Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

lady___________a co za idiota Cię tak nazwał....?! joanna_____________a u mnie nawet słonko ładnie świeci:) 4 stopnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa u mnie czarno,swiatlo mi sie pali w pokoju,bo \\jak wieczor: normalnie zima, ale kurna szybko,nie pamietam kiedy 10 listopada......padal snieg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia Tobie by się tam oberwało :)) Listka a taka jedna - szkoda słów! a potem inne .... stwierdziły, że jestem nieodpowiedzialna i kiedy je opierdzieliłam jeszcze gorzej mi się oberwało... nie warto się odzywać ot co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady ale mnie nie interesuja inne opinie, niech kazdy sobie robi co chce.... Wiecie co?W chyba ida pierwsze zeby:od paru dni slini sie jak nie wiem,wszystko do buzki:kaftaniki,pieluche, raczki najbardziej.Dalam mu koncowke metalowej lyzeczki to myslalam ze za zeżre....Ja mialam 3 mce i mialam dwana dole, M tez...Wiec moze i W:/:/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Joasia Ja chociaż zwróciłam ci na to uwagę nie obrzuciłam błotem - mnie obrzucono... Zareagowałam podobnie jak Ty( odnośnie podania obiadu małej ) kiedy mi uwagę zwrócono.... i koniec - pojechano po mnie tak, ze do teraz nie mogę się pozbierać i ryczeć mi się chce! to napisała mama 4 dzieci przy czym mała jest w wieku Julki z tego samego dnia Ja do 4 miesiąca trzymam Iśkę na tych 2 składnikach - jabłko marchew. Nowinką jest zagęszczone mleko do konsystencji papki. Wczoraj dałąm jej tą kaszkę bananową, ale dziś już dostała gotowane jabłko z kleikiem ryżowym a do wieczora zostaje na samym cycu - podczas tego bezmlecznego posiłku mogę jej podać żelastwo - właściwie przed nim a to delikatna bardzo delikatna odpowiedz jednej z dziewczyn a nie obawiasz sie ze za wczesniej na kleik ryzowy? moim zdaniem ryz zbytnio obciaza brzuszek. wydaje mi sie ze lepiej jest eliminowac rzeczy trudniejsze do starwienia Joasiu Twój mały ma miesiąc mniej niż Julka czy to dziecko ... ale jazda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady nie, rozmawialam na ten temat: ryz nie ma zadnych skladnikow odzywczych sie nie tyje ani nic, malemu nic nie jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. a kleik zwlaszcza bo to platki ryzowe, tylko dla urozmaicenia. Spotkalam sie z polozna jak wracalam od fryzjera, powiedziala ze...moge pomalu dolewac soczku jablkowego do glukozy i dac.....biszkopta maczanego w herbatce:) No i...pomalu wprowadzac rozne rzeczy:) Powiedziala ze...za tydzien,dwa kaszke ryzowa moge dac... Pytalam mame(to wyrocznia dla mnie) potwierdzila:) No i sprobowalam:dalam lyzeczke soczku z jablek na 120 ml glukozy:W wypil jednym tchem, NIC mu nie jest :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka_______-zdjecia na bobasach dodane;)Ze 30;) DOTH___________jak zyjesz kobieto???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia ale uwierz, że gdybyś to napisała co teraz napisałaś to masz przechlapane... widzisz Ja dziecku mojemu o miesiąc starszemu podałam posiłek z słoiczka przeznaczony dla 4 miesięczniaków i szkoda gadać... a jak odpyskowałam to się dowiedziałam jaka jestem etc i nie tylko zła matka ale tym samym osobą, która nie potrafi rozmawiać, której nie da się na nic zwrócić uwagę etc wrrr.... Jestem o tyle zła bo wychowałam już 13 letnią córę i jadła od 3 miesiąca i przeżyła i żyje ma się dobrze a tu taki grom z jasnego nieba spada .......... to jakaś bajka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady,napisalas zdanie na koncu ktore strasznie mi sie podoba:ze wychowalas corke dajac od 3 mca i ze w porzadku: dlaczego TERAZ ma byc inaczej? Zmienila sie budowa zoladka czy co??????? Ja w ogole nie czaje czego sie przejmujesz jakimis babami: jak Ci tak powiedzialy trzeba bylo sie pozeegnac i wyjsc.... Ide do dziecka,marudzi,chyba na te zeby........