Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Czesc Dziewczynki Ja jutro raniutko jade na 5 dni nad morze...:):):) SUPER tak sie ciesze. Pozdrawiam was wszystkie i nie smuccie sie bo nasz topik bedzie musiał nazwe zmienic na Smutaski:) Buzka wielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emesze, emia i wszystkie dziewczyny- musimy wziac sie w garsc. Wiem, ze nie jest to latwe biorac pod uwage mojego dlugotrwalego dola. W tym miesiacu u mnie pewnie tez nic- takie przezucie. W pracy chociaz mi sie uklada dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik odpoczywaj, odprezaj sie, regeneruj sily, milego wypoczynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Kasik26---->pozadroscić wypadu nad morze... :) Chociaż ja mialam swoje mazury!!!! :) :) :) ale za krótko :( ale upałki są fajne!!! przynajmniej lato w pełni...i słoneczko daje choć troszeczkę optymizmu :) czego i Wam wszystkim dzewczynki życzę ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja tez nie moge sie juz doczekac urlopu :), moze zmiana klimatu wyjdzie mi na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! 🌻 Ja na urlop jadę dopiero za m-c i nie moge już się doczekać. A dziś nic mi się nie chce a musze jeszcze podskoczyć do pracy. Kończy mi się powoli @. W tym m-cu pokuszę się chyba o testy owulacyjne. Pozdrawiam was wszystkich!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! 🌻 ja już po pracy!!! urlop też mam mieć dopiero za miesiąc ( ile dostanę)...ale bede o niego walczyć :) ❤️ ❤️ ❤️ może to ten nadmiar stresu wszystko blokuje? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze faktycznie stres nie pozostaje bez znaczenia na nasze pragnienia. Warto wiec odpoczac, ja napewno jade na SPA. To bedzie krótki wyjazd, ale mysle ze odpoczne troszke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj! jak zazdroszczę wyjazdu i odpoczynku :( a na dodatek wróciłam tak zła z pracy, ale już lepiej w końcu weekend... WRESZCIE!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziś upałek ( jak co dzień zresztą)... :) jak się macie kobietki? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutan21***
witajcie,mam pytanko czy po dostawieniu tabl mozna zajsc od razu w ciaze?bo pewnea osoba mi powiedzilam ze nie bo koc biety dopiero po ok 3 mieisacach jajeczkuja?prosze oszybka odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutan21*** Można i to podobno jest zwiększona szansa...choć część lekarzy uwaza ze lepiej odczekać właśnie 3 miesiące... pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki Wróciłam..ale było fajnie!!! Słoneczko takie cudne i nawet sie opaliłam ładnie a nie na czerwono jak zawsze:) Jeszcze mam tydzień urlopu wiec sobie podpoczywam w domku.. A co tam u Was? Pozdrawiam słonecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pewnie leniuchujesz :) ja siedze w pracy i jestem bardzo zmeczona, chyba bierze mnie jakies chorobsko. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wica..leniuchuje to fakt:) i jak ja to lubie:) Zycze Ci duzo zdrówka,zdrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki!!! oj! jak jak ja Ci Kasik26 zazdroszczę leniuchowania!!! a ja po pracy---padam!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam..to znów ja wielki leniuch:) no ale leniuchem jestem tylko do niedzieli i potem juz bede pracuś :( Tak Wam szczerze powiem ze raczej mi sie do tej pracy nie chce wracać..:( Ale tak myśle ze jak juz bede w ciazy( oby jak najszybciej) to sobie pojde na zwolnienie..A właśnie co Wy myslicie o tym by isc na zwolnienie jak sie jest w ciazy i wykorzystac ZUS? U mnie to w sumie przesadzone bo jestem lekarzem weterynarii i mam kontakt z duzymi zwierzetami..a z takimi to nigdy nie wiadomo czy np.nie kopnie..No chyba sie tłumacze bo tak szczerze mówiac to z checia sobie poodpoczywam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ognistaaa
WItam Was serdecznie:))) Dołączam do Was w oczekiwaniu na maluszka!!! Ponad rok się staram i nic, zrobiłam wszystkie możliwe badania- mam kłopoty z hormonami:((((( Jestem na obrzydliwym leku: Bromergon- strasznie wpływa na samopoczucie: mdłości, zawrotu głowy, ciśnienie 90/60, czuję sie okropnie.Podtrzymuje mnie myśl że...efektem może być dzidzia:) Do jest moim marzeniem...Zaczęłam monitorowanie cyklu, za tydz jadę na pierwsze USG, potem na drugie ( 2 USG: między 9 a 16 dniem cyklu)Czasem mam jednak takie czarne myśli że...aż płakać mi się chce...Co miesiąc biegam po test i nic, jedna krecha, znów...kilkudniowe opóźnienie...Echhh, nie moge zrozumieć jednego: że człowiek pragnie, się stara, a takie dzieciobójczynie czy w rodzinach patologicznych co rok to prorok, jakie to niesprawiedliwe!!!!! Pozdrawiam wszystkie Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ognistaaa
Echhhh, co do zwolnienia w ciąży: Dziś takie czasy że jak będę w ciąży a nie trzeba będzie to nie będę go brała:/:/:/ Boszzzz, jak to brzmi: jak będę w ciąży, załamka- znów mam pełne oczy łez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ognistaaa
Wrrrrrrrrrrr, właśnie znów męczą mnie mdłości po lekach, buuuu....DObrze że wakacja i praca od września, chyba bym się wykończyła z dzieciakami (jestem nauczycielem i terapeutą niepełnosprawnych i upośledzonych dzieci) Pozdrawiam Ps. Też czekasz na dzidzię?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps2. Właśnie się zarejestrowałam: ognistaaa i joannaz to ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak i cały czas czekam. Ognistaaa skąd jesteś?? Ile czasu oczekujesz?? Jakie mialaś robione badania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rok temu w kwietniu odstawilam anty, 3 mce zaczekalam a potem...zaczela sie jazda ktora do dzis trwa:((( Robilam najrozniejsze badania: począwszy od wszystkich ktore mozna wyczytac z krwi, poprzez najrozniejsze hormony (profil hormonalny) i USG dopochwowe( mam cala teczke wynikow :D ) W międzyczasie miałam nadżerkę, która się odnowiła- muszę się umówić znów na zabieg, nie mam sil...Jestem z zachodniopomorskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a już myślałam ze tylko do południa był taki ruch...ale fajnie że wreszcie coś się dzieje... padam po pracy! w taki spiek wysiedzieć w biurze to masakra... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echhh, jestem nauczycielka i terapeuta- mam wolne, bo wakacje i tak sobie pisze wylewajac swoje zale;) No wspolczuje, w taki upal w buirze to masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sugerowano mi abym \"dorobiła\" sobie kurs pedagogiczny tak by móc uczyć ( jestem ekonomistą )... i też mieć labe teraz, ale wg mnie do uczenia to trzeba mieć powołanie ( choć troszkę ) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×