Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Joaśka! Nie żartuj, że na rowerze będziesz jeździć??????? Może ja też wsiądę i szybciej urodzę..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu___________nie zartuje:P Codzien jezdze na stacjonarnym, wiec dlaczego mma byc inaczej na normalnym? Rozmawialam z ginem na ten temat: mi nic nie dolega totalnie, moge sprobowac:))))))) Ja Ci pisalam, czego mozesz probowac...... Wlasnie wstalam, spada cisnienie, niby burza ma byc.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuśa
I tym razem chyba nic ;( zaczyna mnie boleć brzuch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuśa
I tym razem chyba nic ;( zaczyna mnie boleć brzuch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martuśa_______--skad wiesz ze nic? Poki nie ma @@@@ jest nadzieje, a brzuch boli tez w poczatkowej ciazy:)))) Poczekamy- zobaczymy. Ile masz do @@@?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuśa
@@@ mam dostac jutro:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda 🌻🌻🌻 buziole dla Oli 😘😘😘 pozdrawiam serdecznie dziewczyny! aniaania, no juz nie dlugo, spokojnie u ciebie juz praktycznie meta! joannaz ty to masz energi! ale ostroznie z tym rowerem prosze!:classic_cool: dorotka xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynam______no ostroznie, zobaczymy:)))))) Znow sliczny poranek tylko....ta duchota mnie przeraza,nie ma czym oddychac... Zaraz pedze do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się. Wciąż nic się nie zmieniło...ale stwierdzam, ze nie ma co za dużo myśleć, On sam dobrze wie kiedy ma wyjść, nic na siłę. Czekam ze spokojem. Joasiu! Tylko nie szalej z tym rowerem. Martuśa - trzymam kciuki, żę @ nie przyjdzie :) Justynka! Wpadaj do nas częściej!!!! Dorotka Tobie tradycyjnie ******************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************** dużo wirusków ciążowych i pozdrowionka dla całej reszty!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Tak właśnie Aniu byłam cielkawa czy jeszcze dziś będziesz czy już nie :P :P :P właściwe podjście (matka natura wie lepie ❤️ joannaz--->przyłączam sie do dziewczyn - ostrożnie na tym rowerku :D JustynaM------------>jak tam? jesteś już grubasek??? 🌻 martuśa------>oby nie przyszła (@@@ oczywiście). trzymam kciuki. Wica, Kasik, Magdar.----->jak Wasze maluszki? 👄 pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki! jak lubię ciepło tak w tej ciąży lepiej aby go nie było a jesli już to jak najmniej! Rano się budzę a tu ręka prawa opuchnięta wrrrrr palce jak baloniki hi hi hi a co będzie w lipcu! Lekarz całkowicie zakazał mi używania soli.... Może te opuchlizny to przez przepracowanie w ciągu dnia! Od rana do wieczora a raczej do 1 w nocy na nogach jestem.... ciągle coś robię w zwiazku w końcem remontu... mam go dość! Aniu --- cierpliwa bądź już jesteś bliżej niż dalej i na dniach polecisz :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie tu pustki.......dziewczynki nie zaniedbujcie naszego topiku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaania te pustki to może przez upały :P dziewczyny nawet nie mają sily usiąśc do kompa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu_____-toz pisze pare razy dziennie,nie zaniedbuje;) Dopiero usiadlam, prasowalam 2 h rzeczy Małża: w sobote wyjezdza na 3 tygodnie, pakuje go pomalu..,Zalatwilam sobie wolne na piatek, jutro po pracy od razu jedziemy do tesciow, bo M przed wyjazdem ma pare spraw do zalatwienia. A dzis to slonko; zmylka jak cholera!!!!Swieci a..zmarzlam, chlodno dzis;)Wlasnie fakty ogladalam: burze w Polsce, jak widzialam te powodzie w kieleckim;az sie wierzyc nie chce!Tu blekitne niebo,slonce i nawet nie zanosi sie na deszcz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fotomadzia______a nie pomylilas forów albo topików?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu! I bardzo dobrze, że nie zaniedbujesz, chyba umarłabym z nudów w tym pustym domu.... Dorotka!! Chyba faktycznie nasze dziewczyny gdzieś wywiało... U mnie też upał, roletki spuszczone, wiatrak chodzi, więc jak słyszę o tych nawałnicach to nie chce mi się wierzyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie taka pogoda to horror! Teraz wychodzi opuchlizna nóg wrrrr Dzisiaj to nawet nosa nie wystawiłam z domku bo u mnie w mieszkaniu na moje szczęście chłodno i przyjemnie! Troszkę sobie za to porobiłam w mieszkanku, poprasowałam, polerowałam garnki :)) myłam szafeczki i takie tam inne pierdołki! Teraz chyba pójdę się położyć albo lepiej pod prysznic wejdę i sobie ciutkę poleżę i zrelaksuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu_______ja od soboty bede sama na...3 tygodnie:(:(:( LADY_______odpoczywaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry, joannaz ja nie odwazylabym sie jezdzic na rowerze w ciazy, a juz napewno jak bym przewracala sie wychodzac ze sklepu :P, ale Ty sama wiesz co dla Ciebie najlepsze. Jak sie juz uparlas na ten rower to jak pisza dziewczyny- uważaj. Nie no szczerze mowiac dla mnie, podobnie jak dla ani, brzmi to jak zart. /bez obrazy/. Kochane moje, u mnie spokoj, maly wciaz grzeczny, od poniedzialku zabieram sie za poprawki do pracy mgr, dzidzius rosnie i bedzie potrzebowal jak najwiecej mojej uwagi, wiec musze sie zmobilizowac jakos. Dzis moj synek skonczyl cztery tygodnie a w piatek juz miesiac :) czas leci... Buziaczki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wica_______ja wracalam tak ze sklepu,nie dlatego ze cos mi dolega, ale...z duchoty na dworze;) Jezdze codzien w domu,na stacjonarnym, zobaczymy:) Ale 20 km nie pojade;) Gin mi tez pozwoli: nic mi nie jest;) ucaluj Synka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z rana!