Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

wica - no własnie to juz jest wpisane w narodzenie bąbla, ale ja mam nadzieje ze nie wpadną mi na chate po tygodniu... moze do czerwca sie nie przyznam nawet jak urodze... moze nikt nie zauwazy... :P joannaz 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Wica ---->zgadzam się że te wizyty zaraz po porodzie bardzo męczą 🌻 ja zawsze z odwiedzinami czekam przynajmniej z miesiac (chyba ze ktoś wczesniej dopomina sie wizyty)-niech mamusia w spokoju dojdzie do siebie...zreszta msa rodziny na poczatek i tak wystarczy :) Magda r.----> masz rację nie przyznawaja się tak długo jak sie da :P tylko czy tatuś się powstrzyma od pochwalenia??? :D :D :D Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha, no to mnie rozbawilyscie. Wkladaj sobie poduszke pod bluzke :)) U mnie jeszcze zapowiedziana wizyta na dzis i chyba koniec, przynajmniej tak mi sie wydaje. :)) u mnie niestety nikt nie pomyslal o tym, ze moze warto byloby poczekac az mama, tata i synek sie siebie naucza, oswoja, zaadaptuja, nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wica----. nigdy nie myśla :P :P :P przynajmniej ja takie mam doświadczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tatuś też bedzie miał wolne, dwa tygodnie, wiec akurat tak do czerwca ( zalezy kiedy urodze )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I już w domu! I to w całości - Mały wciąż w brzuchu:) Prognozy na szczęście się nie sprawdziły i dopiero bym żałowała gdybyśmy nie pojechali. Co prawda pierwsze dwa dni męczyłam się z grypą żołądkową - wymioty i rozwolnienie na zmianę, ale potem już było super!!! Jesteśmy opaleni i zadowoleni:) Nad morzem mieliśmy po prostu przegląd wózków i teraz to dopiero mamy dylemat, co jeden to lepszy i droższy niestety......myślimy nad quinny, xlanderem, teraz doszedł mutsy..........tylko te ceny......musimy poszperać na allegro, może coś używanego fajnego się trafi.... Wica! Dziękuję za fotkę. Konrad prześliczny. Gratulacje dla Tatusia i dla Ciebie raz jeszcze oczywiście. Ale Wam zazdroszczę, że macie to już za sobą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie❤️ Dopiero usiadlam od rana,taki Meksyk mialam:) Rano zakupy i rundka po miescie,jak zwykle. Potem o 12:00 zadzwonil Maz ze...o 13:00 jedziemy na grilla ze znajomymi nad jezioro:wiec pedem cos do jedzenia i pojechalismy:)))) Wrocilismy pod wieczor i...goscia nam sie zwalili, niedawno poszli:bede spac dzis jak noworodek chyba:))) Pogoda cudna, Synek szaleje:) Tylko jak pomysle ze....w poniedzialek do pracy torsje mam... Milego wieczoru❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Paniom:) Ale sobie dziś pospaliśmy - o 9.30 się podniosłam:) pewnie to jeden z ostatnich razy przed urodzeniem Małego. Dziś jedziemy na przegląd wózków, kurcze, trudne to zadanie.... Miłego dnia Wam życzę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis jak wstalam w pizamce poszlam do ogrodu i godzine lezalam na lezaku,na sloncu:bosko bylo:))))) Dzis wracamy do siebie,jutro do pracy,masakra......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po oglądaniu wózków - teraz to dopiero mamy wymieszane. Mieiśmy już upatrzony wózek na stronie sklepu, cena nam odpowiadała, bylismy nagrzani, po czym Pani w sklepie nam powiedziała, że ta strona to od dwóch lat jest nieaktualizowana!!!!!!!!!!!!Myślałam, że mój mąż wyjdzie z siebie i stanie obok. Pani głupio się uśmiechała, a my wyszliśmy z postanowieniem, że nigdy tam nic nie kupimy. Pochwalcie się jakie wózki kupiłyście lub nad jakimi debatujecie. Wica! Jak radzisz sobie z Konradkiem? Jak karmienie i wszystkie inne czynności wokół Maleństwa? Napisz jak znajdziesz chwilkę. Kasik! Gdzie się podziewasz??????????? Dorotka$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ wiesz o co chodzi Joasiu! Ale masz dobrze z tym leżaczkim.....ja po morzu nabrałam ładnego koloru, żałowałam, że nie mogłam mocniej się wystawić, bo można było naprawdę mocno się opalić. Magda! Jak się trzymasz? i buziaki dla całej reszty oczywiście!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Widze ze nie tylko ja sobie pospałam dłużej i nie tylko ja mam wstręt do pracy :D :D :D Przerażenie mnie bierze jak pomyślę że musze jutro iść do pracy (KOSZMARNIE mi się nie chce) :P Aniaania------>wiem wiem :) Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuśa
