Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Ja właśnie wkur......... się nad zeznaniami podatkowymi! Jak co roku robię je sobie i nie tylko sobie ale rodzince wokół tak w tym roku nie mogę sobie zrobić! Nic mi się nie klei i nic nie rozumię! Doszły nowe jakieś druki a i objaśnienia są do dupy.... Siedzę i ryczę z bezsilności! Hmmm wiecie nad różowymi to się zastanawiam i chyba sobie jeszcze poczekam aż sie dzidzia urodzi i sama zobacże na własne oczka! Co jak co cieszę się :)) Zmykam pod prysznic i na spacer się odpręzyć :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka! Jestem w połowie sprzatania....ale mam postanowienie, że jak tylko wyschną mi włosy - przed chwilą się wykąpałam - wyjdę kupić jakąś rybkę na obiad i połączę to ze spacerem:) Lady! U mnie na szczęście papierami zajmuje się moja mama - choć zgodnie z wykształceniem sama powinnam to robić.... Joasiu! Zapowiada Wam się przepiękna pogoda n ajutro - tylko pozazdrościć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania Ja tez co roku się zajmowałam ale w tym roku jakoś nie daję sobie rady! Czasami niestety i tak bywa więc trzeba się zwrócić do zaprzyjaźnionego biura o pomoc! Dzisiaj ogólnie jakoś na przekór pogodzie ja nie czuję się specjalnie! Łapię oddechy jak to tylko możliwe :()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja u tesciow, wlasnie wrocilam od gina. Montowal nowy sprzet: za tydz ide na...USG 4D kolorowe, z płyta DVD :))))) Slyszalam tylko serduszko: biło cudnie jak zawsze ❤️ Chyba gin mnie myslami wysluchal i zakupil tym sprzet: wsio teraz bede miec pod reka:)) Koszt: 100 zl:P:P:P:P:P:P Z plytami, fotami, filmami, etc:) Zapisalam sie na jutro na makijaz w L\'orealu, pewnie bede poprawiac w domu, ale co tam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu! To niesprawiedliwe, że u Ciebie są takie ceny, normalnie warto by nam było pojechać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane! poprawie Wam humor jak ktoś ma zły (tak jak ja w tym momencie) bo siedze po godzinach w pracy ale szef mnie rozbawił :D :D :D piszemy program opieki nad matką i dzieckiem i sa tam niezbędne badania PRISCIKA (wchodzi w to min. Beta) i .... dowiedziałam się że robi się je w 8, 12, 16 TRYMESTRZE (!!!!!)ciąży :D :D :D taak wię kochaniutkie które jesteście w 3 trymestrze dłuuuuuga droga przed Wami Aniaania, wica, kasik26----> jeszce trochę poczekacie :D :D :D o LAdy nawet nie wspomnę 🌻 do 12 :D :D :D TRYMESTU szmat czasu :D :D :D człowiek się uczy całe życie - byłam przekonana ze sa tylko trzy BUZAICZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do nadgodzin to współczuję...piątek popołudnie, na dworze takie słońce, a Ty Biedulko w pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby chociaż za to płacili , ale ja sobie odbiorę... nie dam sie tak wykorzystywać znów mnie wkurzył...przyszedł z kanapkami, bo on to musi coś zjeść, bo \"padnie\" a ja to wcale nie jestm głodna (już mi się aż słabo robi) 😡😡😡😡😡😡😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu_______zawsze tak bylo, jest i bedzie ze w wiekszych miastach kradna z ludzi i zdzieraja:P:P:P:P:P:P:P DorotkaM____________&&&&&&&&&&&&&&&& &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& &&&&&&&&&&&&&&&&&& &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& &&&&&&&&&&&&&&&&& &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania zarazilas tez mnie a nie tylko meza. Joanna a moze ta cena to prezent ślubny, pozniej bedzie drozej :P Dorotka ale sie obsmialam :)))) Glupia myslalam ze to juz finish :) Kurde znacie jakies sposoby na katar w ciazy, nie wiem, moze jakies inhalacje- ale nie wiem z czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wica..mnie straszyli ze urodze w marcu a jest polowa kwietnia i co? Juz nie wierze w to gadanie...jeszcze sie okaze ze bedziesz pierwsza tulila Malenstwo-juz mnie ic nie zdziwi:):):) A na katar..tez szukam sposobu:) Dorotka...nie zazdroszcze takiego szefa i tych nadgodzin.Ale jutro wolne?:) Mam nadzieje ze masz wolne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wica a masz jakies objawy porodu? Mnie cos dzis boli brzuch tak jak przy miesiaczce,choc chyba nie tak mocno i wciaz mi sie wydaje ze mi wody odchodza:):):) Wiecie co nie sadzilam ze tak bede wariowac z ta cala ciaza:):) W zyciu nie bylam taka nieopanowana i chaotyczna...oby mi to przeszlo po porodzie bo samej ze soba mi ciezko wytrzymac;):) No juz nie marudze..ide pod prysznic:) Wica a mialas teraz usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wica_________nie, ja juz bylam i 80 z placilam. mam 3 filmy n CD i 20 min na video:) witajcie, wpadlam na chwile.ze srodka piekla :) fryzjera zalatwilam, araz kosmetyczka, kwiaty. etc--Meksyk :) Milego dnia, do....za 2 dni ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu! Bądźcie dla siebie i ziarnem pieprzu, i szczyptą soli, i tym co cieszy, i tym co boli. Trwajcie razem, gdy miłość w rozkwicie i gdy ku jesieni swe kroki skieruje życie. Najlepsze życzenia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Co do kataru to nie będę się wypowiadać, wciąż leci mi z nosa, njagorzej jest rano i wieczorem, w ciagu dnia nawet znośnie...ale dziś piękna pogoda, pakujemy się i jedziemy z teściami do rodzinki na wieś na grilla, oczywiście już miałam problem co na siebie włożyć, wszystkie bluzeczki z krótkim rękawem są za krótkie i za ciasne......