Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Dorotko! Czasem cuda się zdarzają, więc jakaś nikła szansa była....w końcu po co komuś czyjeś okulary korekcyjne, jeszcze mogłabym zrozumieć, gdyby były to okulary słoneczne, ale do czytania? Myślałam, że może przypadkiem będą leżeć na ławeczce, na której siedzieliśmy....ale niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa korekcyjne? :P myślałam, ze słoneczne ale znasz ludzi czasem ze złośliwości wyrzucą (no szkoda tych okularów-jakby nie było wydatek się szykuje) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Dzis przyszla kolejna paczka od babci: Mojej Mamy ::) Najlepsze sa....prawdziwy meski szlafrok:P I kurteczka z......uszami kroliczka :P :P :P Odlot na sam widok :D Normalnie...trojaczki moge rodzic :P :P :P :P Wiecie co? Wlasnie pojechal moj Maz !!!! Byl w okolicy bo szyby do auta zalatwia i... zajechal do mnie na 2 h ::) A nos mam taki zapchany ze....wsciekam sie tylko .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joannaz życze zdrówka, kuruj sie kochana. Podaje swojego maila, przeslij mi szybciutko zdjecia i jesli mozesz adresy pozostalych dziewczyn, przesle wam swoje zdjecie na ktorym widac juz tylko brzuch :)) aloiwa@wiccacL.neostrada.pl Kasik halo, halo... odezwij sie do Nas No ja jutro spadam do lekarza i zobaczymy co tam sie dzieje i czy widac kiedy moj synek zamierza opuscic brzuszek :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w słowie neostrada nie ma spacji. podam jeszcze raz: aloiwa@wiccacL.neostrada.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm..., dziwne nie robie spacji a wyglada jak bym robila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wica____________zaraz wysle:) Ja wstalam wlasnie.Czuje sie coraz gorzej: mam dreszcze, bola mnie kosci, nos mam tak zdarty ze...zywa rana: w pracy sie wykoncze normalnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty na zwolnienie idz a nie do pracy. Bylam w takim stanie tydz. temu. Uzywalam masci majerankowej i zioł antygrypowych. Zdrowia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi sie podobalasz na tych fotkach :)) Dziewczyny poprosze wasz adresy mailowe albo joannaz jak masz wszystkie to przeslij jesli nie bedzie to dla ciebie problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wica__________teraz nie moge, w piatek pojde, za duzo roboty teraz mam;) Adresy wyslalam Ci wszystkie dziewczyn, razem ze zdjeciami!!!!!!! Czuje sie fatalnie: noc to porazka.... Milego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki! Joannaz----> nie daj się temu choróbsku... wica---->czekamy na zdjęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Ja znów od rana ruszyłam z praniem, najgorsze jest to, że muszę zacząć w końcu prasować, czego nienawidzę!!!!! Na dworze znów pięknie:) miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na pocieszenie.... dla mnie oczywiście wychodzę dziś z pracy o 11. odbieram sobie za ten dzień co byłam dłużej :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka! Czyli jeszcze 50 min:) wreszcie troszkę odpoczniesz...ja właśnie zrobiłam sobie przerwę w prasowaniu, bo dzwoniła mama, a przy okazji postanowiłam zajrzeć co tam u Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu wciąż pustki! Ja męczę się nad pracą zaliczeniową, najgorsze jest to, że nie chodziłam na wykłady i teraz nie wiem jak ona dokładnie ma wyglądać - dzwonię po znajomych i prawie każdy ma inną wersję..........załamać się idzie......... ogólnie jestem zmęczona, nic mi się nie chce, godziny mi uciekają, nie robię nic konkretnego.....co prawda wyprasowałam górę prania, ale znów mam pełną suszarkę i obmyślony plan co wyprać jutro....te małe ciuszki niby są małe, ale jest ich dużo, więc już mi się odechciewa........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie,ja u tesciow... Bylam u gina: mam L4 na prawie 2 tyg: dopiero 7 maja do pracy:) Na dzien dobry chcial mi dac na miesiac--ale to bylaby wielka przesada;)))) Przy okazji wzial mnie na serduszko: slyszalam jak pieknie bije:) Mam brac antybiotyk co biore na bakterie dalej, paracetamol na goraczke, flegamine na kaszel: czyli standardowy zestaw\';)I za 2 tyg na kontrol:) Posiedze troche i wracam do siebie: zrobie pranie, rano zawioze L4 do pracy i wracam z powrotem tu. A w piatek chyba jedziemy do Moich Rodzicow:)) Milego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pustki... (aniaania ma rację) 🌻 Joasiu----> super że serducho mocno bije i że maluch ok. Dobrze że dostałaś zwolnienie wypoczywajcie!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad888888
