Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

jakim cudem 2 x poszło i to z takim odstępem czasu to forum chyba nigdy nie przestanie mnie zadziwiać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doths :D 🌻 nie jesteś głupia.... Kochasz... dobrze ze jestes ! ! ! ! WSZYSTKIEGO NAAAAJ LEPSZEGO 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 a co do Twoich decyzjo to My mozemy Cie wspierac, nie pokierujemy Tobą, ale zadaj sobie jedno pytanie CZY JESTEŚ SZCZĘŚLIWA ???? i postępoj zawsze tak zeby odpowiedz brzmiała TAK 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doth_________________ufff, ze już jesteś:) :):):):):):):)nie rób nam tego więcej!!!!! i spóźnione buziaki 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 URODZINOWE!!!!❤️ Życzę Ci, żebyś jak najprędzej się zakochała w kimś innym!!! Nie trać czasu, doth:) zmień swoje życie! bądź szczęśliwa!!! i pisz z nami! napisz co planujesz?!jakie masz zamiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... listeczko tejnocy śniła mi się Majeczka-pewnie dlatego ze oglądałam przed snem jej fotki ;) PaniMisiowa--->ale Patrysia już duża :D Buziaczki dla Wszystkich 👄 Malolepsza - jak Maluszek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka_____________:) o kurde! ale zaszczyt!!!:):):) Maja w twoim śnie!!!A jak sie śniła? Grzeczna była?:) Teraz tez dodaję foteczki, więc zapraszamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzeczna była, bawet bardzo... no cudo Foteczki obejrzane i są naprawdę przes (do cudnych minek MAi - fachowa obróbka i efek super!!! ) 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doth_s - dopiero doczytałam co się stało. Bardzo mi przykro, ale uważam, ze powinnać kopnąć Go w tyłek!!!!!!!!!!! Zasługujesz na to by w końcu ułozyć sobie życie i być szczęśliwą!!!!! Dorotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa :D buziole dla Patrysi❤️ Pozdrowienia dla wszystki (o ile ktos tu jeszcze zagląda) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko - dzięki za komentarz na n-k, co u Ciebie kochana?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A ja już myślałam że ten topik już całkiem umarł ;) Ogromne Buziole dla Oleńki 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 ale ten czas zleciał..... Aniu--->ja również dziękuję Tobie i listeczce za komentarze na nk :D :D Aja no cóż... UWAGA chwalę się !!! Od 14 maja pracuję w prywatnej firmie komputerowej, ale co ważne w \"zawodzie\"... w księgowości :D :D :D na razie jest ok, mam nadzieję że dużo się nauczę :) Malolepsza---->pozdrowionka gorące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko!!!!!!!!!! No to ekstra!!!!!!! I super, że nareszcie w zawodzie!!!! Pisz co u Ciebie! 🌼 i pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D tez tu zaglądam....czasem.... \'semtymenta\' takiego mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka___________gratuluję pracy!!!🌼 czekam na 'inne' dobre wieści:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Dziękuję dziewczynki listeczko---> co do innych dobrych wieści to w związku z pracą odłożone (zresztą i tak Tego mojego nie ma teraz wiec siłą rzeczy i tak zastój) ;) A ja sobie zrobiłam zgłosznie na maila i jak ktoś napisze to wtedy zaglądam tu ;) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×