Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Majka Tak jak piszesz. Zwycięstwo odtrąbie, ale dopiero za cztery lata. Wyniki jednak jakie są takie są i to mnie bardzo cieszy. Wniosek z tego taki, że trzeba się trochę nacierpieć, ale potem jest już tylko coraz lepiej. A więc głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka Tak jak piszesz. Zwycięstwo odtrąbie, ale dopiero za cztery lata. Wyniki jednak jakie są takie są i to mnie bardzo cieszy. Wniosek z tego taki, że trzeba się trochę nacierpieć, ale potem jest już tylko coraz lepiej. A więc głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autobiografia dobrze to ujęłaś, że zdrowy chorego nie zrozumie...ja na przykład musiałam powiedziec w pracy, dośc oględnie zresztą, że moze zaistniec taka sytuacja, ze będę musiała miec wolne co jakiś czas, żeby pojechac do lekarza. Mój szef nie moze zrozumiec w związku z tym kilku rzeczy. Po pierwsze, skoro jestem chora, to powinnam lezec w łóżku, najlepiej otoczona wianuszkiem zrozpaczonych krewnych. Po drugie, jak to mozliwe, że nie do konca wiadomo, co mi jest. I wreszcie zagadką jest dla niego to, że trzy tygodnie wcześniej mówię mu, że jadę do szpitala. W jego mniemaniu osoba z guzem - jesli jedzie do szpitala, to już w nim zostaje:-) , a po stosownym czasie grono współpracowników przyklepuje jej dupę łopatą:-) kocham go:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autobiografia
Marekgd masz całkowitą rację,ja będąc u lekarza internisty,kobieta ogląda moja kartę wypisową,a potem do mnie z hasłem-to Pani jeszcze żyje. Nie wiem czy to miał byc żart,ale jak dla mnie to w kiepskim guście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marekgd skoro i Ty miałeś podobne odczucia, to natychmiast przestaję martwic się o stan mojego zdrowia psychicznego:-) Co do tych zwapnień, to pytałam wiedziona ciekawością. Ja się naprawdę nie boję, pewna jestem tych Gliwic, jak chyba niczego w życiu. Nie boję się. Ja - najwieksza panikara we wszechświecie - przestałam się bac. Cudowne uczucie:-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autobiografia wszystko to wynika z ludzkiej mentalności. Utarło się że rak to wyrok smierci. Medycyna jednak idzie cały czas na przód. Z drugiej strony jednak rak stał się chorobą cywilizacyjną. Ulla musisz jednak pozostawać czujna. po ostatniej wizycie już wiesz że tam w instytucie nie ma miejsca i czasu na luźne pogaduszki. Krótko, konkretnie i następny proszę. tak więc wszystkie nurtujące cię pytana proszę spisywać sobie na bieżąco na kartce i na wizycie punkt po punkcie zadawać pytania lekarzowi. W przeciwnym wypadku o połowę z nich zapomnisz zapytać i pozostaną bez odpowiedzi. Warto też zapytać o bezpośredni numer telefonu do lekarza w razie nieprzewidzianych problemów zdrowotnych. Wiem że mają służbowe komórki przeznaczone właśnie do takich rzeczy.Może kojarzysz ale tam w instytucie rozmawialem z pewną dziewczyną też blondynką. Ona była ze mną na jodowaniu a następny termin miała wyznaczony wlasnie na ten były poniedziałek. Jednak w międzyczasie miała problemy z przyjmowaniem hormonów, zadzwoniła i do tego czasu była już 3 razy w instytucie. Wnisek z tego taki że jesli tylko coś cię bedzie niepokoiło trzeba dzwonić i pytać a jak dojdą do wniosku że jest taka potrzeba to każą przyjechać. Piszę to bo możesz spotkać się z czymś takim że lekarze od ciebie wiedząc że leczysz się w Gliwicach z wszelkimi pytaniami odsyłać cię będą własnie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak Wy ale mnie już po woli rozwala działanie tego serwera. Topiki wychodzą po kilka razy albo wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak Wy ale mnie już po woli rozwala działanie tego serwera. Topiki wychodzą po kilka razy albo wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak Wy ale mnie już po woli rozwala działanie tego serwera. Topiki wychodzą po kilka razy albo wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolusinko
Witam Ja tez spotkalm sie z roznymi reakcjami na moja historie choroby. Mowie ze mam wycieta tarczyce. 1 pytanie o czy to bylo konieczne. Tak konieczne. 2 pytanie mialam nadczynnosc a moze niedoczynnosc odpowiadam -mialam guza spojrzenie po sobie po innych aha... Ale czy trzeba byla cala a moze tylko kawalek?. Jesli mowie ze wykryto u mnie raka ludzie patrza jak an chodzacego trupa albo mowia od tego sie dzis nie umiera i staraja sie dowiedziec jak ja sie dowiedzialam: a to jaka byla morfologia a jakie bylo TSH...... Ale u mnie w pracy uznali ze juz jestem zdrowa i powinnam wrocic do pracy bo wygladam dobrze a nawet przytylam. Inni pracodawcy moga natomiast nie chcie zatrudniac potencjalnie slabszych osob o przynawaniu kredytow wieloletnich nie mowiac. Suma-sumarum lepiej chyba sie tym rakiem nie chwalic. No nie wiem. Ale ale, w Szpitalu na Szaserow pacjent moze zabrac ze soba wszystkie rzeczy ktore mial ze soba w pokoju?! pozdrowienia Tokra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja tez spotkaalm sie z roznymi reakcjami na moja historie choroby. Mowie np ze mam wycieta tarczyce. 1 pytanie o czy to bylo konieczne. Tak konieczne. 2 pytanie =mialam nadczynnosc a moze niedoczynnoscodpowiadam -mialam guza spojrzenie po sobie po innych aha...Ale czy trzeba byla cala a moze tylko kawalek?. Jesli mowie ze wykryto u mnie raka ludzie patrza jak na chodzacego trupa albo mowia od tego sie dzis nie umiera, ludzie z tym wygrywaja to nie wyrok ale staraja sie dowiedziec jak ja sie dowiedzialam: a to jaka byla morfologia a jakie bylo TSH...... Ale u mnie w pracy uznali ze juz jestem zdrowa i powinnam wrocic do pracy bo wygladam dobrze a nawet przytylam. Inni pracodawcy moga natomiast nie chcie zatrudniac potencjalnie slabszych osob o przynawaniu kredytow wieloletnich nie mowiac czy ubezpieczen na zdrowie. Suma-sumarum lepiej chyba sie tym rakiem nie wychylac. No sama nie wiem.? Ale ale, w Szpitalu na Szaserow pacjent moze zabrac ze soba do domuwszystkie rzeczy ktore mial ze soba w pokoju?! pozdrowienia Tokra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam przed chwilą maila z prośbą o pomoc dla ledwie zipiącego serwera na adres info@kafeteria.pl ......może coś zrobią, albo przynajmniej napiszą, do kogo w tej sprawie pisac:-) netowa biurokracja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulla żeby zaczęło działać jak kiedyś musieliby poczynić jakieś nakłady finansowe na rozbudowe sewerów. Nie wiem czy to przewidują. Nasze forum gdy miało jeszcze z 50 stron wolne było od wszelkich pasków z reklamami. One zaczęły pojawiać się znacznie później. Więc ktoś tam w kafeterii przeanalizował, że jest to poczytny wątek i zaczął ładować reklamy. Tak więc skoro czytamy te bzdury za co Kafeteria zgarnia grubą kasę żądamy usprawnienia działania serwera a nadto uwolnienia wszystkich krasnali ogrodowych:) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulla żeby zaczęło działać jak kiedyś musieliby poczynić jakieś nakłady finansowe na rozbudowe sewerów. Nie wiem czy to przewidują. Nasze forum gdy miało jeszcze z 50 stron wolne było od wszelkich pasków z