Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość alba60
Wyniki w kierunku tarczycy mam dobre. Może to dobry znak, jak na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alba spokojnie nie kombinuj hihi - wiesz co nie kieruj sie teraz rzadnymi wynikami prawie kazda z nas tutaj po raku - miala idealne wyniki jesli chodzilo o tarczyce - ja tez mialam dobre (a potem wyszlo po operacji ze mam raka) poprostu teraz nie mysl o tym wszystkim :) nie ma co sie martwic na zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sylwia co tam sie u was dzieje w mieście mówili w radiu ze jakies zamachy u was?wszystko w porządku? Co tu tak cicho gdzie sie wszyscy podziali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakas
Eweliza Co tam u ciebie czy wycięłaś tego pieprzyka Odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakas
Sylwia a Ty jak sie czujesz, dalej masz to pieczenie mięśni czy juz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka;)
Sylwia odezwij się koniecznie ;( Dziewczyny czy kiedykolwiek lekarz rodzinny jak go poprosiłyście odmówił Wam wypisania skierowania na badanie krwi na TSH, FT3, FT4. Jutro idę do rodzinnego i nie wiem czy jest sens pytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka;) Rodzinny moze Ci wypisac na TSH. Na Ft3, Ft4, napewno Ci nie da. Sylwia Czekamy na wiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula2566
Monka Moja internistka bez problemu mi wypisuje skierowanie na hormony ale oczywiście za ft3 i ft4 trzeba zapłacić u mnie w Piasecznie 24 za każdy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka;)
Ooo dzięki dziewczyny ;) Zawsze to 20 zł do przodu, może mi na wapń też wypisze, bo w sumie dalej na tabletkach jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula2566
monka bez problemu na wapno ,potas i inne badania bez problemu powinna Ci wypisać skierowanie. ja idę jutro na badania i mam już skierowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczynki :) pieczenia naszczescie jak narazie nie ma :) tylko to cholerne kolotanie serca jest :/ ale wydaje mi sie ze juz jest tego mniej (mam dni kiedy jest lepiej ale sa i takie kiedy jest gorzej) no i moj kolejny problem to brak okresu !!!!!! cholera moze to po odstawieniu tab ? no ale je odstawilam juz prawie 5 miesiecy temu - okres po ich odstawieniu mialam zawsze spozniony o pare dni - a teraz wogole sie nie pojawia i nie zapowiada sie na to :/ i strasznie mnie bola sutki ! kolejny problem :/ monka lekarz ogolny wypisze Ci takie skierowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamakas kochana to nie był pieprzyk hihi Dermatolog po obejrzeniu, zrobieniu sesji zdjeciowej i dogłębnej analizie - uznała ż ejest to krwiak pourazowy i odrazu mi go usuneła. Byłam w Wareszawie na grójeckiej. monka na FT3 i 4 to tylko oże skierowanie wypisac specjalista a rodzinny tylko na tsh. na wapno i inne nie powinno byc problemu z wystawienie.:-) Ja wczoraj robiłam badania i wapno, magnz mam idealne, ale tsh trochę za bardzo teraz poszło w górę hihi :D Sylwia super, że u ciebie już lepiej. Ale wy tam macie jazdy hihi - teraz jakies wybuchy !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eweliza fajnie ze sie odezwalas - wiesz co teraz jest zmiana pory roku to pewnie temu tsh poszlo w gore - kiedys endo mi mowila ze sporo osob tak ma ze jak zmnienia sie pora roku to i hormone trzeba zmniec co do bostonu - matko ja mialam wczoraj tam isc !!! ale potem brat powiedzial ze mu sie nie chce - moj narzeczony tam pracuje ale naszczescie w budynku - cale centrum ewalukowali - tragedia ile debilow lazi po swiecie !!!!!!!! 176 osob jest rannych z tego 80% z nich nie ma rak albo nog :( 22 osoby sa w krytycznym stanie starch z domu wyjsc :/ wojska sa wszedzie !!! telefony komorkowe nie dzialaja - bo ktos prawdopodobnie uzyl telefomu zeby wlonczyl te bomby - Skype tez nie dziala tragednia normalnie !! sporo moich znajomych bieglo wczoraj ale naszczescie nikomu nic sie nie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweliza a jakie masz TSH??? Sylwia to zgroza co się u Was dzieje:((((( zdjęcia są szokujące:( dobrze, że tam nie poszliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia masz racje , ze debili nie brakuje. Wiesz czasem tak myslę jak to trzeba mieć nasrane w głowie by móc skrzywdzic tyle osób. Czasy się zmieniają i jest naprawde coraz gorzej. Niedługo bedzie strach wyjść do sklepu po chleb bo niewiadomo co komu odwali i nam zrobi. Wiesz u was jest chociaż tam jakaś organizacja i może znajda tych którzy to zrobili. Nie wiem co bym taki ludziom zrobiła za takie coś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutka 0,268 miałam jedną dawkę zniejszyc z 150 na 125 i przez 6 tyg z 0,032 podniosło się na 0,268

