Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Aniu---------->Nie sadziłam ze takie cudeńka zrobi się w Adobe, ale skombinuję program i popróbuję :) Joannaz-----> ale na pocieszenie mnie też łeb .... \"boli\" (dziś lzej ale przez święta i wczoraj masakra :( nie wiem co z tym moim jedzeniem ; zresztą u mnie tak czasem bywało czas niejedzenia (tyle by przeżyc i zmuszając sie) i czas obżarstwa (cały czas głodna). I przywykłam juz że ostatnio solidnie jadałam, dlatego dziwi mnie to niejedzenie teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On nie spi do polnocy, wstaje co 1 GODZINE, X razy pisalam:/ A kladzenie go pozniej nie ma sensu,bo tak samo wstaje, chociaz mamy pare minu spokoju:/:/:/ Dzis jak zwykle co godz wstawal a od 4:40 do 5:30 koncert,zasnal.iiiiiii o 6 wyspany.... Dorotka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Zapraszam na kawkę. Joasiu - współczuję tych nocek, cóż mogę powiedzieć, będzie lepiej...a co do kładzenia później to u nas było tak samo, obojętnie czy spał o 19 czy o 21 to o 5 był na nogach, a tak przynajmniej troszkę wieczoru mamy dla siebie. U nas noc taka sobie, Michaś przebudził się tylko raz - po 3, ale ze strasznym płaczem, bolał Go brzuszek, pomasowałam, dałam herbatki i jakoś usnął, a o 5,20 na nogach wesolutki jak skowronek:) Listka - 👄 dla Majeczki! Dorotka - pokombinuj, a potem będę Ci podsyłała zdjęcia do przeróbek, bo ja noga jestem w takich rzeczach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szukałam wczoraj tego adobe i nie znalazłam... ajkbyscie znalazły do ściągnięcia to djacie link... joasia, aniaania - zgadzam sie Olka tez czy sie ja polozy o 18 czy o 23 wstaje o 8-9 nooo czasem przydazy sie o 7 ... :P ;) 👄 dla wszystkich... dorotka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry kobitki!:) ale za oknem dziś cudnie!!!aż żyć się chce tyle słonka! Maja od chyba tyg wstaje mi o 6.30 także zaliczam się do rannych ptaszków:) Teraz już trochę marudna bawi się na kocu. Kupiliśmy jej kilka małych zabawek: http://allegro.pl/item327305132_mega_edukacja_bus_piesek_totalna_nowosc_.html http://allegro.pl/item328149025_stabilny_baczek_dla_bobasa_karuzela_z_misiami_.html http://allegro.pl/item318757521_zestaw_3szt_samoloty_interaktywne_super_cena.html A propos tych zdjęć. Skoro tak wam się podobają, ja zapytam M. jak to zrobił. Palnęłam że w photoshopie, bo w nim też pracuje, ale pewna nie jestem. Wczoraj moje dziecko mnie UGRYZłO swoim jednym zębem:) Strasznie mi się nudzi w domu. nich już przyjdzie to lato! Będę cały dzień na dworze. Bo teraz maja wytrzymuje góra ok 2 godzi już nie chce unieruchomiona w tym kombinezonie siedzieć w wózku:( Myślę o poszukaniu pracy! Jutro zanoszę chyba papiery w jedno miejsce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda_________racja, nie dobijaj nas!!!!:) jak wróci m. powiem by znalazł linka na photoshopa, to wam wieczorem podeślę. Mam też zajeb. program to błyskawicznego zmniejszania jakości zdjęć:) jest super! tez Wam podeślę. Ja zmniejszam w nim zdjęcia, które dodaję na bobasach, bo inaczej jedno czasem kilka min mi sie ładowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listka - fajne te zabawki, daj znać jak się będą sprawdzać, szczególnie mi sie ten piesek podoba. A co do pracy to ja dostałam skierowanie z urzędu na rozmowę w jakiejś firmie, musze się umówic, ale i tak na razie nie chcę iść, najwcześniej we wrześniu zaczynam szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaś marudny, idę włączyć odkurzacz, znowu będzie płacz:( ale przynajmniej wyjdą Mu te smarki z nosa, a ja i tak posprzątać muszę...jestem wyrodną matką:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda______-8-9???????????????????????????? 