Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Princessitta
Gosiu nie martw się tym przełykaniem . Też tak miałam . Jesc mogłam , a pic się bałam , nie mogłam . Bałam się że wleci nie do tej dziurki co trzeba i zacznę się dusic . Jestes swieżo po operacji , więc nie wymagaj od siebie za wiele . Potrzebujesz czasu .....co do zwolnienia to ja jestem na zwolnieniu prawie 182 dni i nigdzie mnie nie wzywaja . Biorą pewnie na wyrywki . Wkoncu nasze zwolnienie nie jest wystawiane bezpodstawnie , więc czego mamy się obawiac . Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Tydzień temu miałam operację tarczycy, Usunięto mi całą tarczycę - . Wcześniej robiłam biopsję - i w wynik był: komórki raka brodawczkowaty. Dziś lekarz usunął mi szew - blizna , muszę przyznać wygląda rewelacyjnie. Teraz- nerwówka - czekam na wynik z histopatologii. przeczytałam - chyba cale forum - i wiele wypowiedzi było dla mnie wielkim wsparciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia_09
Do Princessitta, Bogu dzieki,ze mnie pocieszylas tym problemem z piciem. Sposrod tych, ktore byly operowane w tym czasie co ja, tylko u mnie takie problemy z piciem byly. Ciesze sie, ze mnie podtrzymalas na duchu. Tez mi sie wydaje,ze tydzien po operacji to jeszcze mozna miec troche problemow z piciem z glosem. W sumie, w takiej sytuacja to dobrze,ze operacja nie byla latem. Wtedy przeciz, kiedy goraco, to sie tak pic chce. Co do ZUSu, to jak pisalam, moja rodzinna kiedys mi mowila,ze ZUS wyrywkowo kontroluje ludzi na dluzszych zwolnieniach. Ja tam bede brac, ile wlezie wolnego. Dopoki nic nie bede czuc, kiedy bede calkiem fizycznie i psychicznie sprawna. masz racje, przeciez to zwolnienie nie jest naciagane. jedna sie w miare czuje po miesiacu, innej trzeba na dojscie do siebie trzech miesiecy. Swoja droga, przerazona jestem skala chorob tarczycy. To juz jak choroba cywilizacyjna jest. I niech nikt nie gada,ze to nie wplyw takich Czarnobylow. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochani dlugo sie nie odzywalam ale dopadlo mnie zapalenie pluc a pozniej oskrzeli szukam kogos kto mial robiona scyntografie i wyszedl mu gruczolak zdekompensowany autonomiczny w gornej czesci plata prawego obszar goracy Moze ktos z was mial taki wynik i jest juz po operacji Prosze odezwijcie sie bo normalnie dostaje swira a wizyte mam dopiero 23 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochani dlugo sie nie odzywalam ale dopadlo mnie zapalenie pluc a pozniej oskrzeli szukam kogos kto mial robiona scyntografie i wyszedl mu gruczolak zdekompensowany autonomiczny w gornej czesci plata prawego obszar goracy Moze ktos z was mial taki wynik i jest juz po operacji Prosze odezwijcie sie bo normalnie dostaje swira a wizyte mam dopiero 23 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek!!!!!!!! mam kilka pytan w kwestii Twojej wizyty w IO. Czy Ty zawiozles jakies swoje wybiki badan a jakie maiales robione juz tam i czy cynomel juz teraz masz zaczac lykac czy tez po odstawieniu letroxu. Strasznie boje sie tego cenomelu bo z tego co czytalam o nim to troche dziwnie dzialajacy lek. Co do ZUS w przypadku Eleonora771 zadzislala p oprostu statystyka. Tak juz jest ze na zwolnieniach lekarskich przebywaja ludzie bardziej i mniej chorzy i jakas kontrola nad tym wszystim musi byc. Jezeli moge cos od siebie doradzic t o to zebys wziela ze soba cala dokumnetacje dotyczaca Twojego leczenia ,bardzo mozliwe jest tez ze dostaniesz skierowanie na leczenie sanatoryjne. Wiec nie masz czym sie martwic to tylko takie male utrudnienie w powrocie do zdrowia /mam na mysli sters z tym zwiazany/. Pozdrawiam !