🌻 znów coś rano forum strajkowało :P :P :P nie mogłam napisać... mój szef ma urlop od dziś do końca przyszłego tygodnia i może troszkę odżyję :P coś mnie brzuch poboloewa :( :( :( boję się czy to nieoodnawia się torbiel :( :( :( niestety ból podobny... a u nas strajk lekarzy, więc... :( aaa wkurzające to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! To znów ja i znów 2w1... Wica! To już miesiąc??Ale ten czas leci....ukochaj Maluszka🌼 Joasiu! Z tego co się orientuję to dziś są Twoje imieninki, dlatego też: Z okazji imienin życzę Ci: - marzeń (żeby się spałniały) -przyjaciół (żeby pamietali) -życia (żeby było kolorowe) -miłości (żeby przyszła - to już masz, oby trwała) -szczęścia (żeby nie opuszczało) -okularów (żeby były różowe) -wakacji (by mogły trwać wiecznie) oczywiście do tego bardzo lekkiego porodu i wszystkiego naj, naj, naj ❤️ Dorotka! Nie chcę nic mówić, ale w początkowych tygodniach ciąży bolało mnie właśnie podbrzusze...więc może? Trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu --- lekkko podchodzisz do tak długo oczekiwanej ciąży jeśli idzie o tę jazdę rowerem po ulicach, alejkach etc.! Ty możesz uważać ale ilu jest poszczeleńców na drogach, niech Ci pies wyskoczy albo jakiś pijany facet czy dziecko i już będziesz leżała! Domowy rowerek to nie to samo co jazda w plenerze! Na początku mojej ciąży chciałam też kontynuować jazdę konno ale jakoś zrezygnowałam! o upadek nie trudno i z konia... za bardzo ważna jest moja ciąża aby zaryzykować. Przeczekam ciążę, dojdę do siebie i będę robiła to co chcę... Joasiu pewnie nie tylko Ja ale i dziewczyny zgodzą się z tym, że kusisz los!!! Dzisiaj kolejny dzień duchoty a moje mieszkanie przed sobotą w stanie opłakanym wrrrr . Jutro będę z językiem do pasa zapierdzielała ze sprzątaniem i gotowaniem wrrrr a tak ogólnie dzisiaj kończę 31tc :)) ---- jeszcze troszkę, jeszcze 2 miesiące albo i mniej :))cholerka jak to się ciągnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady!! Nie przemęczaj się za dużo!!!! Wiem, że remont i porządki są bardzo zajmujące, ale pamiętaj żeby się nie obciążać!!🌼 a co do Joaśki to od początku pomysł wydał mi się postrzelony, ale mam nadzieję, że nasza mamuśka będzie bardzo uważać...najważniejsze, że skonsultowała to z lekarzem i nie ma przeciwskazań, tylko bez szaleństw proszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie może i nie ma przeciwskazań do samej jazdy ale ile razy człowiek na rowerze musi wykonywać jakieś ewolucje gdy np jak pisałam pies wyskoczy, samochodem ktoś pojedzie jak wariat, dziecko wejdzie pod koła etc, można najechać na kamieć, kierownicę odrzuci i o upadek nie trudno! Dla mnie to troszkę nierozważne ale Joasia ma swoje lata i wie jaka ważna dla niej jest ta długo wyczekiwana ciąża! SORKi JOASiu ale uważam to za bardzo ale to bardzo głupi pomysł! Idz lepiej na basen popływać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady________powtorze to c o mowil gin: NIE MA ZADNYCH PZECIWSKAZAN!!!!!!!!!(jesli o mnie chodzi) Poza tym bedziemy jezdzic w lesie,nie w miesicie, w parku z ludzmi i dziecmi:P:P:P:P:P Dzis troche w pracy pojezdzilam, czulam sie super:) To taka mala zaprawka:P A co do basenu sie nie zgadzam: grzybice i inne gowna miesiacami sie potem leczy:P:P:P:P 1,5 roku temu mialam, po basenie z dziecmi: 7 mcy walczylam potem, dziekuje, postoje...... aniu__________dziekuje za zyczenia,rzeczywiscie dzis imieniny sa moje, zapomnialam, Malz i inni mi przypomieli:) Ja juz....od 11:00 do wtorku do 12:00 wolne mam:):):):):) Dyro nie kazal mi przyjezdzac:classic_cool: Zostaje do wtorku u tesciow:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuśa
hej dziewczyny.no wiec brzusio pobolewa, szczegolnie jak troche duzo pochodze, ale @ nie ma.hmm.nie chce sobie robic za duzej nadziei ale to juz drugi dzien spoznienia.NIENAWIDZE CZEKAC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuśa
jeszcze moze dodam pytanko czy ktoras tak miala?? ze bolal ja brzuch jak na @@@ ale sie nie pojawil??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuśa! To jak najbardziej może być jeden z pierwszych objawów, mnie przez jakieś 6 pierwszych tygodni pobolewało podbrzusze, życzę powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×