my staramy sie juz 2 lata i nic.teraz jestesmy za granica w sierpniu czekaja nas badania.ja juz sobie nie odpuszczam kawki i zaczelam znow cwiczyc aerobic.jestem zmeczona tym czekaniem i stresem 'a moze tym razem'.Bedzie co bedzie...ale moglby byc dzidzius:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie trzymam na razie jeszcze dwa w jednym... ale mam nadzieje ze niedługo... :D roznosi mnie energia i nie moge usiedziec w miejscu... jestem w szoku bo myslalam ze w 9 mies bede lezec odłogiem i stękać... :P KASIK ODEZWIJ SIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! aniaania - z tego co wiem to są fajne: mikaado oxford - komplet z fotelikiem mozna znalezc za niecałe 1000zł. http://www.allegro.pl/item188969584_2o2_wozek_wielofunkcyjny_mikado_ox_ford_nowosc_.html implasty są spoko. teraz mają nową serię, ale ten już będzie droższy.. http://www.allegro.pl/item192905045_implast_bolder_wszystkie_kolory_nowosc_.html dalej Mutsy... ale dla mnie to już kosmos.. traxx http://www.allegro.pl/item191606935_traxx_marlin_4_beige_sztywna_gondola_ostatnia_szt.html tu masz jeden sklep z Wawy... www.bobasimy.pl martuśa - i taki podejście jest suuuper, dać na luz i sie nie nastawiać, większość z nas tak zaszłą, po dłuższych lub krótszych staraniach... powodzenia :D joasia 🌻 ja w piątek tak się wylegiwałam w ogródku... dorotam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuśa
mam nadzieje że cos w końcu zaskoczy i pewnego dnia zamiast ...będzie ...kinder niespodzianka.ale z kazdym miesiącem jest mi coraz trudniej.a teraz dookoła dziwczyny z brzuszkiem albo z wózkiem...hm...mam nadzieje ze ja tez tak sobie powoze:) i nie bedzie to sistrzeniec czy bratanek:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu_________ja mam od dawna upatrzony wozek na allegro Nawet nie patrze w sklepach. W sklepie kosztuje 1200 zl: ogladalam, a na allegro: z hurtowni..... 380 zl identyczny!!! Oto on: http://allegro.pl/item192202026_wozek_wielofunkcyjny_scout_eco_promocja_od_ss.html Najwazniejsze dla mnie czym sie sugerowalam to.... duze-pompowane kola,zeby w zime sie nie zakopac w sniegu:))) No i....mnostwo funkcji,ktore posiada:)))) DorotkaM: dla Ciebie❤️ /////////////////////////////////////// /////////////////////////////////////////// //////////////////////////////////////// /////////////////////////////////////////// //////////////////////////////////////// /////////////////////////////////////// martuśa :trzymam kciuki,sama 2 lata walczylam o ciaze:) Jakie badania robilas juz i jaka diagnoza??? Sporo tu wiemy na te tematy:))) kasik________________daje sobie 2 rece uciac ze...od dawna tulisz Bartusia a nam nawet slowa nie powiesz:( My juz u siebie,pranie zrobilam,wysprzatalam i..padlam;) Jutro do pracy: koszmar............ Milego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuśa
właściwie to do tej pory nukt sie mną nie przejał.Pani doktor do ktorej chodzilam mowila ze jest ok i trzeba probowac.po roku poszlam do innego gina i on powiedzial to samo: ze pewniejestem zestresowana, i ze juz sie denerwuje ze tak dlugo i nic, ze mam wyluzowac itp.wiec dalam sobie spokoj.prawie od roku mieszkjam w anglii.pojechalam na badania kontrolne do jeszcze innego lekarza i ten byl w szoku ze nikt do tej pory nic ze mna nie zrobil.jade do domu na sierpien i wtedy mam miec robione badania; obserwacja cyklu,hormony, maz ma miec badane nasienie, a do tego czasu mamy probowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martuśa: ze mna tez nikt nie robil nic dopoki nie wzielam sprawy w swoje rece i...nie postawilam na prywatne leczenie:) A Tobie na poczatek polecam badania hormonow: PRL(wysoka blokuje owulacje) LH, FSH, estradiol, testosteron, progesteron i badanie nasienia meza(faceta). Do tego jak sie da monitoring cyklu: USG 2 razy w mcu i obserwacja jajnikow plus obseracja cyklu; sluz-tempki, etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuśa
dzieki za rady:)taki mam wlasnie plan.wziac wszystko w swoje rece.a ta kafejke odwiedzam juz od jakiegos czasu, wlasciwie od prawie roku i ciesze sie z Wami sukcesami:) i mam nadzieje ze ja tez..kiedys:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martuśa__pytaj o co chcesz i ile wlezie i bedzie nam milo jak bedziesz z nami ciagnela watek:) Powodzenia i trzymam kciukasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuśa
dzieki.teraz musze sie zajac mezem.ale zjawie sie.do poklikania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja już w pracy... jeśli jeszcze spicie -zazdroszczę. połowe nocy nie spałam i jestem padnięta :( Martuśa----> witaj! u nas:D :D :D wszystko bedzie ok. na pewno Pozdrowienia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja tylko przelotem szybciutko piszę :)) Remont u mnie jeszcze trwa ale to już ostatki! Potem dużo sprzątania bo całe mieszkanie w każdym kąciku bez wyjątku więc nie wiem kiedy się pojawię po raz kolejny na necie :(( Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko i dbajcie o siebie a cieżarówki nie tylko o siebie ale i o dzidziolki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie❤️ Pogoda zepsuta: jak zapowiadali... Nie spalam 2 h w nocy; od 3:00 do 5:00 rano: Moj Syn tak wariowal ze...nie dalo sie go za nic uspokoic!!!!Wstalam wiec,pojadlam,malo co nie zlapalam malej nozki jak kopala:myslalam ze.... sie przez brzuch przebije;););) A zaraz do pracy: wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Milego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady ---->fajnie że juz kończysz remoncik 🌻 Joannaz---->jeszcze troszkę i pewnie złapiesz (moja mama mówi że mnie łapała za piętę :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Martuśa! Witaj i zapraszamy do rozmowy. Ja już po znienawidzonym prasowaniu, ale przynajmniej mam to już z głowy. Nic mi się nie chce. Wciąż myślę kiedy zacznie się akcja porodowa, kombinuję, liczę kiedy byłoby najlepiej, choć wiem, że zdecyduje i tak ta Mała istotka. Chciałabym żeby przyszedł na świat najlepiej równo w terminie albo nawet ciut przed, boję się, że potem będę mieć problemy z sesją i z pogodzeniem tego wszystkiego.....schizuję się jak zwykle.....a do tego boję się porodu.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
witam wszystkie ciężarowki i młode mamusie - gratulacje wica. U mnie sie coś popieprzyło... miesiac temu miałam jakieś nadplanowe plamienie. od czwartku biore Tabex - wspomagacz do rzucania paleniaa i nie palę!!!!!!! Ale wczoraj pojawiło sie plamienie... 21 dni po poprzednim, a normalnie cykl trwa około 33 dni... nic z tego nie rozumiem. Jeśli chodzi o starania - poddałam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doth_s ale Cię dawno nie było!!! Zaglądaj częściej i mów co u Ciebie!! A papierochy rzucaj!!! Ob y Ci się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania----.> oj dziwiłabym się jakbyś się nie bała . trzymaj się.. dasz radę.. :D :D :D doth_s-----------> jestem z Ciebie dumna że nie palisz!!! skontroluj u lekarza te dodatkowe plamienia (może hormony Ci wariuja) , ale sprawdź to!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania - :D ja mam to samo.. zaczęłam wybierac sobie daty, jakie mi sie podobaja... np. dzisiejsza... 07.05.07 :D ale tez juz bym chciala urodzic... w środe ide na USG i sie dowiem co tam sie dzieje ciekawego... ostatnio duzo sie ruszam wiec moze z rozwarciem cos ruszyło... bo miesiac temu byla pozamykama na 4 spusty... doths heeeej :D 🌻 jak dobrze ze sie odezwałaś.. :D dorotkam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×