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki wam za słowa otuchy i chociaż wiem ze oszustką nie jestem i to zwolnienie lekarskie mi się należy to wiecie nie jest to przyjemna sytuacja. Byłam dziś u swojego endo i wypożyczyłam moją kartę z historią choroby. Ale bardziej obawiam się o jutrzejszego lekarza - włączył mi się poziom agresji i z każdą chwilą staje się co raz większy agrrrr Kurcze czuje się bardziej zestresowana niż przed operacją Pozdrawiam was kochani i trzymam kciuki za wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki wam za słowa otuchy i chociaż wiem ze oszustką nie jestem i to zwolnienie lekarskie mi się należy to wiecie nie jest to przyjemna sytuacja. Byłam dziś u swojego endo i wypożyczyłam moją kartę z historią choroby. Ale bardziej obawiam się o jutrzejszego lekarza - włączył mi się poziom agresji i z każdą chwilą staje się co raz większy agrrrr Kurcze czuje się bardziej zestresowana niż przed operacją Pozdrawiam was kochani i trzymam kciuki za wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki wam za słowa otuchy i chociaż wiem ze oszustką nie jestem i to zwolnienie lekarskie mi się należy to wiecie nie jest to przyjemna sytuacja. Byłam dziś u swojego endo i wypożyczyłam moją kartę z historią choroby. Ale bardziej obawiam się o jutrzejszego lekarza - włączył mi się poziom agresji i z każdą chwilą staje się co raz większy agrrrr Kurcze czuje się bardziej zestresowana niż przed operacją Pozdrawiam was kochani i trzymam kciuki za wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki wam za słowa otuchy i chociaż wiem ze oszustką nie jestem i to zwolnienie lekarskie mi się należy to wiecie nie jest to przyjemna sytuacja. Byłam dziś u swojego endo i wypożyczyłam moją kartę z historią choroby. Ale bardziej obawiam się o jutrzejszego lekarza - włączył mi się poziom agresji i z każdą chwilą staje się co raz większy agrrrr Kurcze czuje się bardziej zestresowana niż przed operacją Pozdrawiam was kochani i trzymam kciuki za wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hala do IO zawiozłem kserokopie swoich ostatnich wyników które robiłem miesiąc temu, jak również badanie USG szyi i gardła które robiłem kiedyś po jodowaniu. lekarz powiedział że jak najbardziej włączy je do mojej historii choroby. Na miejscu zrobił mi USG i pobrano krew na TSH, Tg i aTg. Zostawiłem im koperte ze znaczkiem idzięki temu za jakiś czas dostanę do domu najświeższe wyniki. dotałem również cynomel. 5 tygodni przed kontrolną scyntygrafią mam odstawić euthyrox i pzez 3 tygodnie łykać cynomel a potem dwa tygodnie zupełnie bez niczego. nie wiem dlaczego obwiasz sę cynomelu. ja już raz go brałem i miło wspominam bo dzięki niemu jakoś funkcjonowałem po odstawieniu euthyroxu. Jak się okazało z moimi terminami wszystko ok. Tzn. jak najbardziej w porządku jest że po pół roku miałem dopiero diagnostykę a po roku kontolną scyntografię. Wszystko zależy od zróżnicowania nowotworu. Mój ponoć był w miarę no i przed pierwszym jodowaniem miałem niski poziom Tg i aTg. Takwięc teraz czekam na wyniki z Gliwic a potem do kwietnia i na 3 dni na scyntogafię. