Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

no wlasnie chcialam napisac ze ania lepiej wyglada jak w jasnych:):):) I gadalam z dyrem: w razie co nie bedzie zadnego klopotu z wczesniejszym rozwiazaniem umowy:) Zalatwilam przeprowadzke na sobote, bedziemy musieli jechac jutro dokonczyc pakowanie, wrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! PaniMisiowa to już niedługo 🌻 jak fajnie :) Aniu--->🖐️ super Ci w tym kolorze, naprawdę rewelacyjnie wygladasz 🌻 Joannaz----> paowwanie nic przyjemnego, ale skoro musisz to im szybciej się z tym uporasz tym lepiej :P listkaaa--->spokojnie bez nerwów (tak to czasem bywa z tymi szczepieniami) pozdrowienia dla Wszystkich i buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze będzie potrzebne krzyżmo to jest taka biała chusteczka, którą podczas chrztu( ksiądz mowi kiedy) należy polożyć na dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, dzięki:) Listko - ja mam naturalnie ciemne włosy, o ton ciemniejsze niż mam teraz. A farbę nakładała mi siostra, która też kupiła farbę. Ona pracuje w sklepie z wszystkim dla fryzjerów i tam kupiła farbę, nawet nie wiem jaka to była. A ten odcień wyszedł taki dlatego, że bazą był właśnie blond - siostra powiedziała, że jest zdziwiona, bo powinien wyjść inny odcień, a wyszedł ciekawy:) A jeśli chodzi o chrzest to będzie potrzebna jeszcze szatka, ja zamawiałam tutaj: http://allegro.pl/item274344844_chrzest_szatka_swieca_gratisy.html są jeszcze inne kształty szatki, u tej pani zamawiałam też ubranko do chrztu Joasiu - co się odwlecze na szczęście nie ucieknie....a może jutro będzie lepszy dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam....czytam na biezaco, prosze was kochane o kciuki, jutro punkcja, wiec kazde kciuki na wage zlota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eleganckie W juz spi,najedzony,wykapany,miodzio.... Ide zaraz szybkiego prysznica wziac i w kimono:) Acha,dzis dostalam nowosc: kaszke na dobranoc HIPPA jablko z...koprem wloskim i kleik brzoskwiniowo-morelowy:) Hippa jeszcze nie mialam, sprawdzimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małolepsza - trzymam!!! Ja dziś zdycham, zatrułam się chyba czymś i pół nocy spędziałam w kibelku, przypomniała mi się ciąża i mdłości....jestem strasznie niewyspana, szkoda, że Michaś nie pozwoli pospać w dzień... Listko - super szatka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! malolepsza---->Ja też TRZYMAM 🌻🌻🌻 listkaaa-->no fajna fotka z butelką :) a ten śmiech powalający :D :D :D Magda---> buziaczki dla Oleńki 👄 Aniaania---->trzymaj się kochana, współczuję nieprzespanej nocy PAniMisiowa,Lady, Joannaz, doth_s, oli80 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malz ma prace :):):) Wrocil od Burmistrza ...... Jako informatyk w Urzedzie Miasta :classic_cool: Za mniejsza kase jak poprzednio ale... bezstresowo i sam sobie jest panem :) Burmistrz powiedzial ze...jeszcze przed Świetami zacznie :classic_cool: A ja wrocilam z W ze spaceru, ponad 2 h bylam. w deszcz,smoklam jak cholera ale dziecko nie bylo 4 dni na dworze!!!!!!!! Ale mnie sie geba cieszy :) Oby teraz baba z Osrodka nie dzwonila do mnie, ze ja w styczniu zaczynam bo...bede musiala szukac opiekunki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz--->no to same dobre wieści :) super !!! widzisz i po co się zawczasu zamartwiać ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka,to bylo...zalatwione cudem:) Nie pisalam,nie chcialam....zapeszac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co jak co, ale Ty chyba w cuda nie wątpisz :P :P :P zwłaszcza mając Wojtusia :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu - gratuluję, super, że tak szybko się udało!!! No i Urząd - pewna firma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna______________to gratulacje!!!:):):) Zapraszamy na bobasy - nowe fotki dodane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listeczko---> no boska Pani Mikołajowa :D :D:D ale na jednym ma tak smutną minkę jakby chciałapowiedzieć co Wy ze mną robicie ??? :P :P :P Ale piękne są naprawdę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale znowu pustki :( listkaaa---->I jeszcze bardzo podoba mi się to z tygryskiem :) (mam nadzieję że dobrze zauważyłam że to tygrysek :P :P :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to tygrysek. Ale nie dziwię się, że Dorotko masz wątpliwości co to jest, bo Maja tak go miętoli, że czasem rzeczywiście ciężko dojrzeć czy to tygrys czy co?:) Dostaliśmy to mikołajowe wdzianko jakieś dwa tygodnie temu od wujka z Londynu (brata mojego m.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu,dorotka,listka❤️ Kurde,znow mi kafeteria nie dzialala, ja nie wiem..co sietu dzieje ostatnio:( W juz spi....w koncu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie🌼 dziekuje za wszystkie kciuki, jestescie kochane❤️ pobrali 9 chmurek, 9 grudnia o 9 ET, mamnadzieje,ze to 9 beda dla mnie szczesliwe, a nie 7:P wciaz prosze o te kciuki👄 caluje wszystkie bez wyjatku❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza_______super, ale.....chcesz 9 naraz???:P:P:P Kciuki zacisniete ❤️ W lezy w wyrze z Malzem,gada jak najety, smieje sie pelna geba, dzis jedziemy siepakowac, brrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listka - śliczną macie mikołajkę!!!!! Małolepsza - na pewno 9 - tka okaże się szczęśliwa!!!! A ja znów od rana mam kiepski nastrój, odezwał się mój wrastający kiedyś paznokieć - tyle, co z nim przeżyłam, nie da się tego opisać, a tu od kilku dni znów ból:( nie chcę iśc do chirurga, dużo czytałam o klamrach korygujących, muszę się umówić, mam nadzieję, że mi pomogą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! 🌻 Malolepsza--->9 to napewno szczęścliwa liczba :D :D :D będzie dobrze!!! Aniu----> współczuję, jak nie urok to ....... (wiadomo co :P ) Nie miałam z tym problemów, ale słyszałam że strasznie jest to uciążliwe... Joannaz-----> pakuj się pakuj... idzie nowe (lepsze!!!) Listeczko----> fajnie że dostaliście ten strój mikołaja, Maja jest odlotowa w nim (bez niego oczywiscie też :P) LAdy, doth_S, magda, oli, PaniMisiowa ❤️ Kasik, wica--->a wy jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ledwo żyje, miałam straszną noc.Bardzo bolał mnie dół brzucha po jednej stronie prawie wcale nie spałam.Teraz też się ruszam w zwolnionym tempie bo mnie nadal boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×