Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Tokra dzięki za odpowiedź, w mojej bliźnie też jest wałeczek...ale ja jeszcze niczym nie mogę smarować, moja endo powiedziała ze dopiero w styczniu moge zacząć używać cepan, a ty czym smarujesz? robisz jakieś masaże czy coś? co do wrednego charakteru to mnie TSH spada więc raczej bliżej nadczynności niż niedoczynności tokra...czy ja ostatnio nie mówiłam ze tęsknię za moją nadczynnością hmmmm ciekawe co na to znajomi.... mam nadzieje ze forum nam nie padnie byłaby szkoda zmarnować tyle wiadomości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokra dzięki za odpowiedź, w mojej bliźnie też jest wałeczek...ale ja jeszcze niczym nie mogę smarować, moja endo powiedziała ze dopiero w styczniu moge zacząć używać cepan, a ty czym smarujesz? robisz jakieś masaże czy coś? co do wrednego charakteru to mnie TSH spada więc raczej bliżej nadczynności niż niedoczynności tokra...czy ja ostatnio nie mówiłam ze tęsknię za moją nadczynnością hmmmm ciekawe co na to znajomi.... mam nadzieje ze forum nam nie padnie byłaby szkoda zmarnować tyle wiadomości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokra dzięki za odpowiedź, w mojej bliźnie też jest wałeczek...ale ja jeszcze niczym nie mogę smarować, moja endo powiedziała ze dopiero w styczniu moge zacząć używać cepan, a ty czym smarujesz? robisz jakieś masaże czy coś? co do wrednego charakteru to mnie TSH spada więc raczej bliżej nadczynności niż niedoczynności tokra...czy ja ostatnio nie mówiłam ze tęsknię za moją nadczynnością hmmmm ciekawe co na to znajomi.... mam nadzieje ze forum nam nie padnie byłaby szkoda zmarnować tyle wiadomości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Marekg Dzieki Skoro juz jestem podminowana w trakcie niedoczynnosci to co bedzie dalej!?? Moze jestem podminowana jak widze swoje opuchniete oblicze i zaokraglony brzuch. Usmiejecie ale wlasnie tuz przed tym jak dowiedzialam sie ze mam raka tarczycy przeszlam serie masazy i uzyskalam plaski no dosc plaski brzuch. Ah ta proznosc. pozdrowienia Tokra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marekgd ano, to ja. Małe, chude i rozpieszczane kawą z automatu:-) obrzydliwa jest, tak na marginesie:-) koczelada odezwij się kobieto! :-) czekamy! eleonora cieszę się, że jest ok, zusowy stres minął. Ja jeszcze \"poogryzam paznokcie\" do siedemnastego listopada, a potem, mam nadzieję, z górki. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia, wybacz, ale jeśli myślisz, że Twoje porównanie naszej rozmowy na forum do agencji towarzyskiej było zabawne, to chyba rzeczywiście szwankuje mi poczucie humoru. Nie rozbawiło mnie, sorry. Z mojej strony koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dzieki za pamieć Ulla. W środę wyszłam ze szpitala i cały dzień jazdy do domu. Na miejscu byłam o 24. Wczoraj odpoczywałam i ryczałam cały dzień. Cholerne hormony, żebym ja jeszcze wiedziała o co mi chodziło. Operacja udała sie , nawet nie muszę przyjmowac wapna bo parathormon i wapń zjonizowany po operacji był ok, co oznacza że przytarczki nie zostały uszkodzone. Czuję się fizycznie lepiej po tej operacji niz po pierwszej. Niestety mam szwy, nie dało rady inaczej, ale co tam najwazniejsze że w srodku wszystko ok. Węzły chłonne boczne szyi uratowane po obu stronach, były czyste. Usunieto mi pozostałą część tarczycy i węzły środkowe. Wizyta w Gliwicach 27 11 i wtedy okaze się co dalej. Gosiaczku to nie forum medyczne, my tu jestesmy jak rodzina, gdy ty miałaś operację to ja trzymałam kciuki martwiłam sie o Ciebie, jak z resztą o każdą osobę z tego forum która miała operacje, jak o kogoś bliskiego. To nie agencja towarzyska to grupa wsparcia. pozdrawiam wszystkich przed operacją, po operacji i tych co w ogóle nie wiedza co z sobą począć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojcio