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia bo miałam 18 lat i były ciutkę inne czasy od obecnych.. ale ciutkę... nie było tego co teraz jest na półkach sklepowych w związku z żywieniem dziecka ale i zmienił się cykl żywienia dzieci... lekarze nie zalecają do 4 miesiąca... Czasami to już sama nic nie wiem z tego wszystkiego! Wiesz nie wyszłam gdyż nie pozwolę aby ktoś mnie nazywał nieodpowiedzialna matką.,,, a są tam dziewczyny, które ściśle się trzymają pewnych norm a Ja jestem osobą co je zawsze łamie i co zawsze musi przystawać na swoim :) Ostatecznie stweirdziły, że mi nie wolno niczego napisać bo się obrażam i odbieram to jako atak hi hi hi - one atakują i tylko trzy te same osoby to robią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady coz piowiem krotko:sami sobie dobieramy znajomych i przebywamy w ich towarzystwie,a jeslii......Ci cos nie odpowiada: po co utrzymywac takie znajomosci i sie meczyc? Poza tym tu nie chodzi o towary w sklepie:ze bylo cos czy nie jak mialas18 lat a...o zwykla anatomie: zoladki sa te same!!!!!!!!!! Ja sie trzymam swojej teorii i nikt ani nic tego nie zmieni, dziecko swietnie sie rozwija, funkcjonuje etc:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia_____Wojtus pieknosci,udal wam sie syn, z grzechotka jak 5 miesieczny wyglada:)nie mam slow, poprostu cudowny:) DorotkaM____ty jeszcze nie poszlas na te badania?????tobie lanie w dupsko sie nalezy. Lady____matki, kobiety dojrzale, na forum gdzie mowi sie o macierzynstwie, chocby nie wiem co.... nie powinny obrzucac sie blotem, ponizej krytyki jak dla mnie, kazda z was sama wie jaka matka jest, kazda matka chce jak najlepiej dla swojego dziecka, innych nie znam, wiec wniosek prosty, nie sluchac wrzeszczacych bab gadajacych glupoty! dla wszystkich uroczych mamusiek bukiet🌼 na dobry dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza❤️ dziekuje,no z ta grzechotka....to sie udal, zaskakuje mnie codzien:):):) Caly czas trzymam kciuki za Was❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia____dziekuje za kciuki❤️jade juz we wtorek, czyli nastepny etap. Jestesmy coraz blizej, oby tylko byl efekt A Wojtus bedzie mial branie, nie opedzi sie....:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza__super,informuj nas potem na biezaco:) Co do brania...poki co ZADNEJ nie dopuszcze:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam Wam napisac ze....W chyba jednak zeby ida, nie spal od 2:00:marudzil,co pol godz zasypial na 15 minut i tak dorana, wmiedzy czasie milion razy smoka wypluwal:pyszczyl, wstawalam i....mu gopodawalam.....zasnal dopiero 15 min temu, a i tak sie kreci :/ Dalam mu gryzaka z woda:myslalam ze..go polknie!!! Takze listkaaa____doceniaj ta 7:00!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W spal co pisalam predzej:30 minut, zasnal przedchwila,marudzil caly dzien,jestem skonana..... Jakw nocy mi dzis nie bedzie spac to chyba umre,rano idedo gina nadzerke wywalic.... jak to zeby to niech wychodza,bo sie wykoncze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja spędzilam dzisiejszy dzień cały w domu i było mi bardzo dobrze. Poleżałam w wannie, maluch się bardzo dobrze bawił bo cały brzuch chodził a teraz siedze na allegro i szukam lampki nocnej z Kubusiem Puchatkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki!!!!!!! Ja jak zwykle w weekend zagoniona, że nie miałam nawet czasy by wejść... Listka - 7????Jejku, przecież to marzenie jest.....więc nie narzekaj!!! Lady - a co Ty sie przejmujesz???????????????? Jesli ta mama tak uważa to niech tak robi...jakoś Adrianka wychowana po Twojemu żyje i ma się dobrze, więc niby dlaczego z Julką miałoby być inaczej??? I nie rycz!!! Nie warto! Pani Misiowa - jesli znajdziesz lampkę to daj linka