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasiu wszystkiego najlepszego z tym pięknym i wzruszającym dniu waszego już całkowicie wspólnego życia.... ❤️ 🌻 👄 bądźcie szczęśliwi... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wszystkie drogie przyszle mamuski❤️ fantastycznie sie was czyta:D:D:D:D Joasiu____Dzisiaj ślub Wasz, Państwo młodzi, w takim dniu się zawsze godzi. Życzyć szczęścia dni rozlicznych, i gromadki dzieci ślicznych. Tylko One sprawić mogą, że nad życia trudną drogą. Pośród smutków, zawsze, wszędzie, Słońce Wam świeciło będzie. wszystkiego najlepszego[kwiatek[kwiatek🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wszystkie drogie przyszle mamuski❤️ fantastycznie sie was czyta:D:D:D:D Joasiu____Dzisiaj ślub Wasz, Państwo młodzi, w takim dniu się zawsze godzi. Życzyć szczęścia dni rozlicznych, i gromadki dzieci ślicznych. Tylko One sprawić mogą, że nad życia trudną drogą. Pośród smutków, zawsze, wszędzie, Słońce Wam świeciło będzie. wszystkiego najlepszego[kwiatek[kwiatek🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wszystkie drogie przyszle mamuski❤️ fantastycznie sie was czyta:D:D:D:D Joasiu____Dzisiaj ślub Wasz, Państwo młodzi, w takim dniu się zawsze godzi. Życzyć szczęścia dni rozlicznych, i gromadki dzieci ślicznych. Tylko One sprawić mogą, że nad życia trudną drogą. Pośród smutków, zawsze, wszędzie, Słońce Wam świeciło będzie. wszystkiego najlepszego[kwiatek[kwiatek🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wszystkie drogie przyszle mamuski❤️ fantastycznie sie was czyta:D:D:D:D Joasiu____Dzisiaj ślub Wasz, Państwo młodzi, w takim dniu się zawsze godzi. Życzyć szczęścia dni rozlicznych, i gromadki dzieci ślicznych. Tylko One sprawić mogą, że nad życia trudną drogą. Pośród smutków, zawsze, wszędzie, Słońce Wam świeciło będzie. wszystkiego najlepszego[kwiatek[kwiatek🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! troche wczoraj posiedziałam w pracy- dziś już luz :D :D :D tylko zmęczona jestem,ale to akurat mały problem :D :D :D Joannaz---------->przede wszystkim DUUUZZZO szczęścia, jeszcze więcej Miłości oraz ogrom wzajemnego zrozumienia 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia...przede wszystkim zycze by milosc byla zawsze w Waszych sercach i by na kazdy Wasz wpolny dzien jej starczylo.Byscie byli szczeliwi i szanowali wzajemnie to co w sobie kochacie i takze to co nie bardzo lubicie. Duzo Sloneczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu pustki!!!! My dziś do południa wylegiwalismy się w łóżku, potem poszliśmy na małe zakupy i obiad na stary rynek. Pogoda była przepiękna, aż żal było tego nie wykorzystać.... jutro idę do lekarza, nie dość, że katar nie minął to od dziś doszedł kaszel......jak mnie wkurza, że na dworze tak ciepło, a ja się męczę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasik zycze Wam caly ogrom szczęścia na wspólnej drodze, milosci, uciechy z wychowywania gromadki cudownych dzieci :))) Ania na to soe kochana zalatwilysmy, ja w nocy wstawalam dwa razy bo nie moglam oddychac, tak mialam zapchany nos. Od wczoraj wyrzucilam juz dwie torebki zużytych chusteczek higienicznych, strasznie boli mnie nos. Kaszel mam w nocy i nad ranem, tez jutro zmykam do lekarza. Tobie życze zdrówka :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia nie mam rzadnych objawow porodowych, niestety :)) Usg mialam robione w 32 tyg. teraz nie i chyba nie bede miala az do porodu. A jak to u ciebie wyglada??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! widzę ze puustki były przez weekend :) :) :) pewnie korzystałyście z pięknej pogody i spacerki były :D :D :D mnie od rana glowa pęka Buziaki 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny!!!!!! Po okreie szesciu lat postanowilam sie zdecydowac na drugie dziecko a to wszytsko dzieki czytaniu topikow na temat malutkich dzieciaczkow. Powiem szczeze ,ze nie mysllam o tym ,ze przyjdzie taki dzien kiedy znow zaczne sie starac ,do tej pory omijalam ten temat szerokim kolem. Przyznam ,ze troszke sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×