Koczelada - przypomnij z jakich powodów miałas dwie operacje... jakie zmiany dotyczyły Twojej tarczycy... czekam z niecierpliwością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKICH KOCZELADA Cieszę się,że masz już za sobą operację.Teraz to już będzie\"z górki\".Nie jesteś nowicjuszką,więc wiesz jak dbać o siebie. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timonkawd
Koczelada-;)ciesze sie ogromnie ze juz jestes w domku teraz moze byc juz tylko lepiej-;) czesto tu sie nie odzywam ale cały czas czytam co piszecie..trzymałam kciuki za ciebie i myslami bylam z Toba fajnie ze juz jestes w domku trzymaj sie cieplutko wielki buziol!!!ILMAR przesyła ci gorace pozdrowienia ma problem z netem ale mamy kontakt tel-)tez trzymała za ciebie kciuki-;)SUPER ZE JESTES JUZ Z NAMI!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koczelada, hurrra, fajnie, że już jesteś:-) zdrowiej, zdrowiej, już niebawem wszystko bedzie za Tobą. Rozminiemy się niestety w Gliwicach, Ty 27, ja 17:-( Szkoda, że nie wypijemy razem pysznej automatowej kawki;-) Ten post pojawi się pewnie na forum za rok :-), ale i tak miłego dnia życzę wsiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCZEKOLADA cieszę się ze wreszcie jesteś już po i że dochodzisz do siebie, kciuki nadal trzymam za wyniki. Marku dziękuję ci za zdjęcie tego bliznowca, przestałam się przejmować swoim wałeczkiem. Gorące pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Wojcio Tak w skrócie. Miałam guza w lewym płacie, wszystkie badania krwi tj. tsh, ft3, ft4 i inne były ok. Biopsja wykazała że to guz pecherzykowy, scyntygrafia że gorący. Zatem wszystko przemawiało za gruczolakiem i dlatego podczas pierwszej operacji usunieto mi guza z lewym płatem oraz część prawego płata. Tak się robi przy zmianach łagodnych. Badanie hist-pat tego co wycięli ujawniło ze mój GUZICZEK był rakiem brodawkowym typu pęcherzykowego, a w takim wypadku usuwa sie całą tarczycę nawet zdrową część i dlatego ta druga operacja. Jakie bedzie dalsze leczenie okaże sie 27 11. Napewno scyntygrafia i jod. Dzieki wielkie dla wszystkich którzy pamietają o mnie. Ja tez o was nie zapominam. Podrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greg36
Witam Wszystkich, Ide na operacje tarczycy za 6 dni. Mam dwa guzy na lewym placie, w tym jeden bardzo duzy okolo 5 cm. W trakcie operacji maja je sprawdzic i podjac decyzje czy ciac dalej (jesli bylo by cos zlego). Czytajac posty na tym forum troche sie czlowiek podbudowal, ale starch zostaje (faceci to duzi chlopcy). Jedyn szkopul to fakt ze mieszkam w Niemczech i tu beda mnie kroic. U siebie " w Polsce" chyba bylo by razniej. Pozdrawiam wszystkich tarczycowcow/ poltarczycowcow i bez tarczycowcow Greg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greg36
Witam Wszystkich, Ide na operacje tarczycy za 6 dni. Mam dwa guzy na lewym placie, w tym jeden bardzo duzy okolo 5 cm. W trakcie operacji maja usunac i sprawdzic plat z guzami i podjac decyzje czy ciac dalej (jesli bylo by cos zlego). Czytajac posty na tym forum troche sie czlowiek podbudowal, ale starch zostaje (faceci to duzi chlopcy). Jedyn szkopul to fakt ze mieszkam w Niemczech i tu beda mnie kroic. U siebie " w Polsce" chyba bylo by razniej. Pozdrawiam wszystkich tarczycowcow/ poltarczycowcow i bez tarczycowcow Greg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greg36