7??????????????????????????????? Sie nie wypowiem :( A ja mam ten addobe ale nie mam czasu sie nim zajac:/ listkaaa_____6:30 to prawie poludnie czasem u mnie:P Zabawki super:) Tez czekam na lato, w samochod i na plaze do Kolobrzegu, do piachu :classic_cool: ANiu_____-a co,Michas sie boi odkurzacza?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P :P to ja tez sie nie wysypiam zeby nie było ;) bo budzimy sie pare razy w nocy i czesem pol godziny czekam az usnie... :P a tez wam zaraz wkleje link do programu do zmineijszania zdjęc, ja go uzywam i jest super.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu - boi sie panicznie, jak tylko wyciągam już płacze i staram się sprzątać, gdy jest ktoś ze mną by mógł Go trzymać - wtedy nie płacze. Posprzatalam, odciągnęłam Mu nosek, zasnął potem jak zabity, ja się wykąpałam, zjadłam śniadanie i siedzę w folii na tyłku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listka - no nieźle, też bym się chętnie takiej obróbce poddała i coś sobie poprawiła;) na stałe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaa______ cały czas sie wstrzymuje z kupnem ponieważ koleżanka kupiła mi sukieneczkę i wyslala. W poniedzialek mam juz dostać tylko i tak musze dokupic coś na górę ale musze najpierw zobaczyć sukienkę. Ide dzisiaj do ginekologa bo sie przyznam żenie bylam od porodu ale mialam taką awersję ze nie moglam sie przemóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu o szok,. zazwyczaj male dzieci lubia odkurzacz,szumy innego pochodzenia etc ale...dziecko dziecku nierowne;) Sikam z tej baby przerobionej w Addobe co mgda dala :D misiowa-------lec do tego gina, z dupskiem nie ma zartow:P Wrocilismy ze spacerku,pogoda pyszna, teraz W uprawia swoja ulubiona zabawe ostatnio czyli...darcie gazet w drobny mak !!!! Pospal tylko 30 min bo znow.....maja cwiczenia i lataja te cholerne samoloty nad glowami :/ I go zbudzii :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania____________ale się uśmiałam, jak przeczytałam o tym odkurzaniu! wyrodnia, niewyrodna....ale nos mu się odepchał i zasnął szybko! ja czasem żałuję, ze maja nie płacze i ten nos to jej się tak super nigdy nie odpycha. joasia_____________maja tez uwielbia gazety, ale nie mogę pozwolić jej drzeć, bo ona zaraz wszystkie te kawałki zjada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda_____________nie mogę!!!! to zdjęcie w peruce jest zajeb....!!!!!!!!!:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda_______________SUPER :D:D:D:D:D listkaaa____W tez, ale na szczescie...zanim podrze:D W poniedzialek..ma byc 20 stopni ciepla,szok,zobaczymy!!!! mama moja....jutro wyjezdza znow do pracy za granice:( Ale wroci....i od razu do nas przyjezdza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peruka boska :D My dawno na nogach, noc jak codzien: X razy wstawanie i placz nad ranem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dzis do 6:30 spalysmy - tak zeby Was pocieszyc ze nie zawsze o 8 wstajemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joaanz_______________jak ty to wytrzymujesz?!?!Maja dziś też spała niespokojnie. Wierciła się pół nocy, bo wczoraj wieczorem zjadła mało kaszy. Durna na godz przed jedzeniem nakarmiłam ja wędliną!! No i kaszy jeść nie chciała. A że butli znów odmawia głodna wierciła się do 6.30. Ale śmiesznie, jak ją karmię i czuję łyżka te zęby!:) Wczoraj wyrżnął się drugi:) magda__________:) no! choć raz wstałaś!:) ania____________co tam u naszego narzeczonego? misiowa________________zaglądam na bobasy i nowych fotek nie widzę!!!Popraw się mamuśka!:) dorotka 🌼 jak apetyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniMisiowa177
Ja też miałam dzisiaj fatalną noc. Patrycja budziła się od 24 co godzina. O 5 przyszedł do mnie M i trochę się nią zajął a ja przespałam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa___a co jej bylo? Ale puchy:/ Na dworze znow ciemno....i leje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×