reklamami. One zaczęły pojawiać się znacznie później. Więc ktoś tam w kafeterii przeanalizował, że jest to poczytny wątek i zaczął ładować reklamy. Tak więc skoro czytamy te bzdury za co Kafeteria zgarnia grubą kasę żądamy usprawnienia działania serwera a nadto uwolnienia wszystkich krasnali ogrodowych:) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulla żeby zaczęło działać jak kiedyś musieliby poczynić jakieś nakłady finansowe na rozbudowe sewerów. Nie wiem czy to przewidują. Nasze forum gdy miało jeszcze z 50 stron wolne było od wszelkich pasków z reklamami. One zaczęły pojawiać się znacznie później. Więc ktoś tam w kafeterii przeanalizował, że jest to poczytny wątek i zaczął ładować reklamy. Tak więc skoro czytamy te bzdury za co Kafeteria zgarnia grubą kasę żądamy usprawnienia działania serwera a nadto uwolnienia wszystkich krasnali ogrodowych:) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojcio
Uwaga techniczna Na tym forum posty ładują się powoli WYSTARCZY ŻE RAZ NACIŚNIECIE forum załaduje to z kilkusekundowym opóźnieniem ale wciskanie wpisania kilkakrotne będzie problemem, bo forum zarejestruje to kilka razy Cierpliwości... naprawdę raz wcisnąć "wyślij odpowiedź" i poczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia_09
W kwestii technznej to Wojcio ma racje. raz kliknijcie wyslij i bedzie wyslane. Nawet, jak wyglada na to,ze ic sie nie dzieje, to wypowiedz po casie sie naforum pojawi. CO szczepien przeciw zoltaczce, dwa szczepienie wystacza, by dac sie operowac. Pierwsze, po miesiacu drugie.Zeby bylo to na piec lat wazne, za pol roku trzecia dawka. CO do tego, jak ludziepodchodza do tarczycy. TO ja z kolei mam wrazenie, ze wiekszosc, tora z tym nie mial nic wspolnego traktuje to jak pryszcz. Nawet u mnie w pracy, w tym czasie co ja na operacje tarczycy, poszla na usuniecie kamieni zolciowych kolezanka. Ona snula dopuiero opowiesci, co to takego. A jednego dnia laparoskop , drugiego dnia myk do domu. I po dwoch tygodniach ludzie po tym sprawni. A tarczyca, to jednak produkuje hormony, jest niezbedna. PO oprecji dluzej jest dyskomfort, mnie dalej trocheboli szyja, naciagniete sciegna. TEn glosik, nie moge normalnie pic. Ale, ego z zewnatrz nie widac, wiec inni mysla,ze to nic, taka operacja tarczycy. Chodze, fakt, ae dzwignac nie jestem w stanie wiecej niz kilo. Nie marudze, tak ma byc, szte dolecze. Powiedzcie, kto ma mi wypisac reszte zwolnienia? Dosytalam tylko 16 dni po szpitalu, to za malo. Zreszta sie zdziwilam,ze szpital dal mi tylko tyle. Chyba musze do rodzinnego, bo do endo dopiero mam wizyte na 13 listopada. A poradnia chirurgicna przyszpitalan tylko dwa razy w tygodniu czynna. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojcio to co piszesz to miala u mnie zastosowanie ale miesiąc temu i tak też robiłem. Obecnie po nacisnięciu opcji wyślij 10 minut konsternacji a potem wyświetla mi że błąd serweru i wszystko wyrzuca. Sprawdzałem, specjalnie czekałem kilka godzin i wtedy wiadomość na forum się nie ukazuje. Dopiero gdy powtórzę tą czynność idzie ale za to są po 2 albo lepiej wpisy. Z swego czasu to samo było na serwerze nasza klasa gdy przechodził masowe oblężenie. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojcio to co piszesz to mialo u mnie zastosowanie ale miesiąc temu i tak też robiłem. Obecnie po nacisnięciu opcji wyślij 10 minut konsternacji a potem wyświetla mi że błąd serweru i wszystko wyrzuca. Sprawdzałem, specjalnie czekałem kilka godzin i wtedy wiadomość na forum się nie ukazuje. Dopiero gdy powtórzę tą czynność idzie ale za to są po 2 albo lepiej wpisy. Z swego czasu to samo było na serwerze nasza klasa gdy przechodził masowe oblężenie. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia może ci wystawić twój endo, bo i tak musisz do niego iść z wynikami, może też rodzinny jeżeli nie chcesz iść do endo... Wojcio między pierwszym a drugim szczepieniem mialam miesiąc różnicy, a potem szłam do szpitala na wycięcie, trzecią dawkę wezmę dopiero później co do postów - ja piszę raz, klikam otwieram nową stronę co jakiś czas odświeżam, a mój post najczęściej pojawia się po tym jak ktoś inny napisze posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha jeszcze jedno, jak pojawia się ten komunikat 504 Gateway Time-out The server didn\'t respond in time. to na 99,9% wiadomo iż wiadomość została wysłana i pojawi się na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do markagd. Czy ta końcówka w twoim nicku \"gd\" oznacza,że jesteś z Gadńska? Bardzo cię prosze o odpowiedź. Czy są tu jakieś osoby z Pomorza ? Ja jestem ze środkowego. Błądze po omacku, szukam namiarów na dobrego endokrynologa w tym rejonie, nie dam rady jechać gdzieś bardzo daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala31hel..
Ja jestem z Helu, endo mam z Gdyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obie opcje mi pasują. :) Będę wdzięczna za namiar na jakiegoś, kogoś dobrego i rozsądnego. Jakby jakieś konkretne nazwisko i telefon albo adres to byłoby super. Mam żabi skok do Trójmiasta, poza tym córka tam studiuje. Wszelkie sugestie będą mile widziane. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich, Jestem juz po operacji.Wycieli mi 2 płaty (duzo tego bylo).Za dwa tyg beda wyniki.A teraz dochodze w domciu do życia ;-) Szybko poszło 29ty wjazd na oddzial , 30-ty operacja i 1-go bylam juz w domu. Przyznam , ze najgorsza jest pierwsza doba po operacji - koszmar ale przetrwalam!Teraz z godziny na godzine coraz lepiej. Dzieki temu Forum trafilam na wspaniały odddział chirurgii w Wołominie.Operował mnie ordynator dr n.med K.Górnicki ale wiem , ze cały tam zespól lekarzy i pielegniarek jest The Best. Gorace podziekowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO ANGEL74 Witam w gronie podwójnie uśmiechniętych.Teraz już sama wiesz co i jak.Wiele nerwów i strachu,a niepotrzebnie. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojcio
Strasznie zazdroszę tym, którzy mają już za sobą cały ten cyrk z zabiegiem (czy operacją)... mnie czeka nadal ustalenie terminu i szczepienie. Najprawdopodobniej około 5-10 grudnia. Ile trwa taka operacja? Słyszałem, że tarczycę tnie się powolutku - paseczkami czy kosteczkami... czy wręcz włókienkami. Wszystko i tak brzmi koszmarnie. Gratulacje dla tych ,którzy powoli wracaja po zabiegu do zrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angell74 Witam w szanownym gronie podwójnie uśmiechniętych ;) Wojcio operacja trwa od ok 2 - 3 godzin, ale nie ma na to konkretnego schematu, wszystko zależy ile wycinają, a czy robią to w paseczki czy kosteczkę tego nie wiem, przyznam, że nigdy mnie to nie interesowało. Matko mojej córki ja leczę się u bardzo dobrej endo, to konkretna babka i jestem z niej zadowolona. Przyjmuje prywatnie we wtorki dr. Pokrzywnicka a to numer do rejestracji 058 620-42-41 by się zarejestrować można dzwonić codziennie, ale ostrzegam ma długie terminy bo jest do niej naprawdę wielu chętnych. Wszelkie inne informacje podam tylko przez maila, jeżeli będziesz chciała to daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×