Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

XANT - wyniki mam mieć we wtorek.Wolę wiedzieć na co mam się ewentualnie nastawić, przygotować. Na jakiej podstawie twierdzisz, że nie będę miał kompleksowych badań? Fakt, wyniki krwi (nie hormonów, które oba były ujemne) mam bardzo dobre, ale ja mam już takie "zezowate szczęście". U wszystkich OK, a u mnie na diabła. ADAM - TE KOBIETY NA FORUM TO SKARB. WYTŁUMACZĄ, JAK TRZEBA - POCIESZĄ. A TY z czym na tym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam79
mnie rownież pocieszały i wszystko tłumaczyły ja za tydzień idę do szpitala na zabieg m dwa guzy do cięcia ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam to kiedy idziesz po noz. Bo widze, ze mniej wiecej w tym samym czasie bedziemy sie ciac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam79
patyk ja mam dwa duże jeden 5 cm 4 cm a drugi 2,5 cm na 2 cm i nic innego już nie da się zrobić. Ja idę do Bytomia 02 kwietnia br. i stresik będzie narastał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam - nasze dziewczyny wyciągną ze stresu K A Z DE G O!!! Adam - bedzie wszystko dobrze i uszy do góry:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez popadam w stres. Ja mam 5 kwiecien operacje. Na 2 kwietnia mam przyjsc do szpitala zrobic badania, a potem mam sie wstawic w szpitalu rano w dniu operacji. U mnie juz stres narasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam79
daj bóg od jutra mam już L4 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam Iwona nie martwcie sie operacja to naprawdę nic strasznego praktycznie nie ma bólu a jak jest to mały i szybko dochodzi sie do siebie...bedzie dobrze sam fakt czekania na operacje jest gorszy niż ona sama...głowy do gory i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenia 73
gutek ja nie biore zadnych hormonow nawet jak bralam euthyrox to tez mnie te rece bolaly bylam u reumatologa i tez nic zaczelo sie jak wzielam szesc tabletek hormonalnych na miesiaczke no i sie zaczelo bol bol bol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złotko35
Kenia, na mysl mi przychodzi kilka przyczyn: - za mało wapnia - za mało potasu (szczególnie jesli ma sie problem z sercem) - ból promieniujący od kręgosłupa- miałas kiedys problem z odcinkiem szyjnym? Ja tez się borykam z notorycznym bólem ale nóg i za chiny nie mogę znaleźć przyczyny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsant
Adam, Iwona, Bulka601 wie co pisze. :) Mnie tez przed operacją pocieszała, niestety każdy na swój sposób musi sobie z tym poradzić. Ja mogę jedynie powtórzyć jej słowa. Strach ma wielkie oczy! Ja godzinę po operacji prosiłem pielęgniarkę, żeby mi coś do jedzenia przyniosła, bo taki głodny byłem po poście przedoperacyjnym i musiałem wytrzymać jeszcze, bo min trzy godziny po operacji nic nie można było jeść. Bólu specjalnie nie czułem. Coś podobnego do bólu gardła jak człowiek chory jest. Teraz gdyby nie tabletki, o których trzeba rano pamiętać, to zapomniałbym że operacje niedawno miałem. Patyk12 Jeśli masz się na coś nastawiać to na to, że wszystko będzie dobrze i o niczym więcej nie myśl i nie planuj :) przynajmniej do czasu otrzymania wyników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam79
dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka;)
Mnie też po operacji najbardziej dokuczał... głód ;p Bólu się nie czuje (sąsiadka w ogóle nie brała przeciwbólowych) - ja brałam zapobiegawczo, ale kiedy 2 dni po operacji zaczął boleć mnie brzuch (miesiączka) wtedy stwierdziłam, że skoro brzuch boli,a szyja nie - jest ok ;) I przestałm niepotrzebnie brać leki. Tak jak już wcześniej pisałam - o wiele gorzej zniosłam biopsję - to był ból ;/ Niepotrzebnie się stresujecie, ale rozumiem - sama nie byłam lepsza ;) Tylko szkoda, że świeta takie nerwowe bedziecie mieli. jednak zapewniam - zupełnie niepotrzebnie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żebyście sie nie martwili polecam Wam świetna książkę EL James " 50 twarzy Graya" naprawdę warta przeczytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam79
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitek
