Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

PaniMisiowa ❤️ 🌻w razie czego jest też kontakt na n-k Buziaczki dla Ciebie i Patrysi 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za życzonka dla Oli ;) :D 👄 troche puźno zauważyłam :( ale i tak bardzo miło że pamiętałyście.. :D :D dorotkam gratuluje nowej pracy !!!!! :D :D :D super :D :D :D a u nas akcja anty cycusiowa ( odstawiam Olke od piersi ) wczoraj tylko na noc dostała a tak caly dzień nic :D :D za to moje cycki jak kamienie były wieczorem i teraz tez troszke odcignęłam... bo boooli i ciężkie są ze heeeej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda- powodzenia ;) a mi wszystko się dziś zawaliło - nie ma już NAS........i nie ma nic...... ( a może to i lepiej-tylko ciekawe kiedy w TO UWIERZĘ) :(:( :( :( :( :( :( :( :( widocznie tak miało być :( (przepraszam Was ale nie będę sie rozpisywać co i jak, bo nie mam na to siły po prostu)... widać nasze imię jest pechowe, prawda doth_s ???? A właśnie co u Ciebie???? Jak tam? zostaje praca na pocieszenie (na zabicie jakoś czasu-inaczej bym chyba zwariowała) Muszę wziąć się w garść ...tylko cholera jak? Pozdrawiam Was wszystkie (w podłym niestety nastroju) PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotko___________ co się stalo ? trzymaj się kochana i jak chcesz się wygadać to pisz !!!!!!!!!!!! jak nie tu to na naszej klasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cycusie juz sie uspokoiły i chyba na tryb oszczędnościowy przeszły ;) bo tylko na dobranoc i w nocy CyCy jemy ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko - aż zadrżałam jak przeczytałam!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co się stało???????????????????????????????????? Trzymaj się kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisiowa, Aniu--->dzięki za wsparcie, troskę... 👄 po prostu, wszystko szlag trafił (każde z nas idzie w swoją stronę)...chyba już dłuższy czas się na to zanosiło-tylko nie chciałam tego widzieć...taka walka z wiatrakami... ale nie mam siły o tym pisać,ale dobrze wiedzieć że jesteście jakby co... Magda 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko - aż nie chce mi się w to wierzyć, no ale czasem niestety tak bywa... ale czy na pewno wszystko stracone? Może to tylko chwilowy kryzys? Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie DorotkoM - cos jest w tym imieniu, u mnie koniec, koniec 6-letniego małżeństwa (1 czerwca mieliśmy rocznicę). Jeszcze sie z tym nie pogodziłam, choc od dawna czułam, że tak będzie. Ale za Ciebie trzymam kciuki, oby sie Wam ułozyło. Ja jestem w kropce, czas ucieka a ja nie mam nic... Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotki____moje drogie imie nie jest pechowe, to piekne zaczarowane imie jak jego wlascicielki, zawsze boli taki cios, i w tej chwili nie ma slow pocieszenia, ale jestescie zajebiste babki i na pewno bedziecie szczesliwe, na swiecie chodza jeszcze fajni faceci, znajdziecie sie, uszy do gory.....👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka__________oj, :( czytać takie rzeczy! tak mi przykro!!! Dziewczyny piszą... walcz! Tu jestem trochę innego zdania! Bo nie zawsze warto. jak coś szlag trafił i się psuło dłuuugo. Czasem warto pobyć trochę solo, a potem może czeka nas ktoś lepszy... należy nam się 100 % uwagi i rozpieszczanie przez całe życie. A nie bycie razem, by być... Ja też często mam myśli, że należy mi się więcej, niż mam.... i wiecie co?? nie ma nic gorszego od trwania w takim mdłym związku!!!!! dorotka___________czuję że jesteś wyjątkową, mądrą, atrakcyjną (to wiem) kobietą!! Pamiętaj o tym i bierz od