proszę, też chcę Michasiowi coś takiego kupić. Joasiu!!!!! My tez mamy takiego króliczka:) tyle, że pomarańczowego:) Wojtus jak zawsze uroczy!!! - a jak butlę trzyma, super!!!! Ja też dodałam kilka fotek. A ja się zastanawiam czy mojemu w końcu też zęby nie wychodzą, On co prawda ślini się i laduje wszystko do buzi od ok 2 miesięcy, ale ostatnio był wyjątkowo marudny i ja myślałam, ze to wszystko przez ten szpital, ale ostatnio zakończyły się krzyki, za to budził się, płakał, a wieczorem był mega niespokojny i wciąż ta piąstka w buzi. Wczoraj zamiast czopka posmarowałam Mu dziąsła Dentinoxem i padł natychmiast jakby młotkiem dostał.... A ja chcę zamówić Misiowi nowe komplety pościeli z drewexu - hippo i miś na chmurce, drogie, ale Michaś ma jeszcze pieniążki, które dostał na chrzest, więc nie będziemy Mu żałować... A myślałyście już o prezentach na gwiazdkę dla Waszych pociech?? Rodzina mi się pyta i się zastanawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Małolepsza----> oj tak....:P dzis niestety nie zrobie...jestem uziemiona czekam na kogoś... Lady---->Skoro Julka nie miała żadnych problemów z brzuszkiem to nie ma się co przejmować...To Twoje dziecko i nie pozwól nikomu by decydował za Ciebie jak je wychowywac ani mówił jaką jesteś mamą... 🌻 Każdy odpowiada sam za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka Małolepsza - ja oczywiście cały czas trzymam;) Justynka - co tam u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu,chcialam bujawke i poduszke,ale M zamowic predzej, takze musze pobuszowac na allegro... Jak michas padl po zelu to zeby:/ Ja wrocilam od gina,zrobil mi nadzerke, w ciagu 7 dni kontrol:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymajcie mnie .......... W znow ma plesniawki ....... qr** .......... To od tego pewnie ze wszystko pcha do dzioba ...... Wywioza mnie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia Julkę tak nauczyłam, że w zabawie wkładam jej paluch owinięty pieluchą do buzi i czyszczę pozostałości mleczka.... jeśli uleje to samo robię...... i tak codziennie po kilka razy.... Ważne jest też abyś smoczek od czasu do czasu parzyła i nie pozwól go oblizywać mężowi ani nikomu innemu przed podaniem - tylko Ty! Poza tym codziennie należy parzyć butelki... Przechodziłam pleśniawki z Adrianą i wiem co to za zmora buzi dzieciaczka.... używałam do tego aftinu - nie wiem czy teraz jeszcze jest dostępny! ale systematyczność dbałości o jamę ustną jeśli się one pojawiły jest ważna..... bardzo ważna.... aaa i podobno mocz też nie z każdej pory dnia jest dobry! o ile to prawda to poranny najlepszy ale nie wiem czy w to wierzyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam awarię kompa. Ale już jestem. Mam być szczęśliwa, że Maja wstaje ok 7, jakoś nie mogę jak wspomnę, że wstawała 9 a nawet 10.30! Ale czytając o której wstaje Wojtuś, to rzeczywiście powinnam się zamknąć i nie narzekać. Maja dziś 7.30 leży jeszcze w łóżku i słyszę jak kupę wali... dla mamy na dzień dobry! Cudowne dziecko, prawda? Od dwóch dni do 1 lub dwóch mleczek dodaję jej kleiku ryżowego, albo robię kaszkę mleczną z banankami....Próbowałam tą kaszkę dać jej łyżeczką i masakra! Osioł NIE UMIE !!!Jestem trochę tym załamana i żałuję że od małego czasem np picia łyżeczką jej nie dałam, bo teraz pewnie by umiała:( Ja jej do buziaka a ona wszystko wypluwa! Wyczytałam że wprowadzanie nowego pokarmu należy zacząć właśnie od kaszek i kleików więc co tam będę czekała. Akurat za tydzień na 4 m-ce podamy już coś ze słoiczka!!!:):):) Joanna___________piszesz o usuwaniu nadżerki - ja też muszę iść do gina, bo przy każdym stosunku krwawię....Pewnie tez ją mam. Joanna ty robiłaś to prywatnie, bo z tego co wiem kiedyś żeby usunąć nadżerkę to chyba 2 dni w szpitalu! A nie uśmiecha mi się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×