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hala do IO zawiozłem kserokopie swoich ostatnich wyników które robiłem miesiąc temu, jak również badanie USG szyi i gardła które robiłem kiedyś po jodowaniu. lekarz powiedział że jak najbardziej włączy je do mojej historii choroby. Na miejscu zrobił mi USG i pobrano krew na TSH, Tg i aTg. Zostawiłem im koperte ze znaczkiem idzięki temu za jakiś czas dostanę do domu najświeższe wyniki. dotałem również cynomel. 5 tygodni przed kontrolną scyntygrafią mam odstawić euthyrox i pzez 3 tygodnie łykać cynomel a potem dwa tygodnie zupełnie bez niczego. nie wiem dlaczego obwiasz sę cynomelu. ja już raz go brałem i miło wspominam bo dzięki niemu jakoś funkcjonowałem po odstawieniu euthyroxu. Jak się okazało z moimi terminami wszystko ok. Tzn. jak najbardziej w porządku jest że po pół roku miałem dopiero diagnostykę a po roku kontolną scyntografię. Wszystko zależy od zróżnicowania nowotworu. Mój ponoć był w miarę no i przed pierwszym jodowaniem miałem niski poziom Tg i aTg. Takwięc teraz czekam na wyniki z Gliwic a potem do kwietnia i na 3 dni na scyntogafię. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hala do IO zawiozłem kserokopie swoich ostatnich wyników które robiłem miesiąc temu, jak również badanie USG szyi i gardła które robiłem kiedyś po jodowaniu. lekarz powiedział że jak najbardziej włączy je do mojej historii choroby. Na miejscu zrobił mi USG i pobrano krew na TSH, Tg i aTg. Zostawiłem im koperte ze znaczkiem idzięki temu za jakiś czas dostanę do domu najświeższe wyniki. dotałem również cynomel. 5 tygodni przed kontrolną scyntygrafią mam odstawić euthyrox i pzez 3 tygodnie łykać cynomel a potem dwa tygodnie zupełnie bez niczego. nie wiem dlaczego obwiasz sę cynomelu. ja już raz go brałem i miło wspominam bo dzięki niemu jakoś funkcjonowałem po odstawieniu euthyroxu. Jak się okazało z moimi terminami wszystko ok. Tzn. jak najbardziej w porządku jest że po pół roku miałem dopiero diagnostykę a po roku kontolną scyntografię. Wszystko zależy od zróżnicowania nowotworu. Mój ponoć był w miarę no i przed pierwszym jodowaniem miałem niski poziom Tg i aTg. Takwięc teraz czekam na wyniki z Gliwic a potem do kwna TSH, Tg i aTg. Zostawiłem im koperte ze znaczkiem idzięki temu za jakiś czas dostanę do domu najświeższe wyniki. dotałem również cynomel. 5 tygodni przed kontrolną scyntygrafią mam odstawić euthyrox i pzez 3 tygodnie łykać cynomel a potem dwa tygodnie zupełnie bez niczego. nie wiem dlaczego obwiasz sę cynomelu. ja już raz go brałem i miło wspominam bo dzięki niemu jakoś funkcjonowałem po odstawieniu euthyroxu. Jak się okazało z moimi terminami wszystko ok. Tzn. jak najbardziej w porządku jest że po pół roku miałem dopiero diagnostykę a po roku kontolną scyntografię. Wszystko zależy od zróżnicowania nowotworu. Mój ponoć był w miarę no i przed pierwszym jodowaniem miałem niski poziom Tg i aTg. Takwięc teraz czekam na wyniki z Gliwic a potem do kwietnia i na 3 dni na scyntogafię. pozdrietnia i na 3 dni na scyntogafię. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hala do IO zawiozłem kserokopie swoich ostatnich wyników które robiłem miesiąc temu, jak również badanie USG szyi i gardła które robiłem kiedyś po jodowaniu. lekarz powiedział że jak najbardziej włączy je do mojej historii choroby. Na miejscu zrobił mi USG i pobrano krew na TSH, Tg i aTg. Zostawiłem im koperte ze znaczkiem idzięki temu za jakiś czas dostanę do domu najświeższe wyniki. dotałem również cynomel. 