Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

listkaaa,dobrze ze zassala:) Ja probowalam dac W nowy smok jak walczylam z plesniawkami: zakonczylo sie to fiaskiem, plul nim na pol pokoju i wyl: stary zostal... A nigdzie niemoge dostac identycznego ktory ma od urodzenia:/:/:/:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foty na bobasach dodane:) Mialam robic selekcje do wywolania nie? Wyszlo....ponad 800 zdjec....Ladne mi 500.... Wrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Gorąco pozdrawiam i uciekam bo padam na twarz (dopiero wróciłam z english :P ) Moze potem zajrzę na spokojnie :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam z W ze spaceru:porazka,.,.,,cieplo na dworze,Wiercil sie i pyszczyl,zawszesobie obiecuje ale...teraz na 100%: juz nigdy z nim nie wyjde jak cieplo na dworze,On nienawidzi ciepla.... Wczoraj mroz,spal jak susel,nic mu nie przeszkadzalo:/:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamy W.
bo go pewnie przegrzewasz:P:P:P spiochy, ciepły kombinezon, kocyk, czapka na oczy + przykrtywka wózka? wszystko jasne! sama się tak ubierz i ozbaczymy wtedy,m czy ty się nie będziesz wiercic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fanko moja ODCZEP sie ode mnie,bo jak pisalam to nudne Gowno nie przegrzewam,zaden kocy,zadna przykrywka i czapka na oczy bo wiem ze On lubi zimno... Juz mnie to zaczyna wkur*****:/:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Maję dziś trzymałam już 3 dzień w domu, bo odkąd byłyśmy u lekarza wciąż ma ten paskudny katar mimo że podaję jej i wit c i syrop, toteż postanowiłam z nią przez 3 dni nie wychodzić. Sama nie wiem czy jest jakaś poprawa. Jutro już pójdziemy, bo zakiszę ją w tym domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki Dopiero wstałam a już mi się nic nie chce tak jakoś za oknem buro szaro. Mamy dzisiaj chrzcziny u brata męża więc się nasłucham jaka to ja stara jestem i że wszystko robię źle ale jakoś to przeżyjemy bo muszę!!!!!! A jeszcze mi powiedzcie czy wy po porodzie miałyście nalot ciotek, teściowych i innych osób udzielających rad. Bo ja już usłyszałam że zaraz po porodzie rodzina męża się do nas wybiera na jakieś przyjęcie które niby my mamy robić.Jak to jest z tymi owiedzinami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani misiowa___moze i bylby u mnie nalot, ale jasobie nie zyczylam, a jak ktos probowal mi wciskac zabobonskie rady: krotko konczylam temat mowia: moje dziecko-wiem co robic etc. Nie pozwalam sie wtracac, spokoj mam do dzis jesli chodzi o to:) U mnie tez szaro,W wymeczylam na kocyku na ziemiii, az zasnal tam:) Acha i w szoku jestem:posadzilam go dzis na wersalce: siedziiiiiiiiiii:) Ale prezent na 3 mce:) Teraz czekac...az zacznie sie obracac z brzuszka na plecy, a to lada chwila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!!!! zaglądam do was od ponad roku, nie wypowiadam się bo nie mam i w najbliższym czasie nie planuje mieć dziecka, ale tylko i wyłącznie ze względu na sytuacje finansową. Gdyby nie to, już zaczeli byśmy starania. Mam do was prośbę doradzcie mi co można kupić 2 letniemu dziecku:) chodzi mi o zabawkę edukacyjną dla siostrzeńca mojego narzeczonego. Mam mętlik w głowie tyle rzeczy mi się podoba. Wy jak młode mamy wiecie co byłoby fajne dla takiego szkraba, Wasze dzieci są w prawdzie młodsze, ale to chyba nie ma znaczenia Pozdrawiam :) mogą być linki na