Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość dzila
eweliza Witaj tak masz rację na siłę nie można nic robić , obiadek dzieciaczką postaram się codziennie robić ale dziś stwierdziłam że za dużo jeszcze nie mogę pochodziłam dziś trochę w domu po schodach to wyobraź sobie że pot mnie zlał czyli wniosek że słaba jeszcze jestem więc z spokojem po trochu codziennie:) mam pytanie boli mnie trochę miejsce gdzie miałam cięcie mam jeszcze spuchnięte może trzeba to masować boję się że mi to zostanie pozdrawiam miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzila
eweliza miałam dziś tydzień jak mnie cieli :) dobrze że jestem już po teraz tylko czekać na wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzila
miałam napisać że dziś mija tydzień jak mnie cieli i czekam na wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja tylko na chwilke chcialam zobaczyc co Madzia napisze SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR odrazu mowilam Ci ze to nic zlego :) zaduzo bylo tych guzow :) pamietam jak moja mama takie cos miala i lekarz odrazu powiedzial ze rak tarczycy tak sie nie rozsiewa w jednym miejscu !!!!! STRASZNIE SIE CIESZE ZE WSZYSTKO U CIEBIE DOBRZE SIE SKONCZYLO CHOCIAZ WIEDZIALAM OD POCZATKU ZE TAK BEDZIE :) ide zrobic sobie kawke :) bede niedlugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzila tylko pozazdroscic Twojego nastawienia do sytuacji :) ja to przez rok nie moglam dojsc do siebie. jak moge zapytac ile masz latek ? co do operacji to u Ciebie swieza sprawa ale dobrze ze masz juz to za soba :) mysle ze narazie nie powinnas masowac rany dla mnie lekarz nie pozwolila przez 2 tygodnie mojej dotykac :) wogole nie uzywalam zadnycha masci i wszystko super sie zagoilo :) nawet raz wysylalam zdjecie dla ewelizy z moja blizna hihi jesli chcesz moge i Tobie przeslac :) eweliza co tam u Ciebie slychac ? wiecie co zauwazylam ze jak pisze do Was to przekrecam wyrazy i wszystko brzmi dziwnie (zawsze jak napisze do Was to potem czytam co napisalam i wyrazy sa poprzekrecane i dziwnie sie to czyta hihihi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisniamama
hej dziewczyny jest tu ktos/?? a tak wogule to widze ze swietnie sie tu znacie na tym forum mam pytanie jak dlugo jusz tu pszychodzicie ??tylko ja jakos nie kajaze co sie dzieje wokol mnie :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia nie przejmuj się poprzekręcanymi wyrazami. My Cię rozumiemy i wiemy o co chodzi więc spokojnie hihihi :-) dzisiaj u mnie też szalony dzień, ciągle coś do roboty. Teraz dopiero znajomi pojechali, posiedzieli trochę sporo bo biorą szczeniaczka od nas i nie mogą od niego oderwać oczu hihi. :-) byłam dzisiaj z małą na kontroli i pani dr zadowolona powiedziała ze mała zdrowa i nie widać zeby chorowała :-) no ale antybiotyk musimy do konca wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisniamama no ja to sie tak czuje jakbym znala sie z dziewczynami z forum od zawsze :) a jestem tu hmm... juz pare dobrych miesiecy :) po chorobie nie wiedzialam o istnieniu tego fotum- znalazlam je dopiero jak bylam juz po calym leczeniu (a szkoda bo pewnie latwiej bylo by mi z tym wszystkim) eweliza no wlasnie widze ze dzisiaj zajeta jestes bo nie bylo Cie na forum :) to dobrze bo przynajmniej mialas co robic ja dzisiaj caly dzien nudze sie :/ mam wolne do konca tygodnia nastazja co tam u Ciebie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisniamama dodam ze tak sie zaprzyjaznilysmy z dziewczynami ze sie powymienialysmy fotkami :) z niektorymi jestem nawet znajoma na facebook i naszej-klasie :) szkoda tylko ze nie wszystkie macie konto na facebook i n-k :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem mała poszła spać więc mam już wolne dzila wiesz co ja we wrześniu miałam operację i powiem Ci, że jeszcze odczuwam dziwne szczypanie i swędzenie przy szwie. Czasami mnie coś ciągnie albo wydaje się być zdrętwiałe. Mam jeszcze dziwne czucia wkoło blizny, więc Ty napewno powinnaś odczuwać coś podobnego bo dopiero tydzień temu byłaś operowana. Narazie nic nie rób przy ranie bo to za wcześnie, to się musi wszystko pogoić. Spokojnie jak się zagoi to będziesz mogła sobie masować, smarować kremem i robić co tylko będziesz chciała ale narazie pozwól niech to się goi samo. wiśniamama oj tak my prawie na forum jak rodzina. Ja nie wyobrażam sobie dnia bym nie mogła tu zajrzeć i coś napisać. Jestem tu od końca wrześni i tyle od dziewczyn dostałam otuchy i wsparcia, że szok. Ja im marudziłam, panikowałam a one dzielnie mnie słuchały i pocieszały. Bardzo się do wszystkich tu dziewczyn przywiązałam i uważam je za drugą rodzinę hihi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie tak jak mowisz eweliza :) a co do marudzenia to kazda z nas tu na poczatku marudzila :) to normalne :) Ciebie jeszcze tu nie bylo jak ja sie pojawilam ale zebys dopiero zobaczyla co ja tu wypisywalam na poczatku hihi wiecie co czytalam wlasnie taki artykul na temat raka tarczycy (szukalam jednej informacji i natknelam sie na to) pisze tam ze w 2009 roku na 37,000 zachorowan tylko 1,600 umarlo (pisalo ze to bardzo malo) i ze duzo z tych ludzi co umarlo nie chcialo sie leczyc. ze jesli lekarz podejmie