5 tygodni przed kontrolną scyntygrafią mam odstawić euthyrox i pzez 3 tygodnie łykać cynomel a potem dwa tygodnie zupełnie bez niczego. nie wiem dlaczego obwiasz sę cynomelu. ja już raz go brałem i miło wspominam bo dzięki niemu jakoś funkcjonowałem po odstawieniu euthyroxu. Jak się okazało z moimi terminami wszystko ok. Tzn. jak najbardziej w porządku jest że po pół roku miałem dopiero diagnostykę a po roku kontolną scyntografię. Wszystko zależy od zróżnicowania nowotworu. Mój ponoć był w miarę no i przed pierwszym jodowaniem miałem niski poziom Tg i aTg. Takwięc teraz czekam na wyniki z Gliwic a potem do kwna TSH, Tg i aTg. Zostawiłem im koperte ze znaczkiem idzięki temu za jakiś czas dostanę do domu najświeższe wyniki. dotałem również cynomel. 5 tygodni przed kontrolną scyntygrafią mam odstawić euthyrox i pzez 3 tygodnie łykać cynomel a potem dwa tygodnie zupełnie bez niczego. nie wiem dlaczego obwiasz sę cynomelu. ja już raz go brałem i miło wspominam bo dzięki niemu jakoś funkcjonowałem po odstawieniu euthyroxu. Jak się okazało z moimi terminami wszystko ok. Tzn. jak najbardziej w porządku jest że po pół roku miałem dopiero diagnostykę a po roku kontolną scyntografię. Wszystko zależy od zróżnicowania nowotworu. Mój ponoć był w miarę no i przed pierwszym jodowaniem miałem niski poziom Tg i aTg. Takwięc teraz czekam na wyniki z Gliwic a potem do kwietnia i na 3 dni na scyntogafię. pozdrietnia i na 3 dni na scyntogafię. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hala do IO zawiozłem kserokopie swoich ostatnich wyników które robiłem miesiąc temu, jak również badanie USG szyi i gardła które robiłem kiedyś po jodowaniu. lekarz powiedział że jak najbardziej włączy je do mojej historii choroby. Na miejscu zrobił mi USG i pobrano krew na TSH, Tg i aTg. Zostawiłem im koperte ze znaczkiem idzięki temu za jakiś czas dostanę do domu najświeższe wyniki. dotałem również cynomel. 5 tygodni przed kontrolną scyntygrafią mam odstawić euthyrox i pzez 3 tygodnie łykać cynomel a potem dwa tygodnie zupełnie bez niczego. nie wiem dlaczego obwiasz sę cynomelu. ja już raz go brałem i miło wspominam bo dzięki niemu jakoś funkcjonowałem po odstawieniu euthyroxu. Jak się okazało z moimi terminami wszystko ok. Tzn. jak najbardziej w porządku jest że po pół roku miałem dopiero diagnostykę a po roku kontolną scyntografię. Wszystko zależy od zróżnicowania nowotworu. Mój ponoć był w miarę no i przed pierwszym jodowaniem miałem niski poziom Tg i aTg. Takwięc teraz czekam na wyniki z Gliwic a potem do kwna TSH, Tg i aTg. Zostawiłem im koperte ze znaczkiem idzięki temu za jakiś czas dostanę do domu najświeższe wyniki. dotałem również cynomel. 5 tygodni przed kontrolną scyntygrafią mam odstawić euthyrox i pzez 3 tygodnie łykać cynomel a potem dwa tygodnie zupełnie bez niczego. nie wiem dlaczego obwiasz sę cynomelu. ja już raz go brałem i miło wspominam bo dzięki niemu jakoś funkcjonowałem po odstawieniu euthyroxu. Jak się okazało z moimi terminami wszystko ok. Tzn. jak najbardziej w porządku jest że po pół roku miałem dopiero diagnostykę a po roku kontolną scyntografię. Wszystko zależy od zróżnicowania nowotworu. Mój ponoć był w miarę no i przed pierwszym jodowaniem miałem niski poziom Tg i aTg. Takwięc teraz czekam na wyniki z Gliwic a potem do kwietnia i na 3 dni na scyntogafię. pozdrietnia i na 3 dni na scyntogafię. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eleonora słońce, nie denerwuj się. Byłaś chora i masz prawo czuc się źle i miec czas na dojście do siebie. Take wezwania nie są niczym innym jak wyrwykową kontrolą - po prostu na Ciebie wypadło. Nic się nie martw. Ściskam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia 003 po wynik będę musiała pojechac, bo przez telefon niczego mi nie powiedzą, a tak z wynikiem w ręku pójdę od razu do chirurga i będę wiedziała konkretnie na czym stoję. To bardzo komfortowa sytuacja, bo rzeczy się dzieją od razu, no i nie muszę sie błąkac od sasa do lasa:-) Mnie tam te kilometry do przebycia nie przeszkadzają, to jedyne chwile, które mogę spędzic sam na sam z mężem:-) :-) :-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marekgd czy to ty byłeś panem z plecaczkiem? Jakoś nie mogłam wytypowac odpowiednio chyba:-) Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojcio
Mam pytanie czy powiększona tarczyca może dawać jakieś niekorzystne (czasami bolesne) objawy. Uciskanie, promieniowanie... ból szyi, może żył na szyi, bóle około obojczyka??? Czy ktoś z was miał takie objawy? I jeszcze jedno pytanie - czy tarczyca powiększa się jedynie w kierunku widocznym? dp przodu? Czy wole mają też inny kierunek rozrostu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojcio
Mam pytanie czy powiększona tarczyca może dawać jakieś niekorzystne (czasami bolesne) objawy. Uciskanie, promieniowanie... ból szyi, może żył na szyi, bóle około obojczyka??? Czy ktoś z was miał takie objawy? I jeszcze jedno pytanie - czy tarczyca powiększa się jedynie w kierunku widocznym? dp przodu? Czy wole mają też inny kierunek rozrostu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojcio!!!!! Ja jestem po czesciowym wycieciu tarczycy i nie wiem na dzien dzisiejszy czy ona jest powiekszona czy nie /zaden lekarz nie chce dac mi skierowania na usg / ale z wynikow ths wynika ze mam nadczynnosc i niestety caly czas towarzyszy mo bol szyji i sama nie wiem czy to wezly chlonne czy co innego. wkurza mnie to bo lekarze mowia ze tak ma byc i koniec. Marek !!!! na temat cymonelu niestey niewiele pisza w internecie szukalam nawet na stronach angielskojezycznych ale tam jest to samo co na naszych czyli niewiele i malo konkretnie. obawiam sie dlatego ze podczas pobytu w IO w czerwcu spotkalam kobietyki ktore lykaly go i prawie wszystkie narzekaly ze zle sie czujapo nim , mialy jakies dziwne dolegliwosci. no ale jak nie ma innej mozliwosci to trzeba lykac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia_09
Wojcio do Ciebie. Ja napisze tylko o swych objawach, bo nie znam innych. Wole chyba zawsze sa widoczne, to znaczy zawsze wypychaja tarczyce do przodu tez. Jesli jest guz , to moze byc roznie, gdyz jednae guzy rosna do przodu, zas inne rozrastaja sie do wewnatrz. Na sali lezala ze mna kobieta, ktorej wola nie bylo widac, miala guzy rosnace do wewnatrz. Wie, to pewnie roznie bywa. Ale, niech inni sie wypowiedza, bo sama jestem tego ciekawa. Guz w pewnym momencie uciskac moze na wszystko wokol. Mi na przyklad bylo juz ciezko krecic glowa i juz byla wedlug usg tchawica nieco przesunieta. I takie wrazenie ucisku odczuwalam. Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojcio
