Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Witam ponownie, musialam jechac pozalatwiac sprawy;) Racja, nie wystarcza studia czy kurs pedag- trzeba\"to czuć\":) Ja swojej pracy w zyciu bym nie zmienila na inna, bez wzgledu na wysokosc zarobkow...Kocham to co robie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Witam nowe koleżanki:) Nie martwcie sie dziewczynki bo dla nas tez zaświeci słoneczko:):):) Ja tam w to wierzę i juz:) Mąż mi dziś kupił mus do ciała Dermiki taki grejpfutowy-super jest i tak pachnie ze sie az go zjesc chce i w ulotce jest napisane ze poprawia nastrój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj milusio:))) Mowisz ze mus oki? Chociaz teraz tak goraco ze bez niczego czlowiek sie klei:D:D:D:D Ale kupie sobie, na jesien:]:]:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boszzzzz,jak ja sie żle czuję:(((((((( Normalnie gwiazdy widze przed oczami, buuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kbietki!!! 🌻 Joannaz----> o tej porze co pisałaś byłam w pracy :( a tam niestety nie mogę korzystać z netu.... ale fajnie ze jesteś... 🌻 a reszta dziewczyn jak tam? Wica, zielona koniczynka, Kasik26 i .... Emesze co znów z Tobą się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo bylam, ale sie zmylam spac bo strasznie sie czuje po tych lekach co lykam:(((( Dzis okropnie mnie mdli, na nogach sie ledwo trzymam, buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane, u mnie wszystko po staremu, wlasnie biore duphaston i oczekuje na @, na ciąże nie mam co liczyc. Mam remont w domu, troche sie przeliczylam z kasa wiec zalatwiam kredyt. Jestem wykonczona upalem, remontem. W zwiazku z moim wyjatkowo gigantycznym stresem nie ma co liczyc na efekty w postaci fasolki w tym miesiacu. Kasik bardzo fajny masz zawód, chcialam bardzo byc weterynarzem, ale bylam cienka z chemii :) Joannaz piszesz, ze mialas robione wszystkie badania, a jak wyniki, jaka diagnoza lekarska?? I przestań się dołowa, prosze cie bo to na nas przechodzi /empatia:)/ i niedlugo będziemy mogły stanowic narodową mniejszością smutasków ;) Dorotka a gdzie ty dziewczyno pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wica: wszystkie jakie mozna wyczytac z krwi:D do tego profil hormonalny( kupe kasy wydalam) i kilka USG dopochwowych:/ Teraz monitoruje 3 cykle: 2 X USG na cykl( miedzy 9 i 16 dniem) oraz Bromgeron- ale odstawiam go dzis kategorycznie: wymiotowalam, mam niskie cisnienie, chodze po scianach, mdli mnie, ciagle mnie glowa boli-nic nie moge robic...W poniedz jade na USG, poprosze o inny lek....Buuuuuuuuuuuuuu,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wica--->pracuję w księgowości w instytucji co zwie się szpital :( a korzystać z netu nie mogę bo moj komp w parcy tak chodzi, że nie mogę szybko uciec na swój program ;) Joannaz--->a bromergon bierzesz po jedzeniu, bo wtedy się \"ciut\" lepiej go toleruje... :( przynajmniej ja!!! wiem co to za dar :( :( :( ale gorzej działał na mnie bromocorn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jeśli to na zbicie prolaktyny, bo na to ja biorę to jest dobre.. tzn. u mnie rzeczywiście skutecznie obniża do normalbego poziomu! ale może Tobie zmieni lekarz na coś innego. Trzymaj się 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prolaktyne mam w normie, to na uregulowanie okresu i zajscie w ciaze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy podwyższonej prolaktynie a ja takową mam niełatwo w ciąże się zachodzi... w zaawansowanych przypadkach blokuje jajeczkowanie a czasem zatrzymuje @. u mnie takiego przypadku nie było, ale i tak powiedział że TRZEBA ją \"zbić\"... jak się chce maleństwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echhhhhhhhhh, u mnie problem z okresem, i z wyjsciem jajeczka z jajnika zeby pleminiki mogly je dopasc.WIdzialam na USG- 7 bylo :x szok:D nabijalismy sie z lekarzem:D niech Bog broni od ciazy wielorakiej8) Bromegron na okres mam i zajscie, ale meczyc sie nie bede, dzis malo nie odlecialam.... Ps.Prolaktyne mam dobra, w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niech Ci zmieni leki na regulację okresu sa i inne... a co do ilości to dziecko to dar nawet jak ma być szczęśliwa SIÓDEMKA :) :) :) :) :) prawda? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda ale za 7 podziekuje :D:D:D:D:D:D:D:D:D Inne malo dzialaja na mnie, luteine bralam pol roku, przestala dzialac. Ten przeklety Bromergon mial pomoc jajeczkom w wydostaniu sie, wrrrrrrrrrrr;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i podobno pomaga :) fakt skutki uboczne okropne, ale efekt jest... może warto jescze troszkę się pomęczyć... musisz porozmawiać z ginem na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak mi powie ze w 100% zajde-bede go żreć nawet w podwojnej dawce.Chociaz i tak mam wysoka: 2 razy dziennie po tabl- rano i wiecz, a z tego co czytalam to zaczyna sie od 1,4 tabl na noc-wiec na moje mam konska dawke dlatego takie skutki uboczne.Narazie odstawiam, w poniedz jade na USG zobaczyc jajeczka- wtedy porozmawiam z nim.Slyszalam ze jest zagraniczny lek o identycznym dzialaniu ale bez skutkow ubocznych-wiec doplace i wole miec spokoj, bo tak dalej nie moge funkcjonowac:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj w klubie-ja mam taką samą dawkę i też bez wstępnego \"wprowadzania\" małych dawek :( o tym lepszym leku słyszałam nie pamiętam nazwy ( chyba czytałam na forum o prolaktynie ), ale nie jestem pewna i gzieś padłą cena... żeby nie sklamać... ale na pewno powyżej 100 złotych. tak mi się wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile?????????? Powyżej 100 zł?????? O ludzie, jak Boga kocham, ja się wykończe:( Już tyle kasy wydaje na te przeklęte badania, musze znależć nazwę tego leku- zapisałam sobie nawet.Zapytam w aptece i zobaczymy co babka powie:/:/:/ Mam nadzieje ze sie myslisz:x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oby!!! ale ja dlatego zwątpiłam... i jakoś zniosę bromergon... dla mnie to za duzy wydatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazlam, niby dostinex- 300 zl,ale to napewno nie to, ba nazwa jakos mi sie inaczej kojarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chyba nie.... to jakoś inaczej mi brzmiało... niech pomyślę... ale ta pamięć - dobra... tylko ostatnio KRÓTKA strrrrasznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo Parlodel (19 zl na recepte) albo Norplolac (106 zl) Sprawdzilam i chyba to pierwsze:)))))Zaraz sobie az zapisze na kartce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzilam to na 100% Parodel:)))) Lecę na film na 1, papapa,zajrze potem moze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam:D na chwilke;) Ogladalam film na 1 az cala chodze z nerwow :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak tylko na chwilke...poczytałam co napisałyście i ide spać bo mnie strasznie głowa boli..chyba od tego upału albo sama nie wiem z czego.. Buźka i dobrej nocki dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik- dobranoc, spokojnych slow:))) Mnie tez peka glowa, ale mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej, wywalilam bromergon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×