allegro:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma znaczenia, w tym sensie, że i tak będziecie potrafiły mi doradzić, mimo,że macie młodsze dzieci bo oczywiście zdaje sobie sprawę z tego, ze zabawki muszą pasować do wieku dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goska__dla 2 letniego to nie wiem, a chlopczyk czy dziewuszka? Dla chlopca moze takie cos: http://allegro.pl/item269678193_mz_super_pojazd_jezdzik_odpychacz_z_melodyjka_.html dla dziewuszki: http://allegro.pl/item265219990_ninteraktywna_lalka_born_12_funkcji_2_gratisy_.html Poszperaj na allegro:moze cos Ci w oko wpadnie:) Oraz.....zapraszamy do pisania:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz doczytalam ze chlopczyk, dziecko mi marudzilo,szybko odpisalam i przeoczylam;) poszperaj w allegro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłopczyk:) siedze od godziny na allegro, tyle zabawek mi się podoba, szkoda,że nie mozemy kupić kilku rzeczy oj cięzko się będzie na coś zdecydować:( samochody i koń na biegunach odpadają, bo już ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goska------no to jak Ci sie podoba kilka rzeczy to juz polowa klopotu z glowy,gorzej...jakby nic nie bylo;) Teraz tylko wybieraj i zamawiaj:) ufffffffff,moje dziecie wlasnie zasnelo, kocham ta chwile po calym dniu orki............. Ide rano do gina na kontrol,jak go znow nie bedzie to nie wiem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Miałam weekend zakupowy, w sobotę mąż był w pracy, ja z Małym u rodziców, Michaś został z dziadkiem, a ja z mama poszłyśmy do miasta. Chciałam kupić ten upatrzony zegarek i co - ktoś go kupił!!!!!! Myślałam, że zacznę ryczeć w tym sklepie....1000 zegarków, a ktoś kupił właśnie ten:( i zakupy były do d... wróciłysmy do domu, zjadłyśmy obiad - a były szare kluchy:) i wyruszyłysmy dalej i kupiłam inny, mam nadzieję, że się spodoba:):):) a wczoraj byłam na zakupach z mężem, musieliśmy Go troszkę obkupić i dodatkowo szukaliśmy czegoś dla Misia - kupiliśmy dwa komplety pościeli, mnóstwo obiadków, deserków, pieluchy, etc, a Michaś w tym czasie był u drugich dziadków. Wszyscy mówią, że jest grzeczny i kochany, strasznie się cieszę, bo przynajmniej nie ma problemu by Go z kimś zostawić. Listko - mnie co pewien czas taka dolina dopada, że szkoda gadać, a to wszystko dlatego, że w ciągu tych kilku miesięcy tyle się zmieniło...oczywiście mój mąż nic nie zauważa, ale nic dziwnego, bo przecież to my jesteśmy cały dzień w domu z dziećmi, mlekiem, zupkami, pieluchami, a Oni przychodzą, pobawią się i zadowoleni;) Joasiu - Wojtuś już spory:) a jak siedzi to ma policzki jak mój Michaś - dziadek mówi, że wygląda jak proboszcz:) a jak tam głowa?? Lady - Julka waży mniej więcej tyle co mój M:) tyle, że Ona większa się urodziła, więc nie ma co porównywać:) A z Miśkiem duuża poprawa, nie daję już Mu czopków, przesypia jak dawniej całe noce i rzadko zdarza Mu się budzić z krzykiem. Cieszę się bardzo!! Tyle, że w środę mamy kolejne szczepienie, więc cała jestem w strachu, że znów Mu się przypomni.... Małolepsza - wpadaj częściej!!!!Rzadko Cię widzę!!!! Dorotka ale się rozpisałam, idę się wykąpać, bo Michaś zasnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu,a to pech z tym zegarkiem,ale ja tez tak mam ze jak cos upatrze sobie,nie wezme od razu:ide za jakis czas(godziny,dni) a tam...nie ma.....teraz kupuje od razu;) Wojtus dzis.....3miesiace konczy,zaczyna 4,w