wlasciwe leczenie to ten rak jest uleczalny :) mysle ze to dobre wiadomosci :) teraz mamy 2011 i leczenie tego raka jest jeszcze lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie, że to dobre wiadomości. należy wziąć pod uwagę, że w różnym wieku ludzie chorują jedni jako nastolatkowie, inni jako ludzie starsi. Jedni chcą się leczyć a inni nie. Ja wiem jedno, że nie wolno się poddawać i należy walczyć :-) Poddać się bez walki to tak jak byśmy wyszły na drogę i wlazły specjalnie pod nadjeżdżający samochód. ale my jesteśmy inne, my należymy do wytrwałych i dzielnych. Sylwia ty chyba już zapomniałaś jaka byłam maruda hihi a pamiętasz jaka panika zrobiła się o te 10 lat jak się wystraszyłam hihi :-) kiedyś usiądę i doczytam to forum do końca to zobaczę jaka Ty jesteś panikara haha:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisniamama
wiecie co mnie tesz bardzo pomagaja te wasze porady podtrzymuja mnie na duchu , bo u mnie wszystko w toku ale mam nadzieje ze bedzie ok ze mna ...musi byc!!!! dziweczyny wszyskie zapraszam dadajcie mnie na naszej klasie i na fecebooku :PATRYCJA GRABOWSKA WSZYSKIE MILE WIDZIANE ... bardzo potszebuje wsparcia ..... jak pojde do szpitala zabieram swoj laptom tylko musze sobie kupic ineternet bez przewodowy bo nie zniose tego hyba jescse raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha no pamietam te 10 lat sama sie wystraszylam potem chodzilam i marudzilam do chlopaka ze mi 10 lat zostalo hahaha no ale lekarz naszczescie mi powiedziala ze mamy przed soba normalne dlugie zycie :) ja jak cos sobie wmowie to potem potrafie chodzic i gadac o tym calutki dzien bez przerwy chlopak powiedzial ze jak bedziemy mieli dzieci bo ma wielka nadzieje ze zadne z nich nie bedzie mialo mojego charakteru bo on tego nie wytrzyma haha (oczywiscie powiedzial to w zarcie) :) i ze nie wyobraza sobie np: 3 dzieci w domu z takim charakterkiem jak moj :D czasami podziwiam go ze zemna wytrzymuje haha no ale z drugiej strony przeciez wiedzial co bral :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisniamama powiedz cos wiecej skad jestes bo nie wiem kogo mam zapraszac na facebook :) jak wygladasz czy cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisniamama wyslij mi swoj e-mail to wysle Ci link z moja n-k i facebook :) bo patrycji o twoim nazwisku jest chyba z 30 :) i nie wiem ktora to Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisniamama
wisniamama@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisniamama
jestem z dublina na naszej klasie mam curke na profilu a na fejsie jestem z mezem i jestem w sykni takej w panterke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisniamama
dostalam fajna lalka z ciebie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Hej:) Co u Was?Jak mija wieczor?Wieczor to chyba do Sylwi bardziej bo widze,ze juz sie ciut pozno robi:) U mnie super choc jeszcze stres calkiem nie odpuscil.Przyznam sie Wam,ze chyba jestem tchorzem bo nie przyznalam sie,ze lekarz mial dla mnie termin operacji na 17 stycznia(byl wolny termin).Niestety w tym calym stresie jak pomyslalam,ze to za miesiac to moja mina chyba powiedziala sama za siebie.Lekarz sie usmiechnal i mowi,ze przeciez nie moze mi nakazac,ze juz to ma byc:) Juz to widze jak nadejdzie kiedys ten dzien...Panicznie boje sie narkozy!Wszystko co sie da robie sobie na zywca,z jakims znieczuleniem miejscowym(potem oczywiscie zaluje).Nie bede Wam pisac o tym bo strach!Straszna panikara ze mnie i wstyd mi czasem:( A zapomnialam wspomniec,ze gardelko od 2 dni juz super,oby tak dalej to Swieta beda fajne:) Eweliza ciesze sie,ze corcia juz lepiej sie czuje.A jak u Ciebie? Sylwia Mialam pisac wczoraj,ale naprawde mialam mentlik w glowie... Mysle,ze juz niedlugo oswiadczyny,hi,hi.Ciesze sie bardzo:) wisniamama Jesli chodzi o namiary na facebooka np.To Ciebie jest tam bardzo duzo,nie wiem,ktora Ty?:) Dobrej nocki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana Ty jestes cyganeczka wow czemu sie nie chwalisz ? zawsze fascynowaly mnie cyganki :) :) ''podobno cyganka prawde Ci powie'' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisniamama
tak jak widzisz....ale jakos sobie nie przewidzialm tego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisniamama
ok oglaszma wszem i wobec jestem cyganka heheh kto mnie che dodac wszyscy mile widziani :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi Ci o chorobe ze nie przewidzialas jej sobie hmm... widocznie tak mialo byc. cieszmy sie ze rokowania sa takie dobre i ze jest to najlepszy rak jakiego mozna miec :) duzo ludzi nie ma takiego szczescia jak my :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisniamama
hyba tak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Hej dziewczyny:) Co slychac?Jakos nikt dzis nie pisze... Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzila
eweliza Witaj co tam słychać dzięki że odpisujesz na każde moje pytanie :) ja dziś czuję się kiepsko chyba przecholowałam pojechałam dziś z koleżanką na zakupy nic nie dźwigałam ale tym chodzeniem chyba się załatwiłam dostałam gorączkę i ogólnie źle się czuję sama jestem na siebie zła pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×