Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

czesc wam, a wiec zrobilam test- wyszedl pozytywnie. Zadzwonilam do lekarza i dzis bylam na usg. Jestem w 5 tyg. ciąży. :) :) :) :) Przez caly dzien nie moglam dojsc do siebie, nie odzywalam sie wczesniej, choc bardzo chcialam sie z wami tym podzielic, ale net mi nie dzialal. Buziaczki, ide dochodzic do siebie. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu, ze co???????????????????????? W ciazy????????????????????????? GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ZYcze zdrowego bobasa❤️ Oraz strasznie zazdroszcze i lzy mi leca ze........ znow kolejna tylko nie ja:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiek kochana jestem przekonana, ze uda ci sie, napewno. Ja bardzo wam dziekuje za to forum, za to ze moge tu sie wygadac, poplakac i wogole super ze jestescie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wica______________________ jeszcze raz gratuluje❤️ Ale ja.........naprawde juz trace nadzieje i nie wierze, poprostu nie wierze........Zycze wiec spokojnej ciazy i pisz z nami dalej🌼 Oraz dbaj o Was:) Chlip, chlip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktem jest to, ze mam to pieprzone PCO i przy tym schorzeniu czasami są problemy z donoszeniem ciąży, troszke sie tego obawiam, ale nie bede sie tym teraz martwila. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to podwojny sukces ze..........zaszlas przy PCO, to rzadko spotykane Dostaniesz DUPHASTOn (progesteron) na donoszenie i utrzymanie i bedzie ok:) Powodzenia❤️ chlip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pocieba pakac, juz nie chlip bo mi przykro, naprawde bedzie dobrze- serio. Duphaston biore caly czas, juz cztery miesiące i faktycznie mam brac dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wica_____kochana, ale to samo z siebie, z bezsilnosci:( Przejdzie mi......... No widzisz, bierzesz Duphaston: to nie masz cie co martwic, bedzie dobrze:) A ty sie nie smutaj bo dzidzi tez bedzie zle:) Ciesze sie ze Ci sie udalo, to cud❤️🌼 Daj znac jak bylo na USG:) ZMykam zaraz, padam, caluski i glaski brzusia dzidzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na USG widzialam mala fasolke, bilo serduszko/nie wiedzialam, ze tak wczesnie zaczyna bic, serio/, ma 4 cm bez 2 mm i dostalam zdjecie. Ja tez uciekam, papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz wczoraj mnie nie było bo miłam gościa :)) dzisiaj już powinnam być :) gości sie niespodziewam :)) Kobiety a Wy na grzyby :)) Miłego dzionka :) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wica!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jejku jak się cieszę !!!!!!!!!! SERDECZNE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!! Kochana masz swoją upragnioną fasoleczkę :):):):) Ale fajnie :) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WICA..no poryczałam sie z Twojego szczęścia..no prawie poczułam jakbym to ja sama sie znów dowiedziała ze jestem w ciazy..No GRATULUJE GRATULUJE!!!!!🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Super no tak sie cieszę!! Ja ide dzis na USG i mam nadzieje ze zobacze moja kropeczke:) Buziaki wica dla Ciebie..ciesz sie bo to jest super uczucie!! A Asik Tobie Słonko przypominam ze mi sie martwic nie wolno...przyjdzie kolej na Ciebie..zobaczysz..ja w to wierze całym secem Pozdr dla Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety GRATULUJE z całego serducha ......... Wiosna na dobre się zaczęła i zaczął się też dobry czas dla Nas kobiety :)) Tym starającym się powodzenia :) Ja wierzę, że niebawem też dołączę do \"zaciążonych\" :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Wica!! Ale mam pochrzaniony ten tydzień, full roboty, pełno stresów, a i w weekend nie odpocznę, bo zapowiada się gość na kika dni..... i jeszcze termin @ się zbliża....skąd brać siły?????? Dam radę, słoneczko na szczęście dodaje energii. Buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Wreszcie dobre wieści WICA-----. G R A T U L A CJ E ! ! ! ! 🌻 z całego ❤️ dbaj teraz o siebie!!! i zdawaj sprawozdania :D :D :D Baaaardzo się cieszę!! No dziewczynki! Która kolejna? POzdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety Ja zakręcona ale Wy bardziej .... co mi z tą wiosną uderzyło :)) przeciez to jesień krokami wielkimi się zbliża :)) ha ha ha no tak troszkę słoneczka i o wiosence marzę :)) Następna chcę Ja :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważne zeby w serduchu była wiosna... i zapewne to miałaś na myśli :D :D :D Życzę ci tego _ BĄDŹ NASTĘPNA!!!! Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... poza tym coś dziwnego się dzieje z moim organizmem bo zaczęłam tyć - cholerka wszystko tylko nie to :(( i nie wiem dlaczego :(( już 4 kilo mam za dużoooooooooooo P.S. w ciąży nie jestem na bank :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko nie wizyty u lekarza i nie badania buuu .... głodówka przez tydzień zobaczymy kto wygra Ja czy moje hormonki hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wiatm,byłam na usg i widziałam moje malenstwo i bijace serduszko-ach co za uczucie:) Wica tak wogole to chyba te 4cm to ma pęcherzyk płodowy bo dzidziunia to w 5 tyg nie jest taaka duza. ja jestem w 6 tyg i 3 dzien i zarodek ma 6,3 mm. Wiec mysle ze 4 cm to ma pęcherzyk płodowy:) No ale cieszmy sie ciaza i mam nadzieje ze chociaz Ty nie wertujesz netu i ne kombinujesz tak jak ja:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladybird76 --prosze link jeszcze raz z instrukcja po polsku- krok po kroku, napewno sobie poradzisz, widze ze.....jakos sie zgrac nie mozemy;) http://www.mamo-tato.pl/a...&s_id=1&ss_id=3 kasik26____-dbaj o siebie i dzidzie:) Ciekawa jestem czy..........kiedykolwiek w zyciu bedzie mi dane....uslyszec i zobaczyc bicie serca mojego dziecka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna oj kobieto przestań tak negatywnie myśleć... niebawem i Ty się nam pochwalisz długo wyczekiwaną \"nadzieją\" :)) więcej optymizmu :)) Ja zamierzam zaskoczyć teraz a jak nie to do końca roku niewątpliwie bo potem się zabezpieczam jak nie wyjdzie .... Ja jestem na etapie @ a potem nie wiem jak dojdę do tego ze ma te płodne dni :)) ha ha ha ale jestem mocno podbudowana tym, że będzie OK Joannaz dam Ci troszkę mojego podejścia do sprawy i zobaczysz, że zaskoczy :)) ...link sie nie otwiera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanno! Jestem pewna, że usłyszysz bicie, a po paru miesiacach zobaczysz piękne małe stópki...:) pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otwiera, sprawdzalam znow, dziala wsio u mnie Co do optymizmu: dla innych mam go na tony ale dla siebie,..,,,,,,,,,,,,,,,,,,wypalil sie chyba w ciagu prawie tych 2 lat staran ........Poprostu gdzies to mam juz, bedzie co ma byc, ile mozna czekac, sie ludzic i wyc, mam dosc:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×