najszczersze gratulacje ❤️ Mogę też zdjęcia zobaczyć? Bardzo bym chciała... Jak będziesz miała chęć to wyślij mi proszę ❤️ Adres jest na dole w stopce. U mnie bez zmian. Fasoleczki brak ale jestem dobrej myśli. Cały czas piję ziółka. Narazie zadnych leków nie biorę bo chcę odpocząć od tego wszystkiego. Pozdrawiam Was wszsytkie serdecznie ❤️ I Wasze maleństwa w brzuszkach też :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda,dorotka: dziekuje;))) OLI_____foty wlasnie poszly i do Ciebie:))) A ja dzis mam hospitacje przed dyrektora.... Od wczoraj w nosie mnie drapie, katar mi sie przyplatal,na szczescie mam krople do nosa...No i gardlo boli ze szok: tez mam jeszcze Septolete:/ Mam nadzieje ze antybiotyk rozpedzi to gowno Milego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli80----> to dobrze że popijasz ziółka. ja niestety na czas brania antybiotyku zaprzestałam (boję się żeby nie zrobić mieszanki wybuchowej)-tym bardziej że nie bardzo czuję się po tym antybiotyku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszytskie zaciazone i te oczekujace :) Mamy dzis piekny dzien,swieci sloneczko .az chce sie zyc. Zaczynam sie łapan na brzydkim nawyku oczekiwania na miesiaczke,mysle sobie jestem w ciazy czy nie. Przez weekend mielam niemila przygode ,musilam odwiedzic szpital okulistyczny . sTWIERDZENIE BYLO JEDNO wirusowe zapalenie oczu ,ktore mozna zlapac z powietrza ,dostalam jakies krople ,mma nadzije ,ze szybko przejdzie . Uwazajcie bo wdze ,ze niektore z was juz sie pochorowaly. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja od rana na nogach!! Dziś wielkie pranie, najpierw dwie pralki z naszymi ciuchami, a teraz kolejne dwie z pościelami Małego. Jutro będzie ciąg dalszy - chcę wyprać wszystkie ciuszki. Dziś na obiad robię ogórkową, poleciałam na rynek, zrobiłam zakupy, oczywiście ledwo mogłam się udźwignąć, bo tyle kupiłam, dopiero bym burę dostała gdyby Mąż się dowiedział, ale jak wszystko porozkładam to nawet nie zauważy, że tyle przyniosłam:) zapominam czasem, ze to już 9-ty miesiąc i powinnam się troszkę oszczędzać:) Ale dziś pięknie na dworze, cieplutko, mmmh, może uda mi się wyrwac na godzinkę na słoneczko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha! Zauważyłam, ze chyba ręce mi spuchły, przed wyjściem na zakupy założyłam obrączkę i pierścionek, a jak wróciłam nie mogłam ściągnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dbam, dbam, teraz idę na spacerek i przy okazji na poszukiwanie okularów, które wczoraj zgubił teść, gdy byliśmy na spacerze, siedzieliśmy chwilę na ławce, więc może będą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu :) To ,ze rece ci puchna to moze byc zwykly objaw tego ,ze jest coraz cieplej no i ,ze jestes w ciazy . Ja puchlam od 6 -go miesiaca ,wygladam jak teletubis. WŁASNIE w 6-tym miesiacu zaczelam miec zatrucie ciazowe ,puchlam z dnia na dzien, MOJ ORGANIZM bardzo zle znosil ciazy i zaczal sie buntowac . Na wszelki wypadek radze pojsc do lekarza i zrobic badanko moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wróćiłam, okularów niestety nie znalazłam. Co do badań to robiłam w zeszłym tygodniu w ogóle przez całą ciażę miałam dobre, więc to pewnie oznaka ciepła i ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×