życia tylko to co ci się należy, nawet jak trzeba na to zaczekać! i nie zaprzątaj sobie głowy i czasu chwilowymi pocieszaczami! To samo się tyczy doth❤️ kto wie....może i ja .....któregoś dnia będę czekała na coś, na kogoś lepszego...bo niby jest dobrze, ale dla mnie za mało....i może któregoś dnia i mój związek umrze śmiercią naturalną, kiedy nie będzie już żadnych emocji i uczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi, że przyczyniłam sie do ponurej atmosfery na tym cudownym topiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doth________ kobieto jesteśmy tutaj żeby się wspierać i pisać o wszystkim i jesteś fantastyczną dziewczyną zresztą jak my wszystkie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat rzuciłam wisielczy a tu o ironio!!!! jak topik ożył... Aniu---->Chwilowy kryzys??? nie sądzę...... Listkaa-->>> tyle komplementów w jednym zdaniu ( o matko! :D ) czasami przewa dobrze robi i wtedy dociera do człowieka co i jak? ale nie sądzę żeby tym razem...za daleko wszystko poszło... jest dużo prawdy w tym co piszesz.... Malolepsza ❤️ Doth_s--->>> w sumie razem jakoś może staniemy na nogi ... Cudne kobietki jesteście!!!! Buziole 👄 Dzięki dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listka - święte słowa !!!!!! co do tego marazmu.... tez jestem tego zdania... nie oszujkujmy sie każdego moze ot spotkac !!! ja przezywam tez kryzysik z moim Jackiem... zaczynam sie zastanawiac czy bedzie sens brac kredyt na dom... ;) :P ale w duchu mam nadzieje ze jak bedziemy wreszcie \"sami\" to sie coś zmieni.... a na razie cicho sza.... nie zapeszam ;) ;) dorotki - moc 👄 dla Was !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) miło, że tyle z was myśli tak samo:) dorotki____________domyślam się, ze teraz jest wam bardzo smutno, ciężko, samotnie itp. dlatego z całego ❤️ trzymam kciuki, by w niedługim czasie w waszym życiu znów pozytywnie zawrzało! I wierzę, że na pewno warto czekać. Wykorzystajcie ten czas na SIEBIE włosy skóra paznokietki figura make up nowe łaszki może jakiś kurs zaległe sprawy lenistwo itp itd co kto lubi:) bo gdy wy poczujecie sie lepsze, inni (i \'starzy\' też ) faceci od razu to zauważą!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie i coś w tym jest....ale listeczko masz Majeczkę i myśle że w PEŁNI wynagradza Ci brak czasu na wszystko inne ;) 👄 dla Maluszków a teraz dla Mam 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Dorotko, nie do końca tak jest. Mimo, ze masz pod ręką największy skarb też chcesz wyglądać jak człowiek, a tu często nie ma jak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaa___no costy:D przeciez wygladasz super👄 DorotkaM_____ja tam mysle,ze ty twarda babolinda jestes, nic cie nie zlamie.....bede za ciebie mocno trzymala kciuki❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza--->coś w tym jest... życie mnie już trochę doświadczyło i musiałam sobie radzić...dam radę - nie mam wyjścia :classic_cool: a z drugiej strony mężczyźni boją się takich kobiet :) 👄 (niezaleznych i twardych) ;) Listeczko---> zgadzam się z malolepszą - świetnie wyglądasz :) Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie spoko... :D Olka waży już ;) 8.200 g ;) :D i jest coraz bardziej ciekawska... włazi wszędzie a ja za nią, bo woli za rękę chodzic... ;) wychodzą jej dwa trzonowce wiec potrafi być upierliwa i nauczyła się ząbki myc :D :D więc wprowadzamy nowy rytuał... :D a 25 czerwca idziemy na szczepienie :O i coraz więcej powtarza.. ostatnio powiedziała OJEJEJ... i DZIURA :D :D i umie kizia mizia robic ;) :) a co u Was ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×