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu bede brac 6x 125 i 1x 150 bo lepiej jak mam niżesz niż wyższe . Znowu po 6 tyg zbadam i polece do endo :D Miała nadzieję że pozbęde się tej 150 i bede brac cały czas 125 ale narazie nie da rady hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eweliza policja i prezydent obiecuja ze znajda tego kto to zrobil ! chocby mieli na koniec swiata jechac - powinni takiego odrazu na miejscu zabic a nie jeszcze sadzic sie z nim !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek 102
Sylwia Masz rację zamkną takiego i jeszcze sie będzie domagał odpowiednich warunków a tu rodzice stracili dziecko:( masakra Adam Jestes juz po? może przegapiłam ale miałes zabieg przesuniety i co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tragedia normalnie teraz w sadzie jest bomba !! wlasnie wszyscy sa ewakulowani ! obok jest przedszkole i zlobek tez wszyscy sa wynoszeni !!!! szkoda gadac :( do tego tego chlopczyka co umarl siostra - stracila nozke a mama ma bardzo powazne uszkodzenie mozgu strach na ulice wyjsc !!!! do tego Obama dostal list z pogrozkami i z jakims proszkiem szkodliwym :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam79
ja jestem właśnie w szpitalu od poniedziałku ;( w środę chciałem prysnać bo ja mam arytmie i nadciśnienie (stresik) a miałem już małą załamkę psychiczną wyniki wyszły mi ok za wyjątkiem kreatyninu była na granicy normy górnej i już sobie wymyśliłem, że mam nerki do dupy i zaś panika w głowie i ten czas oczekiwania :( ja już od niedzieli nie piłem bo chciałem być być gotowy do zabiegu i mocz miałem ciemny jak po wysiłku sportowym i tego się trzymam. pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek 102
Adam ja wiem co to jest czekanie ( pamietasz w sumie lezałam 2tygodnie) tam nawet nikt nie zauwazył jak poszłam na 2godź na miasto hihi spokojnie mozesz wyjść :) Tam maja jakies dziwne podejscie , w innych szpitalach 3 dni i do domu a tam po 3 dniach to nawet nikt się toba nie zainteresuje trzymam kciuki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam79
kwiatek nie dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Adam Powodzenia i tez trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam79
ja może we wtorek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek 102
Adam Czyli sytuacja standardowa "może":) powiedz mi po co oni tam tych ludzi trzymają bez sensu tydzień przed operacją . Potem jeszcze cztery doby po operacji , więc w sobotę masz szanse być w domu .W poniedziałek ok 14 zapytaj wtedy już wiedzą kogo następnego dnia operują, obyś się załapał bo w środę nie ma operacji. Wbrew pozorom najbardziej normalna jest pani sprzątaczka Grażynka , od niej też możesz się dowiedzieć coś niecoś. ja leżałam na tym samym oddziale co Ty ( męskim) bo damski był przepełniony więc 3 babki na męskim oddziale hihi. Odezwij się jeszcze przed i nie stresuj się bo jak Ci podskoczy ciśnienie to...... po prostu wrzuć na luz i uwierz mi najgorsze jest to czekanie potem to już "gitara"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam79
kwiotek dam znać przecież obiecalaś dyszkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam co to za dziwaczny szpital ...ja mialam operacje wykonana w zielonej górze ....12 poszłam a trzynastego 08.00 już mnie wzieto na blok operacyjny....ale musiałam wszystkie badania robić sama....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam Faktycznie dziwny szpital. Ja poszłam na 9 rano do szpitala a o 11 zabrali mnie na operację. Po przyjęciu pobrali krew i szybko wykonali badania. Fakt, że wcześniej miałam wszystkie badania zrobione łącznie z usg, grupą krwi, morfologią i układem krzepnięcia oraz przeciwciała żółtaczkowe oraz wizyta u anestezjologa i ekg. To chyba lepiej i spokojniej. Ale nie martw się, więcej strachu niż to jest warte.Ja już 4 tygodnie po operacji i czuję się naprawdę dobrze. Trzymam kciuki. Sylwia Dobrze, że u Ciebie wszystko w porządku. To co pokazują w telewizorze to naprawdę coś strasznego. Trudno żyć w ciągłym strachu. mam nadzieję, że to wkrótce się skończy i będzie spokój. Niestety nie brak popaprańców i szaleńców. Trudno mi sobie nawet wyobrazić co czujecie. Muszę się pochwalić = trzymam dietę i rzuciłam słodycze, Waga stoi a nawet trochę idzie w dół. Ćwiczę troszkę w domu, ale bez przesady. A tak bałam się, że tycie to norma dla wszystkich po operacji :) Trzymam kciuki za wszystkich którzy przed operacją i pozdrawiam wszystkich którzy już po.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka ;)
Oj nie Rudka - ja też po operacji już 4 miesiące i nic nie tyje, raczej stoję w miejscu. Tzn. zaczynam tyć z wiadomych względów. W ciągu 10dni przytyłam 30deko ;) Sylwia az strach się bać.... Nawet nie wiem co napisać, bo brak słuch na tych debili. Po co to robią? Dlaczego? Chyba nigdy tego nie zrozumię ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×