Witam Wszystkich, Ide na operacje tarczycy za 6 dni. Mam dwa guzy na lewym placie, w tym jeden bardzo duzy okolo 5 cm. W trakcie operacji maja usunac i sprawdzic plat z guzami i podjac decyzje czy ciac dalej (jesli byloby cos zlego). Czytajac posty na tym forum troche sie czlowiek podbudowal, ale starch zostaje (faceci to duzi chlopcy). Jedyny szkopul to fakt ze mieszkam w Niemczech i tu beda mnie kroic. U siebie w Polscec chyba bylo by razniej. Pozdrawiam wszystkich tarczycowcow/ poltarczycowcow i bez tarczycowcow Greg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Koczelada:-) Także się cieszę, że tak dzielnie zniosłaś trud drugiego i ostatniego podejścia! Dbaj o siebie kobieto :-) A ja już 2 tygodnie bez horminu i zrobiłam się po prostu wredna. Najgorzej, że dotykam przykrymi słowami starszych w rodzinie, bo jak mawia moja koleżanka, bywają \"upierdliwi\", a gdy mówią coś po 3 razy to normalnie \"krew mi się burzy\". Nie zostawiaja mnie ani na chwilę, aż się po prostu nie mogę doczekać jodowania :-(( Straszne, czy normalne? A możeby tak do spowiedzi? Ale ksiądz by się może uśmiał :-( Pozdr Napiszcie ile wziąć ręcznikó, bo na Ursynowie trzema mieć własne - podczas jodowania i pod prysznic przed wyjściem chyba inne? Dzięki Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :-) Dawno nie pisałam pewnie wiele osób mnie zapomniało. Koczeladko cieszę się bardzo że jesteś. Myślami jestem z Tobą. Poza tym u mnie oki. Nawet humor się poprawił bardzo bardzo :-) Ciągle czytam forum i nie zapominam o was ani troszkę :-) Koczeladka to mój numer gg bo pisałaś że Ci się zapodział 10209502... Pozdrawiam wszystkich cieplusio :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia_09
Koczelada. Trzymaj sie i dbaj o siebie. Greg. A mnie odbieral ze szpitala przyjaciel, Niemiec, ktory tu przyjechal, by sie mna troche zajac. I jest zdziwiony na plus naszymi szpitalami. Tam kazdy lazi od rana do wieczora. Dzieci begaja po korytarzach. Bo odwiedzac mozna tak , a w Polsce od 14.00. I ponoc nasz szpital bardziej czysty.... O rany, ale i tak sie nie martw. Procedury sa wszedzie te same. Trzymam kciuki. Bylam na kontroli u chirurga. Z zewnatrz wszystko super. Postalam skierowanie do laryngologa, juz dzis nie zdazylam, choc bylo na skierowaniu, ze na szybko, cito. Ponoc mam cos z faldami glosowymi, ktore sie wyleczy biorac zabiegi, jontoforeze na przyklad. Papa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorkatom
hej może ktoś wie co znaczy "Tumor lobi sin. glandulae thyreoideae" opis usg szyi "tchawica z krtanią sa przemieszczone przez guz hiperechogenny lewego płata tarczycy= 7,5cmx6x4,5cm otoczony zanikajacą otoczką nieechogenną i dobrze unaczyniony (adenoma).... węzły i reszta ok To wyniki męza idzie w środe do endo. A to wszystko nie brzmi dobrze ,lekarz od usg mówił ze raczej nie złosliwy ten guz ale jak widać po rozmiarach to ogromny . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorkatom
hej może ktoś wie co znaczy "Tumor lobi sin. glandulae thyreoideae" opis usg szyi "tchawica z krtanią sa przemieszczone przez guz hiperechogenny lewego płata tarczycy= 7,5cmx6x4,5cm otoczony zanikajacą otoczką nieechogenną i dobrze unaczyniony (adenoma).... węzły i reszta ok To wyniki męza idzie w środe do endo. A to wszystko nie brzmi dobrze ,lekarz od usg mówił ze raczej nie złosliwy ten guz ale jak widać po rozmiarach to ogromny . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorkatom
