Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

zastanawiałam się nad tym, ale nie wiem za bardzo co powiedzieć...dawanie na spiocha jest jakąś metodą, ale na pewno nie na długo...Ona przecież powinna być głodna....staraj się dawać Jej łyżeczką, niech zjada chociaż tą kaszkę, dopóki przybiera to nie ma powodu do niepokoju, aczkolwiek zapytałabym lekarza przy następnej wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze mam pytanie, rano w ogole nie probujesz dawać Jej mleka?? Nie chce pić - dlatego dajesz słoiczek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze co do słoiczków to może spróbuj innej firmy, może bardziej Jej zasmakują??Albo spróbuj sama coś zrobić, niektóre dzieci nie chca jeść tych kupnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu_________________-tyle razy próbowałam mleko rano... i szło do zlewu.... a słoiczki kupuje różne: hippa, bobo wita, gerber i je wszystko tylko zależy od dnia raz je ładnie a raz nie chce....nie wiem już o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam robić?// nie ma mowy!!!! tyle tego na półkach w sklepach! Ja się narobię a ona pewnie nie ruszy, albo posmakuje i tyle!!!o nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, to faktycznie dziwne...a nie zmieniałaś nic - mleka albo wody? albo może smoczek masz za mały tzn ma za mało dziurek? ciężko Jej idzie i nie chce ciągnąć...wiem, ze Michaś miał taki etap, ale jak zmieniłam smoczek było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tym gotowaniem to też już się przyzwyczaiłam do tych słoiczków i ciężko mi sobie wyobrazić gotowanie...ale jeszcze troszkę i zacznę próbować...taki przynajmniej mam plan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu______________-Maja juz od jakiegoś czasu ma smoczek Avent trójprzepływowy. Mleko je przez 2 kreski a kaszkę Smaczny Sen robię taką że przechodzi przez 3. Jeszcze te słoiczki to zniosę jak je. bo dopiero się przyzwyczaja i do smaków i do łyżki i czasem ładnie zje pół, lub 1/3 ale to mleko w dzień dlaczego nie je... to mnie martwi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaa wiesz jak ja robie - otuje i nie łąduje pełnych słoiczków tylko po pół... a to gotowane to wcale tyle roboty nie ma,,, wzucasz do gara gotujesz, blenderujesz i wekujesz... Pani misiowa - też slyszlam ze wymioty to początek porodu, a ja jeszcze biegunke bedziesz miała to uważaj bo to skurcze maccy powoduje ( między innymi dlatego robi się lewatywę przed porodem ) ja rodziłam 10 godzin BOLAŁO podczas porodu ale trudniej miałam po... ale nie ma co sie bac... mnie tak moja szwagierka (kochana :P ) straszyła ze to taka trauma i tragedia i wogóle żebym ise bała... a AŻ TAAAAAK Źle nie było... najważniejsze przeżyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda_______zapytam jak będę na kolejnym szczepieniu czyli po 20 stycznia:( albo pójdę wcześniej. Na razie jeszcze ją poobserwuję.... Miło że wracasz tj ostatnio zaglądasz do nas:):):) ❤️ Zapraszamy na nasze bobasowo - foty dodane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zdjęcia na bieżąco oglądam :D ;) i czytam codziennie ale nie zawsze mam co napisac :D :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps Magda_______ja Cię podziwiam za twoje weki!!!Mi to się nawet obiadu nie chce robić.... papatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listka - robilam jak na razie kilka razy bo moje dziecko nie gustuje w mojej kuchni, ale robi sie czybko, poza tym luie gotowac, tylko ja lubie wymyślać w kuchni a dziecku nie moge.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa____to jak mleka nie chce,to dawaj jej kaszke, Ona jest z mlekiem, plus kleik z mlekiem(Hipp robi brzoskwiniowy)..... A tak w ogole: moze taka jej uroda??Jak wsio oki, przybiera to chyba moze byc;) Wczoraj popoludniu bylam z W na dworze,w deszcz i wichure no bo juz nie wie wiedzialam.... co mam z nim z nudow robic:/ A M dzis z kolega jedze te graty przewiezc, mam juz tego serdecznie dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Listka - super zdjęcia!! Szczególnie podobaja mi się te, na którym są dwie Maje!!!My tez mamy kilka nowych. Dziś wraca meżuś:) niby nie było Go dwa dni, a i tak strasznie się stęskniłam:) milego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nineczka*
Witam. Staramy się o dzidzię...jak wiele par...mamy problemy...jak wiele par...Po badaniach hormonów okazało się że mam poziom LH 19,52 przy normie 8,00 w fazie folikularnej, co może znaczyć, że mam bezowulacyjne cykle. Plamie przed @....Ginek zalecił clostilbegyt od 5 dc prze 5 dni.... Czy któraś z WAS ma doświadczenia z tym lekiem? objawy uboczne? czy pomógł? cokolwiek...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nineczko - niestety nie pomogę, bo nie miałam z tym do czynienia, życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania właśnie otwarłam sobie zdjęcia Twojego Michasia i jakie on ma świetne zdjęcie raczkujące :)) no jestem pod wielkim wrażeniem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nineczka____na szczescie nie zdazylam brac CLO, ale wielu dziewczynom pomogl,wiec trzymam kciuki:) A zeby sprawdzic czy sa cykle bezowulacyjne pomocny jest monitor cyklu(USG) Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nineczka_____________tez niestety nie pomogę,a le poszukaj na innych topach. Pewnie mnóstwo tego jest:) i życzę powodzenia! Aniania______________________tylko pozazdrościć wyczynów synusia! Będziecie musieli w tym roku uważać na choinkę:) żeby misiu się nią nie zaopiekował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malolpesza
Czesc Dziewczynki🌼 kciuki mi sie bardzo przydadza,wiec z nowu wchodze po prosbie, najgorsze czekanie:( poogladalam fotki bobasow, rany boskie jak te dzieciaczki szybko rosna, schrupalabym bez popitki, cuda❤️ Nineczka____szczerze ci powiem, clo to dla mnie dziadostwo, skutkiem ubocznym jest brak sluzu i niszczenie endo, niektorym dziewczynom jednak pomoglo, przy podawaniu clo niezbedny jest monitoring cyklu i radze ci tego dopilnowac, stosuje sie go gora trzy cykle, jakby nie pomoglo, radze sprobowac z femara, gonadotropinami.....a co najwazniejsze, trzeba poszukac przyczyny dlaczego nie dochodzi do owulacji, badalas tarczyce???Prolaktyne itd..... zycze ci powodzenia...a i jeszcze jedno, bardzo wazne jest to zeby ufac lekarzowi, jak masz jakies watpliwosci co do niego, uciekaj do kliniki, bo szkoda tracic czas na konowalow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małolepsza____________________❤️ trzymamy kciuki za następnego bejbika na naszym topie (może dwa):) Misiowa_____________a ty melduj się codziennie teraz, bo jak znikniesz to za ciebie też będziemy trzymać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie rozłożyłam Misiowi koc na podłodze (wszystkie meble poodsuwałam na boki), położyłam zabawki i Michasia nie ma....szaleje po prostu, mama Go nie interesuje:):):) Małolepsza - jak zwykle trzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×