a ja boje sie ze jestem w ciazy:( mimo ze bylo zabezpieczenie to i tak...) panikuje z leksza bo nie chce miec jeszcze dziecka, mam 19 lat:( ok, wiem ze nie na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj cały dzień serwer im nawalał :( :( :( jak już udało mi się dostać i coś napisać to mi nie wysłało :( ale dobrze że już działa... co tam u Was dziewczynki? Ciekawe jak Kasik? czy już z maluszkiem? 🌻 pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty z tymi 8888 lepiej zmien topik!!!!!!!!! Witajcie❤️ Wczoraj caly dzien forum nie dzialalo:DJa na L4 u tesciow z M. Kuruje sie,ciut lepiej ale dalej zdycham.Wczoraj zalatwilismy meldunek staly:juz nie jestem bezdomna;)Teraz miesiac czekac na aktualizacje bazy danych i dopiero potem dowod-kolejny mc. No a prawo jazdy w wakacje: potrzebuje samochodu na codzien;) Dzis M znow pojechal z autem.... Milego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze że chociaż ciut lepiej, ale dbaj o Waszą dwójkę... ❤️ dzięki za kolejne zdjęcia :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ale wczoraj było dziwnie, wściekałam się, że przez cały dzień nie wiem co u Was... Wczoraj mieliśmy ostatnie ćwiczenia w szkole rodzenia, nie myślałam, ze te 8 tygodni tak szybko przeleci... Ciekawe jak tam nasza Kasia.....czy już urodziła, chyba Mąż by nas poinformował....... We wtorek wyjeżdżamy. Nie mielismy nigdzie jechać na długi weekend, bo wiadomo termin tak blisko i w ogóle, ale ryzyk fizyk, co ma być to będzie...do soboty będziemy wygrzewać się nad morzem zamiast siedzieć w domu:) jedziemy do Kołobrzegu, tam jest jakby co najlepszy szpital, mam nadzieję, ze nie będziemy musieli go zwiedzać........cieszę się, bo nie sądziłam, że przed prodem zobaczę jeszcze morze, a tak je uwielbiam... Pozdrowienia i miłego dnia dla Wszystkich!!!!! Joasiu! Dzięki za fotki, obyście zawsze byli tak szczęśliwi jak w tym dniu🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu---->ale Ci zazdroszę tego wypadu nad morze ... strasznie dawnno nie byłam :D :D :D ale bawcie się dobrze ( i wróć jeszcze w \"całości\" ) :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja też się wsciekałam- to już jest uzależnienie od forum :D :D :D pozdrowienia 🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko! Mam taki zamiar...i mam nadzieję, że nie bedę tego wyjazdu żałować..... a co do uzależnienia to masz rację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę wysuszyć włosy i wyjdę troszkę się dotlenić, taka piękna pogoda, że aż żal siedzieć w domu i tego nie wykorzystać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama poszłabym na spacer, ale to jest realne dopiero po pracy :( :( :( a tu jeszcze niepełne 3 godziny :( miłego spacerku... dotleniajcie się i korzystajcie z uroków pogody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleeeeeeeee pogoda, latoooooooooooooooooooo:) Mi ciut lepiej,ale dalej dogorywam..... Wlasnie zjadlam...1,5 kg ogorkow małosolnych: tesciowa mi kupila, ale pyszneeeeeeeeeee, cala zime czekalam na to:):):):):):) Kasik_______________zyjesz?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacer był krótki, ale jestem umówiona na kolejny z mamą, ma być połączony z zakupami, więc powinno być przyjemnie... Teraz walczę z koncepcją pracy magisterskiej, w tym semestrze mamy oddać \"tylko\" to by mieć zaliczone seminarium, a ja chciałabym zrobić to wcześniej, gdy Mały będzie na świecie mogę nie miec już tyle czasu....i walczę.......choć zapał kiepski.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×