kenia to naprawde dziwne a ukasil cie moze kiedys kleszcz [bolerioza ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kenia uważam tak jak gitek - zrób sobie badanie w kirunku boeriozy. Teraz maoja sąsiadka ostatnimi czasy tracia przytomność z powodu tak silnego bólu głowy. Miała robion wszystkie badania ( rezonansy, tomogrofia ...........) odwiedział stki ekarzy i nikt nie widział nic podejrzango i wkońcu diagnoza - bolerioza !!!!!!!!!!!!!!! U mnie ostatnio płaciłam w tamtym roku 30 zł za badanie, więc nie majątk - a może coś się wyjaśni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, tak sie zastanawiam, jak dlugo po operacji nie mozna np. umyc glowy? Czy normalnie mozna moczyc ta rane? Moze i glupie pytanie, ale nie chcialabym sobie przez glupote zaszkodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek 102
Adam Nic się nie martw , skoro ja przeżyłam to też przeżyjesz weź sobie sztućce , papier toaletowy ,TERMOMETR!!!!!, maść lioton 1000 ( nie wiem jak jest w innych szpitalach ale w bytomiu wszystkim każą kupić) , tabletki do ssania ( np. strepsils) , I jakbym Ci miała doradzić to przemyć sobie do sali buty i kurtkę ( będziesz mógł sobie wyjść na plac o każdej godzinie np. do kiosku bo szatnia nie zawsze jest czynna) acha i jeszcze weź sobie jakiś napój w butelce z "dziobkiem" bo w pierwszym dniu nie mozesz wstac ani usiasc a picie na leżąco z kubka nie bardzo wychodzi hihi . I nie stresuj się bo przed operacją musisz mieć niskie ciśnienie ( mogą cię przesunać z powodu ciśnienia):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek 102
Iwona Ja po trzech dniach dopiero myłam głowę 2 dni kazali mi nie moczyc rany a potem bez ostrych środków delikatnie mozna umyć szyję Jestem półtora miesiaca po usunięciu, jesli masz pytania to pytaj:) ja tez pytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu ja to sie pewnie bala spojrzec na ta rane, a co dopiero ja dotykac przy myciu :( Dzieki kwiatek, bede pytala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie badania mieliscie wykonywane, przed sama operacja tarczycy? Za tydzien musze sie wstawic na takie badanie i chcialabym wiedziec, czego sie mniej wiecej spodziewac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek 102
Iwona Mi kazali przyjechać z wynikami : prześwietlenia płuc, laryngolog, mammografię ( ale myślę że tylko przez to że miałam powiększone węzły chłonne na szyji, ) no i tsh ,ft3, ft4 i ogólne z krwi ( morfologia) i wynik z biopsji. O ranę się nie martw moja juz sie ładnie zagoiła ( ok 5-6 cm) smaruję ją na przemian liotonem 1000i contratubex Szwów nie widać bo miałam tak ładnie szyte (jakby fastryga) z każdej strony rany wystawał kawałek nitki i w dniu wyjscia ze szpitala (4 doba po operacji) pielęgniarka pociagnęła za jedną końcówkę i wyszła cała nitka ( bezbolesnie) a kiedy idziesz na operację ? czy będziesz miała usuwaną całą tarczyce czy tylko jeden płat? i jaki jest powód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na operacje ide 5 kwietnia. Bede miala usuwana prawa strone tarczycy. Mam guza 3 cm i drugiego malutkiego tez po prawej stronie. Biopsje mialam robiona 4 lata temu, nie wykazala zadnych zmian zlosliwych, wtedy ten guz tez byl mniejszy. Caly czas rosnie. Mi w szpitalu kazali miec ze soba tylko badanie od laryngologa, reszte mi tam beda robic. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok z tymi badaniami. Boje sie tej operacji, ale tez juz jestem na nia nastawiona i nie chcialabym zeby mi ja przesuneli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek 102
Iwona Ja też miałam guza na jednym płacie 4cm i tylko jeden płat miał być usuwany ale podczas operacji okazało się że że drugi płat też coś miał:( ( wcześniej tego na usg nikt nie zauważył) więc wycięli całą wynik jest ok , po dwóch tygodniach byłam na kontroli i właśnie po wynik . Też się strasznie bałam ale naprawdę da się wytrzymać:) mi sie strasznie dłuzyło czekanie na samą operacje bo leżałam 7 dni przed operacją i potem 4 dni po . A miało być w sumie 4-5 dni ale myslę że nie wszędzie tak to wyglada i raz dwa będziesz w domu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek 102
Adam i jeszcze jedna rada weź sobie monety 2 zł bo telewizory działają tylko po wrzuceniu 2zł ( żadnych 1,5 )i w okolicy nikt nie chce zmienić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wlasnie chirurg tez powiedzial, ze gdyby sie okazalo ze na drugim placie tez jest guz (bo wszystkiego w usg nie widac) to bede miala wycieta cala tarczyce. No to ciesze sie, ze wszystko u Ciebie w porzadku.Tez bym tak chciala, zeby moja przygoda z tarczyca skonczyla sie na operacji i na kontrolowaniu poziomu hormonow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co kurcze a moze cos w tym jest z ta bolerioza !!! moja siostra jak miala bole glowy i mdlala i do tego cale cialo ja bolalo to lekarze tez u niej to podejrzewali - moze watro to sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×