Nie rozumiem dlaczego lekrze podpierają się tylko badaniami hormonów, usg i biopsją, podczas gdy objawy uciskowe w szyi są naprawde nieznośne. Szczerze mówiąc martwię się, że dzieje się coś niedobrego. Endo każe być spokojnym, że wszystko jest ok i mam czekać, brać jodid (mam niedobór jodu i tarczycę 2 razy większą niż powinna, ale tego w ogóle gołym okiem nie widać - wole po częsci wypchnięte za mostek i tarczyca podłużna, wzdłuż szyi, smukła ale kolbowata). Rozważam zabieg - przeciez inaczej tarczycy nie da się zmniejszyć! Prawda? Chirurg spojrzał na wyniki i mówi, że raczej tzreba ciąć, bo to wole guzkowate. NIE WIEM CO ROBIĆ. Nawet we snie ta szyja przeszkadza. Każdego dnia mami inne bóle w szyi. Na wysokości przełyku (tchawicy) i wyżej z prawej strony. Gosiu09 pamiętam, że pisałaś, że Ci usunięto kawałek tarczycy, z jakiego powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sorki za ten śmietnik ale ja tez już nie panuję nad poprawnością tych wpisów. ulla ja to byłem ten wysoki 190cm, przystojny, dobre zbudowany blondyn z niebieskimi oczami i perłowym usmiechem :) hehehe chciałbym, a tak naprawdę to byłem tym gościem z plecakiem :) Typowanie poprawne. 1:0 dla ciebie. ja nie miałem takiej szansy bo kobiet byla tam cała kompania a nas zaledwie 2-3. hala nie przejmuj się. Przechodziłem to już.Brałem cynomel i czułem się po nim ok. Żadnych skutków ubocznych nie miałem. Podejdź do tego w ten sposób że moglabyś nie mieć cynomelu a wtedy pozostawałabyś bez euthyroxu 5 tygodni a nie 2. Wtedy to by była dopiero trauma. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sorki za ten śmietnik ale ja tez już nie panuję nad poprawnością tych wpisów. ulla ja to byłem ten wysoki 190cm, przystojny, dobre zbudowany blondyn z niebieskimi oczami i perłowym usmiechem :) hehehe chciałbym, a tak naprawdę to byłem tym gościem z plecakiem :) Typowanie poprawne. 1:0 dla ciebie. ja nie miałem takiej szansy bo kobiet byla tam cała kompania a nas zaledwie 2-3. hala nie przejmuj się. Przechodziłem to już.Brałem cynomel i czułem się po nim ok. Żadnych skutków ubocznych nie miałem. Podejdź do tego w ten sposób że moglabyś nie mieć cynomelu a wtedy pozostawałabyś bez euthyroxu 5 tygodni a nie 2. Wtedy to by była dopiero trauma. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sorki za ten śmietnik ale ja tez już nie panuję nad poprawnością tych wpisów. ulla ja to byłem ten wysoki 190cm, przystojny, dobre zbudowany blondyn z niebieskimi oczami i perłowym usmiechem :) hehehe chciałbym, a tak naprawdę to byłem tym gościem z plecakiem :) Typowanie poprawne. 1:0 dla ciebie. ja nie miałem takiej szansy bo kobiet byla tam cała kompania a nas zaledwie 2-3. hala nie przejmuj się. Przechodziłem to już.Brałem cynomel i czułem się po nim ok. Żadnych skutków ubocznych nie miałem. Podejdź do tego w ten sposób że moglabyś nie mieć cynomelu a wtedy pozostawałabyś bez euthyroxu 5 tygodni a nie 2. Wtedy to by była dopiero trauma. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia_09
Do Wojcio. Ja mialam dobrze pracujaca, jesli chodzi o hormony tarczyce. Usunieto mi prawy plat, bo tarczyca byla powiekszona z tej strony, bo byl w niej stale rosnacy guz. Wlasnie, jak napisano w wypisie, wole guzowate tarczycy. Dlatego mi to usunieto. Mysle, ze skoro TY to masz a chirurg radzi to wyciac, to chyba powinienes sie na to zdecydowac. Trzymaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marekgd to chyba nie było takie trudne, szukałam mężczyzny z inteligentnym spojrzeniem :-) Miło wiedziec, że wygrałam:-) Rozmawiałam z Koczeladą, pytała, czy Cię zidentyfikowałam, i popatrz, bingo:-) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×