koncuuuuuuuuu❤️ Wlasnie wrocilam od gina,wsio w porzadku,szyjka ladnie sie goi,strupek jest...Gratisowo wzial mnie na pare minut na biostymulacje szyjki laserem:uwielbiam mojego gina :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu - no faktycznie pech, ale tłumaczę sobie, że widocznie tak musiało być i już...ale masz niesamowitego gina!!! Tylko pozazdrościć!!! Ja w tym tygodniu wybieram się do tego co robił mi usg piersi i chyba na razie będę do Niego chodzić do mojej poprzedniej lekarki nie mam już zaufania po tym ropniu... W ma juz trzy miesiące????????Jestem w szoku!! Przecież dopiero co marudziłaś by wreszcie się urodził....oczywiście🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu,no moj gin to aniol,wiele razy Wam pisalam... Teraz w styczniu na kontrole:) Tak,3 mce, w koncu,magiczny \"wiek\", myslalam....ze nie doczekam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Wojtusiem sie bawilam 1,5 h,zabawki,grzechotki, gadanego mial ze szok!!!!!!! Poszlam,siku,wracam a On....spi !!!!!!!!1 Sam bez marudzenia i bujania !!!!!!!!!! magiczne.....3 mce?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ty masz energii!!!!! 1,5 godz zanaby?? Nieźle!! Nie dziwię się, że zasnął jak Go tak wymęczyłaś!!! A mój właśnie wypił pół soczku od 6-go miesiąca, przez pomyłkę otworzyłam, rozcieńczyłam troszkę z wodą i Mu dałam, a resztę sama wypiłam:) ale Mu smakowało, wypił prawie jednym tchem!! Ale dziś jestem senna...wszystko przez tą pogodę beznadziejną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu,no ja moge caly dzien sie z W bawic, byle nie pyszczyl i nie wyl,jestem chora jak On placze... Zwlaszcza...bez powodu:placz dla placzu... No i dobra z tym sokiem,nic jej nie bedzie;) Wlasnie wyszedl od Nas chrzesny M;lekarz(pisalam Wam kilka razy o nim) powiedzial ze....spokojnie moge juz wprowadzac nowe jedzonko:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P Wiadomo ze nie cale sloiki i tony,ale stopniowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja dziś kończy 4 miesiąc🌼 I najlepsze życzonka dla Wojtusia!!!! My już od tygodnia próbujemy zupek, soczków i deserków. Joanna___________do karmienia proponuję kupić takie mięciutkie, silikonowe łyżeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja dziś kończy 4 miesiąc🌼 I najlepsze życzonka dla Wojtusia!!!! My już od tygodnia próbujemy zupek, soczków i deserków. Joanna___________do karmienia proponuję kupić takie mięciutkie, silikonowe łyżeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna_______________mam pytanie odnośnie tego sosnowego krzesełka, co kopiłaś dla Wojtusia. Powiedz czy ona jest stabilne? I czy blat stolika i krzesełka jest z litego drewna czy lakierowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wrocilismy ze spaceru, mroz, maly spal..jak smok, jak On kocha zimno..... Kupilam nowy smok, poszedl w kat oczywiscie, to bylo 3podejscie: ostatnie... Juz wiecej sie nie dam nabrac i nowego nie kupie... Stary najlepszy :( listkaaa___ja dopiero dzis zajarzylam ze Majunia jest ROWNO miesiac strasza od Wojtusia,co do dnia:) Bylam w dzieciecym po lyzeczke m.in ale nie doszly, kupie w tyg:slyszalam ze...podobno fajne sa:) Co do krzeselka: jeszcze nie zamawialam, za jakis 2 mce, jak W bedzie siedzial, ale na 100% wezme to co pokazywalam:) Co do pytan Twoich: zadaj je sprzedajacemu: daje glowe ze...Ci odpowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×