hej może ktoś wie co znaczy "Tumor lobi sin. glandulae thyreoideae" opis usg szyi "tchawica z krtanią sa przemieszczone przez guz hiperechogenny lewego płata tarczycy= 7,5cmx6x4,5cm otoczony zanikajacą otoczką nieechogenną i dobrze unaczyniony (adenoma).... węzły i reszta ok To wyniki męza idzie w środe do endo. A to wszystko nie brzmi dobrze ,lekarz od usg mówił ze raczej nie złosliwy ten guz ale jak widać po rozmiarach to ogromny . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorkatmm
hej może ktoś wie co znaczy "Tumor lobi sin. glandulae thyreoideae" opis usg szyi "tchawica z krtanią sa przemieszczone przez guz hiperechogenny lewego płata tarczycy= 7,5cmx6x4,5cm otoczony zanikajacą otoczką nieechogenną i dobrze unaczyniony (adenoma).... węzły i reszta ok To wyniki męza idzie w środe do endo. A to wszystko nie brzmi dobrze ,lekarz od usg mówił ze raczej nie złosliwy ten guz ale jak widać po rozmiarach to ogromny . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorkatmm
hej może ktoś wie co znaczy "Tumor lobi sin. glandulae thyreoideae" opis usg szyi "tchawica z krtanią sa przemieszczone przez guz hiperechogenny lewego płata tarczycy= 7,5cmx6x4,5cm otoczony zanikajacą otoczką nieechogenną i dobrze unaczyniony (adenoma).... węzły i reszta ok To wyniki męza idzie w środe do endo. A to wszystko nie brzmi dobrze ,lekarz od usg mówił ze raczej nie złosliwy ten guz ale jak widać po rozmiarach to ogromny . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorkatmm
hej może ktoś wie co znaczy "Tumor lobi sin. glandulae thyreoideae" opis usg szyi "tchawica z krtanią sa przemieszczone przez guz hiperechogenny lewego płata tarczycy= 7,5cmx6x4,5cm otoczony zanikajacą otoczką nieechogenną i dobrze unaczyniony (adenoma).... węzły i reszta ok To wyniki męza idzie w środe do endo. A to wszystko nie brzmi dobrze ,lekarz od usg mówił ze raczej nie złosliwy ten guz ale jak widać po rozmiarach to ogromny . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorkatmm
hej może ktoś wie co znaczy "Tumor lobi sin. glandulae thyreoideae" opis usg szyi "tchawica z krtanią sa przemieszczone przez guz hiperechogenny lewego płata tarczycy= 7,5cmx6x4,5cm otoczony zanikajacą otoczką nieechogenną i dobrze unaczyniony (adenoma).... węzły i reszta ok To wyniki męza idzie w środe do endo. A to wszystko nie brzmi dobrze ,lekarz od usg mówił ze raczej nie złosliwy ten guz ale jak widać po rozmiarach to ogromny . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koczelada Krajanko Ty moja! mam nadzieję, że nerwy teraz trochę odpuściły. Miejmy nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej czego ci bardzo życzę. Że blizna szyta nie przejmuj się. Pewnie nie mogli inaczej drugi raz. Ja swoja miałem własnie szytą ale zrobili to tak perfekt, że ni cholery nie widać. Najważniejsze nie trzymać długo szwów. 3-4 dni góra i sciągać. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koczelada Krajanko Ty moja! mam nadzieję, że nerwy teraz trochę odpuściły. Miejmy nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej czego ci bardzo życzę. Że blizna szyta nie przejmuj się. Pewnie nie mogli inaczej drugi raz. Ja swoja miałem własnie szytą ale zrobili to perfekt i ni cholery nie widać. Najważniejsze nie trzymać długo szwów. 3-4 dni góra i sciągać. pozd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×